I BIEG KRYNICKI - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Krynica Morska
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
53
Wystartowało/ Started:
50
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
50
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1POCHRANOWICZ Aleksandra 96MKL SZCZECINEKGDAŃSKK18-291K 100:19:53.40 3:5815.1
2STANISZEWSKA Joanna 70SPORTEVOGDAŃSKK30-391K 200:23:46.25+00:03:524:4512.6
3PODOLSKA Joanna 106ELBLĄGK30-392K 300:23:49.55+00:03:564:4612.6
4BŁASZAK Magdalena 9MALBORKK30-393K 400:24:46.25+00:04:524:5712.1
5GRZĄDKA Monika 99SPORTEVOGDAŃSKK30-394K 500:26:35.80+00:06:425:1911.3
6FLIS Kamila 16ETER-MEDGDAŃSKK30-395K 600:26:43.75+00:06:505:2011.2
7SWAT Katarzyna 75KRYNICA MORSKAK40-491K 700:27:24.95+00:07:315:2910.9
8BABEROWSKA Jolanta 2GDAŃSKK40-492K 800:27:49.40+00:07:565:3310.8
9PRĄTNICKA Kasia 58GDAŃSKK40-493K 900:27:51.70+00:07:585:3410.8
10ROGOWSKA-KONAT Emilia 62EKG MIKOSZEWOMIKOSZEWOK30-396K 1000:28:06.40+00:08:135:3710.7
11JABŁOŃSKA Magda 100GDAŃSK RUSINESS RUNGDAŃSKK40-494K 1100:28:49.80+00:08:565:4610.4
12GŁOWACKA Anna 19IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK40-495K 1200:29:01.50+00:09:085:4810.3
13STĘPIEŃ Agata 72WARSZAWAK40-496K 1300:29:10.85+00:09:175:5010.3
14SZPILMAN Katarzyna 80GDYNIAK50-591K 1400:29:11.60+00:09:185:5010.3
15KAMIŃSKA Sonia 35ANANASYWARSZAWAK30-397K 1500:29:19.60+00:09:265:5110.2
16MALISZEWSKA Marianna 49ELBLĄGK50-592K 1600:29:41.15+00:09:475:5610.1
17BIELIŃSKA Natalia 103ELBLĄGK18-292K 1700:30:12.45+00:10:196:029.9
18PŁODZICKA Ania 55IŁAWAK30-398K 1800:30:18.00+00:10:246:039.9
19SOBIESIAK Agnieszka 65SAPIĄCE GAZELEJUSZKOWOK40-497K 1900:30:31.60+00:10:386:069.8
20RESZCZYŃSKA Monika 61GDAŃSKK40-498K 2000:30:34.65+00:10:416:079.8
21WURMAŃSKA Helena 92KIELCEK30-399K 2100:31:09.90+00:11:166:149.6
22SZYLKA Justyna 81KOWALEK18-293K 2200:31:18.65+00:11:256:159.6
23PIOTROWICZ-GNYP Sylwia 54RÓŻYNYK40-499K 2300:31:36.40+00:11:436:199.5
24TOMAS Patrycja 97PATI I TOMEK RTK30-3910K 2400:34:16.70+00:14:236:518.8
25BARTCZAK Alicja 7REWAK40-4910K 2500:35:02.35+00:15:087:008.6
26SOWA Renia 68IKS ATAK ELBLĄGELBLĄGK40-4911K 2600:35:31.55+00:15:387:068.4
Znaleziono 26 wynik(ów)