I BIEG RYBAKA - 10.6 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina; Gmina Czaplinek
Data/ Date:
2018-09-29
Miejsce/ Place:
Czaplinek
Dystans/ Distance:
10.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
132
Wystartowało/ Started:
119
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
119
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.8km | 5.3km | 8.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Czaplinek | M-Czaplinek | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.8km5.3km8.1kmCzas
netto
10.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DAWID Garski 281M18-291M 100:09:4400:18:1000:27:3700:36:00.52 3:2317.7
2MYDLO Radoslaw 221GINAWAM40-491M 200:09:5700:19:1000:29:4600:38:51.13+00:02:503:3916.4
3WRÓBLEWSKI Krzysztof 272SZCZECINM18-292M 300:09:5600:19:0900:29:4400:39:03.73+00:03:033:4116.3
4FOLTYNIEWICZ Maciej 273SZCZECINEKM40-492M 400:10:0700:19:2700:29:5800:39:18.81+00:03:183:4216.2
5BAZIMIEROWSKI Sylwester 277STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWODOLASZEWOM40-493M 500:10:2300:19:5100:30:3800:40:01.84+00:04:013:4615.9
6KĘDZIERSKI Andrzej 189SZCZECINEKM30-391M 600:09:5400:19:2800:30:1600:40:02.13+00:04:013:4615.9
7ŚWIERAD Przemysław 255100 BATALION ŁĄCZNOŚĆWAŁCZM30-392M 700:10:5900:20:4700:31:5400:41:15.28+00:05:143:5315.4
8MALISZEWSKI Piotr 214RAZ SZCZECINSZCZECINM30-393M 800:10:4300:20:2700:31:3500:41:17.88+00:05:173:5315.4
9KRUKOWSKI Adam 198BIEGAM DLA SIEBIE....:)DRZONOWOM30-394M 900:11:1100:21:2400:32:5400:42:59.43+00:06:584:0314.8
10LESZCZYSZYN Paweł 203SZCZECINEKM30-395M 1000:11:0300:21:1600:32:5200:43:11.41+00:07:104:0414.7
11RAK Adam 229BARWICEM40-494M 1100:10:5300:21:1800:33:0100:43:15.01+00:07:144:0414.7
12PIECHOTA Mariusz 226WATAHA WAŁCZWAŁCZM50+1M 1200:10:5700:21:1800:33:0200:43:21.93+00:07:214:0514.7
13GORSZKA Damian 173WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINM18-293M 1300:10:5400:21:1500:32:5800:43:31.11+00:07:304:0614.6
14GAŁAN Leszek 171ZŁOCIENIECM50+2M 1400:11:3400:21:5700:33:4400:43:38.98+00:07:384:0714.6
15MACIEJKO Witold 213ZŁOCIENIECM50+3M 1500:11:3400:21:5700:33:4300:44:03.54+00:08:034:0914.4
16TRZEPACZ Gabriela 259100 BATALION ŁĄCZNOŚCIKAWĘCZYNK18-291K 100:11:3900:22:1800:34:0800:44:32.68+00:08:324:1214.3
17SERWATKA Krzysztof 236BORNE BIEGABORNE SULINOWOM40-495M 1600:11:5400:22:3500:34:2900:44:50.91+00:08:504:1314.2
18OSTROWSKI Marian 280SENIOR 54ZŁOCIENIECM50+4M 1700:11:3000:22:0500:34:0200:44:51.35+00:08:504:1314.2
19SOBCZAK Adrian 243ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM18-294M 1800:11:3600:22:2000:34:2200:44:51.93+00:08:514:1314.2
20DRAPCZYŃSKI Mateusz 165POZNAŃM18-295M 1900:11:3400:22:1600:34:1900:44:52.57+00:08:524:1414.2
21ŁUKASIEWICZ Michał 209GDAŃSKM30-396M 2000:11:5100:22:2400:34:3000:45:02.90+00:09:024:1514.1
22CHORĄŻY Karolina 159LEO-TEAMKOSZALINK18-292K 200:11:4500:22:2000:34:2500:45:06.56+00:09:064:1514.1
23SUBERLAK Damian 245RUNDORFINACZAPLINEKM18-296M 2100:11:3400:22:1800:34:2700:45:31.87+00:09:314:1714
24CIASTOŃ Tomasz 161ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM30-397M 2200:11:4900:22:4300:35:1300:46:15.14+00:10:144:2113.8
25KATRYCZ Zbigniew 188ŚWIERCZYNAM50+5M 2300:11:3700:22:3300:35:1500:46:34.43+00:10:334:2313.7
26CYGAN Gosia 162BORNE BIEGASZCZECINEKK30-391K 300:11:5500:22:5600:35:2800:46:39.31+00:10:384:2413.6
27KRUKOWSKA Magdalena 197DOJLIDY BIAŁYSTOKDRZONOWOK30-392K 400:12:0100:23:0500:35:4200:47:02.62+00:11:024:2613.5
28FIŁONOWICZ Monika 169SZCZECINEKK40-491K 500:12:0000:23:0500:35:4500:47:09.41+00:11:084:2613.5
29KWIETNIEWSKI Daniel 202KOSZALINM30-398M 2400:11:5100:23:0200:36:1100:47:20.04+00:11:194:2713.4
30SZUĆKO Andrzej 2495 PINŻSZCZECINM30-399M 2500:12:0200:23:1200:36:1600:47:40.18+00:11:394:2913.3
31SPRINGER Marcin 271ZŁOCIENIECM40-496M 2600:12:0300:23:1900:36:2800:47:44.34+00:11:434:3013.3
32CHUPTYŚ Adrian 160RUNDORFINACZAPLINEKM30-3910M 2700:11:3200:23:0300:36:2100:47:55.58+00:11:554:3113.3
33FILOWIAT Justyna 167ULKSTBORNE SULINOWOK30-393K 600:12:1900:23:4400:36:3500:47:55.68+00:11:554:3113.3
34KAPKOWSKI Paweł 186CZAPLINEKM30-3911M 2800:11:4400:23:1900:36:3200:48:06.63+00:12:064:3213.2
35BORUC Marika 156WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK18-293K 700:12:2500:23:5500:36:5000:48:11.17+00:12:104:3213.2
36HNATEJKO Wiesław 279KS ZMARTWYCHSTANIECZŁOCIENIECM40-497M 2900:12:3100:24:0000:37:0200:48:23.38+00:12:224:3313.1
37KOCLEJDA Grzegorz 191RUNDORFINACZAPLINEKM40-498M 3000:12:2700:23:5500:36:5400:48:24.39+00:12:234:3313.1
38MIKOŁAJCZYK Robert 219GDYNIAM40-499M 3100:12:2900:23:5900:36:5800:48:25.98+00:12:254:3413.1
39FILOWIAT Grzegorz 168ULKSTBORNE SULINOWOM40-4910M 3200:12:1700:23:4700:36:5600:48:32.28+00:12:314:3413.1
40JABŁOŃSKI Andrzej 181CZARNEM40-4911M 3300:12:0700:23:3800:36:4900:48:36.97+00:12:364:3513.1
41PROTASIEWICZ Robert 284KOSZALINM40-4912M 3400:13:0400:24:2500:37:3200:48:37.88+00:12:374:3513.1
42SOBAŃSKA Anna 242STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWODOLASZEWOK40-492K 800:12:1800:23:5700:37:0200:48:38.79+00:12:384:3513.1
43BARANOWSKI Kamil 153RUNDORFINACZAPLINEKM30-3912M 3500:13:0400:24:3000:37:3600:48:43.83+00:12:434:3513.1
44JAROSZ Roman 182WAŁCZM50+6M 3600:12:1900:23:5600:37:0600:48:52.62+00:12:524:3613
45STUSIO Zenon 244ZŁOCIENIECM50+7M 3700:12:4400:24:1900:37:2600:48:57.19+00:12:564:3713
46GUTOWSKI Sebastian 178K.B. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4913M 3800:12:4900:24:2200:37:3400:49:15.10+00:13:144:3812.9
47WILINSKI Marek 265K.B SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM50+8M 3900:12:4800:24:2200:37:3400:49:15.19+00:13:144:3812.9
48MACIEJEWSKA Katarzyna 210DRAWSKO POMORSKIEK18-294K 900:12:0000:23:2300:37:0700:49:24.19+00:13:234:3912.9
49ZADROŻNY Szymon 267WATAHA WAŁCZWAŁCZM40-4914M 4000:13:0300:24:4600:38:0200:49:25.64+00:13:254:3912.9
50TOWSTOKORY Marek 258ZŁOTOWZŁOTÓWM40-4915M 4100:12:5500:24:3900:37:4300:49:44.53+00:13:444:4112.8
51GRACZKOWSKI Damian 174PIŁAM18-297M 4200:12:4800:24:1700:37:4200:49:56.79+00:13:564:4212.7
52GRZYB Magdalena 175RUNDORFINACZAPLINEKK18-295K 1000:12:5200:24:3500:38:0100:50:03.75+00:14:034:4312.7
53JARKOWSKI Łukasz 276KALISZ POMORSKIM30-3913M 4300:12:3700:24:3000:38:2700:50:16.86+00:14:164:4412.6
54ŁADWIKOWSKI Bartosz 207GDAŃSKM30-3914M 4400:12:1100:24:2300:38:0500:50:27.24+00:14:264:4512.6
55KUJAWSKI Michał 199SWARZĘDZM18-298M 4500:12:5200:25:0400:38:4000:50:32.15+00:14:314:4612.6
56KUŹMIŃSKI Mateusz 201WAŁCZM18-299M 4600:13:1800:25:2300:38:5200:50:37.22+00:14:364:4612.6
57DOLEŻAN Dominika 112DRAWSKO POMORSKIEK30-394K 1100:12:5300:24:3700:38:0600:50:38.54+00:14:384:4612.6
58ANTONIAK Krzysztof 151CZAPLINEKM30-3915M 4700:13:1300:25:2200:38:5700:50:42.81+00:14:424:4712.5
59MIELEC Marta 218#ZŁOTYNAKILOMETR/#WKURW_TEAMKALISZ POMORSKIK18-296K 1200:13:2900:25:2000:38:5900:50:56.34+00:14:554:4812.5
60KACZOR Sławomir 185ŚWIERCZYNAM40-4916M 4800:13:0300:25:1000:38:5300:50:58.61+00:14:584:4812.5
61KRASOŃ Zbigniew 282ZŁOCIENIECM50+9M 4900:13:0000:25:0900:38:5000:51:00.12+00:14:594:4812.5
62HAŁKA Justyna 180TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK30-395K 1300:13:0900:25:1800:39:0600:51:36.38+00:15:354:5212.3
63SAPIŃSKI Robert 235CZAPLINEKM30-3916M 5000:13:0300:25:1700:39:2100:51:42.34+00:15:414:5212.3
64RUTKOWSKA Anna 233WATAHA WAŁCZWAŁCZK40-493K 1400:13:0900:25:2100:39:3700:52:01.78+00:16:014:5412.2
65MARKIEWICZ Aleksandra 215POŁCZYN ZDRÓJK30-396K 1500:13:1300:25:3100:39:2900:52:11.90+00:16:114:5512.2
66ZAGALSKA Paulina 268POŁCZYN ZDRÓJK30-397K 1600:13:2600:25:5400:40:0500:52:19.13+00:16:184:5612.2
67OPIEŁKA Kamil 222O CO BIEGA W KALETACHZŁOCIENIECM18-2910M 5100:12:5000:25:1300:39:3600:52:25.90+00:16:254:5612.1
68SŁAPCZYŃSKA Marta 275KALISZ POMORSKIK18-297K 1700:13:1000:25:3700:40:0400:52:26.14+00:16:254:5612.1
69TWARDOWSKI Jacek 278WAŁCZM50+10M 5200:13:4600:26:1000:40:1200:52:32.58+00:16:324:5712.1
70ŁUCZEJKO Sławomir 208SZCZECINEKM50+11M 5300:13:2900:26:0900:40:2200:52:46.20+00:16:454:5812
71TYLMAN Piotr 260RUNDORFINACZAPLINEKM30-3917M 5400:12:3200:24:4100:39:1800:52:50.23+00:16:494:5912
72SZWAJA Maciej 250PAULINA SZWAJACZAPLINEKM30-3918M 5500:14:0600:26:4700:40:5800:52:55.78+00:16:554:5912
73BARDOŃSKI Karol 154JW1696ZŁOCIENIECM18-2911M 5600:13:2900:25:5900:40:3100:53:26.72+00:17:265:0211.9
74KOPERSKI Grzegorz 194WAŁCZM30-3919M 5700:13:3800:26:2700:41:0000:53:31.91+00:17:315:0311.9
75SZYMAŃSKI Adam 252KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM30-3920M 5800:14:2300:27:0400:41:2000:53:39.16+00:17:385:0311.9
76SIWCZYŃSKI Filip 238KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM30-3921M 5900:14:2300:27:0400:41:2200:53:42.35+00:17:415:0311.8
77WOJTANOWSKI Michał 283ŚWIDWINM30-3922M 6000:15:2500:28:1100:41:4700:53:43.19+00:17:425:0411.8
78PASOŃ Krzysztof 223CZAPLINEKM40-4917M 6100:13:4200:26:1300:40:3700:53:47.15+00:17:465:0411.8
79KOŁATKA Mariusz 193BORNE SULINOWOM40-4918M 6200:13:1900:26:1900:41:0400:53:57.52+00:17:565:0511.8
80SŁOMKA Maciej 240PANŚWIERCZYNAM40-4919M 6300:13:0700:25:2900:40:2400:54:00.22+00:17:595:0511.8
81HAŁKA Arkadiusz 179TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4920M 6400:14:0600:27:0600:41:4800:54:45.02+00:18:445:0911.6
82DRACZYŃSKI Zygmunt 164TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM50+12M 6500:14:0500:27:0800:41:5000:54:58.48+00:18:575:1111.6
83ZIMNICKI Tomasz 269CZAPLINEKM30-3923M 6600:14:1400:27:2400:42:2800:55:18.31+00:19:175:1311.5
84GRACZYKOWSKI Tomasz 274CZAPLINEKM30-3924M 6700:13:5900:27:1600:42:2700:55:28.10+00:19:275:1411.5
85BORUC Barbara 157PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK40-494K 1800:14:1200:27:1800:42:1900:55:45.07+00:19:445:1511.4
86BILL Łukasz 155BORNE SULINOWOM30-3925M 6800:13:5000:26:5900:42:1500:56:02.02+00:20:015:1711.4
87GOŁUCH Łukasz 172POLSKAM30-3926M 6900:14:5900:27:5700:42:5100:56:06.48+00:20:055:1711.3
88KAROLCZAK Katarzyna 261OKONEKK18-298K 1900:14:4600:28:0100:42:5800:56:15.76+00:20:155:1811.3
89GAŁAN Joanna 170ZŁOCIENIECK50+1K 2000:14:4900:28:0500:43:1600:56:39.57+00:20:395:2011.2
90BANASZKIEWICZ Kasia 152KACZORYK50+2K 2100:14:1400:27:3900:42:5900:56:58.31+00:20:575:2211.2
91LOREK Marek 206ZŁOCIENIECM40-4921M 7000:13:5300:27:2800:43:2900:57:50.78+00:21:505:2711
92KOZŁOWSKI Piotr 195HUSARIA RACE TEAMJASTROWIEM30-3927M 7100:14:1300:28:0200:43:5500:57:51.15+00:21:505:2711
93LISICKI Jan 205FUNDACJA DZIKA OSTOJASZCZECINM50+13M 7200:15:3700:29:2900:45:1700:58:33.06+00:22:325:3110.9
94KOŁAKOWSKI Dariusz 192K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4922M 7300:15:3500:29:2800:45:1300:58:55.16+00:22:545:3310.8
95KĘPKA Mirosław 190K.B.SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM40-4923M 7400:15:3500:29:2700:45:1300:58:55.35+00:22:545:3310.8
96CHOMICZ Dawid 158SZCZECINM30-3928M 7500:14:4800:29:0000:44:3700:59:08.47+00:23:075:3410.8
97ŻYGOWSKI Marcin 270MIROSŁAWIECM30-3929M 7600:15:3200:29:2200:45:1500:59:16.61+00:23:165:3510.7
98SOBALA Anna 241CZAPLINEKK30-398K 2200:15:3200:29:2300:45:1600:59:16.68+00:23:165:3510.7
99METKOWSKA Beata 217HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK50+3K 2300:14:4900:28:5900:45:1300:59:29.66+00:23:295:3610.7
100PIECHOTA Elżbieta 227WATAHA WAŁCZWAŁCZK40-495K 2400:15:5200:30:1000:45:4200:59:35.55+00:23:355:3710.7
101WOJTANOWSKI Tomasz 266KB. SPRINT ŚWIDWINŚWIDWINM30-3930M 7700:15:0200:28:5300:45:3801:00:08.83+00:24:085:4010.6
102DEPTUŁA-BILL Bożena 163BORNE SULINOWOK30-399K 2500:15:1100:29:2700:46:0801:00:53.75+00:24:535:4410.4
103MATUSZAK Justyna 216RUNDORFINAWIERZCHOWOK18-299K 2600:15:2100:30:2100:47:1801:01:54.06+00:25:535:5010.3
104MACIEJEWSKI Andrzej 212DRAWSKO POMORSKIEM50+14M 7800:15:4400:30:1100:47:4101:02:38.80+00:26:385:5410.2
105MACIEJEWSKA Lucyna 211DRAWSKO POMORSKIEK50+4K 2700:15:4700:30:1100:47:4301:02:39.69+00:26:395:5410.1
106JURCZYSZYN Adrian 183CZAPLINEKM18-2912M 7900:15:5100:30:0300:47:3101:02:54.00+00:26:535:5610.1
107SUBIETA Magdalena 246SZCZECINEKK30-3910K 2800:16:1500:31:1200:47:4701:03:00.14+00:26:595:5610.1
108RUDNICKA Mariola 232SZCZECINEKK40-496K 2900:16:3000:31:1500:47:5601:03:29.11+00:27:285:5910
109WDOWIAK Kasia 264WKURW_TEAMSZCZECINEKK30-3911K 3000:17:2400:32:3500:49:2701:04:38.90+00:28:386:059.8
110DUCHNOWSKA Kamila 166HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK30-3912K 3100:16:4100:32:1900:49:4301:04:52.83+00:28:526:079.8
111PAWŁOWICZ Dariusz 225HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM40-4924M 8000:16:3500:32:1100:49:4501:04:54.89+00:28:546:079.8
112SKRZYPIEC Paweł 239DRAWSKO POMORSKIEM40-4925M 8100:15:2000:30:2200:48:5401:05:26.98+00:29:266:109.7
113WALCZAK Adam 262BARWICEM50+15M 8200:16:2800:32:1700:50:3601:06:28.53+00:30:286:169.6
114WAŚNIEWSKA Ewa 263RUNDORFINABARWICEK40-497K 3200:17:3600:33:1200:50:5501:06:35.37+00:30:346:169.5
115PAWŁOWICZ Izabela 224HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKK40-498K 3300:16:3500:32:1700:50:3401:06:41.52+00:30:416:179.5
116RONIN-WALKNOWSKI Przemysław 231SZCZECINM40-4926M 8300:15:1600:31:4300:50:2601:06:43.76+00:30:436:179.5
117GRZYSTEK Madzia 176WKURWTEAMSITNOK30-3913K 3400:17:2400:33:2000:51:5401:09:00.24+00:32:596:309.2
118GRZYSTEK Marcin 177SITNOM30-3931M 8400:17:2400:33:2000:51:5501:09:00.62+00:33:006:309.2
119SZCZEBLEWSKI Józef 248RUNDORFINAMANOWOM50+16M 8500:21:3900:41:3501:04:0901:25:34.01+00:49:338:047.4
Znaleziono 119 wynik(ów)