HUNT RUN CAMP 10KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
SAA IDEAS Sp. z o. o.
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Białka Tatrzańska
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
395
Wystartowało/ Started:
348
Nie ukończyło/ Not finished:
6
Ukończyło/ Finished:
342
Na trasie/ On track:
6

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GREŃ Wacław 1057HUSARIA RACE TEAMM201M 101:25:14.85 8:317
2JURASZEK Mariusz 1864CIAPSKŁADM301M 201:33:59.80+00:08:449:236.4
3BYRTUS Józef 1060HUSARIA RACE TEAMM202M 301:34:29.00+00:09:149:266.4
4KUBICA Arkadiusz 1472SRTG GLIWICEM203M 401:39:45.30+00:14:309:586
5SZYSZKA Przemysław 2102WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AM204M 501:41:17.65+00:16:0210:075.9
6ŚWIĘCH Rafał 1428M401M 601:41:28.90+00:16:1410:085.9
7MIECH Szymon 1043HUSARIA RACE TEAMM302M 701:45:13.65+00:19:5810:315.7
8JAŁOWICZOR Szymon 1061HUSARIA RACE TEAMM205M 801:46:07.20+00:20:5210:365.7
9KONIOR Marek 1044HUSARIA RACE TEAMM206M 901:46:49.80+00:21:3410:405.6
10JAWORSKI Dominik 1011M207M 1001:48:42.95+00:23:2810:525.5
11POCHEĆ Adam 1210TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICM208M 1101:49:29.00+00:24:1410:565.5
12SIEROTOWICZ Bogdan 1425M209M 1201:50:09.45+00:24:5411:005.4
13ŚLIWA Damian 1410M2010M 1301:50:40.10+00:25:2511:045.4
14ZIELIŃSKI Tomasz 1205M2011M 1401:51:48.60+00:26:3311:105.4
15CHUDZIK Marcin 1814AEROKLUB WROCŁAWSKIM303M 1501:52:09.10+00:26:5411:125.3
16ODWROT Mariusz 1619M304M 1601:52:24.30+00:27:0911:145.3
17HEINRICH Marek 1431M2012M 1701:53:33.45+00:28:1811:215.3
18HEINRICH Łukasz 1402M2013M 1801:53:36.40+00:28:2111:215.3
19OSTAFIN Szymon 1858BROTHERS TEAMM2014M 1901:53:49.40+00:28:3411:225.3
20PISZCZEK Marcin 1490PASIBRZUCHYM305M 2001:53:59.50+00:28:4411:235.3
21PADUCH Konrad 1053M306M 2101:54:00.10+00:28:4511:245.3
22GÓRALSKI Jarosław 1494PASIBRZUCHYM307M 2201:54:04.50+00:28:4911:245.3
23DUDA Anna 1058K201K 101:54:18.25+00:29:0311:255.2
24USTUPSKI Maciej 1029M308M 2301:54:24.80+00:29:0911:265.2
25RZADKOSZ Łukasz 1030M2015M 2401:54:25.35+00:29:1011:265.2
26STASIK Jakub 1039M2016M 2501:54:26.05+00:29:1111:265.2
27GRACA Rafał 2132BRACIA "G"M402M 2601:55:09.45+00:29:5411:305.2
28SŁOMA Tomasz 1614M309M 2701:55:31.35+00:30:1611:335.2
29ŁĄCZNY Marcin 1206M3010M 2801:57:11.55+00:31:5611:435.1
30SIUTA Magdalena 1207ODZDZIAŁ PODHALEK202K 201:58:26.70+00:33:1111:505.1
31LEJMAN Piotr 1815AEROKLUB WROCŁAWSKIM3011M 2901:59:11.95+00:33:5711:555
32CHUDY Tomasz 1626GREYHOUNDS TEAMM3012M 3001:59:29.40+00:34:1411:565
33SMUGA Patryk 1204M2017M 3102:00:02.05+00:34:4712:005
34WĄSOWICZ Joanna 1031K301K 302:00:31.40+00:35:1612:035
35DŁUGOSZ Marcin 1037M403M 3202:00:46.55+00:35:3112:045
36DZIERŻAK Elżbieta 1019HUSARIA RACE TEAMK401K 402:01:07.85+00:35:5312:065
37SLIWINSKI Patryk 1871! NO LIMIT TEAM !M3013M 3302:01:20.90+00:36:0612:084.9
38OPERSKALSKI Łukasz 1872! NO LIMIT TEAM !M3014M 3402:01:20.90+00:36:0612:084.9
39MIŚ Adrian 1630LEŻAJSKI GANG PĘDZĄCYCH DZIKÓWM2018M 3502:01:28.35+00:36:1312:084.9
40DZIKI Kazimierz 1629LEŻAJSKI GANG PĘDZĄCYCH DZIKÓWM501M 3602:01:28.70+00:36:1312:084.9
41DZIKI Radosław 1628LEŻAJSKI GANG PĘDZĄCYCH DZIKÓWM2019M 3702:01:29.00+00:36:1412:084.9
42GONSIOR Tomasz 1703M2020M 3802:01:35.65+00:36:2012:094.9
43TUSZNIO Anna 1879K302K 502:01:53.10+00:36:3812:114.9
44DRASZAWKA Łukasz 1032POWER TRAININGM3015M 3902:02:01.15+00:36:4612:124.9
45CZEKAJ Mateusz 1305HUSARIA RACE TEAMM2021M 4002:02:47.25+00:37:3212:164.9
46SZAJEWSKI Jakub 1052M3016M 4102:02:48.25+00:37:3312:164.9
47ZIOMKA Malwina 1631HUSARIA RACE TEAMK303K 602:02:56.35+00:37:4112:174.9
48ADAMCZYK Wojciech 1027M2022M 4202:03:24.65+00:38:0912:204.9
49LADDACH Robert 1221M2023M 4302:03:58.40+00:38:4312:234.8
50HALLEK Krzysztof 1641M3017M 4402:04:01.90+00:38:4712:244.8
51BIŃCZYK Mariusz 1021POSTRZAŁEK TEAMM2024M 4502:06:18.70+00:41:0312:374.8
52JAROS Marcin 1479THE PENISES VIBRATINGM2025M 4602:07:16.95+00:42:0212:434.7
53JAKUBSKA Bożena 1014K402K 702:08:17.90+00:43:0312:494.7
54MĘKWIŃSKI Adam 1878M3018M 4702:08:43.10+00:43:2812:524.7
55JAKUBSKI Grzegorz 1017M404M 4802:08:51.95+00:43:3712:534.7
56CHMIELEWSKI Mateusz 1810SZYBCY I WŚCIEKLIM2026M 4902:09:02.55+00:43:4712:544.6
57PAWLIK Anna 1842SZYBCY I WŚCIEKLIK304K 802:09:02.55+00:43:4712:544.6
58WIADEREK Monika 1607K305K 902:10:02.20+00:44:4713:004.6
59KRĄKOWSKA Monika 1621GREYHOUNDS TEAMK306K 1002:10:08.65+00:44:5313:004.6
60SZYMAŃSKA Ewa 1038RED LION CLUBK307K 1102:11:46.30+00:46:3113:104.6
61NIEDŹWIEDŹ Tomasz 1016M3019M 5002:12:13.70+00:46:5813:134.5
62ALBIGOWSKA Magdalena 1804K308K 1202:13:03.90+00:47:4913:184.5
63STASIK Maciej 1047M2027M 5102:13:17.20+00:48:0213:194.5
64CHILICKA Marta 1013RED LION CLUBK309K 1302:13:17.90+00:48:0313:194.5
65GUTT Jakub 1040M2028M 5202:13:21.55+00:48:0613:204.5
66KACA Łukasz 1054M3020M 5302:13:36.20+00:48:2113:214.5
67ŁUKA Mateusz 1033M2029M 5402:13:46.55+00:48:3113:224.5
68ZYCHALSKI Konrad 186869 BRYGADA ALKOHOLOWAM2030M 5502:15:03.00+00:49:4813:304.4
69ZYCHALSKI Karol 186969 BRYGADA ALKOHOLOWAM2031M 5602:15:06.40+00:49:5113:304.4
70JANIKOWSKI Adrian 1624OPP KIELCEM3021M 5702:15:10.80+00:49:5513:314.4
71MICHTA Kamil 1417M3022M 5802:15:45.20+00:50:3013:344.4
72WOJCIESZAK Katarzyna 1401K403K 1402:15:45.75+00:50:3013:344.4
73KRASEK Paweł 1420M3023M 5902:15:47.65+00:50:3213:344.4
74ŁUKAJCZYK Kamil 102M2032M 6002:16:49.70+00:51:3413:414.4
75SAPAŁA Krzysztof 1009M3024M 6102:18:04.30+00:52:4913:484.3
76SOKOŁOWSKA Anna 1408HARDKOROWE DZIKIK404K 1502:22:16.40+00:57:0114:134.2
77JASZTAL Michał 1439HARDKOROWE DZIKIM3025M 6202:22:16.80+00:57:0114:134.2
78KUJAWSKI Janusz 1838M3026M 6302:22:55.40+00:57:4014:174.2
79DAJNOWSKA Małgorzata 1807K3010K 1602:22:59.05+00:57:4414:174.2
80DZIENDZIELUK Iwan 1632M2033M 6402:23:16.20+00:58:0114:194.2
81GRZYB Albert 1640M2034M 6502:23:16.50+00:58:0114:194.2
82POKUSA Konrad 1235M2035M 6602:24:43.75+00:59:2814:284.1
83WYSOCKI Tomasz 1464WOLF SLAWIAM3027M 6702:25:11.00+00:59:5614:314.1
84NOWAK Michał 1466M2036M 6802:25:27.60+01:00:1214:324.1
85MAJCHER Norbert 1433M3028M 6902:25:28.25+01:00:1314:324.1
86KLIMEK Patryk 1303M2037M 7002:25:44.85+01:00:3014:344.1
87KAWA Tomasz 1306M2038M 7102:25:47.90+01:00:3314:344.1
88SAK Robert 1645M405M 7202:26:28.45+01:01:1314:384.1
89WÓJTOWICZ Iwona 2000HUSARIA RACE TEAMK405K 1702:26:29.10+01:01:1414:384.1
90WOJTASIEWICZ Marek 2101WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AM406M 7302:26:53.80+01:01:3814:414.1
91KOZAK Kamil 1234M2039M 7402:27:30.00+01:02:1514:454.1
92KOZAK Paweł 1239M2040M 7502:27:31.40+01:02:1614:454.1
93WŁOCH Adrian 1237M2041M 7602:27:32.40+01:02:1714:454.1
94BISKUP Cezary 1880M3029M 7702:28:13.40+01:02:5814:494
95MARONDEL Mariusz 1616M2042M 7802:28:25.95+01:03:1114:504
96WANAT Bartłomiej 1610M2043M 7902:28:33.40+01:03:1814:514
97WANAT Kamil 1611M2044M 8002:28:34.25+01:03:1914:514
98JONECZEK Mariusz 1866CIAPSKŁADM2045M 8102:29:06.70+01:03:5114:544
99SMUGA Ernest 1101M2046M 8202:29:24.40+01:04:0914:564
100BOJNAROWICZ Miłosz 1102M3030M 8302:29:29.20+01:04:1414:564
101SZOPIAK Adrian 1505SZUKAM LOSZKIM2047M 8402:29:43.90+01:04:2914:584
102KRZYWODAJĆ Paweł 1504SZUKAM LOSZKIM2048M 8502:29:45.70+01:04:3014:584
103KUSTRA Dariusz 1418CTF KIELCEM3031M 8602:29:49.15+01:04:3414:584
104BARAN Michał 1400M3032M 8702:30:08.20+01:04:5315:004
105BEDNARZ Mateusz 1463M2049M 8802:30:55.50+01:05:4015:054
106OSTROWSKI Mateusz 1462M2050M 8902:31:04.65+01:05:4915:064
107LATOŃ Piotr 2127M3033M 9002:31:17.45+01:06:0215:074
108SOBIECH Piotr 1018M407M 9102:31:51.20+01:06:3615:114
109SOWIŃSKA Marzena 1435K3011K 1802:31:52.80+01:06:3715:114
110GRUDZIEŃ Krystian 1440M3034M 9202:31:53.55+01:06:3815:114
111- - 2128  102:31:53.90+01:06:3915:114
112KRAWCZYK Joanna 1606SZALONE DEBEŚCIAKI 😀K3012K 1902:31:54.15+01:06:3915:113.9
113ZEMBSKA Agnieszka 1637SZALONE DEBEŚCIAKI 😀K203K 2002:31:54.25+01:06:3915:113.9
114STĘPIEŃ Bartosz 1642M2051M 9302:32:01.30+01:06:4615:123.9
115ZAPART Kacper 1643M2052M 9402:32:01.50+01:06:4615:123.9
116RZADKOSZ Tomasz 2123M3035M 9502:32:03.75+01:06:4815:123.9
117PAŁAC Małgorzata 1811SZYBCY I WŚCIEKLIK501K 2102:32:28.15+01:07:1315:143.9
118PAŁAC Patrycjusz 1856SZYBCY I WŚCIEKLIM3036M 9602:32:28.25+01:07:1315:143.9
119SOBIECH Monika 1012K406K 2202:33:15.10+01:08:0015:193.9
120HEROD Michał 1600WALECZNA TRÓJCAM2053M 9702:33:36.70+01:08:2115:213.9
121ZOLTOWSKI Piotr 1222M3037M 9802:34:46.25+01:09:3115:283.9
122MALIK Justyna 1413WATAHAK204K 2302:34:47.35+01:09:3215:283.9
123ZOŃ Kamil 1414WATAHAM2054M 9902:34:56.35+01:09:4115:293.9
124KULIK Sebastian 1602WALECZNA TRÓJCAM3038M 10002:35:21.85+01:10:0715:323.9
125DZIERŻANOWSKI Mateusz 1022M2055M 10102:35:21.90+01:10:0715:323.9
126SIKORA Danielek 1870EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAM2056M 10202:35:31.00+01:10:1615:333.9
127RAJFURA Iwona 1430K3013K 2402:35:47.30+01:10:3215:343.9
128MUND Sylwester 1227M2057M 10302:35:47.75+01:10:3215:343.9
129DROŹDZIEL Mateusz 1701M2058M 10402:35:59.05+01:10:4415:353.8
130KOSEL Iwona 1006K407K 2502:36:05.25+01:10:5015:363.8
131SZEWCZYK Milena 1003K3014K 2602:36:12.80+01:10:5715:373.8
132MARIUSZ Głowacki 1407TAŃCZĄCE DZIKIM3039M 10502:36:12.80+01:10:5715:373.8
133RADOMSKI Kacper 2103M2059M 10602:36:15.15+01:11:0015:373.8
134CIERESZKO Paweł 2100M2060M 10702:36:16.10+01:11:0115:373.8
135RYBNIK Sylwia 1405TAŃCZĄCE DZIKIK205K 2702:36:50.15+01:11:3515:413.8
136DONARSKI Tomasz 1625DANFOSSM2061M 10802:36:53.45+01:11:3815:413.8
137MRÓWCZYŃSKI Adam 1617DANFOSSM2062M 10902:36:54.20+01:11:3915:413.8
138RAJFURA Łukasz 1432M3040M 11002:37:03.90+01:11:4915:423.8
139MOĆKO Karolina 1503K3015K 2802:37:51.20+01:12:3615:473.8
140MOĆKO Jakub 1500M3041M 11102:37:51.30+01:12:3615:473.8
141ŚWIĘCH Olga 1025CF SANDAŁ :)K3016K 2902:37:55.15+01:12:4015:473.8
142PILARSKA Anna 1026CF SANDAŁ :)K3017K 3002:37:55.50+01:12:4015:473.8
143WILK Damian 1822M2063M 11202:37:56.65+01:12:4115:473.8
144GAMŻA Adrian 1459M408M 11302:38:17.85+01:13:0315:493.8
145CZEPIEC Alicja 1231HUSARIA RACE TEAMK206K 3102:38:29.60+01:13:1415:503.8
146MUCHA Jarosław 1232M3042M 11402:38:31.40+01:13:1615:513.8
147GORZELAK Marcin 1638M2064M 11502:38:49.25+01:13:3415:523.8
148MAZUR Kamil 1819ALE OSO CHODZI?M3043M 11602:39:03.80+01:13:4815:543.8
149GIZA Jarosław 1824EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAM3044M 11702:39:22.00+01:14:0715:563.8
150DĄBCZYK Magda 1820ALE OSO CHODZI?K207K 3202:39:32.05+01:14:1715:573.8
151MATUŁA Paweł 1821ALE OSO CHODZI?M2065M 11802:39:32.45+01:14:1715:573.8
152KOZAK Paulina 1449K208K 3302:40:14.80+01:14:5916:013.7
153ZALIWSKI Adam 1451M2066M 11902:40:15.10+01:15:0016:013.7
154JASZTAL Piotr 1406HARDKOROWE DZIKIM3045M 12002:40:33.05+01:15:1816:033.7
155PIOTROWSKI Mirosław 2129M3046M 12102:40:35.65+01:15:2016:033.7
156JEZIERSKI Bartosz 1415M2067M 12202:41:21.65+01:16:0616:083.7
157DZIAŁACH Piotr 1419M2068M 12302:41:37.30+01:16:2216:093.7
158KRĘCISZ Daniel 1301M3047M 12402:41:39.55+01:16:2416:093.7
159LEWANDOWSKI Marek 1223M3048M 12502:41:41.75+01:16:2616:103.7
160GRZANKA Wojciech 1226M3049M 12602:42:00.45+01:16:4516:123.7
161REGUŁA Marcin 1502M3050M 12702:42:01.75+01:16:4616:123.7
162TARANOWICZ Aleksandra 1224K209K 3402:42:04.55+01:16:4916:123.7
163MACH Michał 1635M2069M 12802:43:10.15+01:17:5516:193.7
164CZECH-ROGALSKA Agnieszka 1442WOLF SLAWIAK3018K 3502:43:12.40+01:17:5716:193.7
165ŻUKOWSKA Ewa 1416HARDKOROWE DZIKIK408K 3602:43:12.80+01:17:5716:193.7
166MACH Tomasz 1634M3051M 12902:43:15.55+01:18:0016:193.7
167CIELEBĄK Sylwia 1501K3019K 3702:43:48.95+01:18:3416:223.7
168LEWANDOWSKI Patryk 1056M2070M 13002:45:11.25+01:19:5616:313.6
169WYRZYKOWSKI Arkadiusz 2109M409M 13102:45:26.65+01:20:1116:323.6
170CHCIUK Marta 1000HUSARIA RACE TEAMK409K 3802:45:58.55+01:20:4316:353.6
171SIEWIOR Piotr 1105M3052M 13202:46:28.20+01:21:1316:383.6
172WŁODARSKI Piotr 1104M3053M 13302:46:30.80+01:21:1516:393.6
173DĄBROWSKI Sławomir 1857EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAM3054M 13402:47:06.30+01:21:5116:423.6
174WYCISK Ewelina 1849K3020K 3902:47:19.75+01:22:0416:433.6
175BISKUP Grzegorz 1850SZYBCY I WŚCIEKLIM4010M 13502:47:20.10+01:22:0516:443.6
176JANIK Krzysztof 1832SZYBCY I WŚCIEKLIM4011M 13602:47:32.30+01:22:1716:453.6
177SŁOBODZIAN Patrycja 1855AEROKLUB WROCŁAWSKIK3021K 4002:47:40.55+01:22:2516:463.6
178BĄK Urszula 1865CIAPSKŁADK2010K 4102:47:44.35+01:22:2916:463.6
179BĄK Filip 1867CIAPSKŁADM2071M 13702:47:45.15+01:22:3016:463.6
180SZWED Rafał 1862CIAPSKŁADM2072M 13802:47:47.00+01:22:3216:463.6
181SKONIECZNY Jarosław 1045BASEMENT CREWM2073M 13902:48:18.25+01:23:0316:493.6
182SKONIECZNY Mariusz 1046BASEMENT CREWM3055M 14002:48:19.05+01:23:0416:493.6
183DANYSZ Krystian 1002DZIKUSYM4012M 14102:49:38.80+01:24:2316:573.5
184JĄCZEK Przemysław 1001DZIKUSYM3056M 14202:50:12.90+01:24:5817:013.5
185KOSTYRA Piotr 1874M3057M 14302:51:28.35+01:26:1317:083.5
186DOBROWOLSKI Kuba 1461M3058M 14402:52:33.15+01:27:1817:153.5
187KUNYSZ Kacper 1460M2074M 14502:52:33.75+01:27:1817:153.5
188SETNICKI Konrad 1484M2075M 14602:52:35.90+01:27:2117:153.5
189MAŁYSZ Katarzyna 1485K2011K 4202:52:35.90+01:27:2117:153.5
190WÓJCIK Adam 1209M2076M 14702:53:10.65+01:27:5517:193.5
191CZECHOWSKA Izabela 1615WW TEAMK4010K 4302:54:22.85+01:29:0817:263.4
192GODON Piotr 1603WALECZNA TRÓJCAM3059M 14802:54:28.80+01:29:1317:263.4
193KĘPIŃSKI Mikołaj 1230TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICM2077M 14902:54:30.55+01:29:1517:273.4
194OŁTARZEWSKI Jarosław 1636M3060M 15002:54:36.80+01:29:2117:273.4
195WODKA Dawid 1644M2078M 15102:54:36.90+01:29:2217:273.4
196BORKOWSKI Sebastian 1805M2079M 15202:55:25.60+01:30:1017:323.4
197LIS Justyna 1412K2012K 4402:56:53.10+01:31:3817:413.4
198GŁODEK Jacek 1411M3061M 15302:56:57.95+01:31:4317:413.4
199WYROBIEC Olga 1211K3022K 4502:57:53.90+01:32:3917:473.4
200KNAPIK Katarzyna 1212K3023K 4602:57:54.35+01:32:3917:473.4
201KRAWCZYK Kinga 1213K3024K 4702:57:55.25+01:32:4017:473.4
202JURZAK Aleksandra 1456BAD COMPANYK2013K 4802:58:26.50+01:33:1117:503.4
203- - 2130  202:58:28.45+01:33:1317:503.4
204BURKAT Kinga 1495PASIBRZUCHYK3025K 4902:58:53.20+01:33:3817:533.4
205ŁACNIAK Anna 2115K3026K 5002:58:53.80+01:33:3817:533.4
206SKIBA Agata 1877K2014K 5102:59:11.45+01:33:5617:553.3
207BARTNIK Mateusz 1876M2080M 15402:59:12.90+01:33:5817:553.3
208JASZTAL Emilia 1404HARDKOROWE DZIKIK3027K 5202:59:23.15+01:34:0817:563.3
209PULCHNY Piotr 1447FOTO-BŁOTOM3062M 15502:59:40.95+01:34:2617:583.3
210BOGUCKA Aleksandra 1448FOTO-BŁOTOK3028K 5302:59:41.70+01:34:2617:583.3
211RYNDUCH Marta 1481K3029K 5402:59:44.60+01:34:2917:583.3
212WIĄCKOWSKA Olga 1482K2015K 5502:59:49.95+01:34:3517:583.3
213RYNDUCH Wojciech 1480M3063M 15602:59:50.75+01:34:3517:593.3
214BRECHKO Petro 1639DANFOSSM2081M 15702:59:55.70+01:34:4017:593.3
215SIEK Patrycja 1238K2016K 5602:59:58.00+01:34:4317:593.3
216HAŁADYNA Roman 1499PASIBRZUCHYM4013M 15803:00:02.30+01:34:4718:003.3
217BEDNAREK Piotr 1618DANFOSSM3064M 15903:00:02.45+01:34:4718:003.3
218DYNOWSKI Paweł 1806HUSARIA RACE TEAMM4014M 16003:00:40.50+01:35:2518:043.3
219GŁUSZEK Mateusz 1830M2082M 16103:00:50.90+01:35:3618:053.3
220PETYNKA Piotr 1409M2083M 16203:01:09.60+01:35:5418:063.3
221PETYNKA Renata 1429K2017K 5703:01:10.00+01:35:5518:073.3
222KOTYNIEWICZ Krzysztof 1300KULAWE SARNY W LEGINSACHM4015M 16303:01:11.10+01:35:5618:073.3
223SMOLAK Adrian 1882BRYGADA BORZAM2084M 16403:01:40.40+01:36:2518:103.3
224POLAK Mateusz 1700M2085M 16503:02:10.15+01:36:5518:133.3
225NOWAK-PAPUGA Julita 1215K2018K 5803:02:18.90+01:37:0418:133.3
226PAPUGA Bartłomiej 1225M3065M 16603:02:20.60+01:37:0518:143.3
227GORTOWSKI Radosław 1475M3066M 16703:02:41.70+01:37:2618:163.3
228SKOWROŃSKI Kamil 1454M3067M 16803:04:11.15+01:38:5618:253.3
229RZESZOT Łukasz 1476M3068M 16903:04:51.10+01:39:3618:293.2
230ROGOWSKI Kamil 1477M2086M 17003:04:51.30+01:39:3618:293.2
231SZAJDA Marcin 1202ŻWAWE ŻÓŁWIEM3069M 17103:05:36.45+01:40:2118:333.2
232ZAŁUCKA Agnieszka 1478K3030K 5903:05:38.10+01:40:2318:333.2
233GAMŻA Michał 1483M2087M 17203:06:00.20+01:40:4518:363.2
234KOTYNIEWICZ Brygida 1423KULAWE SARNY W LEGINSACHK4011K 6003:06:27.35+01:41:1218:383.2
235SZAJDA Zofia 1203ŻWAWE ŻÓŁWIEK3031K 6103:06:29.65+01:41:1418:383.2
236MICHALAK Anna 1217ŻWAWE ŻÓŁWIEK3032K 6203:06:29.65+01:41:1418:383.2
237PODHORECKI Piotr 1445M3070M 17303:07:03.90+01:41:4918:423.2
238ZABŁOCKA Katarzyna 1446K2019K 6303:07:04.10+01:41:4918:423.2
239NOWICKI Paweł 1023M2088M 17403:08:06.35+01:42:5118:483.2
240GAŁUSZKA Marzena 1010K2020K 6403:08:57.45+01:43:4218:533.2
241KUCHCIAK Jakub 2001M3071M 17503:11:02.05+01:45:4719:063.1
242GALEA Luke 2009M2089M 17603:11:39.35+01:46:2419:093.1
243KUCHCIAK Filip 2005M2090M 17703:11:44.25+01:46:2919:103.1
244BOJDA Agnieszka 2008K2021K 6503:11:46.25+01:46:3119:103.1
245SZYMBORSKA Katarzyna 2110K3033K 6603:11:54.10+01:46:3919:113.1
246ŚWIDER Przemysław 1831BRYGADA BORZAM2091M 17803:14:44.80+01:49:2919:283.1
247MUSIELAK Piotr 1486M3072M 17903:16:53.35+01:51:3819:413
248PANYŁO Daniel 1901M2092M 18003:17:38.15+01:52:2319:453
249PANYŁO Kacper 1900M2093M 18103:17:41.30+01:52:2619:463
250SZELENBAUM Mateusz 1201DEBEŚCIAKIM2094M 18203:18:19.50+01:53:0419:493
251FILIŃSKA Izabela 1200DEBEŚCIAKIK2022K 6703:18:19.75+01:53:0419:493
252KĄDZIOŁKA Tomasz 1809SZYBCY I WŚCIEKLIM3073M 18303:18:48.25+01:53:3319:523
253PAŁAC-KĄDZIOŁKA Katarzyna 1808SZYBCY I WŚCIEKLIK3034K 6803:18:48.40+01:53:3319:523
254PAPUGA Mateusz 1228M2095M 18403:21:05.00+01:55:5020:063
255NOSZCZYK Paula 1469K2023K 6903:25:01.65+01:59:4620:302.9
256NOSZCZYK Jakub 1468M2096M 18503:25:02.70+01:59:4720:302.9
257CZYŻYŃSKA Dagmara 1443K2024K 7003:26:39.00+02:01:2420:392.9
258MAJEWSKA Joanna 1444K3035K 7103:26:39.75+02:01:2420:392.9
259MATYSIAK Sławomir 1421CABANYM3074M 18603:27:09.15+02:01:5420:422.9
260JĘDRYKA Anna 1424CABANYK2025K 7203:27:11.20+02:01:5620:432.9
261MARYNIAK Katarzyna 1818K3036K 7303:27:16.65+02:02:0120:432.9
262GĄGALSKI Łukasz 1816M3075M 18703:27:18.00+02:02:0320:432.9
263FELIS Asia 1843DZIKI Z AFRYKIK3037K 7403:32:26.30+02:07:1121:142.8
264MICHALAK Mikołaj 1828M2097M 18803:32:28.20+02:07:1321:142.8
265DOMAŃSKA Karolina 1457K2026K 7503:33:41.35+02:08:2621:222.8
266DOMAŃSKI Maciej 1452M3076M 18903:33:41.60+02:08:2621:222.8
267KOSIOREK Sylwester 1473M3077M 19003:36:23.65+02:11:0821:382.8
268GNYLA Daniel 1852AEROKLUB WROCŁAWSKIM3078M 19103:36:25.70+02:11:1021:382.8
269GNYLA Joanna 1851AEROKLUB WROCŁAWSKIK3038K 7603:36:26.05+02:11:1121:382.8
270CŁAPKA Tadeusz 1487M3079M 19203:36:33.65+02:11:1821:392.8
271SODOWSKI Maciej 1609M3080M 19303:36:44.95+02:11:3021:402.8
272URBAN Zbigniew 1622M3081M 19403:36:45.30+02:11:3021:402.8
273URBAN Jarosław 1601M2098M 19503:36:45.75+02:11:3021:402.8
274WOJDAT Monika 1474K3039K 7703:36:53.30+02:11:3821:412.8
275ZIĘBA-SZWEDO Wioleta 2105K3040K 7803:39:59.55+02:14:4421:592.7
276SZWEDO Łukasz 2104M3082M 19603:40:03.25+02:14:4822:002.7
277WAGNER Mariusz 1840WAGNER TEAMM3083M 19703:40:57.15+02:15:4222:052.7
278WAGNER Anna 1839WAGNER TEAMK3041K 7903:40:57.15+02:15:4222:052.7
279KOZŁOWSKI Paweł 1841M4016M 19803:41:00.90+02:15:4622:062.7
280GNIADEK Elżbieta 1801WYBIEGAJ SIEBIEK3042K 8003:42:03.55+02:16:4822:122.7
281GNIADEK Łukasz 1800M3084M 19903:42:04.05+02:16:4922:122.7
282STASIORCZYK Izabela 1829WYBIEGAJ SIEBIEK3043K 8103:42:14.50+02:16:5922:132.7
283STASIORCZYK Marek 1817WIELISZEW HERON TEAMM4017M 20003:42:14.75+02:16:5922:132.7
284BUGARA Marcin 2002M3085M 20103:43:46.10+02:18:3122:222.7
285BUGARA Krzysztof 2004M502M 20203:43:46.40+02:18:3122:222.7
286DUDA Przemek 2007M3086M 20303:43:47.00+02:18:3222:222.7
287DOMINIAK Dawid 2006M3087M 20403:43:47.65+02:18:3222:222.7
288BUGARA Łukasz 2003M2099M 20503:43:48.25+02:18:3322:222.7
289STAROWICZ Agnieszka 2011K3044K 8203:43:49.00+02:18:3422:222.7
290KLEKOWSKI Michał 1458M3088M 20603:45:40.40+02:20:2522:342.7
291PAŁAC Sara 1813SZYBCY I WŚCIEKLIK2027K 8303:47:49.45+02:22:3422:462.6
292NOSZCZYK Izabela 1470K502K 8403:48:26.50+02:23:1122:502.6
293NOSZCZYK Marek 1471M503M 20703:48:30.65+02:23:1522:512.6
294CHLAŚCIAK Piotr 1847M3089M 20803:49:10.90+02:23:5622:552.6
295BALCEWICZ Alfred 1848M20100M 20903:50:01.00+02:24:4623:002.6
296FEDOROWICZ Aleksandra 1861K3045K 8503:50:09.90+02:24:5523:002.6
297KOZERA Joanna 1304HUCIARY :)K3046K 8603:50:11.30+02:24:5623:012.6
298ZAPAŁA Aldona 1302HUCIARY :)K3047K 8703:50:11.55+02:24:5623:012.6
299WIĘCEK Daria 1854AEROKLUB WROCŁAWSKIK4012K 8803:52:42.80+02:27:2723:162.6
300WIĘCEK Wiktoria 1853AEROKLUB WROCŁAWSKIK2028K 8903:52:44.10+02:27:2923:162.6
301ŻELAZNY Krystyna 1048K2029K 9003:52:47.45+02:27:3223:162.6
302WOŹNIAK Hanna 1049K2030K 9103:52:47.50+02:27:3223:162.6
303MATEREK Marta 1055K2031K 9203:52:48.10+02:27:3323:162.6
304ZAWIŁA Magdalena 1845DZIKI Z AFRYKIK2032K 9303:57:03.45+02:31:4823:422.5
305SZAŁAŚNY Paweł 1846M3090M 21003:57:03.55+02:31:4823:422.5
306TUSZYŃSKI Dawid 1844DZIKI Z AFRYKIM3091M 21103:57:03.90+02:31:4923:422.5
307PALKA Tomasz 1812DZIKI Z AFRYKIM3092M 21203:57:04.35+02:31:4923:422.5
308GRZYB Radek 1836M20101M 21303:57:04.45+02:31:4923:422.5
309WARZYC Aleksandra 1875K2033K 9403:57:05.10+02:31:5023:422.5
310TUCZNIO Piotr 1827DZIKI Z AFRYKIM3093M 21403:57:05.95+02:31:5123:422.5
311SODOWSKA Danusia 1605K2034K 9504:00:59.90+02:35:4524:052.5
312JARECKI Adam 1633M20102M 21504:01:53.35+02:36:3824:112.5
313KOWALCZYK Paweł 1004M20103M 21604:04:54.30+02:39:3924:292.4
314POPCZYK Monika 1008K3048K 9604:04:55.00+02:39:4024:292.4
315STANIK Marcin 1005M4018M 21704:10:45.90+02:45:3125:042.4
316PADEREWSKI Rafał 2111PASIBRZUCHYM3094M 21804:14:43.95+02:49:2925:282.4
317BURKAT Sławomir 1496PASIBRZUCHYM3095M 21904:15:41.45+02:50:2625:342.3
318WODZIAK Andrzej 2113PASIBRZUCHYM3096M 22004:19:07.20+02:53:5225:542.3
319CZAJKOWSKI Marcin 1491PASIBRZUCHYM3097M 22104:19:07.85+02:53:5325:542.3
320NOWOBILSKI Jan 2117M504M 22204:19:08.10+02:53:5325:542.3
321CZEKAJ Robert 1498PASIBRZUCHYM4019M 22304:19:08.70+02:53:5325:542.3
322SAMAREK Aleksandra 2124K3049K 9704:19:08.70+02:53:5325:542.3
323CZAJKOWSKI Łukasz 1492PASIBRZUCHYM3098M 22404:19:09.05+02:53:5425:542.3
324PĘKSA Robert 1493PASIBRZUCHYM3099M 22504:19:09.95+02:53:5525:542.3
325CZEKAJ Joanna 1497PASIBRZUCHYK3050K 9804:19:10.00+02:53:5525:552.3
326KORKOSZ Krzysztof 2118M30100M 22604:19:10.60+02:53:5525:552.3
327KIESZ-MISZTAL Dominika 1455K3051K 9904:19:10.60+02:53:5525:552.3
328NOWOBILSKI Paweł 2114PASIBRZUCHYM30101M 22704:19:11.65+02:53:5625:552.3
329KMIECIK Krzysztof 2112PASIBRZUCHYM30102M 22804:19:12.70+02:53:5725:552.3
330MATYNTA Darek 2122M4020M 22904:19:18.55+02:54:0325:552.3
331DUDEK Sylwia 1826JUVERUNK4013K 10004:26:11.00+03:00:5626:372.3
332CZUBA Anna 1835JUVERUNK4014K 10104:26:31.90+03:01:1726:392.3
333MARTOWICZ Maria 1834JUVERUNK3052K 10204:26:35.00+03:01:2026:392.3
334WALCZAK-CIUŁA Anna 1453K3053K 10304:26:54.55+03:01:3926:412.2
335ŚNIEŻKO Przemysław 1489M20104M 23004:32:25.55+03:07:1027:142.2
336SZYMKOWIAK Łukasz 1488M20105M 23104:32:26.20+03:07:1127:142.2
337LUDWIN Barbara 1507K3054K 10404:33:52.55+03:08:3727:232.2
338SKWARA Bartosz 1034WARIAT TEAMM20106M 23204:53:50.70+03:28:3529:232
339ŚLIWIŃSKI Dawid 1035WARIAT TEAMM20107M 23304:53:51.10+03:28:3629:232
340GAJEWSKA Sylwia 1229K2035K 10504:53:51.30+03:28:3629:232
341GAJEWSKI Konrad 1214M20108M 23404:54:19.25+03:29:0429:252
342MAZIARZ Karol 1236M30103M 23504:54:20.10+03:29:0529:262
343KRĄKOWSKA Katarzyna 1620GREYHOUNDS TEAMK3055K 106   
344STWORA Arkadiusz 1042M4021M 236   
345STAWECKA Katarzyna 1041K3056K 107   
346PIASEK Sebastian 1823EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAM20109M 237   
347KRYSTOWSKI Dariusz 2107M20110M 238   
348TETERLING Magdalena 1627GREYHOUNDS TEAMK3057K 108   
Znaleziono 348 wynik(ów)