I BIEG BEZ SPINY

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie.
Data/ Date:
2018-08-25
Miejsce/ Place:
Malechowo
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
235
Wystartowało/ Started:
122
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
122
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Gmina | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CZERNIEWSKI Marcin 471BATALION OCHRONY BAZYSŁUPSKM18-291M 100:33:26.73 3:2017.9
2WITKOWSKI Mateusz 456JW1223KOSZALINM18-292M 200:33:52.50+00:00:253:2317.7
3ORZECHOWSKI Kamil 265TKKF KOSZALINKOSZALINM30-391M 300:37:08.67+00:03:423:4216.2
4WILCZEWSKI Krzysztof 297KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOTYCHOWOM30-392M 400:37:46.21+00:04:203:4615.9
5KURKUL Przemysław 474KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM18-293M 500:39:36.04+00:06:093:5715.2
6KAMIENIECKI Rafał 227TUPOT-USTKAUSTKAM30-393M 600:39:40.87+00:06:153:5815.1
7KRUKOWSKI Błażej 235SŁAWNOM30-394M 700:39:55.70+00:06:313:5915
8ZWOLIŃSKI Jan 457TKKF KOSZALINKOSZALINM50-591M 800:40:05.08+00:06:394:0015
9KURKUL Jan 473KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM18-294M 900:40:20.45+00:06:544:0214.9
10GRZESIK Eugeniusz 220STRAŻAK SAMKOSZALINM50-592M 1000:40:49.92+00:07:234:0514.7
11ROSIAK Damian 277SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM18-295M 1100:40:53.37+00:07:274:0514.7
12ZIEWOWICZ Michał 470KOSZALINM18-296M 1200:40:55.40+00:07:324:0514.7
13PRĘDKI Grzegorz 475KB BRYZA POSTOMINODARŁOWOM30-395M 1300:41:21.58+00:07:564:0814.5
14SKIERKA Grzegorz 281MKS ŚWIĘC SŁAWNO / KB SPOKOSŁAWNOM30-396M 1400:41:39.31+00:08:174:0914.4
15OLESZCZUK Dominik 261SZCZECINM30-397M 1500:42:07.54+00:08:444:1214.2
16WIERNICKI Remigiusz 296DARŁOWODARŁOWOM30-398M 1600:42:14.69+00:08:494:1314.2
17POWARZYŃSKI Krzysztof 27317WOG(BARDZO FAJNA TRASA!!!)MALECHOWOM40-491M 1700:42:17.52+00:08:534:1314.2
18NAGÓREK Krzysztof 256TUPOT USTKASŁUPSKM-60+1M 1800:42:21.46+00:08:554:1414.2
19PICK Tomasz 268DEAF KOSZALINKOSZALINM40-492M 1900:42:45.47+00:09:204:1614
20MAZUR Emiliusz 247ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-493M 2000:43:06.45+00:09:414:1813.9
21JABŁOŃSKI Tomasz 222SPOKO MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM30-399M 2100:43:20.33+00:09:544:2013.8
22PROTASEWICZ Andrzej 274SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-494M 2200:44:02.30+00:10:364:2413.6
23RYGIELSKI Arkadiusz 279KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM30-3910M 2300:44:16.43+00:10:504:2513.6
24OKOŁOTOWICZ Sebastian 260SŁUPSKM30-3911M 2400:44:17.20+00:10:534:2513.5
25ANTOSIK Grzegorz 203KB BRYZAPOSTOMINO/JW1223MASŁOWICEM40-495M 2500:44:19.16+00:10:544:2513.5
26CYPRYCH Katarzyna 209BATALION OCHRONY BAZYSŁUPSKK30-391K 100:44:21.32+00:10:564:2613.5
27KUKIEŁA Tomasz 485KOSZALINM30-3912M 2600:44:34.78+00:11:104:2713.5
28KONKEL Agnieszka 230KOSZALINK30-392K 200:44:35.12+00:11:114:2713.5
29KAMELSKI Piotr 226SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-496M 2700:44:43.17+00:11:214:2813.4
30MUCHA Krzysztof 480KOSZALINM40-497M 2800:44:58.13+00:11:384:2913.3
31NOWAK Jacek 484BOLISZEWOM40-498M 2900:45:06.19+00:11:444:3013.3
32ŁAKOMSKI Wojciech 242ŁAKOMSCY NA BIEGANIESŁUPSKM30-3913M 3000:45:12.37+00:11:494:3113.3
33PĘKAŁA Piotr 267KOSZALINM40-499M 3100:45:08.41+00:11:494:3013.3
34JANKOWSKI Grzegorz 223ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-4910M 3200:45:19.56+00:11:554:3213.2
35SOMINA Andrzej 460SCBDARŁOWOM50-593M 3300:45:19.22+00:11:584:3113.2
36NIECKARZ Krzysztof 258SŁAWNOM30-3914M 3400:45:24.61+00:12:034:3213.2
37RYBICK Andrzej 463MALECHOWOM30-3915M 3500:45:30.57+00:12:084:3313.2
38WIELGAT Łukasz 477KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM30-3916M 3600:45:33.90+00:12:094:3313.2
39PUŚCIAN Krzysztof 276SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4911M 3700:45:28.69+00:12:104:3213.2
40KWIETNIEWSKI Daniel 237KOSZALINM30-3917M 3800:45:38.96+00:12:174:3313.1
41KRUPIŃSKI Krzysztof 236E-UROLOG.EUKOSZALINM50-594M 3900:45:44.79+00:12:214:3413.1
42LUPKE Marcin 240DARŁOWSKIE CHARTYRUSKOM18-297M 4000:45:48.88+00:12:294:3413.1
43MALINOWSKI Adam 244MKS SWIĘC SŁAWNOPOMIŁOWOM-60+2M 4100:45:54.70+00:12:324:3513.1
44STRUŚ Artur 468KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM50-595M 4200:45:59.27+00:12:344:3513
45WIATRZYK Krzysztof 295DARŁOWODARŁOWOM40-4912M 4300:46:06.62+00:12:444:3613
46DYŚKO Wojciech 211SŁUPSKM30-3918M 4400:46:08.74+00:12:464:3613
47WÓJCICKI Grzegorz 299KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM30-3919M 4500:46:14.25+00:12:534:3713
48SZAŁAŚ Maciej 286WIELKIE DROGIM30-3920M 4600:46:37.09+00:13:144:3912.9
49NOWAK Agnieszka I Maja 259MALECHOWOK30-393K 300:46:38.28+00:13:234:3912.9
50TOMCZAK Dominik 293NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4913M 4700:46:51.69+00:13:274:4112.8
51STRZELECKI Zbigniew 284KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-60+3M 4800:46:54.40+00:13:324:4112.8
52ŻYLIS Katarzyna 452KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK18-291K 400:47:01.79+00:13:384:4212.8
53MILEWSKI Tomasz 250KOSZALINM30-3921M 4900:47:07.29+00:13:454:4212.7
54GAJEK Artur 214KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4914M 5000:47:43.19+00:14:214:4612.6
55BAJTEK Przemysław 478SPOKOSŁAWNOM30-3922M 5100:47:49.46+00:14:314:4612.5
56SOŁTYS Rafał 283JW 1223KOSZALINM18-298M 5200:48:04.46+00:14:434:4812.5
57NIECKARZ Monika 257KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-394K 500:48:18.05+00:14:574:4912.4
58RÓG Bartosz 278MKS ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOM30-3923M 5300:48:17.30+00:14:584:4912.4
59ŻURAWIK Piotr 451KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4915M 5400:48:20.83+00:14:584:5012.4
60MOTYKOWSKA Ksenia 253SŁAWNOK30-395K 600:48:20.25+00:15:004:5012.4
61METERA Piotr 248DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM30-3924M 5500:48:24.63+00:15:044:5012.4
62SZAŁAŚ Anna 285WIELKIE DROGIK30-396K 700:48:38.97+00:15:154:5112.3
63PITUS Radoslaw 272PITUSMEBLEWARSZKOWOM40-4916M 5600:48:39.78+00:15:164:5212.3
64ART Kamila 204NIEMICAK30-397K 800:48:41.46+00:15:184:5212.3
65WÓJCIK Damian 455DARŁOWODARŁOWOM40-4917M 5700:48:53.22+00:15:324:5312.3
66TELESIEWICZ Henryk 486SPOLKOSŁAWNOM-60+4M 5800:49:11.43+00:15:444:5512.2
67MARCINIAK Aneta 245ŁAKOMSCY NA BIEGANIESŁUPSKK18-292K 900:49:22.45+00:15:594:5612.1
68PIETRZYK Paulina 269SIANÓWK18-293K 1000:49:22.27+00:15:594:5612.2
69KONKEL Łukasz 231KOSZALINM30-3925M 5900:49:29.35+00:16:064:5612.1
70KULCZYK Katarzyna 476KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-398K 1100:49:48.22+00:16:304:5812
71GOSTOMCZYK Krzysztof 218KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM30-3926M 6000:50:04.26+00:16:385:0012
72KACZMAREK Marta 224SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-399K 1200:49:58.13+00:16:384:5912
73DZIESZUK Dariusz 212TKKF KOSZALINKOSZALINM50-596M 6100:49:56.35+00:16:384:5912
74BORYS Justyna 207KOSZALINK30-3910K 1300:49:59.65+00:16:425:0012
75OSENKOWSKI Artur 266JW 1223KOSZALINM30-3927M 6200:50:00.62+00:16:445:0012
76PIETRZYK Mateusz 270SIANÓWM18-299M 6300:50:13.33+00:16:475:0111.9
77TOMCZAK Sebastian 454USTKAUSTKAM40-4918M 6400:50:20.75+00:16:555:0211.9
78KĘSIK Agnieszka 482ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK30-3911K 1400:50:22.23+00:16:575:0211.9
79GOŁEK Karolina 217FOR-REST-RUNKOSZALINK18-294K 1500:50:45.16+00:17:225:0411.8
80KOWALCZYK Krzysztof 233OSIR SŁAWNOSŁAWNOM50-597M 6500:50:46.52+00:17:265:0411.8
81BRUGIER Anna 464KOWALEWICEK40-491K 1600:51:07.81+00:17:475:0611.7
82BARSZCZEWSKI Sebastian 205BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-4919M 6600:51:33.66+00:18:115:0911.6
83HRYCIÓW Paweł 221JW1223BIAŁOGARDM30-3928M 6700:51:38.60+00:18:185:0911.6
84LASKA Agnieszka 238SLAWNOK40-492K 1700:51:44.09+00:18:265:1011.6
85SZCZEPANIAK Jacek 287KORZYBSKIE REKINYKĘPICE MAŁA ROSJAM50-598M 6800:51:56.76+00:18:335:1111.5
86MAREK Piotr 481DARŁOWOM40-4920M 6900:52:06.75+00:18:495:1211.5
87SKIERKA - KORDYLA Anna 453KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOKWASOWOK30-3912K 1800:52:16.09+00:18:555:1311.5
88MIKINKA Magdalena 249SŁAWNOK30-3913K 1900:52:19.27+00:19:015:1311.5
89MINKO Bartek 251SŁUPSKM18-2910M 7000:52:30.43+00:19:125:1511.4
90KONKEL Joanna 229MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-591K 2000:52:33.46+00:19:135:1511.4
91ŁAKOMSKA Wanda 241ŁAKOMSCY NA BIEGANIE.SŁUPSKK-60+1K 2100:52:46.47+00:19:245:1611.4
92NOREK Ryszard 472SŁAWNOM-60+5M 7100:52:50.87+00:19:315:1711.4
93SZYSZKOWSKI Tomasz 291KOSZALINM30-3929M 7200:53:45.26+00:20:275:2211.2
94OLSZAR Grzegorz 262MSWIADARŁOWOM30-3930M 7300:53:53.56+00:20:355:2311.1
95ANTOSIK Grażyna 202KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK30-3914K 2200:54:06.14+00:20:495:2411.1
96CZECH Roman 210KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-60+6M 7400:54:46.66+00:21:305:2811
97MICKIEWICZ Grzegorz 469SŁAWNOM30-3931M 7500:55:44.28+00:22:255:3410.8
98ANDRZEJCZAK Sławomir 201GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4921M 7600:56:07.65+00:22:465:3610.7
99BARCHANOWSKI Andrzej 465SAMOTNY BUAŁY ZASIECSŁUPSKM40-4922M 7700:56:19.94+00:23:025:3810.7
100ROGALA Tomasz 483MALECHOWOMALECHOWOM30-3932M 7800:56:26.25+00:23:045:3810.6
101TOMCZYK Leszek 462ŻEGOCINOŻEGOCINOM40-4923M 7900:56:27.83+00:23:085:3810.6
102ŁAKOMSKI Janusz 243ŁAKOMSCY NA BIEGANIE.SŁUPSKM-60+7M 8000:56:33.10+00:23:165:3910.6
103KOMAR Agnieszka 228KLUB BIEGACZA SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3915K 2300:57:14.73+00:23:545:4310.5
104KLEJDYSZ Beata 467PODGÓRKIK40-493K 2400:57:25.38+00:24:035:4410.4
105BUZE Małgorzata 208OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWNOK40-494K 2500:57:43.49+00:24:255:4610.4
106ORDAK Iwona 263SAMASOBIESTARY JAROSŁAW 21/2K30-3916K 2600:58:29.18+00:25:105:5010.3
107BAJTEK Joanna 479BANK SPÓŁDZIELCZYSŁAWNOK30-3917K 2700:58:44.55+00:25:265:5210.2
108KOROLCZUK Karolina 232SŁAWNOK30-3918K 2800:58:43.26+00:25:265:5210.2
109MURAWSKI Rafał 255WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM30-3933M 8100:58:57.67+00:25:375:5310.2
110MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 252NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK40-495K 2900:59:01.86+00:25:415:5410.2
111MARSCHAŁKOWSKA Dorota 466TKKF KOSZALINKOSZALINK50-592K 3000:59:53.18+00:26:335:5910
112WOJANOWSKI Zbigniew 298SPORT I REKREACJA DELFINGRUDZIĄDZM-60+8M 8201:02:00.12+00:28:426:129.7
113HELLER Zdzisław 459NIEZRZESZONYKOSZALINM-60+9M 8301:02:01.17+00:28:446:129.7
114PIOR Tomasz 271KONIKOWOM30-3934M 8401:02:04.66+00:28:466:129.7
115KALETA Adam 225KOWALEWICEM18-2911M 8501:03:01.94+00:29:426:189.5
116MURAWSKA Katarzyna 254WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKK30-3919K 3101:03:08.58+00:29:486:189.5
117ZAJĄC Piotr 461ŻEGOCINOM40-4924M 8601:03:18.12+00:29:596:199.5
118ZDUNEK Katarzyna 300SŁAWNOK50-593K 3201:03:16.03+00:29:596:199.5
119GLISZCZYŃSKI Łukasz 216ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM18-2912M 8701:03:43.21+00:30:246:229.4
120PROTASEWICZ Renata 275SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3920K 3301:04:06.23+00:30:476:249.4
121BARTNIK Marian 458TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+10M 8801:10:43.17+00:37:157:048.5
SKOWYRSKI Janusz 282TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM50-59 DNF--
Znaleziono 122 wynik(ów)