Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-09-08 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 395 |
Wystartowało : | 348 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 342 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | 10:00 OPEN #5 | 10:15 OPEN #6 | 10:30 OPEN #7 | 10:45 OPEN #8 | 11:00 OPEN #9 | 11:15 OPEN #10 | 11:30 OPEN #11 | 11:45 OPEN #12 | 9:00 OPEN #1 | 9:15 OPEN #2 | 9:30 OPEN #3 | 9:45 OPEN #4 | Drużynowa | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KULIK Sebastian | 1602 | Waleczna Trójca | M30 | ||
2 | HEROD Michał | 1600 | Waleczna Trójca | M20 | ||
3 | GODON Piotr | 1603 | Waleczna Trójca | M30 | ||
4 | ALBIGOWSKA Magdalena | 1804 | K30 | |||
5 | SODOWSKA Danusia | 1605 | K20 | |||
6 | KRAWCZYK Joanna | 1606 | Szalone debeściaki 😀 | K30 | ||
7 | WIADEREK Monika | 1607 | K30 | |||
8 | WANAT Bartłomiej | 1610 | M20 | |||
9 | WANAT Kamil | 1611 | M20 | |||
10 | CZECHOWSKA Izabela | 1615 | Ww Team | K40 | ||
11 | WÓJTOWICZ Iwona | 2000 | Husaria Race Team | K40 | ||
12 | MARONDEL Mariusz | 1616 | M20 | |||
13 | MRÓWCZYŃSKI Adam | 1617 | Danfoss | M20 | ||
14 | BEDNAREK Piotr | 1618 | Danfoss | M30 | ||
15 | ODWROT Mariusz | 1619 | M30 | |||
16 | MOĆKO Jakub | 1500 | M30 | |||
17 | CIELEBĄK Sylwia | 1501 | K30 | |||
18 | REGUŁA Marcin | 1502 | M30 | |||
19 | MOĆKO Karolina | 1503 | K30 | |||
20 | KRĄKOWSKA Katarzyna | 1620 | Greyhounds Team | K30 | ||
21 | KRĄKOWSKA Monika | 1621 | Greyhounds Team | K30 | ||
22 | KRZYWODAJĆ Paweł | 1504 | SZUKAM LOSZKI | M20 | ||
23 | SZOPIAK Adrian | 1505 | SZUKAM LOSZKI | M20 | ||
24 | JANIKOWSKI Adrian | 1624 | OPP Kielce | M30 | ||
25 | DONARSKI Tomasz | 1625 | Danfoss | M20 | ||
26 | CHUDY Tomasz | 1626 | Greyhounds Team | M30 | ||
27 | TETERLING Magdalena | 1627 | Greyhounds Team | K30 | ||
28 | DZIKI Radosław | 1628 | Leżajski gang pędzących dzików | M20 | ||
29 | MIŚ Adrian | 1630 | Leżajski gang pędzących dzików | M20 | ||
30 | ZIOMKA Malwina | 1631 | Husaria Race Team | K30 | ||
31 | DZIENDZIELUK Iwan | 1632 | M20 | |||
32 | JARECKI Adam | 1633 | M20 | |||
33 | MACH Tomasz | 1634 | M30 | |||
34 | MACH Michał | 1635 | M20 | |||
35 | CZEKAJ Mateusz | 1305 | Husaria Race Team | M20 | ||
36 | ZEMBSKA Agnieszka | 1637 | Szalone debeściaki 😀 | K20 | ||
37 | GORZELAK Marcin | 1638 | M20 | |||
38 | BRECHKO Petro | 1639 | Danfoss | M20 | ||
39 | GRZYB Albert | 1640 | M20 | |||
40 | GONSIOR Tomasz | 1703 | M20 | |||
41 | HALLEK Krzysztof | 1641 | M30 | |||
42 | STĘPIEŃ Bartosz | 1642 | M20 | |||
43 | ZAPART Kacper | 1643 | M20 | |||
44 | WODKA Dawid | 1644 | M20 | |||
45 | SAK Robert | 1645 | M40 | |||
46 | DZIKI Kazimierz | 1629 | Leżajski gang pędzących dzików | M50 | ||
47 | MĘKWIŃSKI Adam | 1878 | M30 | |||
48 | OŁTARZEWSKI Jarosław | 1636 | M30 | |||
49 | SŁOMA Tomasz | 1614 | M30 |
Znaleziono 49 wynik(ów)