Organizator : | Polski Związek Triathlonu, MUKS Piętnastka Bydgoszcz |
Data : | 2021-03-20 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 2 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 155 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dystans | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJORCZYK Bartosz | 10 | GST GNIEZNO | GNIENZO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
2 | PAŹDZIOCH Kacper | 100 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIKANÓW | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
3 | ROJEK Przemysław | 101 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | MIŃSK MAZOWIECKI | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
4 | PIÓRO Mateusz | 102 | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | CHROŚLA | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
5 | ŁUCZKA Jan | 111 | UKS LUSOWO | ROKIETNICA | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
6 | KUŹMA Julian | 112 | UKS LUSOWO | POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
7 | MAZURKIEWICZ Maciej | 114 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
8 | GURANOWSKI Wojciech | 115 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
9 | SZYMCZAK Adam | 118 | UKS LUSOWO | CHYBY | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
10 | GRITZNER Mikołaj | 122 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
11 | TURLIŃSKI Jędrzej | 125 | MKS MEDYK GIŻYCKO | GIŻYCKO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
12 | RAŹNIEWSKI Konrad | 126 | WMKS OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | DYWITY | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
13 | FOJUTOWSKI Jan | 129 | MKS SP 63 | BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
14 | KOZŁOWSKI Artur | 13 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
15 | ZASADA Wiktor | 141 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
16 | TROJAN Karol | 142 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
17 | ROSTKOWSKI Macper | 143 | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
18 | OTTENBURGER Jeremiasz | 21 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
19 | MRÓZ Dominik | 23 | K.S. CKS-ORKA SZCZECIN | SZCZECIN | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
20 | MALTSEV Artem | 27 | ELBLĄG | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | ||
21 | GLAPA Filip | 31 | KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ | LUBOŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
22 | BERNAT Oskar | 32 | KU AZS UAM POZNAŃ | POZNAŃ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
23 | WALCZAK Jakub | 33 | AZS UAM POZNAŃ | KALISZ | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
24 | HORBACZEWSKI Grzegorz | 41 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
25 | BĄK Oscar | 42 | UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | GDAŃSK | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
26 | LEŚNY Franciszek | 5 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
27 | POREMSKI Bartosz | 59 | GST GNIEZNO | GNIEZNO | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
28 | GAJDA Kuba | 86 | MLUKS TRIATHLON KOLO | OCHLE | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 | |
29 | PISANKO Michał | 113 | UKS LUSOWO | DĄBRÓWKA | M15 | Juniorzy Młodsi Pływanie - 400m, Bieg –2000m (juniorzy młodsi 15-17 lat) | 00:00:00 |
Znaleziono 29 wynik(ów)