HUNT RUN DUBLETY

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
SAA IDEAS Sp. z o. o.
Data/ Date:
2018-07-01
Miejsce/ Place:
Białka Tatrzańska
Dystans/ Distance:
18 km
Zgłoszonych/ Registered:
1276
Wystartowało/ Started:
1034
Nie ukończyło/ Not finished:
894
Ukończyło/ Finished:
140
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M12km6kmCzas
netto
18km
Czas
brutto
18km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ĆWIRZEŃ Marcin 226WOLF TEAMMężczyzni1M 101:58:46.5001:03:49.4503:02:35.9503:02:35.95 10:085.9
2ŻAK Jakub 3087HUSARIA RACE TEAMMężczyzni2M 202:00:06.9001:07:16.1503:07:23.0503:07:23.05+00:04:4710:245.8
3CHYBOWSKI Rafał 3604DZIKIE BORSUKIMężczyzni3M 302:10:12.9501:08:28.7003:18:41.6503:18:41.65+00:16:0511:025.4
4KOWALIK Marcin 3015PGE RUN OBRÓTMężczyzni4M 402:10:26.3501:10:15.4003:20:41.7503:20:41.75+00:18:0511:085.4
5LEWANDOWSKI Paweł 3036PGE RUN OBRÓTMężczyzni5M 502:10:16.8001:11:49.2503:22:06.0503:22:06.05+00:19:3011:135.3
6TUSZYŃSKI Zygmunt 3001PGE RUN OBRÓTMężczyzni6M 602:14:38.0501:11:22.8503:26:00.9003:26:00.90+00:23:2411:265.2
7WALASEK Grzegorz 206BIEGUSIEM.PLMężczyzni7M 702:20:38.9501:09:25.0503:30:04.0003:30:04.00+00:27:2811:405.1
8POKORA Tomasz 4118Mężczyzni8M 802:23:12.5501:16:31.0003:39:43.5503:39:43.55+00:37:0712:124.9
9MAGOŃ Łukasz 3025HUSARIA RACE TEAMMężczyzni9M 902:22:45.8001:22:01.6003:44:47.4003:44:47.40+00:42:1112:294.8
10WOJCIECHOWSKI Rafał 213Mężczyzni10M 1002:22:31.5501:26:24.4503:48:56.0003:48:56.00+00:46:2012:434.7
11MICHALSKI Marcin 215HUSARIA RACE TEAMMężczyzni11M 1102:27:02.7501:23:23.0003:50:25.7503:50:25.75+00:47:4912:484.7
12MISIAK Piotr 3021Mężczyzni12M 1202:37:07.7001:17:06.6503:54:14.3503:54:14.35+00:51:3813:004.6
13SOBOLEWSKI Robert 4063Mężczyzni13M 1302:26:11.5001:32:00.1003:58:11.6003:58:11.60+00:55:3513:134.5
14NESTEROWICZ Tomasz 3432Mężczyzni14M 1402:35:51.4001:22:20.2503:58:11.6503:58:11.65+00:55:3513:134.5
15PISZCZAŁKA Tomasz 3011ABY DO METY!Mężczyzni15M 1502:33:39.1501:24:58.1503:58:37.3003:58:37.30+00:56:0113:154.5
16SZYSZKA Przemysław 3805Mężczyzni16M 1602:36:34.6001:24:34.8504:01:09.4504:01:09.45+00:58:3313:234.5
17MARKOCKI Paweł 3006PGE RUN OBRÓTMężczyzni17M 1702:35:03.5501:28:50.0504:03:53.6004:03:53.60+01:01:1713:324.4
18MAJEWSKA Joanna 3002PGE RUN OBRÓTKobiety1K 102:35:26.6001:29:12.0004:04:38.6004:04:38.60+01:02:0213:354.4
19ORYSZCZAK Bartłomiej 3328Mężczyzni18M 1802:36:35.2501:28:53.2004:05:28.4505:17:32.20+01:02:5213:384.4
20GRODECKI Bartłomiej 3016PGE RUN OBRÓTMężczyzni19M 1902:14:58.5501:54:46.2504:09:44.8004:09:44.80+01:07:0813:524.3
21CHOJNOWSKI Hubert 3644FC MELANŻMężczyzni20M 2002:51:58.0001:20:34.7504:12:32.7504:12:32.75+01:09:5614:014.3
22WUCZKO Dariusz 4069Mężczyzni21M 2102:49:17.0501:24:54.6004:14:11.6504:14:11.65+01:11:3514:074.2
23PYS Adrian 3610FC MELANŻMężczyzni22M 2202:23:09.0001:58:34.7504:21:43.7504:21:43.75+01:19:0714:324.1
24MISZCZAK Kamil 4015Mężczyzni23M 2302:42:57.8501:38:47.7504:21:45.6004:21:45.60+01:19:0914:324.1
25RADWAŃSKI Łukasz 3013CISNYMYMężczyzni24M 2402:47:04.5501:36:38.8004:23:43.3504:23:43.35+01:21:0714:394.1
26WOJCIECHOWSKI Marcin 214Mężczyzni25M 2502:55:19.4001:28:25.6504:23:45.0504:23:45.05+01:21:0914:394.1
27SZCZEPANIAK Michał 216Mężczyzni26M 2602:49:54.6001:34:56.3504:24:50.9504:24:50.95+01:22:1514:424.1
28WŁODYKA Sławomir 3005PGE RUN OBRÓTMężczyzni27M 2702:44:53.8001:41:34.6504:26:28.4504:26:28.45+01:23:5214:484.1
29SZAFRAN Łukasz 3022ENERGIZE YOUR LIFEMężczyzni28M 2802:42:43.1001:45:09.8004:27:52.9004:27:52.90+01:25:1614:524
30ŁOPUCH Robert 210XDZIADY OCRMężczyzni29M 2902:51:48.0001:36:39.8004:28:27.8004:28:27.80+01:25:5114:544
31ŁOPUCH Robert 210DZIADY OCRMężczyzni30M 3002:51:48.0001:36:39.8004:28:27.8004:28:27.80+01:25:5114:544
32DRASZAWKA Łukasz 3220POWER TRENNINGMężczyzni31M 3102:51:58.6501:37:52.6504:29:51.3004:29:51.30+01:27:1514:594
33LORENC Maciej 205Mężczyzni32M 3202:54:38.9501:36:55.8004:31:34.7504:31:34.75+01:28:5815:054
34MUSIŃSKI Łukasz 202BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni33M 3303:03:48.8501:29:09.9004:32:58.7504:32:58.75+01:30:2215:094
35BIELECKI Karol 4500HUSARIA RACE TEAMMężczyzni34M 3403:15:08.5001:19:33.1504:34:41.6504:34:41.65+01:32:0515:153.9
36ADAMIAK Marta 3010ABY DO METY!Kobiety2K 202:52:14.2501:44:05.0004:36:19.2504:36:19.25+01:33:4315:213.9
37PTAK Patryk 3008BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆMężczyzni35M 3502:55:42.9001:41:38.3504:37:21.2504:37:21.25+01:34:4515:243.9
38CYBULSKI Robert 3420BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni36M 3602:53:28.9001:45:43.5504:39:12.4504:39:12.45+01:36:3615:303.9
39WIJAS Dariusz 3640FC MELANŻMężczyzni37M 3702:34:49.9002:10:13.2504:45:03.1504:45:03.15+01:42:2715:503.8
40OLESIAK Magdalena 3003PGE RUN OBRÓTKobiety3K 302:59:13.4001:48:01.1004:47:14.5004:47:14.50+01:44:3815:573.8
41OBRĘBSKI Adrian 3418Mężczyzni38M 3803:01:03.3001:49:23.7504:50:27.0504:50:27.05+01:47:5116:083.7
42RZESZOT Łukasz 3403Mężczyzni39M 3903:07:16.9001:43:56.2504:51:13.1504:51:13.15+01:48:3716:103.7
43KWIATKOWSKI Hubert 220GORĄCY POTOK TEAMMężczyzni40M 4003:09:20.4001:44:03.1004:53:23.5004:53:23.50+01:50:4716:173.7
44ORCZYK Kamil 3108STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUSMężczyzni41M 4103:31:18.3501:23:44.8004:55:03.1504:55:03.15+01:52:2716:233.7
45PETYNKA Piotr 4508TRZYDNIK DUŻYMężczyzni42M 4203:12:55.2501:42:45.3504:55:40.6004:55:40.60+01:53:0416:253.7
46GAJOS Damian 3649Mężczyzni43M 4303:23:58.0501:32:52.9004:56:50.9504:56:50.95+01:54:1516:293.6
47WNOROWSKA Magdalena 3207DZIADY OCRKobiety4K 403:19:15.2001:37:53.4004:57:08.6004:57:08.60+01:54:3216:303.6
48LUTEREK Michał 3239Mężczyzni44M 4403:19:16.6001:37:53.6004:57:10.2004:57:10.20+01:54:3416:303.6
49KAWALA Konrad 211Mężczyzni45M 4503:21:49.6001:35:50.0004:57:39.6004:57:39.60+01:55:0316:323.6
50KAROLCZAK Aleksander 3081Mężczyzni46M 4602:38:24.4502:19:45.1504:58:09.6004:58:09.60+01:55:3316:333.6
51SZWIEC Mateusz 212Mężczyzni47M 4703:12:45.4501:47:19.6505:00:05.1005:00:05.10+01:57:2916:403.6
52KOPYCIŃSKI Miłosz 3007PGE RUN OBRÓTMężczyzni48M 4803:03:53.6501:56:26.5505:00:20.2005:00:20.20+01:57:4416:413.6
53MARKIEWICZ Agnieszka 3012DZIADY OCRKobiety5K 503:09:59.6501:50:38.8005:00:38.4505:00:38.45+01:58:0216:423.6
54SKOWRON Krzysztof 4489MUMINKIMężczyzni49M 4903:19:11.1001:42:38.7505:01:49.8505:01:49.85+01:59:1316:463.6
55JANIK Krzysztof 4488Mężczyzni50M 5003:15:42.7501:50:42.6005:06:25.3505:06:25.35+02:03:4917:013.5
56STRÓŻ Rafał 3221Mężczyzni51M 5103:38:31.8501:28:22.7505:06:54.6005:06:54.60+02:04:1817:033.5
57SZEMRAJ Tomasz 3757Mężczyzni52M 5203:01:28.2002:08:07.4005:09:35.6005:09:35.60+02:06:5917:113.5
58KLEPACZ Noemi 306COMMANDOBIUTIKobiety6K 603:22:39.8001:47:11.3505:09:51.1505:09:51.15+02:07:1517:123.5
59KOTYNIEWICZ Krzysztof 3249KULAWE SARNY W LEGINSACHMężczyzni53M 5302:51:14.3002:19:32.6505:10:46.9505:10:46.95+02:08:1117:153.5
60ŁUKAJCZYK Kamil 4507Mężczyzni54M 5403:08:23.2002:04:31.5005:12:54.7005:12:54.70+02:10:1817:233.5
61MYTYCH Sławomir 3782Mężczyzni55M 5503:26:00.8001:50:21.5005:16:22.3005:16:22.30+02:13:4617:343.4
62BORKOWSKI Łukasz 3264HARPAGANY LANSUMężczyzni56M 5602:36:04.8502:40:41.8505:16:46.7005:16:46.70+02:14:1017:353.4
63MAJEWSKA Joanna 4173Kobiety7K 702:35:26.6002:42:06.9505:17:33.5505:17:33.55+02:14:5717:383.4
64MAJEWSKA Joanna 3002XPGE RUN OBRÓTKobiety8K 802:35:26.6002:42:06.9505:17:33.5505:17:33.55+02:14:5717:383.4
65DADEJ Paweł 3211Mężczyzni57M 5702:57:14.8002:22:17.9505:19:32.7505:19:32.75+02:16:5617:453.4
66MILBRANT Michał 203WŁÓCZYBIEGIMężczyzni58M 5803:38:25.6501:41:17.2005:19:42.8505:19:42.85+02:17:0617:453.4
67PRZECH Bartosz 4020DELOITTE ADVENTURE TEAMMężczyzni59M 5903:19:46.2502:00:04.6005:19:50.8505:19:50.85+02:17:1417:463.4
68KOZIOŁ Kamil 3031HUSARIA RACE TEAMMężczyzni60M 6003:52:16.6501:28:03.5005:20:20.1505:20:20.15+02:17:4417:473.4
69PIERZCHAŁA Mateusz 3028Mężczyzni61M 6103:52:16.6501:28:09.7005:20:26.3505:20:26.35+02:17:5017:483.4
70SOBIECH Piotr 3419Mężczyzni62M 6203:41:17.2501:39:35.5005:20:52.7505:20:52.75+02:18:1617:493.4
71ROGOWSKI Kamil 3426Mężczyzni63M 6303:14:48.1502:06:09.0505:20:57.2005:20:57.20+02:18:2117:493.4
72ZIELIŃSKI Robert 3173DARCOTEAMMężczyzni64M 6403:27:10.6501:54:00.3505:21:11.0005:21:11.00+02:18:3517:503.4
73LATKOWSKI Piotr 3512Mężczyzni65M 6502:45:43.6502:36:45.0505:22:28.7005:22:28.70+02:19:5217:543.3
74GÓRSKI Piotr 3035HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYMężczyzni66M 6603:38:28.2501:47:18.2505:25:46.5005:25:46.50+02:23:1018:053.3
75BYRA Antoni 3331Mężczyzni67M 6703:32:09.7001:54:20.2505:26:29.9506:38:24.90+02:23:5418:083.3
76JAREMEK Wojciech 3788Mężczyzni68M 6803:32:18.9001:54:14.8505:26:33.7506:38:36.65+02:23:5718:083.3
77GÓRSKI Kamil 4222Mężczyzni69M 6903:09:43.3502:19:44.5505:29:27.9005:29:27.90+02:26:5118:183.3
78BRYŁA Paweł 3659Mężczyzni70M 7003:29:25.7502:03:43.5005:33:09.2505:33:09.25+02:30:3318:303.2
79OPARA Maja 3402BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety9K 902:58:26.1002:36:53.9505:35:20.0505:35:20.05+02:32:4418:373.2
80DZIK Konrad 3401BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni71M 7102:58:26.6002:36:53.6005:35:20.2005:35:20.20+02:32:4418:373.2
81SUJKA Rafał 3404BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni72M 7202:58:26.5502:36:53.8005:35:20.3505:35:20.35+02:32:4418:373.2
82JANKIEWICZ Marek 3408BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni73M 7302:58:26.2502:36:54.1505:35:20.4005:35:20.40+02:32:4418:373.2
83MORAWSKI Piotr 3948Mężczyzni74M 7403:32:40.3002:03:29.0005:36:09.3005:36:09.30+02:33:3318:403.2
84WOSK Jacek 209BIEGUSIEM.PL/LOST IN SPORTMężczyzni75M 7503:32:51.1502:03:20.2505:36:11.4005:36:11.40+02:33:3518:403.2
85DOMINIK Filip 3110Mężczyzni76M 7603:39:47.2501:56:27.9505:36:15.2005:36:15.20+02:33:3918:403.2
86FRANKEL-DOMINIK Marta 3109Kobiety10K 1003:39:47.7501:56:28.4505:36:16.2005:36:16.20+02:33:4018:403.2
87MIŚTA Przemysław 3661Mężczyzni77M 7703:32:36.7502:03:43.5505:36:20.3005:36:20.30+02:33:4418:413.2
88BORKOWSKI Jacek 3214SAME CZUBKIMężczyzni78M 7803:09:46.9502:26:53.1005:36:40.0505:36:40.05+02:34:0418:423.2
89BORKOWSKI Jacek 4496SAME CZUBKIZBUCZYNMężczyzni79M 7903:09:46.9502:26:53.1005:36:40.0505:36:40.05+02:34:0418:423.2
90WŁODARCZYK Agnieszka 307Kobiety11K 1103:09:09.7502:32:09.2505:41:19.0005:41:19.00+02:38:4318:573.2
91ROMANIUK Przemysław 3406Mężczyzni80M 8003:35:48.6002:06:09.9505:41:58.5505:41:58.55+02:39:2218:593.2
92BARAN Michał 3668Mężczyzni81M 8103:38:10.4002:06:49.4005:44:59.8005:44:59.80+02:42:2319:093.1
93MAJORCZYK Arkadiusz 3916Mężczyzni82M 8203:14:54.4502:36:03.0505:50:57.5005:50:57.50+02:48:2119:293.1
94KLOC Sabina 4447Kobiety12K 1203:41:16.4502:11:01.0505:52:17.5005:52:17.50+02:49:4119:343.1
95KLOC Sabina 4447Kobiety13K 1303:41:16.4502:11:01.0505:52:17.5005:52:17.50+02:49:4119:343.1
96KUJAWA Katarzyna 3704Kobiety14K 1403:29:29.7002:26:40.2505:56:09.9505:56:09.95+02:53:3419:473
97GAJEWSKI Jacek 3703Mężczyzni83M 8303:29:29.7002:26:40.4005:56:10.1005:56:10.10+02:53:3419:473
98ZAGRABA Krzysztof 3601Mężczyzni84M 8403:41:38.5502:14:49.7005:56:28.2505:56:28.25+02:53:5219:483
99SŁOMKA Jacek 3603Mężczyzni85M 8503:41:50.1502:14:55.1005:56:45.2505:56:45.25+02:54:0919:493
100KOWALIK Krzysztof 3606DZIKA EKIPAMężczyzni86M 8603:42:08.0002:14:46.0505:56:54.0505:56:54.05+02:54:1819:493
101ZAGRABA Katarzyna 3605BIEGNIEMY PO CIASTKIKobiety15K 1503:42:22.7502:14:47.2505:57:10.0005:57:10.00+02:54:3419:503
102LESIAK Łukasz 3242Mężczyzni87M 8703:34:13.0002:23:17.1505:57:30.1505:57:30.15+02:54:5419:513
103GZARA Michał 3630BOJOWE BORSUKIMężczyzni88M 8803:00:53.6502:57:51.5005:58:45.1505:58:45.15+02:56:0919:553
104MASALSKI Sebastian 201Mężczyzni89M 8902:42:02.0503:18:27.9506:00:30.0006:00:30.00+02:57:5420:013
105WŁODARCZYK Paweł 3442BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni90M 9003:24:00.9502:36:53.7506:00:54.7006:00:54.70+02:58:1820:033
106FRANKIEWICZ Adrian 4494SAME CZUBKIBĘDZINMężczyzni91M 9103:36:40.6502:26:53.4006:03:34.0506:03:34.05+03:00:5820:113
107FRANKIEWICZ Adrian 3213SAME CZUBKIMężczyzni92M 9203:36:40.6502:26:53.4006:03:34.0506:03:34.05+03:00:5820:113
108GŁOŚNIAK Tomasz 4505Mężczyzni93M 9303:14:30.1002:50:13.1006:04:43.2006:04:43.20+03:02:0720:153
109WALCZAK Michał 3405BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni94M 9403:28:38.0002:36:52.9506:05:30.9506:05:30.95+03:02:5520:183
110WALCZAK Kamil 3417BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni95M 9503:28:38.7002:36:54.1006:05:32.8006:05:32.80+03:02:5620:183
111SZEWCZYK Dorota 3557BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety16K 1603:26:57.4502:39:23.2506:06:20.7006:06:20.70+03:03:4420:212.9
112NOWAK Daniel 3803GSDKMężczyzni96M 9603:57:40.5002:08:47.3006:06:27.8006:06:27.80+03:03:5120:212.9
113SĘPEK Konrad 3548Mężczyzni97M 9703:46:50.5502:20:30.1006:07:20.6506:07:20.65+03:04:4420:242.9
114MINIAK Marek 3559BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni98M 9803:26:58.1502:40:24.8006:07:22.9506:07:22.95+03:04:4720:242.9
115DUDA Paweł 4437Mężczyzni99M 9903:56:48.1002:11:08.5006:07:56.6006:07:56.60+03:05:2020:262.9
116IWANOWSKI Marcin 3216SAME CZUBKIMężczyzni100M 10003:49:54.6502:18:39.1006:08:33.7506:08:33.75+03:05:5720:282.9
117NIEDZIÓŁKA Paulina 3101Kobiety17K 1704:00:27.9502:08:27.3506:08:55.3006:08:55.30+03:06:1920:292.9
118WRONA Wojciech 3905SGPPMężczyzni101M 10104:11:20.8501:59:43.5006:11:04.3506:11:04.35+03:08:2820:362.9
119STOMPAJ Agnieszka 3645DZIKA EKIPAKobiety18K 1803:56:16.3502:15:06.4506:11:22.8006:11:22.80+03:08:4620:372.9
120KONOPACKI Krzysztof 3009ABY DO METY!Mężczyzni102M 10204:31:09.9001:44:05.3006:15:15.2006:15:15.20+03:12:3920:502.9
121WRONA Anna 3023Kobiety19K 1904:17:40.2502:04:21.5006:22:01.7506:22:01.75+03:19:2521:132.8
122XXX Xxx 3836Mężczyzni103M 10304:24:33.9502:00:21.7506:24:55.7006:24:55.70+03:22:1921:232.8
123KAŹMIERCZAK Łukasz 3804Mężczyzni104M 10403:57:32.6502:30:17.3006:27:49.9506:27:49.95+03:25:1421:322.8
124BORKOWSKI Sebastian 3102Mężczyzni105M 10504:00:30.3002:27:55.0006:28:25.3006:28:25.30+03:25:4921:342.8
125GÓRECKI Jakub 3496CO JA ROBIĘ TUU...Mężczyzni106M 10604:09:47.4002:24:07.1506:33:54.5506:33:54.55+03:31:1821:532.7
126WOJCIESZAK Klaudia 3469BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety20K 2003:59:28.5002:36:53.4506:36:21.9506:36:21.95+03:33:4622:012.7
127XXX Xxx 3409BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety21K 2104:03:02.0502:36:53.7506:39:55.8006:39:55.80+03:37:1922:132.7
128RYBCZYŃSKA Katarzyna 3381ABY DO METY!Kobiety22K 2204:31:10.7002:12:44.9006:43:55.6006:43:55.60+03:41:1922:262.7
129SZATOŃ Anna 3848Kobiety23K 2304:33:06.9502:22:03.3506:55:10.3006:55:10.30+03:52:3423:032.6
130WANAT Kamil 3847Mężczyzni107M 10704:33:07.2002:22:03.6006:55:10.8006:55:10.80+03:52:3423:032.6
131MARONDEL Mariusz 3842Mężczyzni108M 10804:34:34.7502:23:09.2506:57:44.0006:57:44.00+03:55:0823:122.6
132WANAT Bartłomiej 3889Mężczyzni109M 10904:34:47.6502:23:17.0006:58:04.6506:58:04.65+03:55:2823:132.6
133BABIŃSKI Wojciech 4506Mężczyzni110M 11004:56:41.6502:04:51.8507:01:33.5007:01:33.50+03:58:5723:252.6
134LITWINIUK Natalia 3233Kobiety24K 2404:25:16.3002:42:33.0007:07:49.3007:07:49.30+04:05:1323:462.5
135NOWAKOWSKI Wojciech 3231Mężczyzni111M 11104:25:16.3502:42:33.1007:07:49.4507:07:49.45+04:05:1323:462.5
136MICHNO Piotr 3219Mężczyzni112M 11204:40:20.0502:33:52.8507:14:12.9007:14:12.90+04:11:3624:072.5
137MATEJEK Mateusz 3240Mężczyzni113M 11304:40:22.0002:34:02.7507:14:24.7507:14:24.75+04:11:4824:082.5
138USYDUS Natalia 3004ENERGIZE YOUR LIFEKobiety25K 2505:52:25.2001:45:09.9507:37:35.1507:37:35.15+04:34:5925:252.4
139STANIK Marcin 4231Mężczyzni114M 11405:21:35.8002:43:54.0508:05:29.8508:05:29.85+05:02:5326:582.2
140PAJĄK Michał 3493Mężczyzni115M 11506:06:06.9002:24:38.9508:30:45.8508:30:45.85+05:28:0928:222.1
JAWORSKI Zbigniew 3859Mężczyzni00:00:00.00 DNF00:56:28.45 DNF DNF DNF--
NYKIEL Mariusz 217Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:02:30.80 DNF DNF DNF--
WĘGLARZ Waldemar 229Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:11:56.40 DNF DNF DNF--
GORYCKI Piotr 227HUSARIA RACE TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:14:48.45 DNF DNF DNF--
MIERZWA Łukasz 4105SKOWAMężczyzni00:00:00.00 DNF01:16:34.00 DNF DNF DNF--
BRYNIARSKI Paweł 3967Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:16:44.85 DNF DNF DNF--
BRZOSKA Piotr 3253OLD BOYS SILESIAMężczyzni00:00:00.00 DNF01:18:29.15 DNF DNF DNF--
HODOROWICZ Grzegorz 4160KUWEJT TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:19:28.35 DNF DNF DNF--
MICHALIK Marcin 4166KUWEJT TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:19:33.65 DNF DNF DNF--
GADUŁKA Piotr 3182Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:20:11.55 DNF DNF DNF--
WARZYŃSKI Adrian 4227DANCECONTROLMężczyzni00:00:00.00 DNF01:21:17.15 DNF DNF DNF--
CHYBOWSKA Aneta 3607DZIKIE BORSUKIKobiety00:00:00.00 DNF01:21:20.90 DNF DNF DNF--
TRACZ Sławomir 3259HUSARIA RACE TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:21:43.50 DNF DNF DNF--
CZACHURSKI Mateusz 228Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:22:21.10 DNF DNF DNF--
OSTAFIN Szymon 3762BROTHERS TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:23:22.30 DNF DNF DNF--
JEZIOREK Paweł 3773Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:23:27.45 DNF DNF DNF--
STYCZEK Sebastian 3222Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:24:54.00 DNF DNF DNF--
BŁASZCZYK Dominika 304Kobiety00:00:00.00 DNF01:25:35.35 DNF DNF DNF--
BEŁZOWSKI Artur 3383Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:26:19.75 DNF DNF DNF--
HEDZIELSKA Weronika 1121Kobiety00:00:00.00 DNF01:26:50.05 DNF DNF DNF--
CIOŁEK Dawid 3385Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:28:35.30 DNF DNF DNF--
FABISIAK Zbigniew 3571Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:29:33.15 DNF DNF DNF--
BRZOSKA Mateusz 3177Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:29:42.00 DNF DNF DNF--
GIEŁZAK Karol 3918Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:30:24.25 DNF DNF DNF--
PUKALAK Jan 3944Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:30:48.40 DNF DNF DNF--
KLIMAS Marcin 3515Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:31:08.55 DNF DNF DNF--
HAŁADYNA Renata 4171KUWEJT TEAMKobiety00:00:00.00 DNF01:32:00.10 DNF DNF DNF--
KIESZKOWSKI Radosław 3888DANCECONTROLMężczyzni00:00:00.00 DNF01:32:37.55 DNF DNF DNF--
STYCZEK Kamil 3223Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:32:58.50 DNF DNF DNF--
GRABCZYK Andrzej 4431Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:33:21.25 DNF DNF DNF--
NAWROCKI Łukasz 3254OLD BOYS SILESIAMężczyzni00:00:00.00 DNF01:34:07.00 DNF DNF DNF--
KUCHARSKI Michał 3341Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:34:11.00 DNF DNF DNF--
GABRYŚ Michał 3961Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:34:47.95 DNF DNF DNF--
ŹREBIEC Piotr 4076Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:34:57.55 DNF DNF DNF--
ZWOLINSKI Tomasz 4077Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:35:05.55 DNF DNF DNF--
LIPCZYŃSKI Dawid 3311Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:36:19.15 DNF DNF DNF--
GRZEJSZCZYK Łukasz 3312Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:36:25.05 DNF DNF DNF--
CHUDZIK Marcin 4128Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:36:34.35 DNF DNF DNF--
PAŁKA Szymon 3305Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:36:37.95 DNF DNF DNF--
ŁUKASIK Sylwia 301Kobiety00:00:00.00 DNF01:36:43.20 DNF DNF DNF--
OŻÓG Maciej 4022Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:37:50.15 DNF DNF DNF--
ZAJĄC Damian 3503Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:37:53.35 DNF DNF DNF--
STAWIARSKI Krzysztof 3252OLD BOYS SILESIAMężczyzni00:00:00.00 DNF01:37:55.70 DNF DNF DNF--
JURKOWSKA Kinga 3827Kobiety00:00:00.00 DNF01:38:03.45 DNF DNF DNF--
DOLATA Krzysztof 3890Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:04.35 DNF DNF DNF--
KOMANDERA Robert 3256Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:10.30 DNF DNF DNF--
KAIM Mateusz 00:00:00.00 DNF01:38:11.60 DNF DNF DNF--
KAIM Mateusz 4455Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:11.60 DNF DNF DNF--
KAIM Mateusz 4455Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:11.60 DNF DNF DNF--
PIECH Dawid 3255OLD BOYS SILESIAMężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:15.75 DNF DNF DNF--
LEJMAN Piotr 4129Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:20.00 DNF DNF DNF--
ŁEBKO Mateusz 3049Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:38:49.95 DNF DNF DNF--
KRĄKOWSKA Monika 3733NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF01:39:00.75 DNF DNF DNF--
ŻABICKI Patryk 3620Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:39:28.90 DNF DNF DNF--
ARASIMOWICZ Weronika 3618Kobiety00:00:00.00 DNF01:39:29.25 DNF DNF DNF--
SEROKA Kamil 3580Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:39:39.50 DNF DNF DNF--
POSIEWAŁA Mirosław 4486Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:39:45.40 DNF DNF DNF--
MACIĄŻEK Marcin 3541Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:40:06.45 DNF DNF DNF--
JACKOWSKI Dominik 3340Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:40:50.60 DNF DNF DNF--
PIECHULA Marcin 4038WARYJOTY&KIJANKAMężczyzni00:00:00.00 DNF01:41:18.85 DNF DNF DNF--
PAWLIKOWSKI-BULCYK Michał 3879Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:41:20.50 DNF DNF DNF--
HEINRICH Marek 3835GRZMężczyzni00:00:00.00 DNF01:41:25.65 DNF DNF DNF--
BARTUZEL Dariusz 3336Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:41:50.00 DNF DNF DNF--
SICIARSKI Marcin 3313Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:42:00.95 DNF DNF DNF--
BUGAJNY Dariusz 3445Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:42:02.05 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKA Anna 3121Kobiety00:00:00.00 DNF01:42:15.95 DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Mariusz 3487ŻWAWE ŻÓŁWIEMężczyzni00:00:00.00 DNF01:42:19.30 DNF DNF DNF--
ZIERNICKI Rafał 3494Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:42:22.15 DNF DNF DNF--
PLEWA Monika 4119Kobiety00:00:00.00 DNF01:42:49.65 DNF DNF DNF--
JĘCZMYK Beata 4120Kobiety00:00:00.00 DNF01:43:12.85 DNF DNF DNF--
TOCZEK Bartłomiej 3355Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:43:19.55 DNF DNF DNF--
DZIUR Maria 4104Kobiety00:00:00.00 DNF01:43:20.35 DNF DNF DNF--
SIUTA Magdalena 4190Kobiety00:00:00.00 DNF01:43:20.60 DNF DNF DNF--
BOBER Marcin 3353Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:43:21.10 DNF DNF DNF--
GOŁĘBIOWSKA Katarzyna 3186GREEN TEAMKobiety00:00:00.00 DNF01:43:39.20 DNF DNF DNF--
PIETRALA Patryk 3139Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:43:47.80 DNF DNF DNF--
BOROWIEC Dorota 3156DARCOTEAMKobiety00:00:00.00 DNF01:43:57.60 DNF DNF DNF--
KĘDZIOR Sławomir 3157DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:43:57.85 DNF DNF DNF--
USTUPSKU Maciej 4178Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:44:15.85 DNF DNF DNF--
STASIK Michał 4179Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:44:16.70 DNF DNF DNF--
GALICA Agnieszka 4170KUWEJT TEAMKobiety00:00:00.00 DNF01:44:20.80 DNF DNF DNF--
MIKOSIŃSKA Joanna 3153Kobiety00:00:00.00 DNF01:44:37.05 DNF DNF DNF--
DZIAWER Przemysław 3695Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:44:38.15 DNF DNF DNF--
MIKOSIŃSKI Remigiusz 3154Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:44:48.15 DNF DNF DNF--
KUNYSZ Magdalena 4142Kobiety00:00:00.00 DNF01:44:58.90 DNF DNF DNF--
SZCZYGIEŁ Piotr 4432Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:45:29.75 DNF DNF DNF--
HEINRICH Łukasz 3831GRZMężczyzni00:00:00.00 DNF01:45:40.35 DNF DNF DNF--
PORĘBA Marcin 4064Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:45:41.25 DNF DNF DNF--
OFIARA Marcin 4450Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:45:44.60 DNF DNF DNF--
WYSOCKI Tomasz 221Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:45:58.10 DNF DNF DNF--
KLAMERUS Leszek 4161KUWEJT TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:46:05.60 DNF DNF DNF--
CHCIUK Wojciech 4214Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:47:04.45 DNF DNF DNF--
CZARNIK Marek 3954Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:47:17.90 DNF DNF DNF--
KISZKIS Elżbieta 3492Kobiety00:00:00.00 DNF01:47:19.25 DNF DNF DNF--
SARAD Krzysztof 3767Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:47:31.05 DNF DNF DNF--
ZIMNY Łukasz 3766WŚCIEKŁE JEŻEMężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:06.25 DNF DNF DNF--
TWARDY Paweł 4224Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:08.80 DNF DNF DNF--
ŻURAWSKI Kamil 3775WŚCIEKŁE JEŻEMężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:15.65 DNF DNF DNF--
KRĄKOWSKA Katarzyna 3734NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF01:48:18.50 DNF DNF DNF--
KRUK Aleksandra 3055Kobiety00:00:00.00 DNF01:48:24.20 DNF DNF DNF--
RABIAŃSKI Paweł 3052Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:26.45 DNF DNF DNF--
SZADKOWSKI Rafał 4498WYBITE JEDYNKIKONINMężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:27.40 DNF DNF DNF--
GÓRNIAK Robert 3054PSYCHOPOGOMężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:44.50 DNF DNF DNF--
FĄFARA Maciej 3033Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:48:56.40 DNF DNF DNF--
RUSEK Paweł 3858DANCECONTROLMężczyzni00:00:00.00 DNF01:49:13.85 DNF DNF DNF--
GŁOMBIK Sebastian 4183Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:49:21.95 DNF DNF DNF--
MAZAN Paweł 3447Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:49:26.40 DNF DNF DNF--
RUMAK Bartłomiej 3441ALE OSO CHODZI?Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:49:47.30 DNF DNF DNF--
RUMAK Joanna 3489Kobiety00:00:00.00 DNF01:49:47.35 DNF DNF DNF--
ZARZECKI Emil 4109Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:49:53.25 DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Michał 4108Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:02.50 DNF DNF DNF--
SOBOLEWSKI Tomasz 3882Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:24.55 DNF DNF DNF--
STYCZEK Katarzyna 3224Kobiety00:00:00.00 DNF01:50:26.00 DNF DNF DNF--
BRYNKIEWICZ Michał 3246Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:32.95 DNF DNF DNF--
SOBOLEWSKA Marta 3884Kobiety00:00:00.00 DNF01:50:37.40 DNF DNF DNF--
ŁYŚ Adam 4176Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:49.10 DNF DNF DNF--
KOMOROWSKI Mirosław 4223Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:53.05 DNF DNF DNF--
ŻYCZYŃSKI Michał 4136Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:50:56.35 DNF DNF DNF--
KWAŚNIŃSKI Oskar 3883Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:04.45 DNF DNF DNF--
KWAŚNINSKI Igor 3885Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:09.30 DNF DNF DNF--
GAWLE Wojciech 3176DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:22.55 DNF DNF DNF--
GAWLE Piotr 3175DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:22.80 DNF DNF DNF--
GAWLE Tomasz 3174DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:26.15 DNF DNF DNF--
WITOWSKI Przemysław 4217MPEC-RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:33.05 DNF DNF DNF--
CZARNOTA Damian 4216MPEC-RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:33.75 DNF DNF DNF--
DYNOWSKI Pawel 3866Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:34.55 DNF DNF DNF--
GŁADYSZ Ryszard 4218MPEC-RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF01:51:34.55 DNF DNF DNF--
MAJKOWSKA Anna 3169DARCOTEAMKobiety00:00:00.00 DNF01:52:25.45 DNF DNF DNF--
WÓJCIK Sebastian 3354Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:52:40.70 DNF DNF DNF--
OSTAFIN Seweryn 3763BROTHERS TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:53:08.80 DNF DNF DNF--
WILKOWSKI Marcin 3446CO JA ROBIĘ TUU...Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:53:20.50 DNF DNF DNF--
MARKOWICZ Beata 4188Kobiety00:00:00.00 DNF01:53:27.10 DNF DNF DNF--
MARKOWICZ Grzegorz 4187Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:53:27.30 DNF DNF DNF--
MAZUR Kamil 3436ALE OSO CHODZI?Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:53:34.05 DNF DNF DNF--
CZERWIEC Łukasz 3170DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF01:54:06.95 DNF DNF DNF--
GIL Wojciech 3641FC MELANŻMężczyzni00:00:00.00 DNF01:54:21.90 DNF DNF DNF--
BAUER Artur 3583Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:54:24.95 DNF DNF DNF--
GRODECKA Nina 3026Kobiety00:00:00.00 DNF01:54:43.95 DNF DNF DNF--
SZPUNAR Daniel 3501Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:54:44.80 DNF DNF DNF--
LIWOCH Małgorzata 3544Kobiety00:00:00.00 DNF01:54:50.00 DNF DNF DNF--
LIWOCH Michał 3543Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:54:50.10 DNF DNF DNF--
MACIOS Krzysztof 3731NACHUNTMITOBYŁOMężczyzni00:00:00.00 DNF01:55:02.70 DNF DNF DNF--
WIADEREK Mateusz 3365Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:55:17.20 DNF DNF DNF--
WIADEREK Monika 3364Kobiety00:00:00.00 DNF01:55:29.30 DNF DNF DNF--
ZIOMKOWSKI Marcin 3624Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:55:35.75 DNF DNF DNF--
WIŚNIOWSKI Marcin 3083Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:55:48.15 DNF DNF DNF--
NAJMAN Daniel 3079Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:55:51.65 DNF DNF DNF--
BUJAK Andrzej 3811CHŁOPCY BOMBOWCYMężczyzni00:00:00.00 DNF01:55:58.55 DNF DNF DNF--
SZYMCZYK Witold 4159Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:56:03.10 DNF DNF DNF--
CHMIEL Damian 3809CHŁOPCY BOMBOWCYMężczyzni00:00:00.00 DNF01:56:20.95 DNF DNF DNF--
JANOWIAK Małgorzata 3690Kobiety00:00:00.00 DNF01:56:21.85 DNF DNF DNF--
DZIUBAS-KOLENDOWICZ Magdalena 3120Kobiety00:00:00.00 DNF01:56:23.25 DNF DNF DNF--
DYMNICKI Bartlomiej 3851Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:56:23.40 DNF DNF DNF--
ZAWIŁO Krystian 3810CHŁOPCY BOMBOWCYMężczyzni00:00:00.00 DNF01:56:28.30 DNF DNF DNF--
MARSZAŁEK Małgorzata 3794Kobiety00:00:00.00 DNF01:56:55.80 DNF DNF DNF--
SOSZYŃSKA Aleksandra 3694Kobiety00:00:00.00 DNF01:58:24.95 DNF DNF DNF--
BICZ Bartosz 3114Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:58:37.05 DNF DNF DNF--
RYBOJAD Magdalena 3792Kobiety00:00:00.00 DNF01:58:47.70 DNF DNF DNF--
KOSIOROWSKI Grzegorz 4207Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:58:49.40 DNF DNF DNF--
POCIASK Paweł 4215Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:58:49.55 DNF DNF DNF--
RABIASZ Renata 3480Kobiety00:00:00.00 DNF01:58:55.90 DNF DNF DNF--
RABIASZ Kamil 3481Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:58:56.00 DNF DNF DNF--
GMYREK Bartosz 4079Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:59:00.50 DNF DNF DNF--
RYBOJAD Ewa 4059Kobiety00:00:00.00 DNF01:59:11.85 DNF DNF DNF--
DOMAGAŁA Sebastian 4075Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:59:24.90 DNF DNF DNF--
ŻMUDZIAK Michał 4058Mężczyzni00:00:00.00 DNF01:59:33.20 DNF DNF DNF--
KISIEL Izabela 3105STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUSKobiety00:00:00.00 DNF01:59:42.65 DNF DNF DNF--
KASPEREK Agnieszka 3729NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF01:59:49.35 DNF DNF DNF--
ĆWIRLEJ Andrzej 4014HUSARIA RACE TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:00:19.35 DNF DNF DNF--
WASILEWSKI Jan 3726NACHUNTMITOBYŁOMężczyzni00:00:00.00 DNF02:00:43.95 DNF DNF DNF--
KRYSTOWSKI Dariusz 4081Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:00:44.65 DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Joanna 4411Kobiety00:00:00.00 DNF02:00:45.35 DNF DNF DNF--
MUCHA Jarosław 3068Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:01:21.45 DNF DNF DNF--
OCHENDUSZKA Ksawery 3069ODONÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:01:22.15 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Robert 3459CO JA ROBIĘ TUU...Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:01:24.50 DNF DNF DNF--
GONET Patrycja 4024HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:01:25.10 DNF DNF DNF--
ŻMUDZIAK Dominik 3190Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:01:35.40 DNF DNF DNF--
TOMCZYK Karol 4080BIAŁOBRZEGIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:01:40.05 DNF DNF DNF--
KLETSCHKA Monika 3078Kobiety00:00:00.00 DNF02:01:51.05 DNF DNF DNF--
SZAŁAJ Piotr 3579Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:01:55.10 DNF DNF DNF--
GOŁĘBIOWSKA Klaudia 4453Kobiety00:00:00.00 DNF02:02:02.50 DNF DNF DNF--
MOSZ Grzegorz 3951Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:02:03.50 DNF DNF DNF--
WITECKA Katarzyna 3088Kobiety00:00:00.00 DNF02:02:07.20 DNF DNF DNF--
DZIKOWSKA Ewa 3384Kobiety00:00:00.00 DNF02:02:16.85 DNF DNF DNF--
WITOSŁAW Marcin 4141Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:02:19.05 DNF DNF DNF--
DRZEWI Jarek 4135Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:02:19.65 DNF DNF DNF--
SAK Robert 4165Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:02:28.40 DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Iwona 4107HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:02:28.40 DNF DNF DNF--
WOJTAL Marcin 3179GREEN TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:02:36.20 DNF DNF DNF--
WOJTASZEK Malgorzata 4479KRAKÓWKobiety00:00:00.00 DNF02:02:45.55 DNF DNF DNF--
KANIA Michal 4410Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:02:47.75 DNF DNF DNF--
LESNAK Ewa 4412WROCŁAWKobiety00:00:00.00 DNF02:02:52.80 DNF DNF DNF--
WAKSMUNDZKA Joanna 3959Kobiety00:00:00.00 DNF02:03:05.80 DNF DNF DNF--
DAWID Karolina 4040WARYJOTY&KIJANKAKobiety00:00:00.00 DNF02:03:09.95 DNF DNF DNF--
ZEMŁA Kinga 2879Kobiety00:00:00.00 DNF02:03:10.55 DNF DNF DNF--
WYRÓD Michał 4054WARYJOTY&KIJANKAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:11.55 DNF DNF DNF--
PILECKI Wojciech 4042WARYJOTY&KIJANKAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:13.80 DNF DNF DNF--
CHWIRUT Krzysztof 4039WARYJOTY&KIJANKAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:14.50 DNF DNF DNF--
TYRALIK Magda 4037WARYJOTY&KIJANKAKobiety00:00:00.00 DNF02:03:15.00 DNF DNF DNF--
GABRYŚ Mariusz 4041WARYJOTY&KIJANKAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:17.45 DNF DNF DNF--
GIELAROWSKA Paulina 3969Kobiety00:00:00.00 DNF02:03:24.75 DNF DNF DNF--
RUMAK Grzegorz 3903Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:25.25 DNF DNF DNF--
KOWALKOWSKA Katarzyna 3949Kobiety00:00:00.00 DNF02:03:28.55 DNF DNF DNF--
WALERCZYK Michał 3486Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:43.95 DNF DNF DNF--
PODLEJSKI Amadeusz 3686Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:46.70 DNF DNF DNF--
SAWKA Sylwester 3294PULKOWE DZIKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:57.35 DNF DNF DNF--
KRÓLICZAK Aleksandra 3298Kobiety00:00:00.00 DNF02:03:58.35 DNF DNF DNF--
DRĄG Damian 3293PULKOWE DZIKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:03:58.55 DNF DNF DNF--
WYSZKA Romuald 4184Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:04:42.55 DNF DNF DNF--
BARTNIK Artur 3691Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:04:44.45 DNF DNF DNF--
WYSZKA Aleksandra 4180Kobiety00:00:00.00 DNF02:04:45.85 DNF DNF DNF--
MAJSTEREK Agnieszka 3347Kobiety00:00:00.00 DNF02:04:47.05 DNF DNF DNF--
SIEROTOWICZ Bogdan 3316Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:04:48.55 DNF DNF DNF--
TWARKOWSKA Aleksandra 3717Kobiety00:00:00.00 DNF02:04:51.85 DNF DNF DNF--
TWARKOWSKA Anna 3716Kobiety00:00:00.00 DNF02:04:53.90 DNF DNF DNF--
KUNERT Łukasz 4182Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:04:54.70 DNF DNF DNF--
KIMBAR Natalia 3779Kobiety00:00:00.00 DNF02:04:54.85 DNF DNF DNF--
KIMBAR Michał 3784Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:04:56.65 DNF DNF DNF--
WYSZKA Iwona 4189Kobiety00:00:00.00 DNF02:04:57.55 DNF DNF DNF--
GŁOMBIK Marcin 4181Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:04:58.35 DNF DNF DNF--
KACZMAREK Piotr 3171DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:01.00 DNF DNF DNF--
MAZUREK Marcin 225Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:01.65 DNF DNF DNF--
PASZKIEWICZ Pawel 3692Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:02.20 DNF DNF DNF--
TRYTKO Mariusz 3172DARCOTEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:05.40 DNF DNF DNF--
TOPOLINSKI Maciej 3162Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:07.85 DNF DNF DNF--
PAWELSKI Krzysztof 3164Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:11.80 DNF DNF DNF--
WOJTKOWIAK Wojciech 3159Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:19.45 DNF DNF DNF--
SCHMIDT Agnieszka 3158Kobiety00:00:00.00 DNF02:05:19.80 DNF DNF DNF--
WALCZYK Maurycy 3448Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:22.00 DNF DNF DNF--
PAWELSKA Agnieszka 3161Kobiety00:00:00.00 DNF02:05:22.60 DNF DNF DNF--
DĄBCZYK Magda 3438ALE OSO CHODZI?Kobiety00:00:00.00 DNF02:05:24.60 DNF DNF DNF--
MATUŁA Paweł 3461ALE OSO CHODZI?Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:24.90 DNF DNF DNF--
ŁUCZAK Grzegorz 3279WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUMężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:29.90 DNF DNF DNF--
GÓRECKI Krzysztof 3335Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:05:38.40 DNF DNF DNF--
MYSZKOROWSKA Wioletta 3787Kobiety00:00:00.00 DNF02:05:40.20 DNF DNF DNF--
BUCKA Magdalena 2878Kobiety00:00:00.00 DNF02:06:04.85 DNF DNF DNF--
TUCHOWSKA Joanna 3764WŚCIEKŁE JEŻEKobiety00:00:00.00 DNF02:06:13.15 DNF DNF DNF--
SUŁKOWSKI Jakub 3790WŚCIEKŁE JEŻEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:06:15.05 DNF DNF DNF--
TUCHOWSKA Justyna 3765WŚCIEKŁE JEŻEKobiety00:00:00.00 DNF02:06:17.35 DNF DNF DNF--
WOJTYNA Witold 3504Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:06:25.10 DNF DNF DNF--
SOBEK Alicja 3505Kobiety00:00:00.00 DNF02:06:25.10 DNF DNF DNF--
ŁOBAZA Roman 3502Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:06:25.15 DNF DNF DNF--
KUREK Mikołaj 4112Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:06:25.65 DNF DNF DNF--
WIŚNIOWSKI Mirosław 3510BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:06:53.25 DNF DNF DNF--
KRASULAK Katarzyna 3873Kobiety00:00:00.00 DNF02:06:55.25 DNF DNF DNF--
SADOWY Janusz 3585Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:07:15.25 DNF DNF DNF--
JANIK Marta 3307MIRAZRACETEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:07:22.05 DNF DNF DNF--
KAŁUZIŃSKI Konrad 3029Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:07:22.55 DNF DNF DNF--
JANICKA Justyna 3030Kobiety00:00:00.00 DNF02:07:22.65 DNF DNF DNF--
ZWOLAK Tomasz 3237Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:07:31.85 DNF DNF DNF--
FĄFROWICZ Fabian 3965Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:07:39.90 DNF DNF DNF--
MACIOS Monika 3730NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF02:07:53.40 DNF DNF DNF--
GIERLIŃSKA Magda 3592Kobiety00:00:00.00 DNF02:07:58.05 DNF DNF DNF--
MAZUR Magdalena 3735NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF02:07:58.70 DNF DNF DNF--
CIEPLIK Grzegorz 3522Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:07:59.00 DNF DNF DNF--
SPIEGEL Sara 3756Kobiety00:00:00.00 DNF02:08:08.00 DNF DNF DNF--
NIEDZIÓŁKA Sebastian 3407GOŁASZYN Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:27.75 DNF DNF DNF--
WYROBEK Sylwia 3749Kobiety00:00:00.00 DNF02:08:30.80 DNF DNF DNF--
WÓJTOWICZ Piotr 3750LUBLINMężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:31.00 DNF DNF DNF--
HAWRO Katarzyna 3737Kobiety00:00:00.00 DNF02:08:33.05 DNF DNF DNF--
HAWRO Paweł 3736Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:33.15 DNF DNF DNF--
ZAPART Kacper 3537Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:52.75 DNF DNF DNF--
WINKLER Michał 3843Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:53.65 DNF DNF DNF--
STĘPIEŃ Bartosz 3540Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:54.30 DNF DNF DNF--
GOSZCZYŃSKA Olga 3942Kobiety00:00:00.00 DNF02:08:56.95 DNF DNF DNF--
GOSZCZYŃSKI Karol 3941Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:08:56.95 DNF DNF DNF--
ŚWIĘCH Natalia 3071Kobiety00:00:00.00 DNF02:09:05.40 DNF DNF DNF--
KUC Bogumił 3070Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:09:06.00 DNF DNF DNF--
SZYMEL Jacek 207HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAMężczyzni02:09:08.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KIELOCH Kamila 3135GREEN TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:09:09.15 DNF DNF DNF--
BRZOZOWSKI Krzysztof 4414Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:09:20.85 DNF DNF DNF--
KUSZTAL Jakub 3574Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:09:32.80 DNF DNF DNF--
ŻUBER Jarosław 3976Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:09:37.90 DNF DNF DNF--
SZLACHETKA Krzysztof 4454Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:09:53.90 DNF DNF DNF--
SZLACHETKA Krzysztof 2877Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:09:53.90 DNF DNF DNF--
SZLACHETKA Agata 3914LEBIEGIKobiety00:00:00.00 DNF02:09:54.30 DNF DNF DNF--
SOWIŃSKA Marzena 3940Kobiety00:00:00.00 DNF02:10:26.85 DNF DNF DNF--
GRUDZIEŃ Krystian 3943Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:10:27.15 DNF DNF DNF--
CUŻYTEK Marzena 4001FANTASTIŚ TEMPOKobiety00:00:00.00 DNF02:10:36.65 DNF DNF DNF--
ŚLIWA Damian 3315Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:10:57.40 DNF DNF DNF--
MORAK Patryk 3908Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:10:59.85 DNF DNF DNF--
CIERESZKO Paweł 3906Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:00.35 DNF DNF DNF--
RADOMSKI Kacper 3907Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:00.55 DNF DNF DNF--
WEGEWITZ Ralf 4448Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:01.15 DNF DNF DNF--
WINIARSKA Anita 3314Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:01.25 DNF DNF DNF--
ZYGAŁĄ Natalia 4419Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:02.65 DNF DNF DNF--
PIĘKOŚ Monika 302HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:11:03.25 DNF DNF DNF--
WINIARSKA Katarzyna 4446Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:03.30 DNF DNF DNF--
SZYMANIK Aleksandra 4420Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:03.30 DNF DNF DNF--
RYBIŃSKA Dorota 4413Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:03.60 DNF DNF DNF--
SMELA Damian 4444Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:03.80 DNF DNF DNF--
ZELEK Monika 4492KRAKÓWKobiety00:00:00.00 DNF02:11:03.90 DNF DNF DNF--
ROGOWSKA Izabela 4443Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:03.95 DNF DNF DNF--
PRZYGODA Maciej 4449Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:04.05 DNF DNF DNF--
SAMSEL Marta 4445HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:11:04.70 DNF DNF DNF--
CEMPA Jakub 4503RABA WYŻNAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:05.70 DNF DNF DNF--
CZYSZCZÓW Mateusz 4504Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:06.05 DNF DNF DNF--
DUDA Bogusława 4440Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:06.25 DNF DNF DNF--
HUDOMIĘT Karolina 4435Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:06.35 DNF DNF DNF--
DUDA Andrzej 4436Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:06.35 DNF DNF DNF--
BIELAŃSKI Zbigniew 4439Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:06.70 DNF DNF DNF--
MADZIAR Wioletta 4441PIEKELNIKKobiety00:00:00.00 DNF02:11:07.10 DNF DNF DNF--
GODECKI Norbert 4418Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:13.70 DNF DNF DNF--
KAPUSTKA Katarzyna 3250Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:18.60 DNF DNF DNF--
SZULC Marek 3251Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:18.75 DNF DNF DNF--
GONTAREK Rafał 3248Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:19.85 DNF DNF DNF--
JASZCZUK Barbara 3876Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:20.95 DNF DNF DNF--
ŁAWNICZAK Przemysław 3247Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:21.70 DNF DNF DNF--
PAJKA Mateusz 3861Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:42.60 DNF DNF DNF--
PAJKA Wacław 3860Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:11:42.70 DNF DNF DNF--
WINKLER Ilona 3844Kobiety00:00:00.00 DNF02:11:53.20 DNF DNF DNF--
GAZUREK Kacper 3073Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:00.20 DNF DNF DNF--
KLEJMENT Marcin 3727NACHUNTMITOBYŁOMężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:17.85 DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Wioletta 3728NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF02:12:18.35 DNF DNF DNF--
CZEKAJ Mateusz 3978Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:22.65 DNF DNF DNF--
KIEŁBASA Patrycja 3074Kobiety00:00:00.00 DNF02:12:25.25 DNF DNF DNF--
SEPIOŁ Grzesiek 4061Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:31.85 DNF DNF DNF--
SZYMCZYK Sylwia 3274WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUKobiety00:00:00.00 DNF02:12:40.50 DNF DNF DNF--
STOCH Marzena 3535Kobiety00:00:00.00 DNF02:12:54.95 DNF DNF DNF--
STOCH Marek 3534Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:55.00 DNF DNF DNF--
HAJDUK Jacek 3922Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:58.75 DNF DNF DNF--
GORCZYCA Rafał 3923Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:12:59.35 DNF DNF DNF--
DUDA Damian 3939Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:02.70 DNF DNF DNF--
WESOŁOWSKI Sylwester 34124X4Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:05.10 DNF DNF DNF--
JAROS Maciej 3791Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:05.50 DNF DNF DNF--
ZWOLAK Rafał 3243Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:07.90 DNF DNF DNF--
SOŁTYSIK Bartosz 3053Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:13.55 DNF DNF DNF--
LEŚNIAK Leszek 3261Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:17.80 DNF DNF DNF--
CZUBSKA Magdalena 3260Kobiety00:00:00.00 DNF02:13:17.80 DNF DNF DNF--
MAZUR Jacek 3144Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:20.45 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Arkadiusz 3228Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:29.00 DNF DNF DNF--
LIPA Aleksandra 2875Kobiety00:00:00.00 DNF02:13:29.05 DNF DNF DNF--
GAŁĄZKA Michał 3589Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:38.00 DNF DNF DNF--
GAŁĄZKA Angelika 3590Kobiety00:00:00.00 DNF02:13:39.20 DNF DNF DNF--
STACHURA Jakub 3141Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:39.80 DNF DNF DNF--
WIELGAT- KOJDECKA Magdalena 4185Kobiety00:00:00.00 DNF02:13:46.75 DNF DNF DNF--
SIEDLACZEK Katarzyna 4186Kobiety00:00:00.00 DNF02:13:48.35 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJ Krystian 3974KOLEGIUM SĘDZIÓW RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:51.60 DNF DNF DNF--
GODEK Sebastian 3973KOLEGIUM SĘDZIÓW RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:51.80 DNF DNF DNF--
BARĆ Bartosz 3970KOLEGIUM SĘDZIÓW RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:52.05 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Dariusz 3616Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:52.90 DNF DNF DNF--
STRZĘPEK Łukasz 3975KOLEGIUM SĘDZIÓW RZESZÓWRZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:54.15 DNF DNF DNF--
MICHALSKI Piotr 3880Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:56.20 DNF DNF DNF--
PYTKO Grzegorz 3971KOLEGIUM SĘDZIÓW RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:13:59.35 DNF DNF DNF--
RYMKIEWICZ Patrycja 3833Kobiety00:00:00.00 DNF02:14:08.40 DNF DNF DNF--
RYMKIEWICZ Radosław 3832Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:08.60 DNF DNF DNF--
RZUCIDŁO Patryk 3236Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:13.60 DNF DNF DNF--
GŁUSZCZYK Sebastian 3238Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:14.50 DNF DNF DNF--
BEDNARZ Marcin 3369Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:20.70 DNF DNF DNF--
ŚWIĘDRYCH Dominik 3925Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:25.95 DNF DNF DNF--
BANASZEK Mateusz 3921Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:25.95 DNF DNF DNF--
KRAJEWSKA Joanna 3924Kobiety00:00:00.00 DNF02:14:28.75 DNF DNF DNF--
HAŁADYNA Anna 3333Kobiety00:00:00.00 DNF02:14:38.85 DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKA Magdalena 4406Kobiety00:00:00.00 DNF02:14:41.85 DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKI Stefan 4405Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:14:43.70 DNF DNF DNF--
KAMIŃSKA Patrycja 3602Kobiety00:00:00.00 DNF02:14:56.60 DNF DNF DNF--
CIERPIAŁ Kacper 3378Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:15:06.70 DNF DNF DNF--
FAKA Paulina 3379Kobiety00:00:00.00 DNF02:15:07.75 DNF DNF DNF--
SZYMCZYK Paweł 3670KASZA+Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:15:20.75 DNF DNF DNF--
GAŁCZYŃSKA-SZYMCZYK Karolina 3669KASZA+Kobiety00:00:00.00 DNF02:15:24.10 DNF DNF DNF--
MARUSARZ Ewelina 3332Kobiety00:00:00.00 DNF02:15:26.40 DNF DNF DNF--
KUŁACH Anna 3334Kobiety00:00:00.00 DNF02:15:31.05 DNF DNF DNF--
LIPSKI Wojciech 4442Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:16:00.10 DNF DNF DNF--
MACHOWSKA Sylwia 3425Kobiety00:00:00.00 DNF02:16:00.15 DNF DNF DNF--
JEDYNAK Elżbieta 3424Kobiety00:00:00.00 DNF02:16:00.80 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Marcin 3477ŻWAWE ŻÓŁWIEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:16:03.65 DNF DNF DNF--
ORĘZIAK Agnieszka 3475ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:16:04.25 DNF DNF DNF--
SZAFRAN Małgosia 3060Kobiety00:00:00.00 DNF02:16:04.45 DNF DNF DNF--
SZAFRAN Jarek 3063Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:16:04.55 DNF DNF DNF--
KOSYDAR Iwona 3288Kobiety00:00:00.00 DNF02:16:55.50 DNF DNF DNF--
KOSYDAR Daniel 3289Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:16:55.80 DNF DNF DNF--
PLIŻGA Justyna 4402BYDLAKIKobiety00:00:00.00 DNF02:17:18.35 DNF DNF DNF--
MALUS Tomasz 3044Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:17:25.45 DNF DNF DNF--
NOWAK Justyna 3045Kobiety00:00:00.00 DNF02:17:36.05 DNF DNF DNF--
WOJTON Łukasz 3437ALE OSO CHODZI?Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:17:46.20 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKA Weronika 3957AMATORZY SUKCESUKobiety00:00:00.00 DNF02:17:51.45 DNF DNF DNF--
SZESZYCKA Weronika 3958AMATORZY SUKCESUKobiety00:00:00.00 DNF02:17:51.75 DNF DNF DNF--
BIENIA Łukasz 3122Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:17:54.30 DNF DNF DNF--
BACHOWSKI Michał 3123DZIECI ODYNAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:17:55.25 DNF DNF DNF--
WOŁOSZYŃSKI Juliusz 3435ALE OSO CHODZI?Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:17:55.90 DNF DNF DNF--
KOPACZYŃSKI-NOWACKI Piotr 3103Mężczyzni02:18:08.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ŻWIRUK Maciej 4403Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:18:25.70 DNF DNF DNF--
MODRZEJEWSKI Jacek 4404Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:18:27.10 DNF DNF DNF--
IWANOWSKA Milena 3205SAME CZUBKIKobiety00:00:00.00 DNF02:18:34.85 DNF DNF DNF--
WOJTANEK Agnieszka 4491ZAKOPANEKobiety00:00:00.00 DNF02:18:53.30 DNF DNF DNF--
CHOWANIEC Magdalena 3962Kobiety00:00:00.00 DNF02:18:54.30 DNF DNF DNF--
KUCHARSKA Monika 3963Kobiety00:00:00.00 DNF02:18:54.65 DNF DNF DNF--
ZARAŚ Kinga 4490NOWY TARGKobiety00:00:00.00 DNF02:18:55.50 DNF DNF DNF--
BOBAK Monika 3966Kobiety00:00:00.00 DNF02:18:58.35 DNF DNF DNF--
MENENDEZ KWIATKOWSKA Ines 3968Kobiety00:00:00.00 DNF02:19:04.70 DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKA Maria 3823Kobiety00:00:00.00 DNF02:19:14.90 DNF DNF DNF--
DEMBSKA Karolina 3824Kobiety00:00:00.00 DNF02:19:15.50 DNF DNF DNF--
MUCHA Daniel 3743PATOSQUADMężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:20.65 DNF DNF DNF--
STRYNOWICZ Dawid 3740PATOSQUADMężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:20.90 DNF DNF DNF--
WYSOCZAŃSKI Paweł 3744PATOSQUADMężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:22.35 DNF DNF DNF--
KUCHTA Przemysław 3742PATOSQUADMężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:22.55 DNF DNF DNF--
KADEJ Robert 3741PATOSQUADMężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:27.45 DNF DNF DNF--
JĘDRZEJEWSKI Jędrzej 4428Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:28.75 DNF DNF DNF--
PAŹDZIERKIEWICZ Bartosz 4429Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:30.75 DNF DNF DNF--
MARMON Piotr 4426Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:19:31.30 DNF DNF DNF--
STELMASZCZYK Michalina 3082Kobiety00:00:00.00 DNF02:19:44.00 DNF DNF DNF--
MISZAK Sylwia 4221Kobiety00:00:00.00 DNF02:19:51.35 DNF DNF DNF--
POPĘDA Paulina 3934Kobiety00:00:00.00 DNF02:20:03.05 DNF DNF DNF--
WIĘCEK Adrian 3933Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:20:03.25 DNF DNF DNF--
DUDA Danusia 3553Kobiety00:00:00.00 DNF02:20:29.65 DNF DNF DNF--
BIZUB Marcelina 3552Kobiety00:00:00.00 DNF02:20:29.80 DNF DNF DNF--
MAJERCZYK Katarzyna 3561Kobiety00:00:00.00 DNF02:20:29.95 DNF DNF DNF--
ZACHWIEJA Dawid 3555Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:20:30.40 DNF DNF DNF--
KRAJEWSKA Ewelina 4305Kobiety00:00:00.00 DNF02:20:52.25 DNF DNF DNF--
ROPIAK Mateusz 4304Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:20:52.45 DNF DNF DNF--
WASIK Norbert 3119GREEN TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:21:09.40 DNF DNF DNF--
DOLATA Ana 3129GREEN TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:21:09.65 DNF DNF DNF--
TUCZNIO Piotr 4151Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:21:10.55 DNF DNF DNF--
CHCIUK Marta 4213Kobiety00:00:00.00 DNF02:21:15.95 DNF DNF DNF--
JAŚKIEWICZ Maciej 3830Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:21:20.40 DNF DNF DNF--
BUKAŁA Klaudia 3839Kobiety00:00:00.00 DNF02:21:22.05 DNF DNF DNF--
JAROSZ Iwona 4116Kobiety00:00:00.00 DNF02:21:22.05 DNF DNF DNF--
JAROSZ Łukasz 4117Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:21:22.90 DNF DNF DNF--
KOTYNIEWICZ Brygida 3206KULAWE SARNY W LEGINSACHKobiety00:00:00.00 DNF02:21:23.65 DNF DNF DNF--
STEFAŃCZYK Monika 3178Kobiety00:00:00.00 DNF02:21:32.55 DNF DNF DNF--
CZERNEK Magdalena 3166Kobiety00:00:00.00 DNF02:21:34.90 DNF DNF DNF--
MATULKA Michał 3167Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:21:34.90 DNF DNF DNF--
IDASIAK Przemysław 3165Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:21:43.15 DNF DNF DNF--
CZERNEK Patrycja 3168Kobiety00:00:00.00 DNF02:21:45.25 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 219HUSARIA RACE TEAMMężczyzni02:21:56.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BOCZKAJ Artur 3235Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:22:03.60 DNF DNF DNF--
NOWAK Anna 3131GREEN TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:22:20.40 DNF DNF DNF--
PTAK Łukasz 3212Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:22:22.65 DNF DNF DNF--
PANYŁO Kacper 4163Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:22:26.55 DNF DNF DNF--
PANYŁO Daniel 4164Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:22:28.65 DNF DNF DNF--
MARKUCKA Joanna 303HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:22:50.35 DNF DNF DNF--
BEDNARZ Krzysztof 3368Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:22:52.45 DNF DNF DNF--
ROŻEK Sandra 3301HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:22:54.80 DNF DNF DNF--
MALARA Dalia 3306MIRAZRACETEAMZABRZEKobiety00:00:00.00 DNF02:22:55.95 DNF DNF DNF--
ZNÓJ Paweł 3470Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:23:13.50 DNF DNF DNF--
MAJZELES Estera 3864Kobiety00:00:00.00 DNF02:23:20.00 DNF DNF DNF--
STAWCZYK Patryk 3269NUCA SOLIDERMężczyzni00:00:00.00 DNF02:23:21.60 DNF DNF DNF--
KOSTKA Agnieszka 3871Kobiety00:00:00.00 DNF02:23:26.65 DNF DNF DNF--
MŁYNARCZYK Wojciech 3569Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:23:30.95 DNF DNF DNF--
CZECH Marcin 3679Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:23:35.00 DNF DNF DNF--
KWOKA Przemysław 3680Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:23:35.30 DNF DNF DNF--
SOBCZAK Lukasz 4303Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:07.30 DNF DNF DNF--
MIŁAK Anna 3495CO JA ROBIĘ TUU...Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:07.50 DNF DNF DNF--
CZERWONKA Przemysław 4010Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:08.10 DNF DNF DNF--
JONKISZ Jarosław 4502KIELCEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:22.30 DNF DNF DNF--
KACZMAREK Mateusz 3116STRUCLEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:31.40 DNF DNF DNF--
BURKAT Kinga 3491HUSARIA RACE TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:24:33.10 DNF DNF DNF--
TOMKÓW Katarzyna 3808KTÓRĘDY NA GIEWONT?Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:33.75 DNF DNF DNF--
SZMYD Jan 3849KTÓRĘDY NA GIEWONT?Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:33.90 DNF DNF DNF--
SZEREMETA Alicja 3818KTÓRĘDY NA GIEWONT?Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:34.50 DNF DNF DNF--
KACZMAREK Przemysław 3146STRUCLEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:36.05 DNF DNF DNF--
WOJDYŁO Agnieszka 3807KTÓRĘDY NA GIEWONT?Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:37.30 DNF DNF DNF--
BURKAT Marcin 3490HUSARIA RACE TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:37.40 DNF DNF DNF--
STARZEC Mariusz 3806KTÓRĘDY NA GIEWONT?Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:37.80 DNF DNF DNF--
DOBEK Anna 3813KTÓRĘDY NA GIEWONT?Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:48.45 DNF DNF DNF--
KRUKOWSKA Patrycja 3812KTÓRĘDY NA GIEWONT?Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:48.95 DNF DNF DNF--
KASPERSKA Ewa 3826KTÓRĘDY NA GIEWONT?Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:52.45 DNF DNF DNF--
KRUK Paweł 3377Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:24:52.70 DNF DNF DNF--
PADYKUŁA Barbara 3960Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:55.20 DNF DNF DNF--
OLEJNICZAK Zuzanna 3376Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:55.30 DNF DNF DNF--
WIEKIERAK Sabina 3584Kobiety00:00:00.00 DNF02:24:56.10 DNF DNF DNF--
PARYLAK Iwona 3850Kobiety00:00:00.00 DNF02:25:00.90 DNF DNF DNF--
CHUDY Leszek 3184STRUCLEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:25:01.80 DNF DNF DNF--
TYLUS Irek 4307Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:25:02.95 DNF DNF DNF--
TYLUS Maria 4306Kobiety00:00:00.00 DNF02:25:04.05 DNF DNF DNF--
WASILEWSKA Małgorzata 3725NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF02:25:06.55 DNF DNF DNF--
PRZYBYŁA Norbert 3185STRUCLEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:25:10.25 DNF DNF DNF--
SIWEK Monika 3719NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF02:25:12.70 DNF DNF DNF--
ROJEWSKI Krzysztof 3720NACHUNTMITOBYŁOMężczyzni00:00:00.00 DNF02:25:13.00 DNF DNF DNF--
KHANAS Izabela 3872Kobiety00:00:00.00 DNF02:25:13.10 DNF DNF DNF--
TABOR Michał 3521Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:25:18.05 DNF DNF DNF--
DZIAŁACH Piotr 3308Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:25:59.25 DNF DNF DNF--
PAŚKO Rafał 3358Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:16.60 DNF DNF DNF--
MICHALIK Łukasz 3357Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:23.50 DNF DNF DNF--
BUKALA Tomasz 3363Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:24.95 DNF DNF DNF--
ROGOSZ Marcin 3362Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:25.10 DNF DNF DNF--
CIESZYŃSKI Maciej 3359Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:42.60 DNF DNF DNF--
SZASTAK Mateusz 3780Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:45.20 DNF DNF DNF--
BORKOWSKA Agnieszka 3203SAME CZUBKIKobiety00:00:00.00 DNF02:26:52.80 DNF DNF DNF--
FRANKIEWICZ Żaneta 3202SAME CZUBKIKobiety00:00:00.00 DNF02:26:52.85 DNF DNF DNF--
HILDEBRAND Wojciech 3658VETFORCEONEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:26:55.10 DNF DNF DNF--
MICHALAK Paweł 3639DZIKIE BORSUKIMężczyzni02:27:02.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SZASTAK Ireneusz 3781Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:27:04.40 DNF DNF DNF--
KARCZMARCZYK Robert 3655VETFORCEONEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:27:09.95 DNF DNF DNF--
CZECHOWSKA Izabela 4018Kobiety00:00:00.00 DNF02:27:38.15 DNF DNF DNF--
SAŁAGA Agnieszka 4082Kobiety00:00:00.00 DNF02:27:46.15 DNF DNF DNF--
WODKA Dawid 4019Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:27:46.25 DNF DNF DNF--
BABICZ Karol 3488HUSARIA RACE TEAMMężczyzni02:28:01.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STAŃCZYK Klaudia 3066Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:17.90 DNF DNF DNF--
SMORĘDA Janusz 3187Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:21.15 DNF DNF DNF--
SOCHA Klaudia 3061Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:32.55 DNF DNF DNF--
DOBOSZ Agnieszka 3062Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:32.65 DNF DNF DNF--
WRONA Daniel 4122Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:34.65 DNF DNF DNF--
WRONA Piotr 4121Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:35.65 DNF DNF DNF--
RADOŃ Piotr 4123Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:36.25 DNF DNF DNF--
KARYŚ Joanna 3143Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:36.35 DNF DNF DNF--
SZYSZKA Marcin 3140Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:37.20 DNF DNF DNF--
SKORUPA Paweł 4124Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:38.15 DNF DNF DNF--
RZĄSKA Małgorzata 4055Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:39.15 DNF DNF DNF--
KOŁBA Krzysztof 4056Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:39.15 DNF DNF DNF--
DOBOSZ Tomasz 3865Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:42.30 DNF DNF DNF--
GĄSIOR Monia 3064Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:43.90 DNF DNF DNF--
STARAŃSKI Łukasz 3163Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:28:50.75 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJCZYK Izabela 3150Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:50.95 DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKA Estera 3065Kobiety00:00:00.00 DNF02:28:59.45 DNF DNF DNF--
KACZMAREK Anna 3067Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:00.05 DNF DNF DNF--
JANCZY Agnieszka 3909LEBIEGIKobiety00:00:00.00 DNF02:29:02.05 DNF DNF DNF--
POLCZYK Weronika 3964Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:02.40 DNF DNF DNF--
KUBIK Małgorzata 3085Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:03.40 DNF DNF DNF--
KUBIK Lukasz 3086Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:29:04.60 DNF DNF DNF--
KOPEĆ Halka 3913LEBIEGIKobiety00:00:00.00 DNF02:29:09.50 DNF DNF DNF--
ORĘZIAK Alicja 3474ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:29:10.90 DNF DNF DNF--
FĄFARA Aneta 3018Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:11.05 DNF DNF DNF--
RYBNIK Sylwia 3473ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:29:11.55 DNF DNF DNF--
ŁUKASIK Marcin 3980LEBIEGIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:29:17.00 DNF DNF DNF--
JANDURA Katarzyna 3979LEBIEGIKobiety00:00:00.00 DNF02:29:17.70 DNF DNF DNF--
LENARD Mirosław 3460Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:29:17.90 DNF DNF DNF--
JURCZYŃSKA Monika 3635STOKROTKIKobiety00:00:00.00 DNF02:29:18.85 DNF DNF DNF--
JURCZYŃSKA Bożena 3634STOKROTKIKobiety00:00:00.00 DNF02:29:18.95 DNF DNF DNF--
GRADOWSKA Agata 3107Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:41.55 DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKA Sylwia 3106Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:42.15 DNF DNF DNF--
MAC Paulina 3554Kobiety00:00:00.00 DNF02:29:45.20 DNF DNF DNF--
FILIŃSKA Izabela 3785Kobiety00:00:00.00 DNF02:30:09.95 DNF DNF DNF--
SZELENBAUM Mateusz 3783WARSZAWAMężczyzni00:00:00.00 DNF02:30:10.15 DNF DNF DNF--
MACHALSKA Małgorzata 3802GSDKKobiety00:00:00.00 DNF02:30:17.50 DNF DNF DNF--
DUDA Sylwia 3801GSDKKobiety00:00:00.00 DNF02:30:17.85 DNF DNF DNF--
JAWORSKI Andrzej 3724NACHUNTMITOBYŁOMężczyzni00:00:00.00 DNF02:30:41.15 DNF DNF DNF--
GAŁECKA Marta 3677Kobiety00:00:00.00 DNF02:30:46.25 DNF DNF DNF--
WSZOŁA Agata 3676Kobiety00:00:00.00 DNF02:30:49.00 DNF DNF DNF--
PAŁAC Adam 3356Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:30:52.35 DNF DNF DNF--
DYBEK Mirek 3360Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:30:53.75 DNF DNF DNF--
CHORZĘPA-NAJDA Izabela 3370Kobiety00:00:00.00 DNF02:30:56.25 DNF DNF DNF--
JAWORSKA Agnieszka 3723NACHUNTMITOBYŁOKobiety00:00:00.00 DNF02:30:59.20 DNF DNF DNF--
PASTUSZKA Paulina 3387Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:11.50 DNF DNF DNF--
PALONEK Elżbieta 3388Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:16.20 DNF DNF DNF--
WOJEWÓDKA Michał 3278WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUMężczyzni00:00:00.00 DNF02:31:25.80 DNF DNF DNF--
SZCZYGIEŁ-KOSIOROWSKA Izabela 4208Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:36.65 DNF DNF DNF--
OLSZAK Zenon 4493Mężczyzni02:31:38.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLSZAK Zenon 3043DRINK TEAMMężczyzni02:31:38.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MIREK Rafał 3318Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:31:42.60 DNF DNF DNF--
ŚLIWA Justyna 3317Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:44.00 DNF DNF DNF--
GANCARZ Małgorzata 4209Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:45.85 DNF DNF DNF--
SPIEGEL Wiktoria 3753Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:53.00 DNF DNF DNF--
SŁOTWIŃSKA Urszula 4475KIELCE Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:56.25 DNF DNF DNF--
SPIEGEL Katarzyna 3754Kobiety00:00:00.00 DNF02:31:56.70 DNF DNF DNF--
BUDŹKO Krzysztof 3040DZIKIE DZIKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:32:01.05 DNF DNF DNF--
BUDŹKO Marta 3039DZIKIE DZIKIKobiety00:00:00.00 DNF02:32:02.85 DNF DNF DNF--
SIKORSKI Dawid 3929Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:32:09.35 DNF DNF DNF--
WYSAKOWSKA Ewa 308Kobiety00:00:00.00 DNF02:32:09.45 DNF DNF DNF--
WYBRANIEC Aleksandra 3928Kobiety00:00:00.00 DNF02:32:11.35 DNF DNF DNF--
STRZODA Agnieszka 3927Kobiety00:00:00.00 DNF02:32:14.75 DNF DNF DNF--
DUDA Oliwia 3926Kobiety00:00:00.00 DNF02:32:17.10 DNF DNF DNF--
BŁĘCKI Zbigniew 3657B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:32:18.55 DNF DNF DNF--
MARCINIAK Artur 3696Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:32:20.40 DNF DNF DNF--
MICHALSKA Martyna 3656B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:32:20.50 DNF DNF DNF--
KARWAS-SAYED Kinga 3664B/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMKobiety00:00:00.00 DNF02:32:21.55 DNF DNF DNF--
JUS Gracjan 3636STOKROTKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:32:32.60 DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Paweł 3685Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:32:52.20 DNF DNF DNF--
MARYNIAK Szymon 3533Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:06.50 DNF DNF DNF--
DROŚ Jakub 3539Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:06.55 DNF DNF DNF--
AUGUSTYNOWICZ Zofia 3530Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:06.65 DNF DNF DNF--
SYKUŁA Krzysztof 3528Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:06.80 DNF DNF DNF--
STOCHMIAŁEK Michał 3529Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:06.85 DNF DNF DNF--
OŚRÓDKA Kondrad 3532Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:07.10 DNF DNF DNF--
PORĘBSKI Mateusz 3538Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:07.45 DNF DNF DNF--
KOTARSKI Łukasz 3531Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:07.65 DNF DNF DNF--
KUNYSZ Mirek 3952Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:08.25 DNF DNF DNF--
KUNYSZ Kacper 3953Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:09.05 DNF DNF DNF--
KORSZLA Kinga 3856DANCECONTROLKobiety00:00:00.00 DNF02:33:23.40 DNF DNF DNF--
KOT Agnieszka 3714Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:28.90 DNF DNF DNF--
KOŁSUT Marta 3713Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:29.65 DNF DNF DNF--
WAWRZEŃCZYK Sylwia 3718Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:30.15 DNF DNF DNF--
CHAJĘCKI Michał 4157Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:33:36.10 DNF DNF DNF--
GÓRNIAK Katarzyna 4156Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:38.30 DNF DNF DNF--
MICHTA Aneta 3478Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:41.55 DNF DNF DNF--
SZCZEPANIAK Olga 3479Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:42.40 DNF DNF DNF--
ROSIŃSKA Monika 4487BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety00:00:00.00 DNF02:33:49.50 DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Małgorzata 3373Kobiety00:00:00.00 DNF02:33:56.20 DNF DNF DNF--
JANOWSKA Anna 3136Kobiety00:00:00.00 DNF02:34:09.50 DNF DNF DNF--
JANOWSKI Przemysław 3137Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:34:10.30 DNF DNF DNF--
ADACH Dominik 3262Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:34:13.90 DNF DNF DNF--
KRASEK Paweł 3151Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:34:20.20 DNF DNF DNF--
KRASEK Liliana 3148Kobiety00:00:00.00 DNF02:34:20.65 DNF DNF DNF--
PAŁKOWSKA Aneta 3349Kobiety00:00:00.00 DNF02:34:24.60 DNF DNF DNF--
BRZEZINKA Mariusz 3508Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:34:45.10 DNF DNF DNF--
ŻEMŁA Damian 3374Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:34:50.15 DNF DNF DNF--
OSETEK Jan 3706Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:34:52.30 DNF DNF DNF--
OSETEK Marta 3705Kobiety00:00:00.00 DNF02:34:52.45 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Ewelina 4073Kobiety00:00:00.00 DNF02:35:36.10 DNF DNF DNF--
HAROŻNY Łukasz 4072Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:35:36.55 DNF DNF DNF--
DOMITRZ Magdalena 3547Kobiety00:00:00.00 DNF02:35:58.50 DNF DNF DNF--
MAJORCZYK Patryk 4068Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:36:03.85 DNF DNF DNF--
MAJORCZYK Patryk 2881Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:36:05.20 DNF DNF DNF--
KLIMAS Agnieszka 3513Kobiety00:00:00.00 DNF02:36:46.65 DNF DNF DNF--
KLIMAS Paweł 3514Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:36:46.85 DNF DNF DNF--
NOWAK Elżbieta 3309Kobiety00:00:00.00 DNF02:36:48.95 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Bartlomiej 3935ŁÓDŹMężczyzni00:00:00.00 DNF02:36:52.20 DNF DNF DNF--
NOWACKA Jolanta Maria 3936ŁÓDŹKobiety00:00:00.00 DNF02:36:52.30 DNF DNF DNF--
KOJRO Aleksandra 3351Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:01.10 DNF DNF DNF--
DZIĄG Julia 3956Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:03.30 DNF DNF DNF--
DĄBKOWSKA Anna 3352Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:05.10 DNF DNF DNF--
BIAŁEK Magdalena 4143Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:06.30 DNF DNF DNF--
BUCHOWICZ Wojciech 3191GREEN TEAMMężczyzni00:00:00.00 DNF02:37:13.80 DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Wojciech 3042Mężczyzni02:37:21.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
RYTLEWSKI Jarosław 4052Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:37:23.90 DNF DNF DNF--
MICHNO Robert 3217Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:37:24.55 DNF DNF DNF--
GŁUSZCZYK Sylwia 3218Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:30.95 DNF DNF DNF--
GAŁUSZKA Marzena 4051Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:31.85 DNF DNF DNF--
POPCZYK Monika 4050Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:40.40 DNF DNF DNF--
MLECZEK Marzena 3837Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:44.05 DNF DNF DNF--
STOIKE Sylwia 4029Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:45.00 DNF DNF DNF--
SZCZERBA Łukasz 4027Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:37:45.00 DNF DNF DNF--
STOIKE Ryszard 4028Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:37:45.20 DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKA Adrianna 4026Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:45.30 DNF DNF DNF--
KACZOR Katarzyna 4478WĄCHOCK Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:47.20 DNF DNF DNF--
HAJDUK Patrycja 3841Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:47.70 DNF DNF DNF--
WIDEŁKA Agata 3838Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:48.75 DNF DNF DNF--
LENIK Anna 3840Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:49.85 DNF DNF DNF--
MICHALSKA Agnieszka 3577Kobiety00:00:00.00 DNF02:37:51.25 DNF DNF DNF--
LIS Piotr 3578Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:37:51.85 DNF DNF DNF--
ZDUNEK Marta 4477WOŁOMINKobiety00:00:00.00 DNF02:37:52.70 DNF DNF DNF--
OLSZOK Paweł 4113BYTOM Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:38:09.80 DNF DNF DNF--
ŁUCZAK Gabriela 3271DZIKIE LASKIKobiety00:00:00.00 DNF02:38:28.25 DNF DNF DNF--
STASIAK Olga 3270DZIKIE LASKIKobiety00:00:00.00 DNF02:38:32.30 DNF DNF DNF--
RACHWALD Alek 3232Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:38:53.65 DNF DNF DNF--
WESOŁOWSKI Konrad 3430Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:39:11.65 DNF DNF DNF--
MAZUR Katarzyna 3439ALE OSO CHODZI?Kobiety00:00:00.00 DNF02:39:11.75 DNF DNF DNF--
ARMAŃSKI Mariusz 3142Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:39:45.85 DNF DNF DNF--
WAROWNY Jacek 3281REMONTY BDOWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:39:46.20 DNF DNF DNF--
DZWONEK Jarek 3296SZWAGRYMężczyzni00:00:00.00 DNF02:39:54.65 DNF DNF DNF--
ZAWISZA Kamil 4206Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:40:33.70 DNF DNF DNF--
NIEGOWSKI Mikołaj 4203Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:40:34.00 DNF DNF DNF--
NIKIFORUK Paulina 4204Kobiety00:00:00.00 DNF02:40:34.05 DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Stefan 1131Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:40:34.70 DNF DNF DNF--
ŁOJAS Ewelina 4220Kobiety00:00:00.00 DNF02:40:38.65 DNF DNF DNF--
ROGALA Daniel 3642Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:40:38.85 DNF DNF DNF--
ŻYTKO Magdalena 4219Kobiety00:00:00.00 DNF02:40:38.85 DNF DNF DNF--
BORKOWSKA Aneta 3263HARPAGANY LANSUKobiety00:00:00.00 DNF02:40:42.15 DNF DNF DNF--
DRĄGOWSKI Kamil 3267HARPAGANY LANSUMężczyzni00:00:00.00 DNF02:40:44.50 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Jacek 3643Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:41:00.20 DNF DNF DNF--
RUDOWSKA Magdalena 4030Kobiety00:00:00.00 DNF02:41:25.90 DNF DNF DNF--
MAŁKIEWICZ Michał 4032Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:41:26.05 DNF DNF DNF--
CZYŻYŃSKA Dagmara 4172Kobiety00:00:00.00 DNF02:42:06.75 DNF DNF DNF--
KARP Adrianna 3615ISKRA RZESZÓWKobiety00:00:00.00 DNF02:42:15.10 DNF DNF DNF--
KOCUR Mateusz 3614ISKRA RZESZÓWMężczyzni00:00:00.00 DNF02:42:15.40 DNF DNF DNF--
CYMERMAN Monika 3591Kobiety00:00:00.00 DNF02:43:34.35 DNF DNF DNF--
PAWELEC Mateusz 3565Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:43:35.15 DNF DNF DNF--
ROGALIŃSKA Martyna 3564Kobiety00:00:00.00 DNF02:43:36.05 DNF DNF DNF--
LIPA Zbigniew 34274X4Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:44:04.35 DNF DNF DNF--
KACZMAREK Przemysław 3115STRUCLEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:44:07.75 DNF DNF DNF--
OSOWSKI Dominik 3180STOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUSMężczyzni00:00:00.00 DNF02:44:43.20 DNF DNF DNF--
WASIELEWSKA Anna 3047Kobiety00:00:00.00 DNF02:44:43.50 DNF DNF DNF--
WASIELEWSKI Marcin 3046Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:44:43.80 DNF DNF DNF--
PIEKARSKI Jarosław 224Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:44:43.80 DNF DNF DNF--
SADOWSKI Szymon 3771SZYBKIE GUMISIEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:44:58.15 DNF DNF DNF--
HAMPEL Anna 3769SZYBKIE GUMISIEKobiety00:00:00.00 DNF02:45:07.80 DNF DNF DNF--
SADOWSKA Daria 3770SZYBKIE GUMISIEKobiety00:00:00.00 DNF02:45:07.90 DNF DNF DNF--
BĄCZYK Marlena 4226Kobiety00:00:00.00 DNF02:45:22.95 DNF DNF DNF--
BIAŁAS Magdalena 2876Kobiety00:00:00.00 DNF02:45:44.20 DNF DNF DNF--
FRANAS Damian 3708Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:45:45.75 DNF DNF DNF--
PIETRZYK Paweł 3712Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:45:46.55 DNF DNF DNF--
MAZIARZ Grzegorz 3575Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:45:49.90 DNF DNF DNF--
SOBIŁO Maria 3594Kobiety00:00:00.00 DNF02:45:50.85 DNF DNF DNF--
SOBIŁO Jadwiga 3593Kobiety00:00:00.00 DNF02:45:51.45 DNF DNF DNF--
WEBER Tomasz 3576Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:45:52.20 DNF DNF DNF--
MIERNIK Adrianna 3751Kobiety00:00:00.00 DNF02:45:56.65 DNF DNF DNF--
RUDNIK Karolina 3472ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:46:34.65 DNF DNF DNF--
KRASULAK Marian 3874Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:46:38.90 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK-MAZUREK Agnieszka 3667KASZA+Kobiety00:00:00.00 DNF02:46:41.10 DNF DNF DNF--
BUGARA Marcin 4155Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:46:49.50 DNF DNF DNF--
DUDA Przemysław 4158Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:46:50.30 DNF DNF DNF--
BUGARA Łukasz 4154Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:46:52.05 DNF DNF DNF--
RASZTABIGA Małgorzata 3666KASZA+Kobiety00:00:00.00 DNF02:46:52.10 DNF DNF DNF--
CISŁOWSKA Sławomira 3777Kobiety00:00:00.00 DNF02:47:05.45 DNF DNF DNF--
CISŁOWSKI Marcin 3778Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:47:05.70 DNF DNF DNF--
SZAJDA Marcin 3484ŻWAWE ŻÓŁWIEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:47:09.45 DNF DNF DNF--
TRĄBIŃSKA Iwona 3483ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:47:10.95 DNF DNF DNF--
MICHALAK Anna 3468ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:47:12.15 DNF DNF DNF--
SZAJDA Zofia 3485ŻWAWE ŻÓŁWIEKobiety00:00:00.00 DNF02:47:15.10 DNF DNF DNF--
MICHALAK Robert 3467ŻWAWE ŻÓŁWIEMężczyzni00:00:00.00 DNF02:47:19.80 DNF DNF DNF--
SIDORCZUK Łukasz 3739Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:47:41.00 DNF DNF DNF--
KOWALSKA Aleksandra 3738Kobiety00:00:00.00 DNF02:47:41.75 DNF DNF DNF--
BŁASZCZYK Barbara 3451POWER DZIOŁCHY + SYNKobiety00:00:00.00 DNF02:47:45.25 DNF DNF DNF--
MŁYNARCZYK Anna 3452POWER DZIOŁCHY + SYNKobiety00:00:00.00 DNF02:47:45.30 DNF DNF DNF--
WRODARCZYK Hanna 3455POWER DZIOŁCHY + SYNKobiety00:00:00.00 DNF02:47:45.35 DNF DNF DNF--
MANIURA Agnieszka 3450POWER DZIOŁCHY + SYNKobiety00:00:00.00 DNF02:47:45.35 DNF DNF DNF--
NOLEWAJKA Anna 3456POWER DZIOŁCHY + SYNKobiety00:00:00.00 DNF02:47:45.35 DNF DNF DNF--
PARUCH Regina 3458POWER DZIOŁCHY + SYNKobiety00:00:00.00 DNF02:47:45.45 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Agata 3245Kobiety00:00:00.00 DNF02:48:01.60 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Włodzimierz 3290Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:48:01.75 DNF DNF DNF--
WÓJCIK Ania 3870Kobiety00:00:00.00 DNF02:48:37.55 DNF DNF DNF--
MESJASZ Filip 3932Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:48:38.70 DNF DNF DNF--
RAJCH Weronika 3869Kobiety00:00:00.00 DNF02:48:42.05 DNF DNF DNF--
JEZIERSKA Iga 3931Kobiety00:00:00.00 DNF02:48:53.90 DNF DNF DNF--
CZAJA Jakub 3930Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:48:54.00 DNF DNF DNF--
PRYTKO Grzgorz 3524Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:48:54.00 DNF DNF DNF--
OLSZÓWKA Rafał 3322DZIKIE BOBRYMężczyzni00:00:00.00 DNF02:49:03.65 DNF DNF DNF--
HAUKE Iwona 3321DZIKIE BOBRYKobiety00:00:00.00 DNF02:49:08.15 DNF DNF DNF--
KULINSKA Agnieszka 3386DZIKIE BOBRYKobiety00:00:00.00 DNF02:49:09.00 DNF DNF DNF--
LEDUCHOWSKI Paweł 3867Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:49:09.65 DNF DNF DNF--
SROKA Małgorzata 3320DZIKIE BOBRYKobiety00:00:00.00 DNF02:49:12.65 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKA Karolina 4162Kobiety00:00:00.00 DNF02:49:13.70 DNF DNF DNF--
BEDNARSKA Ewelina 3285Kobiety00:00:00.00 DNF02:49:24.80 DNF DNF DNF--
BINENSZTOK-SZWAGIERCZAK Wioleta 3204Kobiety00:00:00.00 DNF02:49:25.35 DNF DNF DNF--
BEDNARSKI Przemysław 3286Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:49:25.90 DNF DNF DNF--
MAJ Monika 3201Kobiety00:00:00.00 DNF02:49:26.55 DNF DNF DNF--
JANCZY Sylwia 3910LEBIEGIKobiety00:00:00.00 DNF02:49:28.60 DNF DNF DNF--
DZIATKOWICZ Marek 3911LEBIEGIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:49:28.75 DNF DNF DNF--
KOWALSKI Patryk 3084Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:49:30.65 DNF DNF DNF--
BĄBEL Andrzej 3868Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:49:35.20 DNF DNF DNF--
CZAJKOWSKA Agnieszka 4497HARDKOROWE WYCHYLYLYWYWYKobiety02:49:42.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DYTTUS Anna 3912LEBIEGIKobiety00:00:00.00 DNF02:49:54.60 DNF DNF DNF--
ZAPAŁA Aldona 4127Kobiety00:00:00.00 DNF02:50:36.75 DNF DNF DNF--
KOZERA Joanna 4130Kobiety00:00:00.00 DNF02:50:37.05 DNF DNF DNF--
KORCHUT Anna 4131Kobiety00:00:00.00 DNF02:50:37.10 DNF DNF DNF--
PERSONA Aleksandra 3834LA VIDA LOCZKIKobiety00:00:00.00 DNF02:50:39.70 DNF DNF DNF--
WOLSKI Grzegorz 3875Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:50:42.30 DNF DNF DNF--
TAŃSKI Tomasz 3654WESOŁE MORDECZKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:51:21.85 DNF DNF DNF--
TAŃSKA Elwira 3568WESOŁE MORDECZKIKobiety00:00:00.00 DNF02:51:22.10 DNF DNF DNF--
LEŻUCH Daniel 3650WESOŁE MORDECZKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:51:22.60 DNF DNF DNF--
LEŻUCH Agnieszka 3652WESOŁE MORDECZKIKobiety00:00:00.00 DNF02:51:22.65 DNF DNF DNF--
KURCAB Leszek 3651WESOŁE MORDECZKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:51:22.70 DNF DNF DNF--
HAJDENRAJCH Marcin 4002Mężczyzni02:51:42.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOMITRZ Izabela 3542Kobiety00:00:00.00 DNF02:52:00.50 DNF DNF DNF--
BANAS Zaneta 3567Kobiety00:00:00.00 DNF02:52:50.45 DNF DNF DNF--
MIJAS Anna 3566Kobiety00:00:00.00 DNF02:52:50.70 DNF DNF DNF--
BAŁAMUT Marta 208HUSARIA RACE TEAMRZESZÓWKobiety00:00:00.00 DNF02:53:07.65 DNF DNF DNF--
PĘDRAS Rafał 4153Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:53:22.15 DNF DNF DNF--
SZEWCZYK Szymon 4146Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:53:24.90 DNF DNF DNF--
GÓRSKI Paweł 4145Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:53:25.95 DNF DNF DNF--
STĘPIEŃ Agnieszka 3573Kobiety00:00:00.00 DNF02:53:26.10 DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Marek 3572Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:53:26.35 DNF DNF DNF--
RUSNARCZYK Michał 4148Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:53:27.35 DNF DNF DNF--
BUGAJSKA Paula 4149Kobiety00:00:00.00 DNF02:54:00.95 DNF DNF DNF--
BAŁDYS Kamila 4147Kobiety00:00:00.00 DNF02:54:01.05 DNF DNF DNF--
DZIK Dawid 3125Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:54:28.15 DNF DNF DNF--
MASŁOWSKA Monika 3124DZIECI ODYNAKobiety00:00:00.00 DNF02:54:29.05 DNF DNF DNF--
BAŃDO Katarzyna 310COLOURS OF LIFEKRAKÓWKobiety00:00:00.00 DNF02:54:30.70 DNF DNF DNF--
CICHOŃ Dorota 3828COLOURS OF LIFEKobiety00:00:00.00 DNF02:54:32.40 DNF DNF DNF--
GOŁĘBIOWSKA Edyta 3878Kobiety00:00:00.00 DNF02:54:50.75 DNF DNF DNF--
LIPKA Paulina 3877Kobiety00:00:00.00 DNF02:54:52.45 DNF DNF DNF--
SEWERYNOWICZ Joanna 4060Kobiety00:00:00.00 DNF02:55:42.35 DNF DNF DNF--
ZAKRZEWSKA Małgorzata 4484TORUŃKobiety00:00:00.00 DNF02:55:43.65 DNF DNF DNF--
STENCEL Tomasz 4036Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:56:11.05 DNF DNF DNF--
KŁĘBEK Mateusz 4035Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:56:12.95 DNF DNF DNF--
STACHERSKA Marika 4047Kobiety00:00:00.00 DNF02:56:13.50 DNF DNF DNF--
KRZYŻAK Patryk 3526Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:56:32.65 DNF DNF DNF--
KRZYŻAK Justyna 3527Kobiety00:00:00.00 DNF02:56:32.90 DNF DNF DNF--
CHYBOWSKI Arek 3611DZIKIE BORSUKIMężczyzni00:00:00.00 DNF02:56:34.05 DNF DNF DNF--
CHWEDORUK Beata 3631BOJOWE BORSUKIKobiety00:00:00.00 DNF02:57:50.25 DNF DNF DNF--
OSTROWSKA Małgorzata 3421BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety02:58:26.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHOŁUJ Karol 3707Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:58:33.90 DNF DNF DNF--
PTASZNIK Mateusz 3517Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:58:58.05 DNF DNF DNF--
PTASZNIK Karolina 3520Kobiety00:00:00.00 DNF02:59:10.60 DNF DNF DNF--
GĘBSKA Barbara 3516Kobiety00:00:00.00 DNF02:59:11.00 DNF DNF DNF--
KACZMARSKA GEISLER Ewa 3519Kobiety00:00:00.00 DNF02:59:11.35 DNF DNF DNF--
GEISLER Michał 3518Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:59:11.35 DNF DNF DNF--
BOROWSKA Ewa 3366Kobiety00:00:00.00 DNF02:59:15.00 DNF DNF DNF--
MRÓZ Ewa 3367Kobiety00:00:00.00 DNF02:59:16.55 DNF DNF DNF--
DANIEL Anna 3523Kobiety00:00:00.00 DNF02:59:20.65 DNF DNF DNF--
ZAGÓL Łukasz 4033Mężczyzni00:00:00.00 DNF02:59:59.80 DNF DNF DNF--
SZOTA Rafał 4034Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:00:02.80 DNF DNF DNF--
POCHYŁA Karolina 3227Kobiety00:00:00.00 DNF03:00:26.25 DNF DNF DNF--
POCHYŁA Paweł 3226Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:00:26.70 DNF DNF DNF--
LUBCZYŃSKI Jakub 3853Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:00:38.05 DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJEK Sylwia 3855Kobiety00:00:00.00 DNF03:01:07.85 DNF DNF DNF--
NOWACZYK Małgorzata 4501COLOURS OF LIFEPOZNAŃKobiety00:00:00.00 DNF03:01:08.35 DNF DNF DNF--
MADEJ Sylwia 309COLOURS OF LIFEKobiety00:00:00.00 DNF03:01:09.35 DNF DNF DNF--
WRÓBEL Anna 3326Kobiety00:00:00.00 DNF03:01:22.95 DNF DNF DNF--
WRÓBEL Paweł 3327Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:01:24.30 DNF DNF DNF--
KOWAL Mateusz 3586Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:02:07.30 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKA Jolanta 3587Kobiety00:00:00.00 DNF03:02:07.45 DNF DNF DNF--
WITKOWSKA Beata 3545Kobiety00:00:00.00 DNF03:03:02.50 DNF DNF DNF--
WITKOWSKI Ryszard 3546Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:03:04.75 DNF DNF DNF--
KOTARSKA Ewa 4452Kobiety00:00:00.00 DNF03:03:13.25 DNF DNF DNF--
ERNST Rafał 4115Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:03:26.35 DNF DNF DNF--
KOSIOREK Sylwester 4125Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:03:30.65 DNF DNF DNF--
WOJDAT Monika 4126Kobiety00:00:00.00 DNF03:03:38.40 DNF DNF DNF--
FERENS Marek 4114Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:03:42.85 DNF DNF DNF--
ELMAADALAWI Marta 4456Kobiety00:00:00.00 DNF03:03:55.30 DNF DNF DNF--
ELMAADALAWI Salem 4457Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:04:01.15 DNF DNF DNF--
KRÓL Justyna 3509Kobiety00:00:00.00 DNF03:04:06.00 DNF DNF DNF--
JACKIEWICZ Marta 4458Kobiety00:00:00.00 DNF03:04:13.05 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKA Małgorzata 3647Kobiety00:00:00.00 DNF03:04:17.25 DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKA Emilia 3507Kobiety00:00:00.00 DNF03:04:29.25 DNF DNF DNF--
WOJTASIK Michał 4006STAR-ZY MORAWICAMężczyzni03:04:37.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁUSZCZAK Jakub 3020ABY DO METY!Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:07:08.20 DNF DNF DNF--
PRAŻMOWSKI Marcin 4074Mężczyzni03:08:03.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3608Mężczyzni03:08:23.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KSIĄŻEK Justyna 4025Kobiety00:00:00.00 DNF03:09:11.70 DNF DNF DNF--
ŁON Paulina 3147Kobiety00:00:00.00 DNF03:10:43.25 DNF DNF DNF--
PIETRALA Magdalena 3138Kobiety00:00:00.00 DNF03:10:46.90 DNF DNF DNF--
GAJEWSKA Monika 3343Kobiety00:00:00.00 DNF03:10:59.20 DNF DNF DNF--
GAJEWSKI Paweł 3344Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:10:59.30 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3072Mężczyzni03:14:30.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3702Mężczyzni03:15:42.75 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRAB Karolina 3075Kobiety00:00:00.00 DNF03:17:37.60 DNF DNF DNF--
FRĄCZEK Ewa 3077Kobiety00:00:00.00 DNF03:17:37.85 DNF DNF DNF--
PUCH Dorota 3076Kobiety00:00:00.00 DNF03:17:37.90 DNF DNF DNF--
KASZUBA Bianca 4046Kobiety00:00:00.00 DNF03:18:04.75 DNF DNF DNF--
SODOWSKI Maciej 4174Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:18:27.65 DNF DNF DNF--
SOKOL Anna 3145Kobiety00:00:00.00 DNF03:18:27.85 DNF DNF DNF--
SODOWSKA Danusia 4175Kobiety00:00:00.00 DNF03:18:27.90 DNF DNF DNF--
URBAN Jarek 3188Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:18:28.25 DNF DNF DNF--
URBAN Sonia 3189Kobiety00:00:00.00 DNF03:18:28.45 DNF DNF DNF--
BAŃKOWSKI Kamil 3282Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:18:50.35 DNF DNF DNF--
BAŃKOWSKA Aleksandra 3283Kobiety00:00:00.00 DNF03:18:51.15 DNF DNF DNF--
MIRŻ Karolina 3284Kobiety00:00:00.00 DNF03:18:51.60 DNF DNF DNF--
XXXXXX Xxxxxx 4103MUMINKIMężczyzni03:19:11.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PODOLSKI Grzegorz 3230Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:20:40.10 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKA Izabela 3229Kobiety00:00:00.00 DNF03:21:46.30 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3372Mężczyzni03:22:04.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SEWERYN Monika 3549Kobiety00:00:00.00 DNF03:24:11.65 DNF DNF DNF--
KARPIŃSKA Agnieszka 3550Kobiety00:00:00.00 DNF03:24:11.65 DNF DNF DNF--
WATRAS Sylwia 3118Kobiety00:00:00.00 DNF03:24:18.75 DNF DNF DNF--
WASIK Izabela 3130GREEN TEAMKobiety00:00:00.00 DNF03:24:52.95 DNF DNF DNF--
BORKOWSKI Jakub 4495SAME CZUBKIZBUCZYNMężczyzni03:25:52.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BORKOWSKI Jakub 3215SAME CZUBKIMężczyzni03:25:52.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MINIAK Lidia 3558BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety03:26:57.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KIEŻEL Martyna 2880HUSARIAWARSZAWAKobiety03:28:00.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
MARKOWSKI Marcin 3423BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni03:28:37.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUSIAK Marcin 3181Mężczyzni03:29:01.70 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SŁOWIK-SUŁKOWSKI Albert 4421Mężczyzni03:31:19.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KUCHARSKI Kamil 4424Mężczyzni03:31:28.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIARZ Patryk 4070Mężczyzni03:33:36.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
NOWAK Szymon 4071Mężczyzni03:33:37.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FROŚ Kalina 4201POSITIVE ENERGYKobiety03:33:49.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FROŚ Karol 4202POSITIVE ENERGYMężczyzni03:33:52.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SELERSKI Piotr 3244WŁÓCZYBIEGIMężczyzni03:34:14.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARANIAK Paweł 3265HARPAGANY LANSUMężczyzni03:35:07.30 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ARABASZ Bożena 3746Kobiety00:00:00.00 DNF03:35:21.10 DNF DNF DNF--
KOŁOMAŃSKA Agnieszka 3745Kobiety00:00:00.00 DNF03:35:21.40 DNF DNF DNF--
SŁOMA Ewunia 3747Kobiety00:00:00.00 DNF03:35:21.60 DNF DNF DNF--
STARZYK Beata 3748KIELCEKobiety00:00:00.00 DNF03:35:22.20 DNF DNF DNF--
MACHALEWSKI Piotr 4138Mężczyzni03:35:43.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TRACZEWSKA Aleksandra 3113ZAKWASY TEAMKobiety03:37:50.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3027HUSARIA RACE TEAMDĄBROWA TARNOWSKAKobiety03:37:55.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOWIŃSKI Kamil 3059PSYCHOPOGOMężczyzni03:41:32.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOWALKOWSKI Przemysław 3626Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:45:47.30 DNF DNF DNF--
SKULSKI Piotr 3632Mężczyzni00:00:00.00 DNF03:45:49.90 DNF DNF DNF--
LIPIEC Małgorzata 4169Kobiety00:00:00.00 DNF03:45:50.05 DNF DNF DNF--
MALANOWSKA Joanna 3633Kobiety00:00:00.00 DNF03:45:50.20 DNF DNF DNF--
ZNÓJ Małgosia 3471Kobiety03:53:44.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZELJAS-JONKISZ Paulina 3348Kobiety03:53:44.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
288203:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
450903:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
449903:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
448203:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
448503:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
446903:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
446803:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
446403:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
451003:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
447003:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
446503:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
446603:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
448103:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
447103:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
446703:53:45.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STĘPIEŃ Marcin 3325Mężczyzni03:54:17.45 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRUNWALD Katarzyna 3276WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUKobiety00:00:00.00 DNF03:55:07.70 DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKA Agnieszka 3277WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUKobiety00:00:00.00 DNF03:55:08.05 DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Piotr 3275WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUMężczyzni00:00:00.00 DNF03:55:08.50 DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Krystian 3280WORMSY ZE ZŁOTEGO POCIĄGUMężczyzni00:00:00.00 DNF03:55:08.55 DNF DNF DNF--
BARTOSIK Paweł 3525DZIKA EKIPAMężczyzni03:56:17.35 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
STEFANIEC Piotr 4021MORAWICAMężczyzni03:57:49.15 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GRAL Piotr 3413BRAVEHEARTS LEGIONOWOMężczyzni03:59:28.25 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OŁTARZEWSKI Jarosław 4009Mężczyzni03:59:30.10 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUDEK Małgorzata 3411Kobiety00:00:00.00 DNF04:00:45.55 DNF DNF DNF--
DUDEK Filip 3410Mężczyzni00:00:00.00 DNF04:00:46.15 DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Gustaw 4005Mężczyzni04:01:30.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4474Mężczyzni04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3625Mężczyzni04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4067Mężczyzni04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4078Mężczyzni04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4205Mężczyzni04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4228Kobiety04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4229Kobiety04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3789Kobiety04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 4480HUSARIAWARSZAWAKobiety04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3431BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety04:03:02.05 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIERSA Tomasz 4459Mężczyzni04:05:14.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIERSA Tomasz 4459Mężczyzni04:05:14.80 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
POZNACHOWSKA Milena 3904BABY BŁOTNEKobiety04:11:19.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZIELECKA Natalia 4139Kobiety04:24:39.40 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LEDŹWOŃ Paweł 3646Mężczyzni04:36:29.90 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CAK Mariusz 3048DRINK TEAMMężczyzni04:43:04.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CZYŻYK Justyna 3821Kobiety04:49:09.20 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHEŁMIŃSKA Joanna 3820Kobiety04:49:15.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
FRANKOWSKI Patryk 3822Mężczyzni04:50:33.95 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DUCZMALEWSKA Anna 3434BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety04:53:23.85 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
XXX Xxx 3609Mężczyzni04:56:41.65 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PERECZKOWSKA Agnieszka 3560BRAVEHEARTS LEGIONOWOKobiety05:05:15.55 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PIECH Afrodyta 4004Kobiety06:06:10.50 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 1034 wynik(ów)