Organizator : | Ministerstwo Sportu i Turystyki Republiki Białorusi |
Data : | 2018-04-21 |
Miejsce : | Минск |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 180 |
Wystartowało : | 149 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 149 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Female | Male | Ж-Инвалиды(A) | Ж-Инвалиды(B) | M-Инвалиды(A) | M-Инвалиды(B) | Ж-Дети | M-Дети | Ж-Юниоры | M-Юниоры | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж30-34-P.EUR. | M30-34-P.EUR. | Ж35-39-P.EUR. | M35-39-P.EUR. | Ж40-44 | M40-44 | Ж45-49 | M45-49 | Ж50-54 | M50-54 | Ж55-59 | M55-59 | Ж60-64 | M60-64 | Ж65-69 | M65-69 | Ж70+ | M70+ | Ж70-74-P.EUR. | M70-74-P.EUR. | Ж75-79-P.EUR. | M75-79-P.EUR. | Ж80+-P.EUR. | M80+-P.EUR.
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHRAPEK Urszula | 101 | KS Rudzica | RUDZICA | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
2 | GERSTENBERGER Viktor | 103 | RUNNING e.V. Pfalzgrafenweiler | PFALZGRAFENWEILER | M65-69 | 00:00:00 | |
3 | GORSKAYA Аnna | 104 | ScandiVita | МОСКВА | Ж40-44 | 00:00:00 | |
4 | HAŁAS Marcin | 105 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | ||
5 | JACHIMOWICZ Renata | 106 | Nordic Walking Poland/ Luki Team siedlce | WIERZBNO | Ж50-54 | 00:00:00 | |
6 | JACHIMOWICZ Mirosław | 107 | Nordic Walking Poland/ Luki Team siedlce | WIERZBNO | M55-59 | 00:00:00 | |
7 | JERNEJ Anna Maria | 108 | Bleiburger Walker | SANKT KANZIAN | Ж55-59 | 00:00:00 | |
8 | NIECHWIEJCZYK Piotr | 112 | NWPL / UNIA MIAST | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40-44 | 00:00:00 | |
9 | OLUWAGBEMI Melvin | 114 | Paris / France | PARIS | M18-29 | 00:00:00 | |
10 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 115 | Pruszyński Nordic Walking | SZCZODRKOWICE | Ж40-44 | 00:00:00 | |
11 | RAUCH Sonja | 116 | Bleiburger Walker | WERNDORF | Ж55-59 | 00:00:00 | |
12 | SOBAŃSKA Grażyna | 118 | DRUŻBICE | Ж60-64 | 00:00:00 | ||
13 | БЕРИНЧИК Светлана | 135 | Nordic Brest | БЕРЕЗА | Ж55-59 | 00:00:00 | |
14 | TRATTNIG Manfred | 123 | Bleiburger Walker | BLEIBURG | M50-54 | 00:00:00 | |
15 | TRATTNIG Claudia | 124 | Bleiburger Walker | BLEIBURG | Ж45-49 | 00:00:00 | |
16 | STARZYŃSKA Anna | 119 | NWPL/Luki Team | WĄGROWIEC | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
17 | TOKARAVA Iryna | 122 | МИНСК | Ж40-44 | 00:00:00 | ||
18 | TSVIGUN Eduard | 125 | МОСКВА | M40-44 | 00:00:00 | ||
19 | WARDACH Jan | 126 | AGROS Zamośćf | ZAMOŚĆ | M70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
20 | WITCZUK Łukasz | 127 | NWPL \Luki Team Siedlce | SIEDLCE | M30-39 | 00:00:00 | |
21 | WOJTOWICZ Tomasz | 128 | WIDACZ K. KROSNA | M18-29 | 00:00:00 | ||
22 | WOŁOSZKA Artur | 129 | NordicWalkingPoland/ Luki Team Siedlce | JAMIELNIK-KOLONIA | M18-29 | 00:00:00 | |
23 | АЗИЗБЕКЯН Сергей | 130 | Крокi | МИНСК | M65-69 | 00:00:00 | |
24 | АРЕН Сергей | 133 | ГРОДНО | M60-64 | 00:00:00 | ||
25 | БЕРИНЧИК Вероника | 136 | гимназия г. Белоозерск | БЕЛООЗЕРСК | Ж-Дети | 00:00:00 | |
26 | БИЧ Регина | 137 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж65-69 | 00:00:00 | |
27 | БОБРИК Алексей | 138 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
28 | БУЗУН Татьяна | 139 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж40-44 | 00:00:00 | |
29 | ВАСИЛЬЕВА Татьяна | 140 | ЯХРОМА | Ж65-69 | 00:00:00 | ||
30 | ВОЕВОДОВА Ирина | 141 | Заславль | ЗАСЛАВЛЬ | Ж55-59 | 00:00:00 | |
31 | ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталия | 142 | Сокол | ВОЛКОВЫСК | Ж40-44 | 00:00:00 | |
32 | ВОЛЧОК Роман | 143 | Сокол | ВОЛКОВЫСК | M45-49 | 00:00:00 | |
33 | ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб | 144 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
34 | ГРИГОРЬЕВ Андрей | 146 | ЛЮДИНОВО | M45-49 | 00:00:00 | ||
35 | БЛИЗНЕЦ Клавдия | 147 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж65-69 | 00:00:00 | |
36 | ГРИЩУК Ирина | 148 | БЕЛООЗЕРСК | Ж55-59 | 00:00:00 | ||
37 | ГРОМОВ Евгений | 149 | Шаг за шагом | ЧЕРЕПОВЕЦ | M70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
38 | ЗАКЕРВАШЕВИЧ Елена | 159 | ФСК 'Урожай' | МИНСКИЙ РАЙОН | Ж60-64 | 00:00:00 | |
39 | ЗАПОТЫЛОК Александр | 160 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:00:00 | |
40 | ДЕНИСОВ Вячеслав | 152 | НОВОГРУДОК | M45-49 | 00:00:00 | ||
41 | ЛИС Артем | 153 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
42 | ЕЛЕНА Гонарович | 154 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж45-49 | 00:00:00 | |
43 | ЕРЕМЕЙЧИК Сергей | 155 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:00:00 | |
44 | ЗАВЬЯЛОВА Марина | 157 | self | МОСКВА | Ж55-59 | 00:00:00 | |
45 | ЗАЙЦЕВ Виктор | 158 | Минсвязи | МИНСК | M40-44 | 00:00:00 | |
46 | ЗАХВАТКИНА Валентина | 161 | Scavdivita | ЭЛЕКТРОСТАЛЬ | Ж60-64 | 00:00:00 | |
47 | КЛЮЧЕНКО Инга | 167 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж40-44 | 00:00:00 | |
48 | КОВАЛЬ Зоя | 168 | СХ Кроki | МИНСК | Ж65-69 | 00:00:00 | |
49 | КОЛЕСОВА Светлана | 169 | Шаг за шагом | ЧЕРЕПОВЕЦ | Ж75-79-P.EUR. | 00:00:00 | |
50 | ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина | 163 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
51 | ЗЕНЧИК Оксана | 164 | Управление образования | МИНСК | Ж40-44 | 00:00:00 | |
52 | БИТНАЯ Татьяна | 165 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
53 | КАШКЕВИЧ Владимир | 166 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
54 | КУРЛОВИЧ Юлия | 171 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
55 | ПЕШКО Александр | 172 | ГРОДНО | M-Инвалиды(A) | 00:00:00 | ||
56 | ЛЕСЬКО Ирина | 173 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж55-59 | 00:00:00 | |
57 | МАРКУЛИС Татьяна | 176 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
58 | МЕРКУШЕВА Ольга | 177 | Виктория | МАРЬИНА ГОРКС | Ж55-59 | 00:00:00 | |
59 | МИНИАХМЕТОВ Виктор | 179 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M18-29 | 00:00:00 | |
60 | МИТРАХОВИЧ Дмитрий | 180 | МИНСК | M40-44 | 00:00:00 | ||
61 | НОВОКШОНОВА Ольга | 182 | СОЛИГОРСК | Ж45-49 | 00:00:00 | ||
62 | ОБИДИЕНТОВ Сергей | 183 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | M65-69 | 00:00:00 | |
63 | ПАНКРАТОВА Оксана | 187 | МИНСК | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | ||
63 | ПАНКРАТОВА Настя | 188 | МИНСК | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | ||
65 | САПЕШКО Елена | 192 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж55-59 | 00:00:00 | |
66 | САФЬЯНОВА Алеся | 193 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
67 | ПИЦКО Максим | 189 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
68 | ПОПОВЦЕВА Анна | 190 | ЯХРОМА | Ж30-39 | 00:00:00 | ||
69 | ЛАРЬКОВА Анастасия | 191 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
70 | СЕРГИЕНКО Геннадий | 194 | ПСДТУ РУП'ГродноЭнерго' | ГРОДНО | M60-64 | 00:00:00 | |
71 | СМУРАГА Константина | 196 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж60-64 | 00:00:00 | |
72 | СТАСЬКО Татьяна | 197 | NordikMinsk | МИНСК | Ж40-44 | 00:00:00 | |
73 | СТЕПУРА Илья | 198 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M18-29 | 00:00:00 | |
74 | СТЕПУРА Николай | 199 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M50-54 | 00:00:00 | |
75 | ВНУЧКО Артем | 202 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | |
76 | ХАРИТОНЮК Анастасия | 206 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж-Дети | 00:00:00 | |
77 | ХАРКО Анна | 207 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | Ж40-44 | 00:00:00 | |
78 | ХАРКО Павел | 204 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M-Дети | 00:00:00 | |
79 | ХАРИТОНЮК Людмила | 205 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж45-49 | 00:00:00 | |
80 | ТАРАС Алена | 200 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж18-29 | 00:00:00 | |
81 | ЯКИМЦОВА Наталья | 214 | Виктория | МАРЬИНА ГОРКА | Ж60-64 | 00:00:00 | |
82 | ЯНКОВСКИЙ Владимир | 215 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M45-49 | 00:00:00 | |
83 | ХАРКО Кирилл | 208 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M40-44 | 00:00:00 | |
84 | ЧУМАК Татьяна | 209 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж18-29 | 00:00:00 | |
85 | ЧУМАК Анна | 210 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж40-44 | 00:00:00 | |
86 | ЧУПРЕТА Юрий | 211 | Сокол | ВОЛКОВЫСК | M40-44 | 00:00:00 | |
87 | ШАБАНОВИЧ Александр | 212 | СШ №7 г.Новогрудка | НОВОГРУДОК | M55-59 | 00:00:00 | |
88 | ШУСТОВА Наташа | 213 | Крокі | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
89 | WOJTASINSKI Daniel | 223 | Viking Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | 00:00:00 | |
90 | ГАВРИЛОВА Наталья | 217 | Крокi | МИНСК | Ж55-59 | 00:00:00 | |
91 | ВОЛОДЬКО Наталья | 218 | Крокi | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
92 | МАЛКОВА Валентина | 219 | Шаг за шагом | ЧЕРЕПОВЕЦ | Ж60-64 | 00:00:00 | |
93 | КОЛЕСНИК Ольга | 220 | Крокi | МИНСК | Ж45-49 | 00:00:00 | |
94 | ОКЛАДНИКОВА Кристина | 227 | Сокол | ЛИДА | Ж60-64 | 00:00:00 | |
95 | ПИУТА Вероника | 228 | Сокол | ЛИДА | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
96 | ПИУТА Виолетта | 229 | Сокол | ЛИДА | Ж-Дети | 00:00:00 | |
97 | БОНДАРЬ Глафира | 225 | Крокі | МИНСК | Ж70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
98 | КУЗЬМА Тимур | 231 | Сокол | ЛИДА | M-Дети | 00:00:00 | |
99 | УРБАНОВИЧ Анна | 226 | Сокол | ЛИДА | Ж70-74-P.EUR. | 00:00:00 | |
100 | ДЛЮБАРСКАЯ Людмила | 241 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
101 | ЛЕБЕДЕВА Ирина | 233 | Сокол | ЛИДА | Ж40-44 | 00:00:00 | |
102 | ШОСТАК Татьяна | 236 | Сокол | ЛИДА | Ж30-39 | 00:00:00 | |
103 | ШОСТАК Ульяна | 237 | Сокол | ЛИДА | Ж-Дети | 00:00:00 | |
104 | ЛИСОВА Вера | 245 | Крокi | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
105 | ДЯГИЛЕВА Мария | 242 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
106 | УТРАТА Ксения | 244 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
107 | ЛУКИНА Людмила | 250 | Крокі | МИНСК | Ж60-64 | 00:00:00 | |
108 | ХРАМЧЕНКО Тимофей | 254 | Крокі | МИНСК | M-Юниоры | 00:00:00 | |
109 | ХРАМЧЕНКО Катерина | 255 | Крокі | МИНСК | Ж-Дети | 00:00:00 | |
110 | СУХАНОВА Ольга | 252 | МИНСК | Ж50-54 | 00:00:00 | ||
111 | ХРАМЧЕНКО Валерий | 253 | Крокi | МИНСК | M50-54 | 00:00:00 | |
112 | ДОЛБАК Марина | 259 | Nordic Brest | БРЕСТ | Ж45-49 | 00:00:00 | |
113 | SIRACZ Elena | 261 | Сокол | БРЕСТ | Ж50-54 | 00:00:00 | |
114 | РОВДА Мария | 268 | Крокі | МИНСК | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
115 | WETOSZKA Piotr | 269 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
116 | MANDZIUK Marta | 270 | TKKF | Ж40-44 | 00:00:00 | ||
117 | PATEJCZUK Wlodzimir | 262 | Сокол | БРЕСТ | M30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
118 | MOESIENKO Elena | 263 | Сокол | БРЕСТ | Ж18-29 | 00:00:00 | |
119 | ДОЛБАК Денис | 257 | Nordic Brest | БРЕСТ | M-Дети | 00:00:00 | |
120 | GOLODUCHIN Ruslan | 264 | Сокол | БРЕСТ | M18-29 | 00:00:00 | |
121 | GLUCHVSKAJA Irina | 265 | Сокол | БРЕСТ | Ж40-44 | 00:00:00 | |
122 | KOROTKIEVICH Ivan | 266 | Сокол | БРЕСТ | M-Дети | 00:00:00 | |
123 | NAWROTEK Roman | 276 | M65-69 | 00:00:00 | |||
124 | PODPRIADOWA Arina | 277 | MIŃSK | Ж18-29 | 00:00:00 | ||
125 | UWAROWA Alesja | 281 | MIŃSK | Ж18-29 | 00:00:00 | ||
126 | KATSCHNIG Adelheid | 109 | Bleiburger Walker | KLAGENFURT | Ж65-69 | 00:00:00 | |
127 | MARCZAK Krzysztof | 110 | NWPL/NW Bełchatów | BEŁCHATÓW | M60-64 | 00:00:00 | |
128 | DELĄG Jakub | 102 | Nordic Walking Poland/ Luki Team siedlce | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M18-29 | 00:00:00 | |
129 | АНДРЕЙ Аусюкавичус | 131 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M40-44 | 00:00:00 | |
130 | ЖУКОВСКАЯ Агнесса | 156 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
131 | ЗАЯЦ Константин | 162 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:00:00 | |
132 | МАРКЕВИЧ Галина | 175 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж50-54 | 00:00:00 | |
133 | МИНИАХМЕТОВ Рамил | 178 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | M50-54 | 00:00:00 | |
134 | ПАНАСЕВИЧ Валентина | 186 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
135 | СИТКЕВИЧ Елена | 195 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж50-54 | 00:00:00 | |
136 | ТОЛСТЮК Светлана | 203 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | Ж55-59 | 00:00:00 | |
137 | MARONDEL Katarzyna | 222 | Silesia Nordic Team | BYTOM | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
138 | ЯСКЕВИЧ Виктория | 273 | гродненское областное кадетское училище | ГРОДНО | Ж-Дети | 00:00:00 | |
139 | PASIKOWSKA Mariola | 224 | Viking Nordic Team Częstochowa/Positive Energy | ZARKI | Ж30-34-P.EUR. | 00:00:00 | |
140 | ПОЛУЯН Мария | 234 | Сокол | ЛИДА | Ж-Юниоры | 00:00:00 | |
141 | СУХАНОВ Александр | 267 | ГРОДНО | M-Юниоры | 00:00:00 | ||
142 | SAJEWICZ Aleksiej | 275 | МИНСК | M30-39 | 00:00:00 | ||
143 | ПАВЛЮКЕВИЧ Елена | 185 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | Ж80+-P.EUR. | 00:00:00 | |
144 | ДАНИЛОВИЧ Александр | 150 | ГРОДНО | M60-64 | 00:00:00 | ||
145 | ДЕНИСЕВИЧ Гордей | 151 | СШ №7 города Новогрудка | НОВОГРУДОК | M-Юниоры | 00:00:00 | |
146 | КУНДЕЛЬСКАЯ Юлия | 170 | ГОКУ | ГРОДНО | Ж18-29 | 00:00:00 | |
147 | KUZICH Ihar | 240 | Nordic Brest | BREST | M40-44 | 00:00:00 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
ТЫПОНЕНКО Алексей | 271 | ГРОДНО | M-Инвалиды(A) | DNF | |||
NN Nn | 274 | DNF |
Znaleziono 149 wynik(ów)