I BIEG KRYNICKI - 5KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem; Sportevo Triathlon Team
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Krynica Morska
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
53
Wystartowało/ Started:
50
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
50
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K16-17 | M16-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1RAKOCZY Marcin 59ITEN - THE HOME OF CHAMPIONSGDYNIAM18-291M 100:17:54.95 3:3516.7
2ILNICKI Darek 30OCRTRAININGKRAKÓWM30-391M 200:18:26.65+00:00:313:4116.3
3SZARKO Maciej 76ELBLĄGM40-491M 300:20:14.65+00:02:194:0214.8
4KONAT Grześ 38POLSKAMIKOSZEWOM40-492M 400:21:29.30+00:03:344:1714
5TONGA Jan 82ELBLĄGM30-392M 500:21:40.35+00:03:454:2013.8
6BABEROWSKI Marek 3GDAŃSKM50-591M 600:21:40.80+00:03:454:2013.8
7MARCINKOWSKI Michał 50ORLEN RUNNING TEAMPŁOCKM30-393M 700:21:42.20+00:03:474:2013.8
8KUĆ Rafał 102PŁOCKM30-394M 800:22:14.10+00:04:194:2613.5
9AMBROZIAK Lesław 1SPORTEVOGDAŃSKM40-493M 900:22:40.80+00:04:454:3213.2
10JAGODZIŃSKI Damian 33GDAŃSKM18-292M 1000:23:10.55+00:05:154:3812.9
11KUCINSKI Łukasz 44ELBLĄGM18-293M 1100:23:21.75+00:05:264:4012.8
12GAŁĄZKA Krzysztof 18MALBORKM40-494M 1200:24:29.65+00:06:344:5412.2
13KOZIARA Grzegorz 42SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYM60-691M 1300:26:04.85+00:08:095:1311.5
14BALA Mariusz 107ELBLĄGM30-395M 1400:26:25.65+00:08:305:1711.3
15HELWICZ Wojciech 104PTAWARSZAWAM30-396M 1500:26:47.35+00:08:525:2111.2
16GWARDYŃSKI Paweł 28ELBLĄGM30-397M 1600:27:26.30+00:09:315:2910.9
17GRABOWSKI Sebastian 27STRASZYN BIEGAJUSZKOWOM30-398M 1700:27:31.05+00:09:365:3010.9
18GRABKOWSKI Andrzej 25IŁAWAM70+1M 1800:27:35.50+00:09:405:3110.9
19KUBILUS Robert 94BIEGAMY RAZEM RUMIAM40-495M 1900:27:52.80+00:09:575:3410.8
20SANECKI Przemysław 63KS BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘKPASŁĘKM18-294M 2000:28:03.45+00:10:085:3610.7
21DURAS Maciej 108GDYNIAM40-496M 2100:28:30.35+00:10:355:4210.5
22BĄKOWSKI Tomasz 98PATI I TOMEK RTM30-399M 2200:34:16.15+00:16:216:518.8
23DYKTA Ryszard 88KŁODZKOM70+2M 2300:37:48.65+00:19:537:337.9
24WITT Henryk 85NORBSOFT.PLSOPOTM60-692M 2400:38:51.25+00:20:567:467.7
Znaleziono 24 wynik(ów)