Organiser : | Organic Barbara Sułowska |
Date : | 2016-07-03 |
Place : | Bałtów |
Distance : | 5 km |
Registered : | 531 |
Started : | 427 |
Not finished : | 4 |
Finished : | 423 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Klasyfikacja drużynowa | Open - Kobiety | Open - Mężczyźni | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - kobiety | Klasyfikacja studentów - kobiety | Klasyfikacja służb mundurowych - kobiety | Klasyfikacja mieszkańców woj. Świętokrzyskiego - mężczyźni | Klasyfikacja studentów - mężczyźni | Klasyfikacja służb mundurowych - mężczyźni
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Msc | Team | Classified participants | Time | Total time |
---|---|---|---|---|
1 | KONIE | Konrad Kawala Michał Kędra Karolina Korzeniowska | 00:53:53.50 00:55:31.80 01:00:54.90 | 02:50:18.000 |
2 | POWER TRAINING | Piotr Tartanus Aleksander Droś Volodymyr Khomenko | 00:59:16.40 01:02:39.40 01:02:44.50 | 03:04:39.000 |
3 | WŁÓCZYBIEGI | Tomasz Lach Marlena Krawczuk Krzysztof Nieścier | 00:59:15.00 01:07:03.25 01:07:05.45 | 03:13:23.000 |
4 | HUSARIA RACE TEAM | Michał Jagieło Tomasz Dróżdż Kinga Brzoszkiewicz | 00:50:49.00 01:06:18.45 01:21:02.40 | 03:18:09.000 |
5 | KETTLEBELL KIELCE | Karol Skalski Marcin Krzysiek Dominik Dankowski | 01:08:25.70 01:08:30.00 01:10:56.35 | 03:27:51.000 |
6 | MASONERIA | Patryk Ziomek Dominik Tyczyński Kamil Suchanowski | 01:04:54.40 01:10:56.60 01:12:28.70 | 03:28:18.000 |
7 | ODL | Jan Matysik Patrycjusz Mamcarz Paweł Wójcik | 01:06:06.15 01:07:50.50 01:14:33.95 | 03:28:29.000 |
8 | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | Agnieszka Misztal Adam Świderek Paweł Kozłowski | 01:05:02.70 01:05:28.50 01:20:00.10 | 03:30:30.000 |
9 | LIPSKO | Piotr Pawłowski Damian Krasiński Konrad Pękała | 01:02:57.70 01:06:39.30 01:22:37.50 | 03:32:13.000 |
10 | PEPSI | Ilona Brusiło Bartosz Brusiło Jarosław Dąbrowski | 01:03:10.70 01:12:59.05 01:18:46.55 | 03:34:55.000 |
11 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ ! | Piotr Szymanek Wojciech Kordowski Adrian Wypych | 01:04:37.65 01:15:50.00 01:15:59.60 | 03:36:26.000 |
12 | BOILER BOYS | Paweł Nowak Ireneusz Jagła MIchał Socha | 01:06:06.50 01:15:17.25 01:15:26.30 | 03:36:49.000 |
13 | SOLDIER TEAM | Joanna Zmokła Albert Pączek Dawid Wnęk | 00:59:49.30 01:17:42.95 01:21:02.90 | 03:38:33.000 |
14 | GOROLE ZE ŚLĄSKA | Piotr Ściegienka Łukasz Ostrowski Mateusz Ostrowski | 01:13:03.90 01:13:13.15 01:13:13.70 | 03:39:29.000 |
15 | FUNDACJA PETRALANA | Dariusz Rzepecki Mateusz Ficek Tomasz Greczkowicz | 01:13:11.25 01:17:28.35 01:20:12.10 | 03:50:51.000 |
16 | HARDKORY | Jarosław Mordarski Jacek Dziuba Łukasz Szymański | 01:08:54.70 01:21:02.35 01:22:07.55 | 03:52:03.000 |
17 | ONE LIFE MIELEC | Jakub Kania Dariusz Rzeszutek Magdalena Lodarska | 01:13:02.85 01:13:23.40 01:26:18.45 | 03:52:43.000 |
18 | KKO | Jakub Socha Maciej Aleksandrowicz Daniel Putkiewicz | 01:19:39.90 01:19:40.00 01:19:40.20 | 03:58:59.000 |
19 | TYLKO WARIACI SĄ COŚ WARCI | Przemysław Szyszka Grzegorz Tchórzewski Dawid Stepaniuk | 01:05:29.95 01:23:23.25 01:31:16.10 | 04:00:08.000 |
20 | 666 | ARTUR PIOTROWSKI Piotr Komorowski Sebastian Giezek | 01:06:15.25 01:17:25.50 01:36:48.95 | 04:00:28.000 |
21 | MULTI-EXPERTS | Paweł Kucharski Patrick Gora Marek Proksa | 01:04:20.35 01:29:36.35 01:29:36.60 | 04:03:32.000 |
22 | UNDEFEATED RUNNING TEAM | Kamil Gąsior Sandra Gąsior Vladyslava Kachkaieva | 00:53:17.30 01:26:33.30 01:48:26.90 | 04:08:16.000 |
23 | N*CH*M*T*B | Joanna Goś Adrian Kobielarz Kamil Nizio | 01:40:24.90 01:09:33.95 01:19:07.80 | 04:09:04.000 |
24 | CZOPTYS TEAM | Łukasz Krukowski Adam Orłowski Michał Pyć | 01:08:04.35 01:32:17.25 01:32:36.85 | 04:12:57.000 |
25 | FAJTTEAM | Kamil Motyka Daniel Kiper Jakub Rubin | 01:14:55.55 01:30:25.05 01:30:28.90 | 04:15:48.000 |
26 | BOOT CAMP MIŃSK MAZOWIECKI | Ewelina Skuza Dawid Komandera Katarzyna Komandera | 01:23:37.85 01:27:31.05 01:27:31.10 | 04:18:39.000 |
27 | THE ŻESZUF | Tobiasz Czach Michał Idzikowski Żaneta Idzikowska | 01:02:46.90 01:41:15.20 01:41:15.55 | 04:25:16.000 |
28 | TERENWIZJA | Edyta Fruba Radek Kania ADAM KWIATEK | 01:27:32.70 01:27:33.60 01:35:22.90 | 04:30:27.000 |
29 | BIEGNIJCIE SKURCZYBYKI | Katarzyna Piątkowska PIOTR PIĄTKOWSKA Radosław Brzeziński | 01:30:05.35 01:30:09.10 01:30:34.50 | 04:30:48.000 |
30 | HAESY | Izabela Kozik Monika Jaworska Klaudia Jeziorska | 01:22:02.65 01:29:06.30 01:44:49.50 | 04:35:57.000 |
31 | BEZ DRUŻYNY | Patryk Corso Maciej Stępień Kloc Piotr | 01:12:59.75 01:30:19.65 01:53:57.85 | 04:37:15.000 |
32 | PUŁAWIAKI | Artur Rękas Aleksandra Podleśna Liliana Jaworska | 01:32:47.30 01:32:47.60 01:32:47.75 | 04:38:21.000 |
33 | NEVER GIVE UP | Damian Adamiec Milena Nowak Łukasz Krawętkowski | 01:20:56.90 01:39:08.30 01:39:09.00 | 04:39:13.000 |
34 | EKU | Michał Kwiatkowski Łukasz Dudziński Anna Pawłowska | 01:35:25.05 01:35:25.40 01:35:30.00 | 04:46:20.000 |
35 | MŁOCINY | Stefan Strapowski Piotr Stradowski Renata Stradowska | 01:18:37.05 01:25:06.10 02:03:11.90 | 04:46:54.000 |
36 | POGRUCHANE | Maciej Gruszczyński Grzegorz Rozmus Piotr Nowak | 01:36:18.75 01:36:19.15 01:36:19.35 | 04:48:56.000 |
37 | I THOUGHT THEY SAID RUM | Agnieszka Sadowska Rafał Sujka Grzegorz Kiermacz | 01:36:27.70 01:36:27.80 01:36:27.85 | 04:49:21.000 |
38 | ODDAJMISIE | Natalia Wrzos Paweł Wrzos Katarzyna Partyka | 01:38:13.05 01:38:13.30 01:38:13.50 | 04:54:39.000 |
39 | STOWARZYSZENIE NOWOCZESNY CHORZÓW | Dawid Piela Paweł Polak Dorota Jarzębak | 01:22:28.75 01:27:49.30 02:04:43.60 | 04:55:00.000 |
40 | AKADEMIA HOLISTYCZNA | Adrian Opozda Cezary Lisowski Krzysztof Magdziarz | 01:36:11.05 01:39:27.30 01:41:23.15 | 04:57:01.000 |
41 | PRUSKI | Angelika Wąsowicz Mateusz Prusek Mariusz Prusek | 01:40:37.40 01:40:37.55 01:40:38.20 | 05:01:52.000 |
42 | LUBELSKA GRUPA TRIATLONU / LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE | Łukasz Jędrzejewski Katarzyna Kurenko Eliza Pitura | 01:29:48.15 01:39:24.30 01:53:26.45 | 05:02:38.000 |
43 | POWERADE TEAM | Filip Stanoszek Robert Stanoszek Agnieszka Stanoszek | 01:32:26.90 01:45:11.45 01:45:11.45 | 05:02:48.000 |
44 | QPSKI TEAM | Marcin Kupidura Anna Jasinska Paweł Kupidura | 01:35:19.70 01:36:45.85 01:51:44.15 | 05:03:48.000 |
45 | SAME CZUBKI | Kuba Borkowski Jacek Borkowski Agnieszka Borkowska | 01:38:03.95 01:39:36.60 01:54:34.20 | 05:12:13.000 |
46 | PENETRATOR | Krzysztof Lewicki Eliza Lewicka Piotr Lewicki | 01:27:50.25 01:57:40.40 01:57:41.00 | 05:23:11.000 |
47 | KOLOROWE KUCYKI | Łukasz Łasisz Marika Rzęsa-Łasisz Justyna Kołodziejczak | 01:53:48.50 01:55:02.90 01:55:56.65 | 05:44:46.000 |
48 | PASJONACI | Aleksandra Kwiatkowska Krzysztof Cierzniak Krzysztof Tomczak | 01:56:23.55 01:56:51.00 01:57:21.25 | 05:50:35.000 |
49 | W POGONI ZA ROZUMEM | Wojciech Jasiński-Kot Monika Dobrzyńska Agnieszka Woźniak | 02:02:14.55 02:02:15.20 02:02:15.30 | 06:06:44.000 |
50 | RODZINA GRISWOLDÓW | Paweł Holopa Sebastian Masalski Kamil Kuzia | 02:07:05.20 02:07:05.30 02:07:05.30 | 06:21:15.000 |
51 | MUD SQUAD | Agata Figura Maciej Kasprzak Zuzanna Kasprzak | 01:52:40.20 01:52:41.35 02:51:58.15 | 06:37:19.000 |
52 | MY LIFE FOR AIUR | Anna Maksymiuk Monika Świderska Michał Jakubowski | 02:13:18.35 02:12:16.35 02:12:24.95 | 06:37:58.000 |
53 | GRUPA 4D | Iza Kopała Karolina Cielebąk Marta Jackiewicz | 02:36:27.80 02:37:08.20 02:38:21.80 | 07:51:56.000 |
Total 53 results.