HUNT RUN CAMP 6KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
SAA IDEAS Sp. z o. o.
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Białka Tatrzańska
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
196
Wystartowało/ Started:
186
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
182
Na trasie/ On track:
4

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | 3:00 OPEN #1 | 3:15 OPEN #2 | 3:30 OPEN #3 | 3:45 OPEN #4 | 4:00 OPEN #5 | 4:15 OPEN #6 | 4:30 OPEN #7 | 4:45 OPEN #8 | Drużynowa | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SŁOMA Tomasz 323M301M 101:07:53.80 11:185.3
2OSTAFIN Szymon 550BROTHERS TEAMM201M 201:09:18.95+00:01:2511:335.2
3ZYCH Dawid 554M202M 301:11:15.65+00:03:2111:525.1
4STASZEWSKI Radosław 169M302M 401:11:58.70+00:04:0411:595
5POCHEĆ Adam 333TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICM203M 501:15:40.25+00:07:4612:364.8
6SZYSZKA Przemysław 306WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AM204M 601:16:06.90+00:08:1312:414.7
7KWAŚNIŃSKI Oskar 329M205M 701:17:35.90+00:09:4212:554.6
8GABRYŚ Michał 300WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AM303M 801:17:41.60+00:09:4712:564.6
9KWAŚNIŃSKI Igor 338M206M 901:17:43.25+00:09:4912:574.6
10BIŃCZYK Mariusz 525POSTRZAŁEK TEAMM207M 1001:19:23.45+00:11:2913:134.5
11NIEDŹWIEDŹ Tomasz 109M304M 1101:21:46.55+00:13:5213:374.4
12CHILICKA Marta 105RED LION CLUBK301K 101:21:51.20+00:13:5713:384.4
13CZARNIK Marek 401M305M 1201:22:21.20+00:14:2713:434.4
14RZESZOT Łukasz 137M306M 1301:23:33.15+00:15:3913:554.3
15GACEK Alicja 557KOMBINAT TRENINGUK302K 201:23:42.35+00:15:4813:574.3
16PIEJA Jacek 533M307M 1401:23:44.00+00:15:5013:574.3
17ŻELAZKO Katarzyna 516K303K 301:23:49.70+00:15:5513:584.3
18ŁUKAJCZYK Kamil 180369 BRYGADA ALKOHOLOWAM208M 1501:25:00.50+00:17:0614:104.2
19SARAD Krzysztof 400M308M 1601:25:22.50+00:17:2814:134.2
20OSTAFIN Seweryn 551BROTHERS TEAMM209M 1701:26:41.50+00:18:4714:264.2
21SOBIECH Piotr 118M401M 1801:27:05.00+00:19:1114:304.1
22SIWIEC Krystian 531M2010M 1901:27:20.00+00:19:2614:334.1
23BOBRZKI Piotr 559M309M 2001:28:29.15+00:20:3514:444.1
24DZIERZANOWSKI Mateusz 123M2011M 2101:29:19.90+00:21:2614:534
25DUDA Andrzej 318CYTRYNÓWKA TEAMM3010M 2201:29:55.25+00:22:0114:594
26MAZUR Karolina 547K201K 401:30:37.55+00:22:4315:064
27ROGOWSKI Kamil 138M2012M 2301:31:12.95+00:23:1915:123.9
28MISZTAL Hubert 536M3011M 2401:31:47.90+00:23:5415:173.9
29JANASZEK Mateusz 553M2013M 2501:32:37.35+00:24:4315:263.9
30PÓŁTORAK Tomasz 203M2014M 2601:33:05.35+00:25:1115:303.9
31PETYNKA Piotr 505M2015M 2701:33:06.45+00:25:1215:313.9
32KOWALCZYK Paweł 111M2016M 2801:36:23.00+00:28:2916:033.7
33MAGDZIARZ Emil 145M2017M 2901:37:30.30+00:29:3616:153.7
34DETKA Grzegorz 148M3012M 3001:38:03.85+00:30:1016:203.7
35BOROWICZ Daniel 128M2018M 3101:38:23.45+00:30:2916:233.7
36BEDNARCZYK Jakub 127M2019M 3201:38:29.90+00:30:3616:243.7
37DZIERŻAK Arkadiusz 802HUSARIA RACE TEAMM402M 3301:38:45.30+00:30:5116:273.6
38SKOWRON Krzysztof 113M3013M 3401:40:35.25+00:32:4116:453.6
39KĘPIŃSKI Mikołaj 342TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICM2020M 3501:40:41.80+00:32:4816:463.6
40KUSTRA Dariusz 114CTF KIELCEM3014M 3601:40:43.60+00:32:4916:473.6
41SIUTA Magdalena 510ODZDZIAŁ PODHALEK202K 501:41:46.85+00:33:5316:573.5
42PYKA Aga 532ODZDZIAŁ PODHALEK203K 601:41:47.20+00:33:5316:573.5
43BARAN Michał 100M3015M 3701:41:48.60+00:33:5416:583.5
44MAZUR Ewa 548K204K 701:42:41.75+00:34:4717:063.5
45WESOŁOWSKI Konrad 519ALE OSO CHODZI?M3016M 3801:43:11.70+00:35:1717:113.5
46DRASZAWKA Łukasz 126POWER TRAININGM3017M 3901:46:04.80+00:38:1117:403.4
47CHMIEL Klaudia 149K205K 801:46:09.80+00:38:1617:413.4
48LIS Justyna 501K206K 901:47:19.95+00:39:2617:533.4
49GŁODEK Jacek 504M3018M 4001:47:20.70+00:39:2617:533.4
50DYNOWSKI Paweł 308HUSARIA RACE TEAMM403M 4101:47:59.55+00:40:0517:593.3
51NOSEK Bartłomiej 552M2021M 4201:48:03.65+00:40:0918:003.3
52WILK Damian 125M2022M 4301:48:57.40+00:41:0318:093.3
53KRYSTOWSKI Dariusz 202M2023M 4401:49:07.55+00:41:1318:113.3
54PODĘBSKI Wojciech 538M404M 4501:49:27.55+00:41:3318:143.3
55BUCKA Magdalena 337K304K 1001:49:35.75+00:41:4118:153.3
56RADOMSKI Kacper 201M2024M 4601:49:43.50+00:41:4918:173.3
57CIERESZKO Paweł 200M2025M 4701:49:44.60+00:41:5018:173.3
58JARCZEWSKI Łukasz 129M2026M 4801:50:12.45+00:42:1818:223.3
59TUREK Mateusz 146M2027M 4901:50:49.90+00:42:5618:283.2
60SIKORA Danielek 170M2028M 5001:50:55.30+00:43:0118:293.2
61CZYSZCZOŃ Mateusz 314CYTRYNÓWKA TEAMM3019M 5101:52:16.50+00:44:2218:423.2
62MADZIAR Wioletta 316CYTRYNÓWKA TEAMK207K 1101:52:31.40+00:44:3718:453.2
63CZYSZCZOŃ Karolina 311CYTRYNÓWKA TEAMK208K 1201:52:32.95+00:44:3918:453.2
64CISOŃ Grzegorz 341BUŁA I SPÓŁAM2029M 5201:52:53.10+00:44:5918:483.2
65TOPOLIŃSKI Maciej 141M3020M 5301:53:05.70+00:45:1118:503.2
66TUSZNIO Anna 122K305K 1301:53:08.05+00:45:1418:513.2
67ŚWIĘS Grzegorz 339BUŁA I SPÓŁAM2030M 5401:53:22.75+00:45:2818:533.2
68BUŁA Iwona 340BUŁA I SPÓŁAK209K 1401:53:34.55+00:45:4018:553.2
69TUSZNIO Krzysztof 2106M3021M 5501:53:49.25+00:45:5518:583.2
70KOPCZYŃSKA Paulina 543K2010K 1501:55:02.65+00:47:0819:103.1
71SADY Sebastian 546M3022M 5601:55:05.00+00:47:1119:103.1
72BORKOWSKI Sebastian 116M2031M 5701:55:19.10+00:47:2519:133.1
73RACIŃSKI Tomasz 526POSTRZAŁEK TEAMM2032M 5801:55:22.10+00:47:2819:133.1
74DUDA Bogusława 320CYTRYNÓWKA TEAMK306K 1601:56:35.15+00:48:4119:253.1
75CEMPA Jakub 312CYTRYNÓWKA TEAMM3023M 5901:56:35.30+00:48:4119:253.1
76DUDA Paweł 315CYTRYNÓWKA TEAMM3024M 6001:56:35.40+00:48:4119:253.1
77HUDOMIĘT Agnieszka 317CYTRYNÓWKA TEAMK307K 1701:56:35.60+00:48:4119:253.1
78SAPAŁA Agnieszka 106K2011K 1801:57:13.95+00:49:2019:323.1
79GIZA Jaroslaw 165EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAM3025M 6101:57:18.40+00:49:2419:333.1
80 2132  101:57:27.30+00:49:3319:343.1
81SAPAŁA Krzysztof 110M3026M 6201:57:27.40+00:49:3319:343.1
82RODZIEWICZ Katarzyna 158K308K 1901:57:28.60+00:49:3419:343.1
83WALAS Łukasz 166M3027M 6301:57:29.35+00:49:3519:343.1
84WALAS Justyna 167K309K 2001:57:29.65+00:49:3519:343.1
85MICHALSKA Agnieszka 332K3010K 2101:57:41.65+00:49:4719:363.1
86LIS Piotr 334M2033M 6401:57:41.85+00:49:4819:363.1
87SZCZOTKA Łukasz 541M2034M 6501:58:56.10+00:51:0219:493
88STOSZKO Karolina 542K2012K 2202:00:18.05+00:52:2420:033
89ADAMIK Artur 162M3028M 6602:01:10.45+00:53:1620:113
90ADAMIK Ewelina 161K3011K 2302:01:28.30+00:53:3420:143
91WÓJCIK Krzysiek 303M2035M 6702:01:40.80+00:53:4720:163
92CZECH-ROGALSKA Agnieszka 529WOLF SLAWIAK3012K 2402:01:43.70+00:53:4920:173
93WYSOCKI Tomasz 528WOLF SLAWIAM3029M 6802:01:43.95+00:53:5020:173
94ŻEMŁA Dawid 302M2036M 6902:01:48.25+00:53:5420:183
95WÓJCIK Ania 301K2013K 2502:01:51.50+00:53:5720:183
96STANIK Marcin 104M405M 7002:01:57.30+00:54:0320:193
97JASZCZUK Barbara 331K3013K 2602:02:22.60+00:54:2820:232.9
98LISEK Bartłomiej 524GUMOWE ZWIERZAKIM3030M 7102:02:32.55+00:54:3820:252.9
99WICHER Bartosz 523GUMOWE ZWIERZAKIM3031M 7202:02:33.50+00:54:3920:252.9
100PAPIERZ Michał 522GUMOWE ZWIERZAKIM3032M 7302:02:34.50+00:54:4020:252.9
101BIENIA Łukasz 507M3033M 7402:03:44.70+00:55:5020:372.9
102BACHOWSKI Michał 511M3034M 7502:03:49.35+00:55:5520:382.9
103KOTAS-LISEK Marzena 521GUMOWE ZWIERZAKIK3014K 2702:04:51.50+00:56:5720:482.9
104PANYŁO Daniel 135M2037M 7602:04:52.95+00:56:5920:482.9
105PANYŁO Kacper 134M2038M 7702:04:54.15+00:57:0020:492.9
106WOJTASIEWICZ Wiktoria 305WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AK2014K 2802:05:35.35+00:57:4120:552.9
107WOJTASIEWICZ Marek 304WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AM406M 7802:05:37.50+00:57:4320:562.9
108JASTRZĘBSKI Mateusz 119M2039M 7902:09:17.45+01:01:2321:322.8
109BUDZYŃSKI Bartłomiej 136M2040M 8002:09:17.45+01:01:2321:322.8
110ZIELIŃSKA Estera 107K2015K 2902:09:29.25+01:01:3521:342.8
111WOJTON Łukasz 517ALE OSO CHODZI?M3035M 8102:11:42.70+01:03:4821:572.7
112WOŁOSZYŃSKI Juliusz 512ALE OSO CHODZI?M2041M 8202:12:28.40+01:04:3422:042.7
113BUREK Adam 147M3036M 8302:12:32.60+01:04:3822:052.7
114KIWIORSKA Laura 143K2016K 3002:12:32.60+01:04:3822:052.7
115DZIENDZIELUK Iwan 163M2042M 8402:13:07.45+01:05:1322:112.7
116SOBCZYŃSKA Aleksandra 344WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AK2017K 3102:14:30.00+01:06:3622:252.7
117NALEJ Izabela 144K3015K 3202:14:34.70+01:06:4022:252.7
118NALEJ Michał 142M3037M 8502:14:35.15+01:06:4122:252.7
119MAZUR Katarzyna 513ALE OSO CHODZI?K3016K 3302:16:19.60+01:08:2522:432.6
120MAZUR Kamil 518ALE OSO CHODZI?M3038M 8602:16:20.85+01:08:2722:432.6
121KUDYBA Przemysław 561ALE OSO CHODZI?M3039M 8702:16:46.10+01:08:5222:472.6
122ŚLIŻ Daria 514ALE OSO CHODZI?K3017K 3402:17:23.20+01:09:2922:532.6
123KMIECIK Marcin 503M3040M 8802:17:34.35+01:09:4022:552.6
124KMIECIK Justyna 506K3018K 3502:17:34.40+01:09:4022:552.6
125JAMSKA Ksenia 509K3019K 3602:17:36.10+01:09:4222:562.6
126JAMSKI Piotr 500M407M 8902:17:38.00+01:09:4422:562.6
127MICHTA Aneta 508K3020K 3702:17:40.00+01:09:4622:562.6
128SZCZEPANIAK Olga 502K3021K 3802:17:41.85+01:09:4822:562.6
129MAJCHROWICZ Agnieszka 515ALE OSO CHODZI?K2018K 3902:18:20.40+01:10:2623:032.6
130RUSNARCZYK Michał 325M2043M 9002:18:31.50+01:10:3723:052.6
131GÓRSKI Paweł 326M2044M 9102:18:39.25+01:10:4523:062.6
132SZEWCZYK Szymon 313M2045M 9202:18:44.45+01:10:5023:072.6
133JAROS Marcin 2116M2046M 9302:20:13.60+01:12:1923:222.6
134WĘGIEL Zuzanna 563K2019K 4002:20:32.15+01:12:3823:252.6
135WĘGIEL Monika 562K2020K 4102:20:33.45+01:12:3923:252.6
136DZIK Dawid 328M2047M 9402:22:42.50+01:14:4823:472.5
137MASŁOWSKA Monika 327K2021K 4202:22:43.05+01:14:4923:472.5
138SKRZYPEK Anna 321K2022K 4302:23:06.80+01:15:1323:512.5
139STEFAŃSKI Karol 322M2048M 9502:23:08.15+01:15:1423:512.5
140- - 2121  202:23:40.00+01:15:4623:562.5
141ZIELECKA Natalia 117ATOMÓWKIK2023K 4402:23:40.00+01:15:4623:562.5
142KUCHARCZYK Agnieszka 115ATOMÓWKIK2024K 4502:23:40.05+01:15:4623:562.5
143ŻEMŁA Damian 2120M2049M 9602:23:40.05+01:15:4623:562.5
144PIASEK Sebastian 164EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAM2050M 9702:24:13.55+01:16:1924:022.5
145WIELG Weronika 309WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AK3022K 4602:25:47.60+01:17:5324:172.5
146BALCEWICZ Alfred 133M2051M 9802:29:24.80+01:21:3124:542.4
147CHLAŚCIAK Magdalena 131K3023K 4702:30:15.85+01:22:2225:022.4
148CHLAŚCIAK Piotr 132M3041M 9902:30:16.60+01:22:2225:022.4
149DŁUGOSZ Michał 527ŻBIKIM2052M 10002:31:47.95+01:23:5425:182.4
150SKORUPA Kasia 535ŻBIKIK2025K 4802:31:49.60+01:23:5525:182.4
151ŚLEZIONA Patrycja 530ŻBIKIK2026K 4902:31:52.70+01:23:5825:182.4
152DŁUGOSZ Artur 537ŻBIKIM2053M 10102:31:54.60+01:24:0025:192.4
153 2127  302:32:21.15+01:24:2725:232.4
154 2123  402:32:41.80+01:24:4825:272.4
155 2128  502:32:58.35+01:25:0425:292.4
156LIPKA Paulina 549K3024K 5002:35:14.35+01:27:2025:522.3
157MICHALSKI Michał 335M3042M 10202:36:16.50+01:28:2226:022.3
158MICHOTA Iwona 544PORANEK KOJOTAK2027K 5102:38:02.95+01:30:0926:202.3
159SIEMIONEK Tomasz 545PORANEK KOJOTAM2054M 10302:38:07.80+01:30:1426:212.3
160 2129  602:42:51.20+01:34:5727:082.2
161SODOWSKI Maciej 310M3043M 10402:55:12.05+01:47:1829:122.1
162SODOWSKA Danusia 307K2028K 5202:55:12.30+01:47:1829:122.1
163 2130  702:59:18.25+01:51:2429:532
164DEC Marek 1007M3044M 10503:10:36.85+02:02:4331:461.9
165MURDZA Maciej 157M2055M 10603:24:40.65+02:16:4634:061.8
166SŁONINA Julia 139K2029K 5303:24:41.30+02:16:4734:061.8
167KUŁAGA Karol 159M2056M 10703:31:30.15+02:23:3635:151.7
168NIEDZIÓŁKA Małgorzata 540K2030K 5403:35:27.95+02:27:3435:541.7
169HAKOBYAN Lusine 555K2031K 5503:35:28.95+02:27:3535:541.7
170GRACZYK Elżbieta 539K3025K 5603:35:29.10+02:27:3535:541.7
171HAKOBYAN Hakob 556M2057M 10803:35:34.65+02:27:4035:551.7
172TOPÓLSKA Natalia 154K2032K 5703:42:20.00+02:34:2637:031.6
173BOŻEK Adam 152M2058M 10903:42:20.65+02:34:2637:031.6
174TWOREK Maciej 140M2059M 11003:42:24.85+02:34:3137:041.6
175KUŁAGA Szymon 155M2060M 11103:44:18.40+02:36:2437:231.6
176KUTYŁA Kamil 150M2061M 11203:44:18.75+02:36:2437:231.6
177KUŁAGA Joachim 153M2062M 11303:44:22.90+02:36:2937:231.6
178KARBOWNICZEK Katarzyna 156K2033K 5803:44:23.00+02:36:2937:231.6
179ROBAK Justyna 160K3026K 5903:45:33.25+02:37:3937:351.6
180 2124  804:19:58.90+03:12:0543:191.4
181 2122  904:20:04.95+03:12:1143:201.4
182ŻEMŁA Damian 1100M2063M 11404:56:02.40+03:48:0849:201.2
183TUCZNIO Piotr 324M3045M 115   
184MUCHA Ewelina 534K3027K 60   
185KUŁAGA Dawid 151M3046M 116   
186POSŁOWSKI Tomasz 560M2064M 117   
Znaleziono 186 wynik(ów)