I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - ŁĄCZNIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
7 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Pływanie | Bieg | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansPływanieBiegCzas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMPŁOŃSKK71K 1Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:50.0000:00:42.0000:01:32.0000:01:32.00 0:13273,9
1SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK71K 1Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:49.0000:00:43.0000:01:32.0000:01:32.00+00:00:000:13273,9
3SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOLUSOWOM71M 1Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:07.0000:00:41.0000:01:48.0000:01:48.00+00:00:160:15233,3
4ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOSIEROSŁAWK73K 3Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:09.0000:00:40.0000:01:49.0000:01:49.00+00:00:170:15231,2
5GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANKWIDZYNK74K 4Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:22.0000:00:45.0000:02:07.0000:02:07.00+00:00:350:18198,4
6SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANKWIDZYNK75K 5Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:15.0000:00:54.0000:02:09.0000:02:09.00+00:00:370:18195,3
6KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANKWIDZYNK75K 5Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:17.0000:00:52.0000:02:09.0000:02:09.00+00:00:370:18195,3
8GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUMAŁKOWOM72M 2Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:30.0000:00:40.0000:02:10.0000:02:10.00+00:00:380:18193,8
9SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANKWIDZYNK77K 7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:27.0000:00:48.0000:02:15.0000:02:15.00+00:00:430:19186,7
10SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANKWIDZYNK78K 8Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:01:25.0000:01:00.0000:02:25.0000:02:25.00+00:00:530:20173,8
11MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM91M 3Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:19.0000:01:46.0000:03:05.0000:03:05.00+00:01:330:26136,2
12SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOGNIEZNOM92M 4Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:28.0000:01:49.0000:03:17.0000:03:17.00+00:01:450:28127,9
13RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOGOZDÓWK91K 9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:33.0000:01:47.0000:03:20.0000:03:20.00+00:01:480:28126,0
14GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM93M 5Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:29.0000:01:56.0000:03:25.0000:03:25.00+00:01:530:29122,9
15KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUOLSZTYNK92K 10Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:38.0000:01:50.0000:03:28.0000:03:28.00+00:01:560:29121,2
16CZYŻEWSKI Wojtuś 76BRZOZAM73M 6Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:02:29.0000:01:01.0000:03:30.0000:03:30.00+00:01:580:30120,0
17AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK93K 11Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:27.0000:02:06.0000:03:33.0000:03:33.00+00:02:010:30118,3
18GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM94M 7Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:52.0000:01:45.0000:03:37.0000:03:37.00+00:02:050:31116,1
19CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANGARDEJAK94K 12Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:42.0000:02:02.0000:03:44.0000:03:44.00+00:02:120:32112,5
20KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUOLSZTYNK95K 13Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:56.0000:01:52.0000:03:48.0000:03:48.00+00:02:160:32110,5
21STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK96K 14Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:49.0000:02:05.0000:03:54.0000:03:54.00+00:02:220:33107,7
22MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM95M 8Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:37.0000:02:19.0000:03:56.0000:03:56.00+00:02:240:33106,8
23KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANKWIDZYNM96M 9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:54.0000:02:06.0000:04:00.0000:04:00.00+00:02:280:34105,0
24KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANKWIDZYNM97M 10Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:02:05.0000:02:04.0000:04:09.0000:04:09.00+00:02:370:35101,2
25HALA Olga 128UKS LUSOWOTARNOWO POSGORNEK97K 15Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:02:18.0000:01:53.0000:04:11.0000:04:11.00+00:02:390:35100,4
26KUREK Vanessa 68KTS IRONMANKWIDZYNK98K 16Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:01:52.0000:02:21.0000:04:13.0000:04:13.00+00:02:410:3699,6
27HALA Anna 127UKS LUSOWOTARNOWO PODGORNEK99K 17Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:02:18.0000:02:10.0000:04:28.0000:04:28.00+00:02:560:3894,0
28RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM98M 11Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:02:19.0000:02:20.0000:04:39.0000:04:39.00+00:03:070:3990,3
29ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAIŁAWAM111M 12 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:55.0000:03:23.0000:06:18.0000:06:20.00+00:04:460:5466,7
30KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAOSIELSKOK111K 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:36.0000:03:46.0000:06:22.0001:22:59.00+00:04:500:5466,0
31GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃLUBOŃK112K 19 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:32.0000:03:54.0000:06:26.0001:23:03.00+00:04:540:5565,3
32ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAKAŁUSZYNM112M 13 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:41.0000:03:47.0000:06:28.0000:06:31.00+00:04:560:5564,9
32GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWONIEPRUSZEWOK113K 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:59.0000:03:29.0000:06:28.0001:23:06.00+00:04:560:5564,9
34DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOGÓRAM113M 14 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:59.0000:03:36.0000:06:35.0000:06:36.00+00:05:030:5663,8
35WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM114M 15 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:12.0000:03:33.0000:06:45.0000:06:47.00+00:05:130:5762,2
36KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃPOZNAŃK114K 21 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:54.0000:03:52.0000:06:46.0001:23:23.00+00:05:140:5862,1
37KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM115M 16 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:01.0000:03:46.0000:06:47.0000:06:50.00+00:05:150:5861,9
38TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZSUSZK115K 22 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:41.0000:04:08.0000:06:49.0001:23:26.00+00:05:170:5861,6
39PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK116K 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:13.0000:03:43.0000:06:56.0001:23:33.00+00:05:240:5960,6
40MICHALSKI Maksymilian 145ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM116M 17 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:45.0000:04:12.0000:06:57.0000:07:00.00+00:05:250:5960,4
41BARTKOWSKI Wojciech 146MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM117M 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:08.0000:04:02.0000:07:10.0000:07:12.00+00:05:381:0158,6
41KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANKWIDZYNM117M 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:15.0000:03:55.0000:07:10.0000:07:12.00+00:05:381:0158,6
43JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOGIŻYCKOM119M 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:42.0000:04:30.0000:07:12.0000:07:14.00+00:05:401:0158,3
43DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOGNIEZNOM119M 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:01.0000:04:11.0000:07:12.0000:07:14.00+00:05:401:0158,3
45OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOGNIEZNOM1111M 22Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:14.0000:04:00.0000:07:14.0000:07:16.00+00:05:421:0258,1
46GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK117K 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:02:42.0000:04:40.0000:07:22.0001:23:59.00+00:05:501:0357,0
47SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANKWIDZYNM1112M 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:20.0000:04:05.0000:07:25.0000:07:26.00+00:05:531:0356,6
47SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANKWIDZYNK118K 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:19.0000:04:06.0000:07:25.0001:24:02.00+00:05:531:0356,6
49HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63BYDGOSZCZM1113M 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:00.0000:04:28.0000:07:28.0000:07:30.00+00:05:561:0456,3
50SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1114M 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:18.0000:04:15.0000:07:33.0000:07:34.00+00:06:011:0455,6
51KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1115M 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:26.0000:04:22.0000:07:48.0000:07:50.00+00:06:161:0653,8
52ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANKWIDZYNM1116M 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:44.0000:04:11.0000:07:55.0000:07:58.00+00:06:231:0753,1
53KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1117M 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:14.0000:04:48.0000:08:02.0000:08:06.00+00:06:301:0852,3
54DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK119K 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:18.0000:04:45.0000:08:03.0001:24:41.00+00:06:311:0952,2
55DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETGNIEZNOK1110K 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:24.0000:04:44.0000:08:08.0001:24:46.00+00:06:361:0951,6
55JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANSUSZM1118M 29 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:34.0000:04:34.0000:08:08.0000:08:10.00+00:06:361:0951,6
57KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANKWIDZYNK1111K 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:54.0000:04:22.0000:08:16.0001:24:53.00+00:06:441:1050,8
57DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1111K 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:16.0000:05:00.0000:08:16.0001:24:53.00+00:06:441:1050,8
59GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKODOBRCZM1119M 30 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:36.0000:04:48.0000:08:24.0000:08:26.00+00:06:521:1250,0
60SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZKWIETNIOWA 6M1120M 31 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:03:22.0000:05:11.0000:08:33.0000:08:35.00+00:07:011:1349,1
61KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANKWIDZYNK1113K 30 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:04:48.0000:05:01.0000:09:49.0001:26:27.00+00:08:171:2442,8
62GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃLUBOŃM151M 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:43.0000:06:12.0000:10:55.0000:10:57.00+00:09:231:3338,5
63GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOOCHLEM152M 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:02.0000:05:59.0000:11:01.0000:11:03.00+00:09:291:3438,1
64ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM153M 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:30.0000:06:32.0000:11:02.0000:11:04.00+00:09:301:3438,1
65MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOGNIENZOM154M 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:58.0000:06:07.0000:11:05.0000:11:07.00+00:09:331:3537,9
66KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOGNIEZNOM155M 36Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:52.0000:06:25.0000:11:17.0000:11:18.00+00:09:451:3637,2
67TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM156M 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:29.0000:07:14.0000:11:43.0000:11:46.00+00:10:111:4035,8
68MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINSZCZECINM157M 38Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:39.0000:07:07.0000:11:46.0000:11:48.00+00:10:141:4035,7
69PISANKO Michał 113UKS LUSOWODĄBRÓWKAM158M 39Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:00.0000:06:48.0000:11:48.0000:11:50.00+00:10:161:4135,6
70JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWGDYNIAM131M 40Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:04:48.0000:07:02.0000:11:50.0000:11:51.00+00:10:181:4135,5
71HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM159M 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:02.0000:06:51.0000:11:53.0000:11:55.00+00:10:211:4135,3
72BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃM1510M 42Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:11.0000:06:52.0000:12:03.0000:12:04.00+00:10:311:4334,9
73JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANPIŁAK151K 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:52.0000:07:12.0000:12:04.0000:12:06.00+00:10:321:4334,8
74OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOGNIEZNOM1511M 43Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:10.0000:06:57.0000:12:07.0000:12:11.00+00:10:351:4334,7
75GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOCHYBYM1512M 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:18.0000:07:00.0000:12:18.0000:12:21.00+00:10:461:4534,1
76ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKABYDGOSZCZM132M 45Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:02.0000:07:17.0000:12:19.0000:12:21.00+00:10:471:4534,1
77LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOGNIEZNOM1513M 46Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:58.0000:06:23.0000:12:21.0000:12:23.00+00:10:491:4534,0
78TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1514M 47Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:05.0000:07:17.0000:12:22.0000:12:25.00+00:10:501:4634,0
78POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOGNIEZNOM1514M 47Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:34.0000:06:48.0000:12:22.0000:12:25.00+00:10:501:4634,0
80GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1516M 49Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:02.0000:07:22.0000:12:24.0000:12:27.00+00:10:521:4633,9
81RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUDYWITYM1517M 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:15.0000:07:10.0000:12:25.0000:12:29.00+00:10:531:4633,8
81ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1517M 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:51.0000:07:34.0000:12:25.0000:12:29.00+00:10:531:4633,8
83MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANPOZNANK152K 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:37.0000:07:53.0000:12:30.0000:12:32.00+00:10:581:4733,6
84CZYŻEWSKI Antoś 77BRZOZAM1121M 52Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:04:59.0000:07:33.0000:12:32.0000:12:34.00+00:11:001:4733,5
85SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCK153K 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:04:45.0000:07:50.0000:12:35.0000:12:36.00+00:11:031:4733,4
86KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOPOZNAŃM1519M 53Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:59.0000:06:44.0000:12:43.0000:12:45.00+00:11:111:4933,0
87FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK154K 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:38.0000:07:11.0000:12:49.0000:12:50.00+00:11:171:4932,8
88ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM133M 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:24.0000:07:28.0000:12:52.0000:12:53.00+00:11:201:5032,6
89KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM134M 55Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:16.0000:07:39.0000:12:55.0000:12:56.00+00:11:231:5032,5
90TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOGNIEZNOK155K 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:28.0000:07:30.0000:12:58.0000:12:59.00+00:11:261:5132,4
91MALTSEV Artem 27ELBLĄGM1520M 56Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:24.0000:07:35.0000:12:59.0000:13:03.00+00:11:271:5132,3
91SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM135M 56Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:52.0000:07:07.0000:12:59.0000:13:01.00+00:11:271:5132,3
93ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOROKIETNICAM1521M 58Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:44.0000:07:16.0000:13:00.0000:13:03.00+00:11:281:5132,3
94FOLTYNIEWICZ Hanna 85SZCZECINEKK156K 36Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:48.0000:07:13.0000:13:01.0000:13:02.00+00:11:291:5132,3
95JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOTARNOWO PODGÓRNEM136M 59Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:42.0000:07:21.0000:13:03.0000:13:06.00+00:11:311:5132,2
96ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK131K 37Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:13.0000:07:51.0000:13:04.0000:13:05.00+00:11:321:5232,1
97PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIKANÓWM1522M 60Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:22.0000:06:44.0000:13:06.0000:13:09.00+00:11:341:5232,1
98ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1523M 61Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:06.0000:07:02.0000:13:08.0000:13:12.00+00:11:361:5232,0
98WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM137M 61Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:38.0000:07:30.0000:13:08.0000:13:10.00+00:11:361:5232,0
100SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOCHYBYM1524M 63Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:42.0000:07:28.0000:13:10.0000:13:13.00+00:11:381:5231,9
101SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK132K 38Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:29.0000:07:52.0000:13:21.0000:13:23.00+00:11:491:5431,5
101MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOCHYBYM1525M 64Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:08.0000:07:13.0000:13:21.0000:13:23.00+00:11:491:5431,5
103WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃKALISZM1526M 65Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:59.0000:07:23.0000:13:22.0000:13:24.00+00:11:501:5431,4
104ROSIN Zofia 14-OBORNIKIK133K 39Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:01.0000:07:27.0000:13:28.0000:13:30.00+00:11:561:5531,2
105DUDEK Maria 108UKS LUSOWOSIEROSŁAWK134K 40Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:44.0000:07:45.0000:13:29.0000:13:30.00+00:11:571:5531,1
106RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUGNIEZNOM138M 66Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:58.0000:07:39.0000:13:37.0000:13:40.00+00:12:051:5630,8
107FILUT Zuzanna 1POZNANK157K 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:48.0000:07:50.0000:13:38.0000:13:40.00+00:12:061:5630,8
108FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63BYDGOSZCZM1527M 67Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:17.0000:08:25.0000:13:42.0000:13:45.00+00:12:101:5730,7
109BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZACHORZÓWK135K 42Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:32.0000:08:12.0000:13:44.0000:13:45.00+00:12:121:5730,6
110BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM1528M 68Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:52.0000:07:55.0000:13:47.0000:13:49.00+00:12:151:5830,5
110ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKK136K 43Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:10.0000:08:37.0000:13:47.0000:13:49.00+00:12:151:5830,5
112WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK158K 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:05:46.0000:08:05.0000:13:51.0000:13:52.00+00:12:191:5830,3
113TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZSUSZM139M 69Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:16.0000:08:39.0000:13:55.0000:13:57.00+00:12:231:5930,2
114KACA Emilka 81UKS TRS SUSZSUSZK137K 45Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:23.0000:07:41.0000:14:04.0000:14:06.00+00:12:322:0029,9
115DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1310M 70Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:07:00.0000:07:11.0000:14:11.0000:14:13.00+00:12:392:0129,6
116FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63BYDGOSZCZM1311M 71Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:59.0000:08:14.0000:14:13.0000:14:16.00+00:12:412:0129,5
117SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK138K 46Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:24.0000:08:01.0000:14:25.0000:14:26.00+00:12:532:0329,1
118PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWODĄBRÓWKAM1312M 72Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:58.0000:08:30.0000:14:28.0000:14:30.00+00:12:562:0429,0
119PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK139K 47Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:58.0000:08:40.0000:14:38.0000:14:40.00+00:13:062:0528,7
120ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKISTOJADŁAK1310K 48Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:04.0000:08:36.0000:14:40.0000:14:42.00+00:13:082:0528,6
121PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKICHROŚLAM1529M 73Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:14.0000:08:27.0000:14:41.0000:14:44.00+00:13:092:0528,6
122WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK1311K 49Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:24.0000:09:19.0000:14:43.0000:14:45.00+00:13:112:0628,5
123STOPA Joanna 116UKS LUSOWOPOZNAŃK159K 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:24.0000:08:36.0000:15:00.0000:15:03.00+00:13:282:0828,0
124KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM1313M 74Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:52.0000:09:14.0000:15:06.0000:15:09.00+00:13:342:0927,8
125GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK1312K 51Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:05:33.0000:09:51.0000:15:24.0000:15:28.00+00:13:522:1227,3
126BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAIŁAWAK1313K 52Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:34.0000:09:00.0000:15:34.0000:15:36.00+00:14:022:1327,0
127SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK1314K 53Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:02.0000:09:40.0000:15:42.0000:15:43.00+00:14:102:1426,8
128SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOPOZNAŃK1510K 54Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:10.0000:09:38.0000:15:48.0000:15:50.00+00:14:162:1526,6
129KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK1315K 55Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:07:12.0000:08:52.0000:16:04.0000:16:07.00+00:14:322:1726,1
130JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOWILKASYK1316K 56Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:06:20.0000:09:52.0000:16:12.0000:16:15.00+00:14:402:1825,9
131MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOGNIEZNOK1511K 57Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:43.0000:09:52.0000:16:35.0000:16:37.00+00:15:032:2225,3
132PUROL Julia 17GSTGNIEZNOK1512K 58Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:25.0000:10:15.0000:16:40.0000:16:42.00+00:15:082:2225,2
133GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOGNIEZNOK1513K 59Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:06:33.0000:10:11.0000:16:44.0000:16:46.00+00:15:122:2325,1
134TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOLUSOWOK1317K 60Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:07:08.0000:09:54.0000:17:02.0000:17:04.00+00:15:302:2624,7
135LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM AG181M 75Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:06:55.0000:18:17.0000:25:12.0000:25:14.00+00:23:403:3616,7
136PARTYKA Rafał 46FORDONM AG401M 76Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:07:29.0000:19:04.0000:26:33.0000:26:35.00+00:25:013:4715,8
137JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃGOSTYŃM181M 77Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:09:43.0000:16:57.0000:26:40.0000:26:41.00+00:25:083:4815,8
138KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM182M 78Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:09:55.0000:16:47.0000:26:42.0000:26:43.00+00:25:103:4815,7
139JAHNZ Karolina 54GO2TRISTARGARDK AG181K 61Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:06:41.0000:20:19.0000:27:00.0000:27:02.00+00:25:283:5115,6
140ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKK201K 62Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:10:07.0000:17:03.0000:27:10.0000:27:13.00+00:25:383:5215,5
141KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃGRĘBOCINM183M 79Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:10:10.0000:17:39.0000:27:49.0000:27:51.00+00:26:173:5815,1
142SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM184M 80Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:09:17.0000:18:36.0000:27:53.0000:27:55.00+00:26:213:5915,1
143GLEBA Jonasz 9GSTGNIEZNOM185M 81Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:11:10.0000:16:57.0000:28:07.0000:28:09.00+00:26:354:0114,9
144FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK AG182K 63Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:08:22.0000:20:24.0000:28:46.0000:28:49.00+00:27:144:0614,6
145BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKTCZEWK AG183K 64Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:08:04.0000:20:55.0000:28:59.0000:29:01.00+00:27:274:0814,5
146DYBOWSKI Bartosz 93GÓRAM AG402M 82Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:07:01.0000:22:50.0000:29:51.0000:29:54.00+00:28:194:1514,1
147KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM186M 83Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:11:35.0000:18:26.0000:30:01.0000:30:03.00+00:28:294:1714,0
148PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM187M 84Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:11:01.0000:19:26.0000:30:27.0000:30:29.00+00:28:554:2113,8
149NOGAJ Jacek 25LUSOWOM AG501M 85Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:08:23.0000:22:25.0000:30:48.0000:30:51.00+00:29:164:2413,6
150PAWŁOWSKA Marta 2ZIELONKAK AG184K 65Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:07:02.0000:25:32.0000:32:34.0000:32:36.00+00:31:024:3912,9
151MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM AG403M 86Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:09:31.0000:23:39.0000:33:10.0000:33:13.00+00:31:384:4412,7
152MALTCEV Sergei 26ELBLĄGM AG502M 87Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:10:32.0000:23:49.0000:34:21.0000:34:24.00+00:32:494:5412,2
153NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK181K 66Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:12:21.0000:22:32.0000:34:53.0000:34:55.00+00:33:214:5912,0
154KOCZOROWSKA Kamila 3BYDGOSZCZK AG185K 67Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:11:04.0000:27:20.0000:38:24.0000:38:27.00+00:36:525:2910,9
155WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIKOBIERNEK182K 68Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:15:39.0000:27:14.0000:42:53.0000:42:55.00+00:41:216:079,8
Znaleziono 155 wynik(ów)