I BIEG RADIA GDAŃSK „100 KM DLA NIEPODLEGŁEJ”

Organizator:
Agola Media i Radio Gdańsk
Data:
2018-10-14
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
10
Wystartowało:
10
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
10
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km | 8km | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Sztafety

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaHerk_All
1km
Herk_All
2km
   
1CHOŁODY Ewelina
GRAJCZAK Dagmara
KOALSKA Barbara
KUKLIŃSKANURKOWSKA Lucyna
MŁODAWSKA Sylwia
PRZYBYLSKA Aleksandra
SKUMIAŁ Oskar
TRUSIAK Miłosz
DIUG Franczewska
8Sztafety00:03:2700:07:19
2BUDZYŃSKA Elżbieta
GOŁGOWSKA Małgorzata
KANIUK Maja
KOWALCZYK Justyna
MARCZAK Małgorzata
PAWŁOWSKI Marcin
SIKORSKI Bartosz
TOMCZAK Sebastian
ZIELKOWSKI Dawid
BONŻUR Mariusz
5Sztafety00:03:3700:07:22
3BARCHANOWSKI Andrzej
DUDEK Maja
HELLER Zdzisław
KOSICKA Iwona
ŁUBKOWSKA Magdalena
NADOLNY Piotr
SAŁAJ Angelika
SZEMRYK Tadeusz
WITEK Marcelina
STEC Jadwiga
2Sztafety00:03:2700:07:38
4BOŚ Grzegorz
FURMAN Tomasz
JURSZA Daniel
KOŚLA Justyna
MACIEJEWSKI Tomasz
NOWICKI Mateusz
SIENKIEWICZ Patryk
TOMCZAK Dominik
ZIELKOWSKA Iga
KONWIŃSKI Zbigniew
4Sztafety00:04:1600:07:58
5CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata
GUBERNAT Mirosław
KONON Rafał
LEWANDOWSKI Adam
MROZIK Joanna
ROWIŃSKA-KOLAS Gabriela
STANIUK Bartosz
WAWRZYNIAK Anna
LESZCZUK Tomek
10Sztafety00:03:5800:08:10
6BURDA Sebastian
GORZKOWSKI Paweł
KASPERSKI Dariusz
KOZA Joanna
MATUSZEWSKA Maria
PELA Hanna
SIKORSKI Oliwier
TREDER Adam
ŻYLICZ Paweł
6Sztafety00:03:5600:08:23
7CHODASEWICZ Ewelina
GRABOWSKA Kinga
KĘPIŃSKI Marcin
KRYGIER Ireneusz
MATUSZEWSKI Wojciech
PIOTRKOWSKI Tomasz
SKOCZYŃSKA Renata
TRUSIAK Agnieszka
DIUG Iwona
7Sztafety00:04:4000:08:46
8ANHUT Stanisław
DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł
HANN Grzegorz
KOS Krystian
LISOWSKI Paweł
MUDRYK-PRASZCZAK Katarzyna
SADOWSKI Paweł
STENCEL Jarosław
WITEK Mirosław
SKRZYPNYK Katarzyna
1Sztafety00:05:3200:09:03
9CIŻMOWSKA Barbara
GROTA Mariusz
KOCZOROWSKI Paweł
LEMAŃSKA Katarzyna
MROWIŃSKA Anna
RASIAK Romuald
SMOLIŃSKA Edyta
TURCZYN Grzegorz
WACHOLZ Marta
9Sztafety00:03:4400:09:23
10BORECKI Michał
DYNOWSKA Aleksandra
JANUS Anna
KOSICKI Tomasz
ŁUNKIEWICZ Mateusz
NIZIOŁ Patryk
SIECIŃSKA Emilia
SZMIGIERO Arkadiusz
WOŚ Przemek
WEGNER Aneta
3Sztafety00:04:1500:09:26
Znaleziono 10 wynik(ów)