HUNT RUN CAMP DUBLETY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
SAA IDEAS Sp. z o. o.
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Białka Tatrzańska
Dystans/ Distance:
16 km
Zgłoszonych/ Registered:
395
Wystartowało/ Started:
357
Nie ukończyło/ Not finished:
308
Ukończyło/ Finished:
49
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużynowa | Kobiety | Mężczyzni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M10km6kmCzas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZYSZKA Przemysław 2102WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AMężczyzni1M 101:41:17.6501:16:06.9002:57:24.5502:57:24.55 11:055.4
2OSTAFIN Szymon 1858BROTHERS TEAMMężczyzni2M 201:53:49.4001:09:18.9503:03:08.3503:03:08.35+00:05:4311:265.2
3SŁOMA Tomasz 1614Mężczyzni3M 301:55:31.3501:07:53.8003:03:25.1503:03:25.15+00:06:0011:275.2
4POCHEĆ Adam 1210TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICMężczyzni4M 401:49:29.0001:15:40.2503:05:09.2503:05:09.25+00:07:4411:345.2
5BIŃCZYK Mariusz 1021POSTRZAŁEK TEAMMężczyzni5M 502:06:18.7001:19:23.4503:25:42.1503:25:42.15+00:28:1712:514.7
6NIEDŹWIEDŹ Tomasz 1016Mężczyzni6M 602:12:13.7001:21:46.5503:34:00.2503:34:00.25+00:36:3513:224.5
7CHILICKA Marta 1013RED LION CLUBKobiety1K 102:13:17.9001:21:51.2003:35:09.1003:35:09.10+00:37:4413:264.5
8SIUTA Magdalena 1207ODZDZIAŁ PODHALEKobiety2K 201:58:26.7001:41:46.8503:40:13.5503:40:13.55+00:42:4913:454.4
9ŁUKAJCZYK Kamil 102Mężczyzni7M 702:16:49.7001:25:00.5003:41:50.2005:43:50.05+00:44:2513:514.3
10DRASZAWKA Łukasz 1032POWER TRAININGMężczyzni8M 802:02:01.1501:46:04.8003:48:05.9503:48:05.95+00:50:4114:154.2
11GRACA Rafał 2132BRACIA "G"Mężczyzni9M 901:55:09.4501:57:27.3003:52:36.7510:18:56.90+00:55:1214:324.1
12TUSZNIO Anna 1879Kobiety3K 302:01:53.1001:53:08.0503:55:01.1503:55:01.15+00:57:3614:414.1
13SOBIECH Piotr 1018Mężczyzni10M 1002:31:51.2001:27:05.0003:58:56.2003:58:56.20+01:01:3114:564
14KUSTRA Dariusz 1418CTF KIELCEMężczyzni11M 1102:29:49.1501:40:43.6004:10:32.7504:10:32.75+01:13:0815:393.8
15BARAN Michał 1400Mężczyzni12M 1202:30:08.2001:41:48.6004:11:56.8004:11:56.80+01:14:3215:443.8
16SAPAŁA Krzysztof 1009Mężczyzni13M 1302:18:04.3001:57:27.4004:15:31.7004:15:31.70+01:18:0715:583.8
17RADOMSKI Kacper 2103Mężczyzni14M 1402:36:15.1501:49:43.5004:25:58.6504:25:58.65+01:28:3416:373.6
18CIERESZKO Paweł 2100Mężczyzni15M 1502:36:16.1001:49:44.6004:26:00.7004:26:00.70+01:28:3616:373.6
19SIKORA Danielek 1870EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAMężczyzni16M 1602:35:31.0001:50:55.3004:26:26.3004:26:26.30+01:29:0116:393.6
20WILK Damian 1822Mężczyzni17M 1702:37:56.6501:48:57.4004:26:54.0504:26:54.05+01:29:2916:403.6
21WYSOCKI Tomasz 1464WOLF SLAWIAMężczyzni18M 1802:25:11.0002:01:43.9504:26:54.9504:26:54.95+01:29:3016:403.6
22JAROS Marcin 1479THE PENISES VIBRATINGMężczyzni19M 1902:07:16.9502:20:13.6004:27:30.5504:27:30.55+01:30:0616:433.6
23RZESZOT Łukasz 1476Mężczyzni20M 2003:04:51.1001:23:33.1504:28:24.2504:28:24.25+01:30:5916:463.6
24WOJTASIEWICZ Marek 2101WOLONTARIUSZE HUNT RUN'AMężczyzni21M 2102:26:53.8002:05:37.5004:32:31.3004:32:31.30+01:35:0617:013.5
25PETYNKA Piotr 1409Mężczyzni22M 2203:01:09.6001:33:06.4504:34:16.0504:34:16.05+01:36:5117:083.5
26KĘPIŃSKI Mikołaj 1230TADŻYCCY UJEŻDŻACZE DŻDŻOWNICMężczyzni23M 2302:54:30.5501:40:41.8004:35:12.3504:35:12.35+01:37:4717:123.5
27ROGOWSKI Kamil 1477Mężczyzni24M 2403:04:51.3001:31:12.9504:36:04.2504:36:04.25+01:38:3917:153.5
28DZIENDZIELUK Iwan 1632Mężczyzni25M 2502:23:16.2002:13:07.4504:36:23.6504:36:23.65+01:38:5917:163.5
29LIS Justyna 1412Kobiety4K 402:56:53.1001:47:19.9504:44:13.0504:44:13.05+01:46:4817:453.4
30GŁODEK Jacek 1411Mężczyzni26M 2602:56:57.9501:47:20.7004:44:18.6504:44:18.65+01:46:5417:463.4
31CZECH-ROGALSKA Agnieszka 1442WOLF SLAWIAKobiety5K 502:43:12.4002:01:43.7004:44:56.1004:44:56.10+01:47:3117:483.4
32DYNOWSKI Paweł 1806HUSARIA RACE TEAMMężczyzni27M 2703:00:40.5001:47:59.5504:48:40.0504:48:40.05+01:51:1518:023.3
33BORKOWSKI Sebastian 1805Mężczyzni28M 2802:55:25.6001:55:19.1004:50:44.7004:50:44.70+01:53:2018:103.3
34MAZUR Kamil 1819ALE OSO CHODZI?Mężczyzni29M 2902:39:03.8002:16:20.8504:55:24.6504:55:24.65+01:58:0018:273.2
35ŁATOŃ Piotr 2127Mężczyzni30M 3002:31:17.4502:32:21.1505:03:38.6011:58:37.90+02:06:1418:583.2
36RZADKOSZ Tomasz 2123Mężczyzni31M 3102:32:03.7502:32:41.8005:04:45.5512:00:10.50+02:07:2119:023.2
37- - 2128Drużynowa1 102:31:53.9002:32:58.3505:04:52.2511:59:50.80+02:07:2719:033.1
38PANYŁO Daniel 1901Mężczyzni32M 3203:17:38.1502:04:52.9505:22:31.1005:22:31.10+02:25:0620:093
39PANYŁO Kacper 1900Mężczyzni33M 3303:17:41.3002:04:54.1505:22:35.4505:22:35.45+02:25:1020:093
40PIOTROWSKI Mirosław 2129Mężczyzni34M 3402:40:35.6502:42:51.2005:23:26.8511:49:49.30+02:26:0220:123
41KOWALCZYK Paweł 1004Mężczyzni35M 3504:04:54.3001:36:23.0005:41:17.3005:41:17.30+02:43:5221:192.8
42- - 2130Drużynowa2 202:58:28.4502:59:18.2505:57:46.7012:52:59.90+03:00:2222:212.7
43STANIK Marcin 1005Mężczyzni36M 3604:10:45.9002:01:57.3006:12:43.2006:12:43.20+03:15:1823:172.6
44BALCEWICZ Alfred 1848Mężczyzni37M 3703:50:01.0002:29:24.8006:19:25.8006:19:25.80+03:22:0123:422.5
45CHLAŚCIAK Piotr 1847Mężczyzni38M 3803:49:10.9002:30:16.6006:19:27.5006:19:27.50+03:22:0223:422.5
46SODOWSKI Maciej 1609Mężczyzni39M 3903:36:44.9502:55:12.0506:31:57.0006:31:57.00+03:34:3224:292.4
47SODOWSKA Danusia 1605Kobiety6K 604:00:59.9002:55:12.3006:56:12.2006:56:12.20+03:58:4726:002.3
48SAMAREK Aleksandra 2124Kobiety7K 704:19:08.7004:19:58.9008:39:07.6015:34:20.40+05:41:4332:261.8
49MATYNTA Darek 2122Mężczyzni40M 4004:19:18.5504:20:04.9508:39:23.5015:34:40.10+05:41:5832:271.8
GREŃ Wacław 1057HUSARIA RACE TEAMMężczyzni01:25:14.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JURASZEK Mariusz 1864CIAPSKŁADMężczyzni01:33:59.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BYRTUS Józef 1060HUSARIA RACE TEAMMężczyzni01:34:29.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUBICA Arkadiusz 1472SRTG GLIWICEMężczyzni01:39:45.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIĘCH Rafał 1428Mężczyzni01:41:28.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIECH Szymon 1043HUSARIA RACE TEAMMężczyzni01:45:13.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAŁOWICZOR Szymon 1061HUSARIA RACE TEAMMężczyzni01:46:07.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KONIOR Marek 1044HUSARIA RACE TEAMMężczyzni01:46:49.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAWORSKI Dominik 1011Mężczyzni01:48:42.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIEROTOWICZ Bogdan 1425Mężczyzni01:50:09.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JARCZEWSKI Łukasz 1059Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:12.45 DNF DNF DNF--
ŚLIWA Damian 1410Mężczyzni01:50:40.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Tomasz 1205Mężczyzni01:51:48.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHUDZIK Marcin 1814AEROKLUB WROCŁAWSKIMężczyzni01:52:09.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ODWROT Mariusz 1619Mężczyzni01:52:24.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HEINRICH Marek 1431Mężczyzni01:53:33.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HEINRICH Łukasz 1402Mężczyzni01:53:36.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PISZCZEK Marcin 1490PASIBRZUCHYMężczyzni01:53:59.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PADUCH Konrad 1053Mężczyzni01:54:00.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GÓRALSKI Jarosław 1494PASIBRZUCHYMężczyzni01:54:04.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDA Anna 1058Kobiety01:54:18.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
USTUPSKI Maciej 1029Mężczyzni01:54:24.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RZADKOSZ Łukasz 1030Mężczyzni01:54:25.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STASIK Jakub 1039Mężczyzni01:54:26.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁĄCZNY Marcin 1206Mężczyzni01:57:11.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEJMAN Piotr 1815AEROKLUB WROCŁAWSKIMężczyzni01:59:11.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHUDY Tomasz 1626GREYHOUNDS TEAMMężczyzni01:59:29.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMUGA Patryk 1204Mężczyzni02:00:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WĄSOWICZ Joanna 1031Kobiety02:00:31.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DŁUGOSZ Marcin 1037Mężczyzni02:00:46.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIERŻAK Elżbieta 1019HUSARIA RACE TEAMKobiety02:01:07.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SLIWINSKI Patryk 1871! NO LIMIT TEAM !Mężczyzni02:01:20.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OPERSKALSKI Łukasz 1872! NO LIMIT TEAM !Mężczyzni02:01:20.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIŚ Adrian 1630LEŻAJSKI GANG PĘDZĄCYCH DZIKÓWMężczyzni02:01:28.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIKI Kazimierz 1629LEŻAJSKI GANG PĘDZĄCYCH DZIKÓWMężczyzni02:01:28.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIKI Radosław 1628LEŻAJSKI GANG PĘDZĄCYCH DZIKÓWMężczyzni02:01:29.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GONSIOR Tomasz 1703Mężczyzni02:01:35.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZEKAJ Mateusz 1305HUSARIA RACE TEAMMężczyzni02:02:47.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZAJEWSKI Jakub 1052Mężczyzni02:02:48.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIOMKA Malwina 1631HUSARIA RACE TEAMKobiety02:02:56.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Wojciech 1027Mężczyzni02:03:24.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LADDACH Robert 1221Mężczyzni02:03:58.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HALLEK Krzysztof 1641Mężczyzni02:04:01.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAKUBSKA Bożena 1014Kobiety02:08:17.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MĘKWIŃSKI Adam 1878Mężczyzni02:08:43.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JAKUBSKI Grzegorz 1017Mężczyzni02:08:51.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHMIELEWSKI Mateusz 1810SZYBCY I WŚCIEKLIMężczyzni02:09:02.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAWLIK Anna 1842SZYBCY I WŚCIEKLIKobiety02:09:02.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIADEREK Monika 1607Kobiety02:10:02.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRĄKOWSKA Monika 1621GREYHOUNDS TEAMKobiety02:10:08.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKA Ewa 1038RED LION CLUBKobiety02:11:46.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ALBIGOWSKA Magdalena 1804Kobiety02:13:03.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STASIK Maciej 1047Mężczyzni02:13:17.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GUTT Jakub 1040Mężczyzni02:13:21.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KACA Łukasz 1054Mężczyzni02:13:36.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁUKA Mateusz 1033Mężczyzni02:13:46.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZYCHALSKI Konrad 186869 BRYGADA ALKOHOLOWAMężczyzni02:15:03.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZYCHALSKI Karol 186969 BRYGADA ALKOHOLOWAMężczyzni02:15:06.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANIKOWSKI Adrian 1624OPP KIELCEMężczyzni02:15:10.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHTA Kamil 1417Mężczyzni02:15:45.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJCIESZAK Katarzyna 1401Kobiety02:15:45.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRASEK Paweł 1420Mężczyzni02:15:47.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKA Anna 1408HARDKOROWE DZIKIKobiety02:22:16.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASZTAL Michał 1439HARDKOROWE DZIKIMężczyzni02:22:16.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUJAWSKI Janusz 1838Mężczyzni02:22:55.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DAJNOWSKA Małgorzata 1807Kobiety02:22:59.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRZYB Albert 1640Mężczyzni02:23:16.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
2121Drużynowa00:00:00.00 DNF02:23:40.00 DNF DNF DNF--
ŻEMŁA Damian 2120Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:23:40.05 DNF DNF DNF--
PIASEK Sebastian 1823EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:13.55 DNF DNF DNF--
POKUSA Konrad 1235Mężczyzni02:24:43.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Michał 1466Mężczyzni02:25:27.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJCHER Norbert 1433Mężczyzni02:25:28.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLIMEK Patryk 1303Mężczyzni02:25:44.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KAWA Tomasz 1306Mężczyzni02:25:47.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SAK Robert 1645Mężczyzni02:26:28.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Iwona 2000HUSARIA RACE TEAMKobiety02:26:29.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZAK Kamil 1234Mężczyzni02:27:30.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZAK Paweł 1239Mężczyzni02:27:31.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WŁOCH Adrian 1237Mężczyzni02:27:32.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BISKUP Cezary 1880Mężczyzni02:28:13.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARONDEL Mariusz 1616Mężczyzni02:28:25.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WANAT Bartłomiej 1610Mężczyzni02:28:33.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WANAT Kamil 1611Mężczyzni02:28:34.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JONECZEK Mariusz 1866CIAPSKŁADMężczyzni02:29:06.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMUGA Ernest 1101Mężczyzni02:29:24.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOJNAROWICZ Miłosz 1102Mężczyzni02:29:29.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZOPIAK Adrian 1505SZUKAM LOSZKIMężczyzni02:29:43.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRZYWODAJĆ Paweł 1504SZUKAM LOSZKIMężczyzni02:29:45.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEDNARZ Mateusz 1463Mężczyzni02:30:55.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OSTROWSKI Mateusz 1462Mężczyzni02:31:04.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOWIŃSKA Marzena 1435Kobiety02:31:52.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRUDZIEŃ Krystian 1440Mężczyzni02:31:53.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Joanna 1606SZALONE DEBEŚCIAKI 😀Kobiety02:31:54.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZEMBSKA Agnieszka 1637SZALONE DEBEŚCIAKI 😀Kobiety02:31:54.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STĘPIEŃ Bartosz 1642Mężczyzni02:32:01.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAPART Kacper 1643Mężczyzni02:32:01.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAŁAC Małgorzata 1811SZYBCY I WŚCIEKLIKobiety02:32:28.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAŁAC Patrycjusz 1856SZYBCY I WŚCIEKLIMężczyzni02:32:28.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOBIECH Monika 1012Kobiety02:33:15.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HEROD Michał 1600WALECZNA TRÓJCAMężczyzni02:33:36.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZOLTOWSKI Piotr 1222Mężczyzni02:34:46.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MALIK Justyna 1413WATAHAKobiety02:34:47.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZOŃ Kamil 1414WATAHAMężczyzni02:34:56.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KULIK Sebastian 1602WALECZNA TRÓJCAMężczyzni02:35:21.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIERŻONOWSKI Mateusz 1022Mężczyzni02:35:21.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAJFURA Iwona 1430Kobiety02:35:47.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MUND Sylwester 1227Mężczyzni02:35:47.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DROŹDZIEL Mateusz 1701Mężczyzni02:35:59.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSEL Iwona 1006Kobiety02:36:05.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARIUSZ Głowacki 1407TAŃCZĄCE DZIKIMężczyzni02:36:12.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Milena 1003Kobiety02:36:12.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RYBNIK Sylwia 1405TAŃCZĄCE DZIKIKobiety02:36:50.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DONARSKI Tomasz 1625DANFOSSMężczyzni02:36:53.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MRÓWCZYŃSKI Adam 1617DANFOSSMężczyzni02:36:54.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RAJFURA Łukasz 1432Mężczyzni02:37:03.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MOĆKO Karolina 1503Kobiety02:37:51.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MOĆKO Jakub 1500Mężczyzni02:37:51.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIĘCH Olga 1025CF SANDAŁ :)Kobiety02:37:55.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PILARSKA Anna 1026CF SANDAŁ :)Kobiety02:37:55.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAMŻA Adrian 1459Mężczyzni02:38:17.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZEPIEC Alicja 1231HUSARIA RACE TEAMKobiety02:38:29.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MUCHA Jarosław 1232Mężczyzni02:38:31.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GORZELAK Marcin 1638Mężczyzni02:38:49.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GIZA Jarosław 1824EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAMężczyzni02:39:22.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĄBCZYK Magda 1820ALE OSO CHODZI?Kobiety02:39:32.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MATUŁA Paweł 1821ALE OSO CHODZI?Mężczyzni02:39:32.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZAK Paulina 1449Kobiety02:40:14.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZALIWSKI Adam 1451Mężczyzni02:40:15.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASZTAL Piotr 1406HARDKOROWE DZIKIMężczyzni02:40:33.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JEZIERSKI Bartosz 1415Mężczyzni02:41:21.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIAŁACH Piotr 1419Mężczyzni02:41:37.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRĘCISZ Daniel 1301Mężczyzni02:41:39.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Marek 1223Mężczyzni02:41:41.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRZANKA Wojciech 1226Mężczyzni02:42:00.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
REGUŁA Marcin 1502Mężczyzni02:42:01.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TARANOWICZ Aleksandra 1224Kobiety02:42:04.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MACH Michał 1635Mężczyzni02:43:10.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻUKOWSKA Ewa 1416HARDKOROWE DZIKIKobiety02:43:12.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MACH Tomasz 1634Mężczyzni02:43:15.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CIELEBĄK Sylwia 1501Kobiety02:43:48.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Patryk 1056Mężczyzni02:45:11.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WYRZYKOWSKI Arkadiusz 2109Mężczyzni02:45:26.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHCIUK Marta 1000HUSARIA RACE TEAMKobiety02:45:58.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIEWIOR Piotr 1105Mężczyzni02:46:28.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WŁODARSKI Piotr 1104Mężczyzni02:46:30.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Sławomir 1857EKIPA NIEBIESKIEGO STOLIKAMężczyzni02:47:06.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WYCISK Ewelina 1849Kobiety02:47:19.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BISKUP Grzegorz 1850SZYBCY I WŚCIEKLIMężczyzni02:47:20.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JANIK Krzysztof 1832SZYBCY I WŚCIEKLIMężczyzni02:47:32.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SŁOBODZIAN Patrycja 1855AEROKLUB WROCŁAWSKIKobiety02:47:40.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BĄK Urszula 1865CIAPSKŁADKobiety02:47:44.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BĄK Filip 1867CIAPSKŁADMężczyzni02:47:45.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZWED Rafał 1862CIAPSKŁADMężczyzni02:47:47.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKONIECZNY Jarosław 1045BASEMENT CREWMężczyzni02:48:18.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKONIECZNY Mariusz 1046BASEMENT CREWMężczyzni02:48:19.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DANYSZ Krystian 1002DZIKUSYMężczyzni02:49:38.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JĄCZEK Przemysław 1001DZIKUSYMężczyzni02:50:12.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSTYRA Piotr 1874Mężczyzni02:51:28.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOBROWOLSKI Kuba 1461Mężczyzni02:52:33.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUNYSZ Kacper 1460Mężczyzni02:52:33.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SETNICKI Konrad 1484Mężczyzni02:52:35.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAŁYSZ Katarzyna 1485Kobiety02:52:35.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WÓJCIK Adam 1209Mężczyzni02:53:10.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZECHOWSKA Izabela 1615WW TEAMKobiety02:54:22.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GODON Piotr 1603WALECZNA TRÓJCAMężczyzni02:54:28.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OŁTARZEWSKI Jarosław 1636Mężczyzni02:54:36.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WODKA Dawid 1644Mężczyzni02:54:36.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WYROBIEC Olga 1211Kobiety02:57:53.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KNAPIK Katarzyna 1212Kobiety02:57:54.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Kinga 1213Kobiety02:57:55.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JURZAK Aleksandra 1456BAD COMPANYKobiety02:58:26.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BURKAT Kinga 1495PASIBRZUCHYKobiety02:58:53.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŁACNIAK Anna 2115Kobiety02:58:53.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKIBA Agata 1877Kobiety02:59:11.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTNIK Mateusz 1876Mężczyzni02:59:12.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JASZTAL Emilia 1404HARDKOROWE DZIKIKobiety02:59:23.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PULCHNY Piotr 1447FOTO-BŁOTOMężczyzni02:59:40.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOGUCKA Aleksandra 1448FOTO-BŁOTOKobiety02:59:41.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RYNDUCH Marta 1481Kobiety02:59:44.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIĄCKOWSKA Olga 1482Kobiety02:59:49.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RYNDUCH Wojciech 1480Mężczyzni02:59:50.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BRECHKO Petro 1639DANFOSSMężczyzni02:59:55.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIEK Patrycja 1238Kobiety02:59:58.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAŁADYNA Roman 1499PASIBRZUCHYMężczyzni03:00:02.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BEDNAREK Piotr 1618DANFOSSMężczyzni03:00:02.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁUSZEK Mateusz 1830Mężczyzni03:00:50.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PETYNKA Renata 1429Kobiety03:01:10.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOTYNIEWICZ Krzysztof 1300KULAWE SARNY W LEGINSACHMężczyzni03:01:11.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SMOLAK Adrian 1882BRYGADA BORZAMężczyzni03:01:40.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
POLAK Mateusz 1700Mężczyzni03:02:10.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK-PAPUGA Julita 1215Kobiety03:02:18.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAPUGA Bartłomiej 1225Mężczyzni03:02:20.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GORTOWSKI Radosław 1475Mężczyzni03:02:41.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKOWROŃSKI Kamil 1454Mężczyzni03:04:11.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZAJDA Marcin 1202ŻWAWE ŻÓŁWIEMężczyzni03:05:36.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAŁUCKA Agnieszka 1478Kobiety03:05:38.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAMŻA Michał 1483Mężczyzni03:06:00.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOTYNIEWICZ Brygida 1423KULAWE SARNY W LEGINSACHKobiety03:06:27.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZAJDA Zofia 1203ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety03:06:29.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHALAK Anna 1217ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety03:06:29.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PODHORECKI Piotr 1445Mężczyzni03:07:03.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZABŁOCKA Katarzyna 1446Kobiety03:07:04.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWICKI Paweł 1023Mężczyzni03:08:06.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAŁUSZKA Marzena 1010Kobiety03:08:57.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUCHCIAK Jakub 2001Mężczyzni03:11:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GALEA Luke 2009Mężczyzni03:11:39.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUCHCIAK Filip 2005Mężczyzni03:11:44.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOJDA Agnieszka 2008Kobiety03:11:46.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMBORSKA Katarzyna 2110Kobiety03:11:54.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚWIDER Przemysław 1831BRYGADA BORZAMężczyzni03:14:44.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MUSIELAK Piotr 1486Mężczyzni03:16:53.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZELENBAUM Mateusz 1201DEBEŚCIAKIMężczyzni03:18:19.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FILIŃSKA Izabela 1200DEBEŚCIAKIKobiety03:18:19.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĄDZIOŁKA Tomasz 1809SZYBCY I WŚCIEKLIMężczyzni03:18:48.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAŁAC-KĄDZIOŁKA Katarzyna 1808SZYBCY I WŚCIEKLIKobiety03:18:48.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAPUGA Mateusz 1228Mężczyzni03:21:05.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOSZCZYK Paula 1469Kobiety03:25:01.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOSZCZYK Jakub 1468Mężczyzni03:25:02.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZYŻYŃSKA Dagmara 1443Kobiety03:26:39.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAJEWSKA Joanna 1444Kobiety03:26:39.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MATYSIAK Sławomir 1421CABANYMężczyzni03:27:09.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JĘDRYKA Anna 1424CABANYKobiety03:27:11.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARYNIAK Katarzyna 1818Kobiety03:27:16.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GĄGALSKI Łukasz 1816Mężczyzni03:27:18.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FELIS Asia 1843DZIKI Z AFRYKIKobiety03:32:26.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MICHALAK Mikołaj 1828Mężczyzni03:32:28.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOMAŃSKA Karolina 1457Kobiety03:33:41.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOMAŃSKI Maciej 1452Mężczyzni03:33:41.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOSIOREK Sylwester 1473Mężczyzni03:36:23.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GNYLA Daniel 1852AEROKLUB WROCŁAWSKIMężczyzni03:36:25.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GNYLA Joanna 1851AEROKLUB WROCŁAWSKIKobiety03:36:26.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CŁAPKA Tadeusz 1487Mężczyzni03:36:33.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
URBAN Zbigniew 1622Mężczyzni03:36:45.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
URBAN Jarosław 1601Mężczyzni03:36:45.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOJDAT Monika 1474Kobiety03:36:53.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIĘBA-SZWEDO Wioleta 2105Kobiety03:39:59.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZWEDO Łukasz 2104Mężczyzni03:40:03.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WAGNER Anna 1839WAGNER TEAMKobiety03:40:57.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WAGNER Mariusz 1840WAGNER TEAMMężczyzni03:40:57.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Paweł 1841Mężczyzni03:41:00.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GNIADEK Elżbieta 1801WYBIEGAJ SIEBIEKobiety03:42:03.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GNIADEK Łukasz 1800Mężczyzni03:42:04.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STASIORCZYK Izabela 1829WYBIEGAJ SIEBIEKobiety03:42:14.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STASIORCZYK Marek 1817WIELISZEW HERON TEAMMężczyzni03:42:14.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUGARA Marcin 2002Mężczyzni03:43:46.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUGARA Krzysztof 2004Mężczyzni03:43:46.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDA Przemek 2007Mężczyzni03:43:47.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOMINIAK Dawid 2006Mężczyzni03:43:47.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BUGARA Łukasz 2003Mężczyzni03:43:48.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAROWICZ Agnieszka 2011Kobiety03:43:49.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLEKOWSKI Michał 1458Mężczyzni03:45:40.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PAŁAC Sara 1813SZYBCY I WŚCIEKLIKobiety03:47:49.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOSZCZYK Izabela 1470Kobiety03:48:26.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOSZCZYK Marek 1471Mężczyzni03:48:30.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FEDOROWICZ Aleksandra 1861Kobiety03:50:09.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZERA Joanna 1304HUCIARY :)Kobiety03:50:11.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAPAŁA Aldona 1302HUCIARY :)Kobiety03:50:11.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIĘCEK Daria 1854AEROKLUB WROCŁAWSKIKobiety03:52:42.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WIĘCEK Wiktoria 1853AEROKLUB WROCŁAWSKIKobiety03:52:44.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻELAZNY Krystyna 1048Kobiety03:52:47.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Hanna 1049Kobiety03:52:47.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MATEREK Marta 1055Kobiety03:52:48.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZAWIŁA Magdalena 1845DZIKI Z AFRYKIKobiety03:57:03.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZAŁAŚNY Paweł 1846Mężczyzni03:57:03.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TUSZYŃSKI Dawid 1844DZIKI Z AFRYKIMężczyzni03:57:03.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PALKA Tomasz 1812DZIKI Z AFRYKIMężczyzni03:57:04.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRZYB Radek 1836Mężczyzni03:57:04.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WARZYC Aleksandra 1875Kobiety03:57:05.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TUCZNIO Piotr 1827DZIKI Z AFRYKIMężczyzni03:57:05.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
JARECKI Adam 1633Mężczyzni04:01:53.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
POPCZYK Monika 1008Kobiety04:04:55.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PADEREWSKI Rafał 2111PASIBRZUCHYMężczyzni04:14:43.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BURKAT Sławomir 1496PASIBRZUCHYMężczyzni04:15:41.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WODZIAK Andrzej 2113PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:07.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKI Marcin 1491PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:07.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWOBILSKI Jan 2117Mężczyzni04:19:08.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZEKAJ Robert 1498PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:08.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKI Łukasz 1492PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:09.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PĘKSA Robert 1493PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:09.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZEKAJ Joanna 1497PASIBRZUCHYKobiety04:19:10.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KORKOSZ Krzysztof 2118Mężczyzni04:19:10.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KIESZ-MISZTAL Dominika 1455Kobiety04:19:10.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWOBILSKI Paweł 2114PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:11.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KMIECIK Krzysztof 2112PASIBRZUCHYMężczyzni04:19:12.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
2139Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2135Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2136Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2137Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2138Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2140Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2125Kobiety00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2126Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2131Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2133Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
2134Drużynowa00:00:00.00 DNF04:19:58.90 DNF DNF DNF--
DUDEK Sylwia 1826JUVERUNKobiety04:26:11.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZUBA Anna 1835JUVERUNKobiety04:26:31.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARTOWICZ Maria 1834JUVERUNKobiety04:26:35.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WALCZAK-CIUŁA Anna 1453Kobiety04:26:54.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚNIEŻKO Przemysław 1489Mężczyzni04:32:25.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZYMKOWIAK Łukasz 1488Mężczyzni04:32:26.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LUDWIN Barbara 1507Kobiety04:33:52.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SKWARA Bartosz 1034WARIAT TEAMMężczyzni04:53:50.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŚLIWIŃSKI Dawid 1035WARIAT TEAMMężczyzni04:53:51.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAJEWSKA Sylwia 1229Kobiety04:53:51.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GAJEWSKI Konrad 1214Mężczyzni04:54:19.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MAZIARZ Karol 1236Mężczyzni04:54:20.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 357 wynik(ów)