I BIEG RADIA GDAŃSK „100 KM DLA NIEPODLEGŁEJ”

Organizator/ Organizer:
Agola Media i Radio Gdańsk
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
10
Wystartowało/ Started:
10
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
10
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km | 8km | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Sztafety

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category1km2km3km4km5km6km7km
        
1BARCHANOWSKI Andrzej
DUDEK Maja
HELLER Zdzisław
KOSICKA Iwona
ŁUBKOWSKA Magdalena
NADOLNY Piotr
SAŁAJ Angelika
SZEMRYK Tadeusz
WITEK Marcelina
STEC Jadwiga
2Sztafety00:03:2700:07:3800:11:3800:16:3500:18:3500:23:1000:29:06
2BORECKI Michał
DYNOWSKA Aleksandra
JANUS Anna
KOSICKI Tomasz
ŁUNKIEWICZ Mateusz
NIZIOŁ Patryk
SIECIŃSKA Emilia
SZMIGIERO Arkadiusz
WOŚ Przemek
WEGNER Aneta
3Sztafety00:04:1500:09:2600:12:5200:16:3500:20:4000:24:3700:29:12
3CZAJKOWSKA-JEŻAK Agata
GUBERNAT Mirosław
KONON Rafał
LEWANDOWSKI Adam
MROZIK Joanna
ROWIŃSKA-KOLAS Gabriela
STANIUK Bartosz
WAWRZYNIAK Anna
LESZCZUK Tomek
10Sztafety00:03:5800:08:1000:11:5300:16:2600:20:3300:25:1900:29:37
4BOŚ Grzegorz
FURMAN Tomasz
JURSZA Daniel
KOŚLA Justyna
MACIEJEWSKI Tomasz
NOWICKI Mateusz
SIENKIEWICZ Patryk
TOMCZAK Dominik
ZIELKOWSKA Iga
KONWIŃSKI Zbigniew
4Sztafety00:04:1600:07:5800:11:4900:16:1300:20:3500:25:3500:29:48
5ANHUT Stanisław
DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł
HANN Grzegorz
KOS Krystian
LISOWSKI Paweł
MUDRYK-PRASZCZAK Katarzyna
SADOWSKI Paweł
STENCEL Jarosław
WITEK Mirosław
SKRZYPNYK Katarzyna
1Sztafety00:05:3200:09:0300:13:2300:17:4500:21:4800:26:1500:30:36
6BURDA Sebastian
GORZKOWSKI Paweł
KASPERSKI Dariusz
KOZA Joanna
MATUSZEWSKA Maria
PELA Hanna
SIKORSKI Oliwier
TREDER Adam
ŻYLICZ Paweł
6Sztafety00:03:5600:08:2300:12:0500:16:4000:22:4900:27:2000:31:29
7BUDZYŃSKA Elżbieta
GOŁGOWSKA Małgorzata
KANIUK Maja
KOWALCZYK Justyna
MARCZAK Małgorzata
PAWŁOWSKI Marcin
SIKORSKI Bartosz
TOMCZAK Sebastian
ZIELKOWSKI Dawid
BONŻUR Mariusz
5Sztafety00:03:3700:07:2200:11:4900:17:1300:21:4900:26:5700:32:04
8CHOŁODY Ewelina
GRAJCZAK Dagmara
KOALSKA Barbara
KUKLIŃSKANURKOWSKA Lucyna
MŁODAWSKA Sylwia
PRZYBYLSKA Aleksandra
SKUMIAŁ Oskar
TRUSIAK Miłosz
DIUG Franczewska
8Sztafety00:03:2700:07:1900:11:1100:16:5900:22:1200:28:3500:32:55
9CHODASEWICZ Ewelina
GRABOWSKA Kinga
KĘPIŃSKI Marcin
KRYGIER Ireneusz
MATUSZEWSKI Wojciech
PIOTRKOWSKI Tomasz
SKOCZYŃSKA Renata
TRUSIAK Agnieszka
DIUG Iwona
7Sztafety00:04:4000:08:4600:12:1000:18:3500:23:5200:29:2600:34:06
10CIŻMOWSKA Barbara
GROTA Mariusz
KOCZOROWSKI Paweł
LEMAŃSKA Katarzyna
MROWIŃSKA Anna
RASIAK Romuald
SMOLIŃSKA Edyta
TURCZYN Grzegorz
WACHOLZ Marta
9Sztafety00:03:4400:09:2300:15:0200:20:5900:28:0300:33:3700:40:15
Znaleziono 10 wynik(ów)