Organizator : | SAA IDEAS Sp. z o. o. |
Data : | 2018-09-08 |
Miejsce : | Białka Tatrzańska |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 395 |
Wystartowało : | 348 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 342 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | 10:00 OPEN #5 | 10:15 OPEN #6 | 10:30 OPEN #7 | 10:45 OPEN #8 | 11:00 OPEN #9 | 11:15 OPEN #10 | 11:30 OPEN #11 | 11:45 OPEN #12 | 9:00 OPEN #1 | 9:15 OPEN #2 | 9:30 OPEN #3 | 9:45 OPEN #4 | Drużynowa | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŚWIĘCH Rafał | 1428 | M40 | 1 | M 6 | 01:41:28.90 | 10:08 | 5.9 (100%) | ||||
2 | GRACA Rafał | 2132 | Bracia "G" | M40 | 2 | M 26 | 01:55:09.45 | +00:13:40 (11.9%) | 11:30 | 5.2 (88.1%) | ||
3 | DŁUGOSZ Marcin | 1037 | M40 | 3 | M 32 | 02:00:46.55 | +00:19:17 (16.0%) | 12:04 | 5 (84.7%) | |||
4 | JAKUBSKI Grzegorz | 1017 | M40 | 4 | M 48 | 02:08:51.95 | +00:27:23 (21.3%) | 12:53 | 4.7 (79.7%) | |||
5 | SAK Robert | 1645 | M40 | 5 | M 72 | 02:26:28.45 | +00:44:59 (30.7%) | 14:38 | 4.1 (69.5%) | |||
6 | WOJTASIEWICZ Marek | 2101 | Wolontariusze Hunt Run'a | M40 | 6 | M 73 | 02:26:53.80 | +00:45:24 (30.9%) | 14:41 | 4.1 (69.5%) | ||
7 | SOBIECH Piotr | 1018 | M40 | 7 | M 91 | 02:31:51.20 | +00:50:22 (33.2%) | 15:11 | 4 (67.8%) | |||
8 | GAMŻA Adrian | 1459 | M40 | 8 | M 113 | 02:38:17.85 | +00:56:48 (35.9%) | 15:49 | 3.8 (64.4%) | |||
9 | WYRZYKOWSKI Arkadiusz | 2109 | M40 | 9 | M 131 | 02:45:26.65 | +01:03:57 (38.7%) | 16:32 | 3.6 (61.0%) | |||
10 | BISKUP Grzegorz | 1850 | Szybcy i Wściekli | M40 | 10 | M 135 | 02:47:20.10 | +01:05:51 (39.4%) | 16:44 | 3.6 (61.0%) | ||
11 | JANIK Krzysztof | 1832 | Szybcy i Wściekli | M40 | 11 | M 136 | 02:47:32.30 | +01:06:03 (39.4%) | 16:45 | 3.6 (61.0%) | ||
12 | DANYSZ Krystian | 1002 | Dzikusy | M40 | 12 | M 141 | 02:49:38.80 | +01:08:09 (40.2%) | 16:57 | 3.5 (59.3%) | ||
13 | HAŁADYNA Roman | 1499 | PasiBrzuchy | M40 | 13 | M 158 | 03:00:02.30 | +01:18:33 (43.6%) | 18:00 | 3.3 (55.9%) | ||
14 | DYNOWSKI Paweł | 1806 | Husaria Race Team | M40 | 14 | M 160 | 03:00:40.50 | +01:19:11 (43.8%) | 18:04 | 3.3 (55.9%) | ||
15 | KOTYNIEWICZ Krzysztof | 1300 | Kulawe sarny w leginsach | M40 | 15 | M 163 | 03:01:11.10 | +01:19:42 (44.0%) | 18:07 | 3.3 (55.9%) | ||
16 | KOZŁOWSKI Paweł | 1841 | M40 | 16 | M 198 | 03:41:00.90 | +01:59:32 (54.1%) | 22:06 | 2.7 (45.8%) | |||
17 | STASIORCZYK Marek | 1817 | Wieliszew Heron Team | M40 | 17 | M 200 | 03:42:14.75 | +02:00:45 (54.3%) | 22:13 | 2.7 (45.8%) | ||
18 | STANIK Marcin | 1005 | M40 | 18 | M 217 | 04:10:45.90 | +02:29:17 (59.5%) | 25:04 | 2.4 (40.7%) | |||
19 | CZEKAJ Robert | 1498 | PasiBrzuchy | M40 | 19 | M 223 | 04:19:08.70 | +02:37:39 (60.8%) | 25:54 | 2.3 (39.0%) | ||
20 | MATYNTA Darek | 2122 | M40 | 20 | M 229 | 04:19:18.55 | +02:37:49 (60.9%) | 25:55 | 2.3 (39.0%) | |||
21 | STWORA Arkadiusz | 1042 | M40 | 21 | M 236 | (0.0%) |
Znaleziono 21 wynik(ów)