I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - BIEG

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.333km | 0.667km | 1km | 1.333km | 1.667km | 2km | 2.333km | 2.666km | 3km | 3.333km | 3.666km | 4km | 4.333km | 4.666km | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MDystans0.333km0.667km1km1.333km1.667km2km2.333km2.666km3km3.333km3.666km4km4.333km4.666km5kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
                          
1KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOM181M 1Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1300:03:2200:04:2900:05:3700:06:4600:07:5300:09:0000:10:0700:11:1400:12:2200:13:3100:14:3900:15:4500:16:4700:16:47.7000:16:48.705,015000:01:013:2117,900:01:07
2JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM182M 2Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0600:02:1400:03:2300:04:3000:05:3800:06:4700:07:5500:09:0300:10:1100:11:2000:12:2800:13:3800:14:4800:15:5500:16:5700:16:57.1000:16:58.205,015000:01:013:2317,700:01:07
3GLEBA Jonasz 9GSTM183M 3Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0400:02:1300:03:2200:04:2900:05:3800:06:4700:07:5500:09:0200:10:1000:11:1800:12:2900:13:3700:14:4700:15:5500:16:5700:16:57.5000:16:59.705,015000:01:023:2317,700:01:07
4ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK201K 1Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:01:0600:02:1400:03:2200:04:2900:05:3700:06:4600:07:5400:09:0200:10:1100:11:2000:12:2700:13:3800:14:4800:15:5600:17:0300:17:03.4500:17:06.055,015000:01:063:2417,600:01:08
5KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃM184M 4Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2200:04:2900:05:3700:06:4500:07:5400:09:0100:10:1100:11:2000:12:3500:13:5100:15:0700:16:2300:17:3900:17:39.2000:17:41.255,015000:01:053:3117,000:01:10
6LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHM AG181M 5Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1300:02:2600:03:3800:04:5000:06:0200:07:1400:08:2600:09:3800:10:5100:12:0400:13:1900:14:3500:15:5100:17:0800:18:1700:18:17.1000:18:19.105,015000:01:083:3916,400:01:13
7KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOM185M 6Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0500:02:1400:03:2300:04:3200:05:4600:07:0200:08:1600:09:3200:10:4800:12:0300:13:2100:14:3900:15:5700:17:1300:18:2600:18:26.3000:18:28.505,015000:01:053:4116,300:01:13
8SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM186M 7Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:0800:02:1800:03:3100:04:4400:05:5800:07:1200:08:2800:09:4400:11:0100:12:1900:13:3700:14:5500:16:1100:17:2600:18:3600:18:36.4000:18:38.455,015000:01:083:4316,100:01:14
9PARTYKA Rafał 46M AG401M 8Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:0900:02:2300:03:3600:04:5000:06:0500:07:2300:08:4100:10:0000:11:1800:12:3600:13:5600:15:1500:16:3300:17:5100:19:0400:19:04.3500:19:06.405,015000:01:093:4815,700:01:16
10PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM187M 9Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:1000:02:2300:03:3600:04:5100:06:0700:07:2300:08:4100:10:0100:11:2100:12:4100:14:0100:15:2300:16:4400:18:0800:19:2600:19:26.2000:19:28.605,015000:01:103:5315,400:01:17
11JAHNZ Karolina 54GO2TRIK AG181K 2Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1400:02:3200:03:5300:05:1400:06:3600:07:5800:09:2200:10:4400:12:0700:13:3000:14:5300:16:1500:17:3800:18:5900:20:1900:20:19.1000:20:21.405,015000:01:144:0314,800:01:21
12FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKK AG182K 3Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1500:02:3600:03:5800:05:2100:06:4100:08:0400:09:2500:10:5000:12:1200:13:3600:15:0100:16:2500:17:4700:19:0900:20:2400:20:24.9500:20:27.255,015000:01:154:0414,700:01:21
13BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKK AG183K 4Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1600:02:3800:04:0000:05:2500:06:4900:08:1400:09:3700:11:0100:12:2700:13:5200:15:1700:16:4100:18:0800:19:3400:20:5500:20:55.7500:20:57.855,015000:01:164:1114,300:01:23
14NOGAJ Jacek 25M AG501M 10Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2600:02:5800:04:3000:06:0400:07:3500:09:0500:10:3200:12:0300:13:3200:15:0100:16:3000:17:5900:19:2800:20:5600:22:2500:22:25.0000:22:28.455,015000:01:264:2913,400:01:29
15NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKK181K 5Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:2900:02:5600:04:2400:05:5200:07:2200:08:5000:10:1900:11:5000:13:2300:14:5400:16:2700:18:0000:19:3300:21:0500:22:3200:22:32.9000:22:34.955,015000:01:264:3013,300:01:30
16DYBOWSKI Bartosz 93M AG402M 11Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:2900:03:0300:04:3700:06:0900:07:4000:09:1000:10:4100:12:1300:13:4200:15:1300:16:4400:18:1600:19:4900:21:2300:22:5000:22:50.3000:22:53.505,015000:01:264:3413,100:01:31
17MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARAM AG403M 12Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3200:03:1200:04:5000:06:2900:08:0600:09:4600:11:2100:12:5600:14:3100:16:0300:17:3500:19:0800:20:4100:22:1000:23:3900:23:39.0000:23:42.905,015000:01:284:4312,700:01:34
18MALTCEV Sergei 26M AG502M 13Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:3100:03:0900:04:4500:06:2000:07:5500:09:2900:11:0100:12:3800:14:1600:15:5300:17:2700:19:0200:20:4000:22:1700:23:4900:23:49.9000:23:52.905,015000:01:314:4512,600:01:35
19PAWŁOWSKA Marta 2K AG184K 6Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:1900:02:5000:04:3000:06:1000:07:5300:09:3700:11:2100:13:0600:14:5200:16:3900:18:3000:20:1800:22:0500:23:5300:25:3200:25:32.5500:25:34.555,015000:01:195:0611,700:01:42
20WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIK182K 7Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:01:3000:03:0800:04:4900:06:3200:08:1700:10:0700:11:5800:13:5200:15:4700:17:4700:19:4500:21:4500:23:4400:25:3900:27:1400:27:14.3000:27:16.355,015000:01:305:2611,000:01:48
21KOCZOROWSKA Kamila 3K AG185K 8Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:01:4900:03:5100:05:5700:08:0300:10:1100:12:1800:14:2800:16:3300:18:4300:20:5500:23:0400:25:1300:27:2000:29:1900:31:0400:31:04.3500:31:07.905,015000:01:446:129,700:02:04
22GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOM151M 14Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5100:01:5000:02:5300:03:5600:04:5900:05:5900:05:59.8500:06:01.552,06-900:00:512:5920,100:00:59
23MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOM152M 15Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:01:5400:02:5800:04:0100:05:0600:06:0700:06:07.5000:06:09.602,06-900:00:563:0319,600:01:01
24GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃM153M 16Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5500:01:5600:02:5900:04:0300:05:0700:06:1200:06:12.3500:06:14.352,06-900:00:553:0619,400:01:02
25LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOM154M 17Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5700:02:0000:03:0700:04:1600:05:2300:06:2300:06:23.0000:06:25.102,06-900:00:573:1118,800:01:03
26KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOM155M 18Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0500:03:1200:04:1900:05:2600:06:2500:06:25.1500:06:26.902,06-900:00:593:1218,700:01:04
27ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM156M 19Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:5600:02:0000:03:1000:04:2000:05:2800:06:3200:06:32.7000:06:34.102,06-900:00:563:1618,400:01:05
28PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM157M 20Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:0900:03:2000:04:3100:05:4100:06:4400:06:44.5000:06:47.702,06-900:01:023:2217,800:01:07
29KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOM158M 21Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1000:03:2100:04:3300:05:4100:06:4400:06:44.5000:06:46.902,06-900:01:033:2217,800:01:07
30POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOM159M 22Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0400:02:1100:03:2300:04:3400:05:4200:06:4800:06:48.4500:06:51.302,06-900:01:043:2417,600:01:08
31PISANKO Michał 113UKS LUSOWOM1510M 23Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0000:02:0700:03:1900:04:3200:05:4300:06:4800:06:48.7500:06:50.902,06-900:01:003:2417,600:01:08
32HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM1511M 24Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1600:03:2400:04:3500:05:4400:06:5100:06:51.7500:06:53.902,06-900:01:063:2517,500:01:08
33BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃM1512M 25Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1100:03:2200:04:3300:05:4300:06:5200:06:52.0000:06:53.752,06-900:01:033:2617,500:01:08
34OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOM1513M 26Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1200:03:2200:04:3600:05:4800:06:5700:06:57.8000:07:01.452,06-900:01:023:2817,300:01:09
35GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOM1514M 27Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0200:02:1000:03:2200:04:3500:05:5100:07:0000:07:00.0500:07:03.602,06-900:01:023:3017,100:01:10
36JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWM131M 28Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:1800:03:2900:04:3900:05:5200:07:0200:07:02.1500:07:03.452,06-900:01:063:3117,100:01:10
37ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM1515M 29Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0100:02:1100:03:2500:04:3800:05:5200:07:0200:07:02.8000:07:06.652,06-900:01:013:3117,100:01:10
38SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOM132M 30Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:4200:05:5600:07:0700:07:07.0000:07:09.102,06-900:01:043:3316,900:01:11
39MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINM1516M 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0300:02:1200:03:2200:04:3500:05:5100:07:0700:07:07.8000:07:09.502,06-900:01:033:3316,900:01:11
40RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUM1517M 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1200:02:2400:03:3600:04:5200:06:0400:07:1000:07:10.7000:07:14.702,06-900:01:053:3516,700:01:11
41DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM133M 33Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0500:02:1700:03:2700:04:3800:05:5500:07:1100:07:11.2000:07:13.352,06-900:01:053:3516,700:01:11
42FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK151K 9Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2200:03:3400:04:4900:06:0100:07:1100:07:11.7000:07:12.652,06-900:01:063:3516,700:01:11
43JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANK152K 10Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2000:03:3300:04:4800:06:0200:07:1200:07:12.5000:07:14.302,06-900:01:053:3616,700:01:12
44MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOM1518M 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:1800:03:3300:04:5000:06:0600:07:1300:07:13.1000:07:15.802,06-900:01:063:3616,600:01:12
45FOLTYNIEWICZ Hanna 85K153K 11Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2100:03:3500:04:5000:06:0200:07:1300:07:13.7500:07:14.752,06-900:01:053:3616,600:01:12
46TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1519M 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1800:03:3400:04:4800:06:0500:07:1400:07:14.9000:07:17.452,06-900:01:063:3716,600:01:12
47ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOM1520M 36Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3500:04:5200:06:0800:07:1600:07:16.3000:07:19.602,06-900:01:073:3816,500:01:12
48TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOM1521M 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:1600:03:3100:04:4900:06:0800:07:1700:07:17.0500:07:20.302,06-900:01:053:3816,500:01:12
49ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKAM134M 38Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0300:02:1700:03:2800:04:4300:06:0300:07:1700:07:17.7500:07:19.902,06-900:01:033:3816,500:01:12
50JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOM135M 39Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2000:03:3400:04:5200:06:0800:07:2100:07:21.4500:07:24.052,06-900:01:073:4016,300:01:13
51GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOM1522M 40Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:1700:03:3300:04:5100:06:0800:07:2200:07:22.3000:07:25.502,06-900:01:063:4116,300:01:13
52WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃM1523M 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:3700:04:5500:06:1200:07:2300:07:23.8000:07:25.602,06-900:01:083:4116,300:01:13
53ROSIN Zofia 14-K131K 12Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:2500:03:4200:04:5900:06:1600:07:2700:07:27.0500:07:29.052,06-900:01:103:4316,100:01:14
54ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAM136M 42Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:0000:06:1600:07:2800:07:28.0000:07:29.552,06-900:01:093:4416,100:01:14
55SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOM1524M 43Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2100:03:3700:04:5500:06:1400:07:2800:07:28.0000:07:31.502,06-900:01:083:4416,100:01:14
56TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOK154K 13Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2300:03:4000:04:5800:06:1700:07:3000:07:30.4000:07:31.652,06-900:01:083:4516,000:01:15
57WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAM137M 44Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0800:02:2500:03:4300:05:0100:06:1600:07:3000:07:30.5500:07:32.552,06-900:01:083:4516,000:01:15
58ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1525M 45Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0600:02:2100:03:3600:04:5400:06:1600:07:3400:07:34.8500:07:38.702,06-900:01:063:4715,900:01:15
59MALTSEV Artem 27M1526M 46Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2300:03:3800:04:5700:06:1600:07:3500:07:35.0500:07:39.802,06-900:01:103:4715,800:01:15
60RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUM138M 47Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0400:02:1600:03:2800:04:5000:06:1600:07:3900:07:39.1000:07:42.002,06-900:01:043:4915,700:01:16
61KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM139M 48Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4500:05:0200:06:2300:07:3900:07:39.1500:07:40.452,06-900:01:093:4915,700:01:16
62KACA Emilka 81UKS TRS SUSZK132K 14Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3000:03:4900:05:1100:06:3600:07:4100:07:41.6000:07:43.302,06-900:01:053:5015,600:01:16
63DUDEK Maria 108UKS LUSOWOK133K 15Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4400:05:0500:06:2800:07:4500:07:45.1000:07:46.802,06-900:01:073:5215,500:01:17
64SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK155K 16Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0700:02:2600:03:4800:05:1200:06:3700:07:5000:07:50.4000:07:51.652,06-900:01:073:5515,300:01:18
65FILUT Zuzanna 1K156K 17Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0800:02:2400:03:4300:05:0700:06:3100:07:5000:07:50.6000:07:52.152,06-900:01:083:5515,300:01:18
66ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK134K 18Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0600:02:2400:03:4600:05:1100:06:3400:07:5100:07:51.1500:07:52.952,06-900:01:063:5515,300:01:18
67SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK135K 19Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0700:02:2500:03:4600:05:1200:06:3400:07:5200:07:52.9500:07:54.402,06-900:01:073:5615,300:01:18
68MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANK157K 20Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:2900:03:5000:05:1100:06:3400:07:5300:07:53.9500:07:55.702,06-900:01:103:5615,200:01:18
69BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKM1527M 49Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:2700:03:4800:05:1100:06:3700:07:5500:07:55.4000:07:57.602,06-900:01:113:5715,200:01:19
70SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃK136K 21Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:0900:02:2500:03:4400:05:0800:06:3700:08:0100:08:01.3000:08:02.702,06-900:01:094:0015,000:01:20
71WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOK158K 22Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:0500:02:2200:03:4100:05:0800:06:3700:08:0500:08:05.7500:08:06.802,06-900:01:054:0214,800:01:20
72BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZAK137K 23Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1200:02:3300:03:5400:05:2000:06:4600:08:1200:08:12.1500:08:13.602,06-900:01:124:0614,600:01:22
73FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63M1310M 50Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4000:04:0700:05:3600:07:0100:08:1400:08:14.7500:08:17.302,06-900:01:134:0714,600:01:22
74FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63M1528M 51Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1100:02:3000:03:5500:05:2300:06:5300:08:2500:08:25.0000:08:28.652,06-900:01:114:1214,300:01:24
75PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM1529M 52Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1300:02:3800:04:0600:05:3500:07:0500:08:2700:08:27.1500:08:30.352,06-900:01:134:1314,200:01:24
76PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWOM1311M 53Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1100:02:3700:04:0600:05:3500:07:0400:08:3000:08:30.4500:08:32.852,06-900:01:114:1514,100:01:25
77STOPA Joanna 116UKS LUSOWOK159K 24Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1000:02:3500:04:0600:05:3700:07:1000:08:3600:08:36.5500:08:39.552,06-900:01:104:1814,000:01:26
78ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK138K 25Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:4100:04:1300:05:4300:07:1700:08:3600:08:36.9500:08:38.852,06-900:01:144:1814,000:01:26
79ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKK139K 26Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1000:02:3100:04:0200:05:3500:07:0700:08:3700:08:37.2000:08:39.202,06-900:01:104:1813,900:01:26
80TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZM1312M 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1600:02:4500:04:1500:05:4400:07:1200:08:3900:08:39.6500:08:41.952,06-900:01:164:1913,900:01:26
81PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK1310K 27Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:3600:04:0500:05:3700:07:1000:08:4000:08:40.9000:08:42.902,06-900:01:134:2013,800:01:26
82KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK1311K 28Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1400:02:3700:04:0700:05:4300:07:2000:08:5200:08:52.8000:08:55.102,06-900:01:144:2613,500:01:28
83BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAK1312K 29Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1900:02:5400:04:2000:05:5700:07:3200:09:0000:09:00.3000:09:02.752,06-900:01:194:3013,300:01:30
84KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIM1313M 55Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1300:02:4800:04:2900:06:1100:07:5000:09:1400:09:14.9000:09:17.602,06-900:01:134:3713,000:01:32
85WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK1313K 30Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1800:02:5400:04:2900:06:0700:07:4400:09:1900:09:19.2500:09:21.652,06-900:01:184:3912,900:01:33
86SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOK1510K 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:1900:02:5400:04:3700:06:2200:08:0600:09:3800:09:38.4000:09:40.152,06-900:01:194:4912,500:01:36
87SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOK1314K 32Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:3700:06:2100:08:0400:09:4000:09:40.2500:09:41.952,06-900:01:254:5012,400:01:36
88GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOK1315K 33Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2300:03:0000:04:4200:06:3200:08:1900:09:5100:09:51.5500:09:55.352,06-900:01:234:5512,200:01:38
89MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOK1511K 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:02:5700:04:4100:06:2700:08:1400:09:5200:09:52.8000:09:54.652,06-900:01:214:5612,200:01:38
90JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOK1316K 35Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:2500:03:0200:04:4400:06:3300:08:1900:09:5200:09:52.9000:09:55.352,06-900:01:254:5612,200:01:38
91TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOK1317K 36Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:01:1700:03:0100:04:4900:06:3200:08:2100:09:5400:09:54.7000:09:56.852,06-900:01:174:5712,100:01:39
92GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOK1512K 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4900:06:4100:08:3400:10:1100:10:11.2000:10:13.102,06-900:01:215:0511,800:01:41
93PUROL Julia 17GSTK1513K 38Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:01:2100:03:0100:04:4800:06:4100:08:3400:10:1500:10:15.8000:10:17.702,06-900:01:215:0711,700:01:42
94ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAM111M 56 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0100:02:1300:03:2300:03:23.6500:03:25.701,03-1200:01:013:2317,700:01:07
95GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWOK111K 39 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2000:03:2900:03:29.6001:20:07.001,03-1200:01:053:2917,200:01:09
96WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAM112M 57 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0300:02:2000:03:3300:03:33.7000:03:35.251,03-1200:01:033:3316,900:01:11
97DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOM113M 58 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0500:02:2200:03:3600:03:36.4500:03:37.751,03-1200:01:053:3616,700:01:12
98PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIK112K 40 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:2700:03:4300:03:43.9001:20:20.451,03-1200:01:093:4316,100:01:14
99KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAK113K 41 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0900:02:3100:03:4600:03:46.2001:20:23.751,03-1200:01:093:4615,900:01:15
100KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃM114M 59 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0700:02:2900:03:4600:03:46.2000:03:49.201,03-1200:01:073:4615,900:01:15
101ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAM115M 60 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:0400:02:2000:03:4700:03:47.1000:03:50.201,03-1200:01:043:4715,900:01:15
102KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃK114K 42 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1200:02:3400:03:5200:03:52.0001:20:29.851,03-1200:01:123:5215,500:01:17
103GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃK115K 43 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1300:02:3500:03:5400:03:54.1501:20:31.301,03-1200:01:133:5415,400:01:18
104KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANM116M 61 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:3700:03:5500:03:55.5000:03:57.251,03-1200:01:143:5515,300:01:18
105OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOM117M 62Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1500:02:3900:04:0000:04:00.3500:04:02.251,03-1200:01:154:0015,000:01:20
106BARTKOWSKI Wojciech 167MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM118M 63Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1600:02:4400:04:0200:04:02.7000:04:04.901,03-1200:01:164:0214,900:01:20
107SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANM119M 64 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:02:4500:04:0500:04:05.2000:04:06.951,03-1200:01:194:0514,700:01:21
108SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANK116K 44 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:0600:04:06.4001:20:43.051,03-1200:01:174:0614,600:01:22
109TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZK117K 45 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4900:04:0800:04:08.2001:20:45.301,03-1200:01:174:0814,500:01:22
110DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOM1110M 65 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:4600:04:1100:04:11.1500:04:13.251,03-1200:01:174:1114,300:01:23
111ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANM1111M 66 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2100:02:4800:04:1100:04:11.2500:04:14.901,03-1200:01:214:1114,300:01:23
112MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARAM1112M 67 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1400:02:4700:04:1200:04:12.9500:04:15.951,03-1200:01:144:1214,300:01:24
113SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1113M 68 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1700:02:5000:04:1500:04:15.3000:04:16.851,03-1200:01:174:1514,100:01:25
114KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANK118K 46 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2200:02:5700:04:2200:04:22.4001:20:59.451,03-1200:01:224:2213,700:01:27
115KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1114M 69 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5100:04:2200:04:22.7500:04:24.201,03-1200:01:184:2213,700:01:27
116HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63M1115M 70 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:02:5900:04:2800:04:28.7500:04:30.751,03-1200:01:244:2813,400:01:29
117JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOM1116M 71 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1800:02:5800:04:3000:04:30.6500:04:32.551,03-1200:01:184:3013,300:01:30
118JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANM1117M 72 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0000:04:3400:04:34.8000:04:36.851,03-1200:01:244:3413,100:01:31
119GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOK119K 47 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2000:02:3300:04:4000:04:40.2001:21:17.001,03-1200:01:124:4012,900:01:33
120DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETK1110K 48 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:0800:04:4400:04:44.6001:21:22.451,03-1200:01:244:4412,700:01:34
121DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOK1111K 49 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2600:03:0800:04:4500:04:45.9001:21:23.301,03-1200:01:264:4512,600:01:35
122GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKOM1118M 73 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2400:03:1000:04:4800:04:48.3000:04:50.351,03-1200:01:244:4812,500:01:36
123KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1119M 74 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:1300:04:4800:04:48.8500:04:52.301,03-1200:01:274:4812,500:01:36
124DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK1112K 50 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:1900:03:1400:05:0000:05:00.1501:21:37.701,03-1200:01:195:0012,000:01:40
125KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANK1113K 51 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2300:03:1700:05:0100:05:01.3501:21:39.201,03-1200:01:235:0112,000:01:40
126SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM1120M 75 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:01:2700:03:2000:05:1100:05:11.3500:05:13.401,03-1200:01:275:1111,600:01:43
127CZYŻEWSKI Antoś 77M1121M 76Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:1700:04:5200:07:3300:07:33.6500:07:35.251,03-1200:02:177:337,900:02:31
128GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM91M 77Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:4500:01:45.0000:01:45.000,72-1300:00:332:3722,900:00:52
129MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM92M 78Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:4600:01:46.7500:01:46.750,72-1300:00:312:3822,700:00:53
130RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOK91K 52Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3000:01:4700:01:47.1500:01:47.150,72-1300:00:302:4022,400:00:53
131SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOM93M 79Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:4900:01:49.9000:01:49.900,72-1300:00:322:4322,000:00:54
132KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK92K 53Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3100:01:5000:01:50.4000:01:50.400,72-1300:00:312:4421,800:00:55
133KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUK93K 54Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:01:5200:01:52.1500:01:52.150,72-1300:00:332:4721,400:00:56
134HALA Olga 128UKS LUSOWOK94K 55Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3200:01:5300:01:53.3500:01:53.350,72-1300:00:322:4921,200:00:56
135GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM94M 80Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:01:5600:01:56.0500:01:56.050,72-1300:00:352:5320,700:00:58
136CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANK95K 56Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:0200:02:02.9000:02:02.900,72-1300:00:403:0219,700:01:01
137KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANM95M 81Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:0400:02:04.2500:02:04.250,72-1300:00:363:0519,400:01:02
138STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK96K 57Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3500:02:0500:02:05.6000:02:05.600,72-1300:00:353:0719,200:01:02
139KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANM96M 82Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3900:02:0600:02:06.0500:02:06.050,72-1300:00:393:0819,100:01:03
140AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZK97K 58Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3300:02:0600:02:06.5500:02:06.550,72-1300:00:333:0819,100:01:03
141HALA Anna 127UKS LUSOWOK98K 59Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3700:02:1000:02:10.7500:02:10.750,72-1300:00:373:1418,500:01:05
142MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM97M 83Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:3600:02:1900:02:19.6000:02:19.600,72-1300:00:363:2817,300:01:09
143RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZM98M 84Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4300:02:2000:02:20.4000:02:20.400,72-1300:00:433:2917,200:01:10
144KUREK Vanessa 68KTS IRONMANK99K 60Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:4000:02:2100:02:21.0000:02:21.000,72-1300:00:403:3117,000:01:10
145GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUM71M 85Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4000:00:40.0500:00:40.050,31-1400:00:402:0030,000:00:40
146ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOK71K 61Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4000:00:40.6500:00:40.650,31-1400:00:402:0030,000:00:40
147SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOM72M 86Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4100:00:41.9500:00:41.950,31-1400:00:412:0329,200:00:41
148MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMK72K 62Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4200:00:42.2000:00:42.200,31-1400:00:422:0628,500:00:42
149SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOK73K 63Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4300:00:43.9500:00:43.950,31-1400:00:432:0927,900:00:43
150GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANK74K 64Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4500:00:45.6500:00:45.650,31-1400:00:452:1526,600:00:45
151SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANK75K 65Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:4800:00:48.9500:00:48.950,31-1400:00:482:2425,000:00:48
152KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANK76K 66Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:5200:00:52.7500:00:52.750,31-1400:00:522:3623,100:00:52
153SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANK77K 67Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:5400:00:54.4000:00:54.400,31-1400:00:542:4222,200:00:54
154SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANK78K 68Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:0000:01:00.1000:01:00.100,31-1400:01:003:0020,000:01:00
155CZYŻEWSKI Wojtuś 76M73M 87Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:0100:01:01.1000:01:01.100,31-1400:01:013:0319,700:01:01
Znaleziono 155 wynik(ów)