I BIEG KRYNICKI - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Krynica Morska
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
53
Wystartowało/ Started:
50
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
50
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RAKOCZY Marcin 59ITEN - THE HOME OF CHAMPIONSGDYNIAM18-291M 100:17:54.95 3:3516.7
2ILNICKI Darek 30OCRTRAININGKRAKÓWM30-391M 200:18:26.65+00:00:313:4116.3
3POCHRANOWICZ Aleksandra 96MKL SZCZECINEKGDAŃSKK18-291K 100:19:53.40+00:01:583:5815.1
4SZARKO Maciej 76ELBLĄGM40-491M 300:20:14.65+00:02:194:0214.8
5KONAT Grześ 38POLSKAMIKOSZEWOM40-492M 400:21:29.30+00:03:344:1714
6TONGA Jan 82ELBLĄGM30-392M 500:21:40.35+00:03:454:2013.8
7BABEROWSKI Marek 3GDAŃSKM50-591M 600:21:40.80+00:03:454:2013.8
8MARCINKOWSKI Michał 50ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKM30-393M 700:21:42.20+00:03:474:2013.8
9KUĆ Rafał 102PŁOCKM30-394M 800:22:14.10+00:04:194:2613.5
10AMBROZIAK Lesław 1SPORTEVOGDAŃSKM40-493M 900:22:40.80+00:04:454:3213.2
11JAGODZIŃSKI Damian 33GDAŃSKM18-292M 1000:23:10.55+00:05:154:3812.9
12KUCINSKI Łukasz 44ELBLĄGM18-293M 1100:23:21.75+00:05:264:4012.8
13STANISZEWSKA Joanna 70SPORTEVOGDAŃSKK30-391K 200:23:46.25+00:05:514:4512.6
14PODOLSKA Joanna 106ELBLĄGK30-392K 300:23:49.55+00:05:544:4612.6
15GAŁĄZKA Krzysztof 18MALBORKM40-494M 1200:24:29.65+00:06:344:5412.2
16BŁASZAK Magdalena 9MALBORKK30-393K 400:24:46.25+00:06:514:5712.1
17KOZIARA Grzegorz 42SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM60-691M 1300:26:04.85+00:08:095:1311.5
18BALA Mariusz 107ELBLĄGM30-395M 1400:26:25.65+00:08:305:1711.3
19GRZĄDKA Monika 99SPORTEVOGDAŃSKK30-394K 500:26:35.80+00:08:405:1911.3
20FLIS Kamila 16ETER-MEDGDAŃSKK30-395K 600:26:43.75+00:08:485:2011.2
21HELWICZ Wojciech 104PTAWARSZAWAM30-396M 1500:26:47.35+00:08:525:2111.2
22SWAT Katarzyna 75KRYNICA MORSKAK40-491K 700:27:24.95+00:09:305:2910.9
23GWARDYŃSKI Paweł 28ELBLĄGM30-397M 1600:27:26.30+00:09:315:2910.9
24GRABOWSKI Sebastian 27STRASZYN BIEGAJUSZKOWOM30-398M 1700:27:31.05+00:09:365:3010.9
25GRABKOWSKI Andrzej 25IŁAWAM70+1M 1800:27:35.50+00:09:405:3110.9
26BABEROWSKA Jolanta 2GDAŃSKK40-492K 800:27:49.40+00:09:545:3310.8
27PRĄTNICKA Kasia 58GDAŃSKK40-493K 900:27:51.70+00:09:565:3410.8
28KUBILUS Robert 94BIEGAMY RAZEM RUMIAM40-495M 1900:27:52.80+00:09:575:3410.8
29SANECKI Przemysław 63KS BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘKPASŁĘKM18-294M 2000:28:03.45+00:10:085:3610.7
30ROGOWSKA-KONAT Emilia 62EKG MIKOSZEWOMIKOSZEWOK30-396K 1000:28:06.40+00:10:115:3710.7
31DURAS Maciej 108GDYNIAM40-496M 2100:28:30.35+00:10:355:4210.5
32JABŁOŃSKA Magda 100GDAŃSK RUSINESS RUNGDAŃSKK40-494K 1100:28:49.80+00:10:545:4610.4
33GŁOWACKA Anna 19IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK40-495K 1200:29:01.50+00:11:065:4810.3
34STĘPIEŃ Agata 72WARSZAWAK40-496K 1300:29:10.85+00:11:155:5010.3
35SZPILMAN Katarzyna 80GDYNIAK50-591K 1400:29:11.60+00:11:165:5010.3
36KAMIŃSKA Sonia 35ANANASYWARSZAWAK30-397K 1500:29:19.60+00:11:245:5110.2
37MALISZEWSKA Marianna 49ELBLĄGK50-592K 1600:29:41.15+00:11:465:5610.1
38BIELIŃSKA Natalia 103ELBLĄGK18-292K 1700:30:12.45+00:12:176:029.9
39PŁODZICKA Ania 55IŁAWAK30-398K 1800:30:18.00+00:12:236:039.9
40SOBIESIAK Agnieszka 65SAPIĄCE GAZELEJUSZKOWOK40-497K 1900:30:31.60+00:12:366:069.8
41RESZCZYŃSKA Monika 61GDAŃSKK40-498K 2000:30:34.65+00:12:396:079.8
42WURMAŃSKA Helena 92KIELCEK30-399K 2100:31:09.90+00:13:146:149.6
43SZYLKA Justyna 81KOWALEK18-293K 2200:31:18.65+00:13:236:159.6
44PIOTROWICZ-GNYP Sylwia 54RÓŻYNYK40-499K 2300:31:36.40+00:13:416:199.5
45BĄKOWSKI Tomasz 98PATI I TOMEK RTM30-399M 2200:34:16.15+00:16:216:518.8
46TOMAS Patrycja 97PATI I TOMEK RTK30-3910K 2400:34:16.70+00:16:216:518.8
47BARTCZAK Alicja 7REWAK40-4910K 2500:35:02.35+00:17:077:008.6
48SOWA Renia 68IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK40-4911K 2600:35:31.55+00:17:367:068.4
49DYKTA Ryszard 88KŁODZKOM70+2M 2300:37:48.65+00:19:537:337.9
50WITT Henryk 85NORBSOFT.PLSOPOTM60-692M 2400:38:51.25+00:20:567:467.7
Znaleziono 50 wynik(ów)