I AQUATHLON BYDGOSZCZ 2021 - PŁYWANIE

Organizator:
Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
2 km
Zgłoszonych:
167
Wystartowało:
155
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K11 | K13 | K15 | K18 | K20 | K7 | K9 | M11 | M13 | M15 | M18 | M20 | M7 | M9 | K AG18 | M AG18 | K AG40 | M AG40 | K AG50 | M AG50

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDystansCzas startuKara/
bonifikata
Czas
netto
2km
Czas
brutto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIESZCHUŁA Oliwia 78KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK71K 1Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:00:49.3800:00:49.38 0:24146,9
2MIKOŁAJEWSKA Maja 44BARBELLGARAGE TRIATHLON TEAMPŁOŃSKK72K 2Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:00:50.4500:00:50.45+00:00:010:25144,0
3SMOCZYK Wiktor 15UKS LUSOWOLUSOWOM71M 1Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:07.9000:01:07.90+00:00:180:33107,5
4ORLICKA Zofia 57UKS LUSOWOSIEROSŁAWK73K 3Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:09.1700:01:09.17+00:00:190:34104,3
5SIEJAKOWSKIA Aleksandra 70KTS IRONMANKWIDZYNK74K 4Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:15.2300:01:15.23+00:00:250:3796,0
6KUREK Aleksandra 71KTS IRONMANKWIDZYNK75K 5Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:17.9100:01:17.91+00:00:280:3893,5
7MROZEK Filip 162MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM91M 2Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:19.8100:01:19.81+00:00:300:3991,1
8GRAJEWSKA Aleksandra 72KTS IRONMANKWIDZYNK76K 6Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:22.1200:01:22.12+00:00:320:4187,8
9SZKLIŃSKA Kinga 73KTS IRONMANKWIDZYNK77K 7Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:25.7400:01:25.74+00:00:360:4284,7
10SALIŃSKA Dominika 74KTS IRONMANKWIDZYNK78K 8Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:27.2800:01:27.28+00:00:370:4382,8
11AMELIA Huć 152MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK91K 9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:27.7100:01:27.71+00:00:380:4382,8
12SIESZCHUŁA Patryk 50KONKRET GNIEZNOGNIEZNOM92M 3Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:28.4700:01:28.47+00:00:390:4481,8
13GÓRNIAK Jakub 153MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM93M 4Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:29.1200:01:29.12+00:00:390:4480,9
14GEBHARDT Piotr 163FUNDACJA GEBHARDT SPORT/ TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUMAŁKOWOM72M 5Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:01:30.9100:01:30.91+00:00:410:4580,0
15RUMIEJOWSKA Aleksandra 38MLUKS TRIATHLON KOŁOGOZDÓWK92K 10Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:33.3500:01:33.35+00:00:430:4677,4
16MATEUSZ Nitek 154MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM94M 6Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:37.4300:01:37.43+00:00:480:4874,2
17KAROLEWSKA Julia 161WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUOLSZTYNK93K 11Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:38.6800:01:38.68+00:00:490:4973,5
18CIELĄTKOWSKA Oliwia 66KTS IRONMANGARDEJAK94K 12Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:42.5900:01:42.59+00:00:530:5170,6
19STOCHMAL Patrycja 131MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK95K 13Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:49.5500:01:49.55+00:01:000:5466,1
20GÓRSKI Michał 133MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM95M 7Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:52.1100:01:52.11+00:01:020:5664,3
21KUREK Vanessa 68KTS IRONMANKWIDZYNK96K 14Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:52.6400:01:52.64+00:01:030:5664,3
22KASZTELAN Franciszek 64KTS IRONMANKWIDZYNM96M 8Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:54.8700:01:54.87+00:01:050:5763,2
23KAROLEWSKA Weronika 53OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUOLSZTYNK97K 15Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:01:56.2100:01:56.21+00:01:060:5862,1
24KISIELNICKI Aleksander 75KTS IRONMANKWIDZYNM97M 9Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:02:05.5600:02:05.56+00:01:161:0257,6
25HALA Olga 128UKS LUSOWOTARNOWO POSGORNEK98K 16Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:02:18.1500:02:18.15+00:01:281:0952,2
26HALA Anna 127UKS LUSOWOTARNOWO PODGORNEK99K 17Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:02:18.7800:02:18.78+00:01:291:0952,2
27RUDNICKI Maksymilian 132MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM98M 10Dzieci II Pływanie – 100m, Bieg – 500m (dzieci 9-10 lat)00:00:0000:02:19.0400:02:19.04+00:01:291:0951,8
28CZYŻEWSKI Wojtuś 76BRZOZAM73M 11Dzieci I - Pływanie – 50m, Bieg – 200m (dzieci 7-8 lat)00:00:0000:02:29.5000:02:29.50+00:01:401:1448,3
29GLAPA Martyna 52KU AZS UAM POZNAŃLUBOŃK111K 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:32.0200:02:32.02+00:01:421:1647,4
30KWIATKOWSKA Rozalia 91MUKS PIĘTNASTKAOSIELSKOK112K 19 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:36.4600:02:36.46+00:01:471:1846,2
31TOMCZYK Hanna 49UKS TRS SUSZSUSZK113K 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:41.3500:02:41.35+00:01:511:2044,7
32ŻACZEK Gabriel 107KLUB SPORTOWY BARAKUDAKAŁUSZYNM111M 12 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:41.5000:02:41.50+00:01:521:2044,7
33JANICKI Nataniel 123MKS MEDY GIŻYCKOGIŻYCKOM112M 13 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:42.0300:02:42.03+00:01:521:2144,4
34GRITZNER Milena 120MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK114K 21 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:42.4600:02:42.46+00:01:531:2144,4
35MICHALSKI Maksymilian 151MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM113M 14 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:45.5600:02:45.56+00:01:561:2243,6
36KOPER Julia 24KU AZS UAM THRIATLON POZNAŃPOZNAŃK115K 22 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:54.5700:02:54.57+00:02:051:2741,4
37ZALEWSKI Bartosz 160ORKA IŁAWAIŁAWAM114M 15 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:55.8200:02:55.82+00:02:061:2741,1
38GURDZIOŁEK Alicja 51UKS LUSOWONIEPRUSZEWOK116K 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:02:59.6200:02:59.62+00:02:101:2940,2
39DYBOWSKI Bogumił 92UKS LUSOWOGÓRAM115M 16 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:00:0200:02:59.6300:02:59.63+00:02:101:2840,7
40HERMELIN Maksymilian 168MKS SP 63BYDGOSZCZM116M 17 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:00:0200:03:00.7400:03:00.74+00:02:111:2940,4
41DĄBROWSKI Michał 7GST GNIEZNOGNIEZNOM117M 18 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:01.2200:03:01.22+00:02:111:3039,8
42KUCHOWICZ Mateusz 12UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM118M 19 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:01.5000:03:01.50+00:02:121:3039,8
43BARTKOWSKI Wojciech 146MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM119M 20 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:08.4200:03:08.42+00:02:191:3438,3
44WIATROWSKI Emil 159SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM1110M 21 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:12.7500:03:12.75+00:02:231:3637,5
45PROCZEK Zofia 98KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK117K 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:13.1800:03:13.18+00:02:231:3637,3
46OTTENBURGER Maksymilian 20GST GNIEZNOGNIEZNOM1111M 22Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:14.2800:03:14.28+00:02:241:3737,1
47KLESSA Kacper 148MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1112M 23 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:14.6000:03:14.60+00:02:251:3737,1
48KISIELNICKI Filip 63KTS IRONMANKWIDZYNM1113M 24 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:15.8300:03:15.83+00:02:261:3736,9
49DAMAZYN Emilia 150MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK118K 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:16.1600:03:16.16+00:02:261:3836,7
50DANIELEWICZ Emilia 166KONKRET GNIEZNOGNIEZNOK119K 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:18.3700:03:18.37+00:02:281:3936,4
51SZYMAŃCZAK Kajetan 149MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1114M 25 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:18.8100:03:18.81+00:02:291:3936,4
52SALIŃSKA Natalia 69KTS IRONMANKWIDZYNK1110K 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:19.4900:03:19.49+00:02:301:3936,2
53SIEJAKOWSKI Jan 60KTS IRONMANKWIDZYNM1115M 26 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:20.6200:03:20.62+00:02:311:4036,0
54SOBIERALSKI Wojciech 147MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZKWIETNIOWA 6M1116M 27 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:22.9800:03:22.98+00:02:331:4135,6
55DUSZYŃSKA Anna 47KONKRETGNIEZNOK1111K 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:24.4000:03:24.40+00:02:351:4235,3
56KOWALCZYK Igor 164MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1117M 28 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:26.2100:03:26.21+00:02:361:4335,0
57JEDOWSKI Jakub 61KTS IRONMANSUSZM1118M 29 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:34.9300:03:34.93+00:02:451:4733,6
58GAWRON Miłosz 82KS REKINY OSIELSKODOBRCZM1119M 30 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:36.1000:03:36.10+00:02:461:4833,3
59ŁOŚ Kacper 62KTS IRONMANKWIDZYNM1120M 31 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:44.2000:03:44.20+00:02:541:5232,1
60KASZTELAN Łucja 65KTS IRONMANKWIDZYNK1112K 29 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:03:54.9600:03:54.96+00:03:051:5730,8
61TROJAN Karol 142MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM151M 32Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:29.1200:04:29.12+00:03:392:1426,8
62ZASADA Wiktor 141MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM152M 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:30.2400:04:30.24+00:03:402:1526,7
63MIKOŁAJCZAK Malwina 28KU AZS UAM POZNANPOZNANK151K 30Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:37.0400:04:37.04+00:03:472:1826,0
64MRÓZ Dominik 23K.S. CKS-ORKA SZCZECINSZCZECINM153M 34Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:39.7000:04:39.70+00:03:502:1925,8
65GLAPA Filip 31KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃLUBOŃM154M 35Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:43.5100:04:43.51+00:03:542:2125,4
66SĘDŁAK Alicja 155MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCK152K 31Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:45.6800:04:45.68+00:03:562:2225,3
67JOŃCZYK Patryk 37SWIM TRI RZESZÓWGDYNIAM131M 36Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:04:48.1800:04:48.18+00:03:582:2425,0
68KLEKOWSKA Iga 67KTS IRONMANKWIDZYNK1113K 32 Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:04:48.5900:04:48.59+00:03:592:2425,0
69ROSTKOWSKI Macper 143MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM155M 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:51.4500:04:51.45+00:04:022:2524,7
70KOZŁOWSKI Artur 13GST GNIEZNOGNIEZNOM156M 38Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:52.0400:04:52.04+00:04:022:2624,7
71JANICKA Paula 30KU AZS UAM TRIATHLON POZNANPIŁAK153K 33Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:52.0700:04:52.07+00:04:022:2624,7
72MAJORCZYK Bartosz 10GST GNIEZNOGNIENZOM157M 39Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:04:58.6100:04:58.61+00:04:092:2924,2
73CZYŻEWSKI Antoś 77BRZOZAM1121M 40Żacy Pływanie – 200m, Bieg – 1000m (dzieci 11-12 lat)00:00:0000:04:59.7200:04:59.72+00:04:102:2924,1
74PISANKO Michał 113UKS LUSOWODĄBRÓWKAM158M 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:00.7600:05:00.76+00:04:112:3024,0
75HORBACZEWSKI Grzegorz 41UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM159M 42Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:02.2200:05:02.22+00:04:122:3123,8
76ZAWADZKI Mikołaj 138MUKS PIĘTNASTKABYDGOSZCZM132M 43Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:02.2300:05:02.23+00:04:122:3123,8
77GAJDA Kuba 86MLUKS TRIATHLON KOLOOCHLEM1510M 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:02.3400:05:02.34+00:04:122:3123,8
78GRITZNER Mikołaj 122MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1511M 45Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:02.4500:05:02.45+00:04:132:3123,8
79TURLIŃSKI Jędrzej 125MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM1512M 46Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:05.9600:05:05.96+00:04:162:3223,6
80OTTENBURGER Jeremiasz 21GST GNIEZNOGNIEZNOM1513M 47Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:10.2600:05:10.26+00:04:202:3523,2
81ZWARA Julia 95TRI TALENT TEAM GDAŃSKGDAŃSKK131K 34Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:10.4700:05:10.47+00:04:212:3523,2
82BERNAT Oskar 32KU AZS UAM POZNAŃPOZNAŃM1514M 48Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:11.5600:05:11.56+00:04:222:3523,2
83ŁASTOWIECKA Karolina 105KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK132K 35Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:13.3900:05:13.39+00:04:242:3623,0
84RAŹNIEWSKI Konrad 126WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONUDYWITYM1515M 49Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:15.4800:05:15.48+00:04:262:3722,9
85KOWALCZYK Sebastian 137MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM133M 50Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:16.0100:05:16.01+00:04:262:3822,8
86TOMCZYK Jan 48UKS TRS SUSZSUSZM134M 51Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:16.5500:05:16.55+00:04:272:3822,8
87FOJUTOWSKI Jan 129MKS SP 63BYDGOSZCZM1516M 52Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:17.6200:05:17.62+00:04:282:3822,7
88GURANOWSKI Wojciech 115UKS LUSOWOCHYBYM1517M 53Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:18.1700:05:18.17+00:04:282:3922,6
89WALICKA Martyna 140MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK133K 36Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:24.4700:05:24.47+00:04:352:4222,2
90ZALEWSKI Jakub 157SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM135M 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:24.6600:05:24.66+00:04:352:4222,2
91MALTSEV Artem 27ELBLĄGM1518M 55Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:24.8600:05:24.86+00:04:352:4222,2
92TOMASZEWSKA Klaudia 18GST GNIEZNOGNIEZNOK154K 37Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:28.6200:05:28.62+00:04:392:4422,0
93SZYLBERG Anna 104KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK134K 38Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:29.1100:05:29.11+00:04:392:4421,9
94BARON Julia 6KRS "TRIATHLON" DĄBROWA GÓRNICZACHORZÓWK135K 39Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:32.6900:05:32.69+00:04:432:4621,7
95GRITZNER Marianna 121MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOK136K 40Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:33.0500:05:33.05+00:04:432:4621,6
96POREMSKI Bartosz 59GST GNIEZNOGNIEZNOM1519M 56Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:34.3200:05:34.32+00:04:442:4721,6
97WIATROWSKI Marcel 158SSP ORKA IŁAWAIŁAWAM136M 57Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:38.0800:05:38.08+00:04:482:4921,3
98FERCHMIN Aleksandra 29KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK155K 41Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:38.8900:05:38.89+00:04:492:4921,3
99JASKÓLSKI Wojciech 109UKS LUSOWOTARNOWO PODGÓRNEM137M 58Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:42.0700:05:42.07+00:04:522:5121,1
100SZYMCZAK Adam 118UKS LUSOWOCHYBYM1520M 59Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:42.9000:05:42.90+00:04:532:5121,1
101DUDEK Maria 108UKS LUSOWOSIEROSŁAWK137K 42Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:44.0000:05:44.00+00:04:542:5220,9
102ŁUCZKA Jan 111UKS LUSOWOROKIETNICAM1521M 60Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:44.4700:05:44.47+00:04:552:5220,9
103WIELGUS Nadia 88MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK156K 43Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:46.6700:05:46.67+00:04:572:5320,8
104FOLTYNIEWICZ Hanna 85SZCZECINEKK157K 44Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:48.1100:05:48.11+00:04:582:5420,7
105FILUT Zuzanna 1POZNANK158K 45Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:48.2300:05:48.23+00:04:582:5420,7
106BĄK Oscar 42UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKM1522M 61Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:52.2900:05:52.29+00:05:022:5620,5
107SZCZESIAK Gabriel 87MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM138M 62Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:52.5700:05:52.57+00:05:032:5620,5
108KIJEWSKI Tobiasz 136KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKITOMASZÓW MAZOWIECKIM139M 63Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:52.5900:05:52.59+00:05:032:5620,5
109LEŚNY Franciszek 5GST GNIEZNOGNIEZNOM1523M 64Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:58.5200:05:58.52+00:05:092:5920,1
110RÓŻAŃSKI Malkolm 55GNIEŹNIEŃSKIE STOWARZYSZENIE TRIATHLONUGNIEZNOM1310M 65Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:58.6700:05:58.67+00:05:092:5920,1
111PASIK Martyna 139MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK138K 46Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:58.8700:05:58.87+00:05:092:5920,1
112PISANKO Franciszek 110UKS LUSOWODĄBRÓWKAM1311M 66Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:58.9300:05:58.93+00:05:092:5920,1
113KUŹMA Julian 112UKS LUSOWOPOZNAŃM1524M 67Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:59.0200:05:59.02+00:05:092:5920,1
114FOJUTOWSKI Filip 130MKS SP 63BYDGOSZCZM1312M 68Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:05:59.2400:05:59.24+00:05:092:5920,1
115WALCZAK Jakub 33AZS UAM POZNAŃKALISZM1525M 69Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:05:59.9900:05:59.99+00:05:102:5920,1
116ROSIN Zofia 14-OBORNIKIK139K 47Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:01.1000:06:01.10+00:05:113:0019,9
117SIKORSKA Weronika 90MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOK1310K 48Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:02.1900:06:02.19+00:05:123:0119,9
118ŻEBEREK Martyna 106KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKISTOJADŁAK1311K 49Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:04.8800:06:04.88+00:05:153:0219,8
119ROJEK Przemysław 101KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1526M 70Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:06.2900:06:06.29+00:05:163:0319,7
120MAZURKIEWICZ Maciej 114UKS LUSOWOCHYBYM1527M 71Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:08.3500:06:08.35+00:05:183:0419,6
121SOWIŃSKA Natasza 58UKS LUSOWOPOZNAŃK159K 50Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:10.9800:06:10.98+00:05:213:0519,5
122PIÓRO Mateusz 102KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKICHROŚLAM1528M 72Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:14.7800:06:14.78+00:05:253:0719,3
123JUCHNIEWICZ Maja 119MKS MEDYK GIŻYCKOWILKASYK1312K 51Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:20.4400:06:20.44+00:05:313:1018,9
124PAŹDZIOCH Kacper 100KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIKANÓWM1529M 73Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:22.4000:06:22.40+00:05:333:1118,8
125KACA Emilka 81UKS TRS SUSZSUSZK1313K 52Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:23.3000:06:23.30+00:05:333:1118,8
126STOPA Joanna 116UKS LUSOWOPOZNAŃK1510K 53Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:24.3400:06:24.34+00:05:343:1218,8
127SIKORA Julia 11KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃK1314K 54Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:24.7700:06:24.77+00:05:353:1218,8
128PUROL Julia 17GSTGNIEZNOK1511K 55Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:25.1500:06:25.15+00:05:353:1218,7
129GÓRSKA Wiktoria 16GST GNIEZNOGNIEZNOK1512K 56Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:33.6200:06:33.62+00:05:443:1618,3
130BURZA Magdalena 156SSP ORKA IŁAWAIŁAWAK1315K 57Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:06:34.4500:06:34.45+00:05:453:1718,3
131JAHNZ Karolina 54GO2TRISTARGARDK AG181K 58Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:06:41.7800:06:41.78+00:05:523:2018,0
132MOMOT Ewelina 8GST GNIEZNOGNIEZNOK1513K 59Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat)00:00:0000:06:43.5700:06:43.57+00:05:543:2117,9
133LUBIŃSKI Kamil 134GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM AG181M 74Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:06:55.7600:06:55.76+00:06:063:2717,3
134DZIĘCIELSKI Jan 99KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIM1313M 75Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:07:00.8800:07:00.88+00:06:113:3017,1
135DYBOWSKI Bartosz 93GÓRAM AG401M 76Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:07:01.7600:07:01.76+00:06:123:3017,1
136PAWŁOWSKA Marta 2ZIELONKAK AG182K 60Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:07:02.3400:07:02.34+00:06:123:3117,1
137TACIAK Natalia 117UKS LUSOWOLUSOWOK1316K 61Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:07:08.5300:07:08.53+00:06:193:3416,8
138KAŁOWSKA Emilia 135KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSK MAZOWIECKIK1317K 62Młodzicy Pływanie – 400m, Bieg – 2000m (młodzicy 13-14 lat)00:00:0000:07:12.9600:07:12.96+00:06:233:3616,7
139PARTYKA Rafał 46FORDONM AG402M 77Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:07:29.9200:07:29.92+00:06:403:4416,0
140BELCZEWSKA Monika 40UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKTCZEWK AG183K 63Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:08:04.3100:08:04.31+00:07:144:0214,9
141FOLTYNIEWICZ Maria 84MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK AG184K 64Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:08:22.8600:08:22.86+00:07:334:1114,3
142NOGAJ Jacek 25LUSOWOM AG501M 78Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:08:23.6700:08:23.67+00:07:344:1114,3
143SOIŃSKI Dominik 36KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM181M 79Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:09:17.3500:09:17.35+00:08:274:3812,9
144MICHALSKI Michał 144ŁAPA JAGUARABYDGOSZCZM AG403M 80Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:09:31.7700:09:31.77+00:08:424:4512,6
145JANICKI Karol 34KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃGOSTYŃM182M 81Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:09:43.4200:09:43.42+00:08:544:5112,3
146KOPICZKO Maksymilian 124MKS MEDYK GIŻYCKOGIŻYCKOM183M 82Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:09:55.0000:09:55.00+00:09:054:5712,1
147ŁAGOWNIK Marta 39UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSKGDAŃSKK201K 65Młodzieżowcy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (młodzieżowcy 20-23 lata)00:00:0000:10:07.5400:10:07.54+00:09:185:0311,9
148KOPYCIŃSKI Wojciech 94MTKP DELFIN TORUŃGRĘBOCINM184M 83Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:10:10.2900:10:10.29+00:09:205:0511,8
149MALTCEV Sergei 26ELBLĄGM AG502M 84Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:10:32.1000:10:32.10+00:09:425:1611,4
150PAWLAK Wojciech 35KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃPOZNAŃM185M 85Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:11:01.7900:11:01.79+00:10:125:3010,9
151KOCZOROWSKA Kamila 3BYDGOSZCZK AG185K 66Amatorzy Pływanie – 500m, Bieg – 5000m (od 18 lat)00:00:0000:11:04.8700:11:04.87+00:10:155:3210,8
152GLEBA Jonasz 9GSTGNIEZNOM186M 86Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:11:10.2100:11:10.21+00:10:205:3510,7
153KOWALSKI Mikołaj 89MLUKS TRIATHLON KOŁOKOŁOM187M 87Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:11:35.8700:11:35.87+00:10:465:4710,4
154NERĆ Patrycja 83MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK181K 67Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:12:21.3900:12:21.39+00:11:326:109,7
155WAWER Karolina 103KS BARAKUFA MIŃSK MAZOWIECKIKOBIERNEK182K 68Juniorzy Pływanie – 800m, Bieg – 5000m (juniorzy 18-19 lat)00:00:0000:15:39.4700:15:39.47+00:14:507:497,7
Znaleziono 155 wynik(ów)