Organizator : | Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina; Gmina Czaplinek |
Data : | 2018-09-29 |
Miejsce : | Czaplinek |
Dystans : | 10.6 km |
Zgłoszonych : | 132 |
Wystartowało : | 119 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 119 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czap_All 2.8km | Herk_All 5.3km | Czap_All 8.1km | Czas netto 10.6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MYDLO Radoslaw | 221 | GINAWA | M40-49 | 1 | M 2 | 00:09:57 | 00:19:10 | 00:29:46 | 00:38:51.13 | 3:39 | 16.4 (100%) | |||
2 | FOLTYNIEWICZ Maciej | 273 | SZCZECINEK | M40-49 | 2 | M 4 | 00:10:07 | 00:19:27 | 00:29:58 | 00:39:18.81 | +00:00:27 (1.2%) | 3:42 | 16.2 (98.8%) | ||
3 | BAZIMIEROWSKI Sylwester | 277 | STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWO | DOLASZEWO | M40-49 | 3 | M 5 | 00:10:23 | 00:19:51 | 00:30:38 | 00:40:01.84 | +00:01:10 (2.9%) | 3:46 | 15.9 (97.0%) | |
4 | RAK Adam | 229 | BARWICE | M40-49 | 4 | M 11 | 00:10:53 | 00:21:18 | 00:33:01 | 00:43:15.01 | +00:04:23 (10.2%) | 4:04 | 14.7 (89.6%) | ||
5 | SERWATKA Krzysztof | 236 | BORNE BIEGA | BORNE SULINOWO | M40-49 | 5 | M 16 | 00:11:54 | 00:22:35 | 00:34:29 | 00:44:50.91 | +00:05:59 (13.4%) | 4:13 | 14.2 (86.6%) | |
6 | SPRINGER Marcin | 271 | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 6 | M 26 | 00:12:03 | 00:23:19 | 00:36:28 | 00:47:44.34 | +00:08:53 (18.6%) | 4:30 | 13.3 (81.1%) | ||
7 | HNATEJKO Wiesław | 279 | KS ZMARTWYCHSTANIEC | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 7 | M 29 | 00:12:31 | 00:24:00 | 00:37:02 | 00:48:23.38 | +00:09:32 (19.7%) | 4:33 | 13.1 (79.9%) | |
8 | KOCLEJDA Grzegorz | 191 | RUNDORFINA | CZAPLINEK | M40-49 | 8 | M 30 | 00:12:27 | 00:23:55 | 00:36:54 | 00:48:24.39 | +00:09:33 (19.7%) | 4:33 | 13.1 (79.9%) | |
9 | MIKOŁAJCZYK Robert | 219 | GDYNIA | M40-49 | 9 | M 31 | 00:12:29 | 00:23:59 | 00:36:58 | 00:48:25.98 | +00:09:34 (19.8%) | 4:34 | 13.1 (79.9%) | ||
10 | FILOWIAT Grzegorz | 168 | ULKST | BORNE SULINOWO | M40-49 | 10 | M 32 | 00:12:17 | 00:23:47 | 00:36:56 | 00:48:32.28 | +00:09:41 (20.0%) | 4:34 | 13.1 (79.9%) | |
11 | JABŁOŃSKI Andrzej | 181 | CZARNE | M40-49 | 11 | M 33 | 00:12:07 | 00:23:38 | 00:36:49 | 00:48:36.97 | +00:09:45 (20.1%) | 4:35 | 13.1 (79.9%) | ||
12 | PROTASIEWICZ Robert | 284 | KOSZALIN | M40-49 | 12 | M 34 | 00:13:04 | 00:24:25 | 00:37:32 | 00:48:37.88 | +00:09:46 (20.1%) | 4:35 | 13.1 (79.9%) | ||
13 | GUTOWSKI Sebastian | 178 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40-49 | 13 | M 38 | 00:12:49 | 00:24:22 | 00:37:34 | 00:49:15.10 | +00:10:23 (21.1%) | 4:38 | 12.9 (78.7%) | |
14 | ZADROŻNY Szymon | 267 | WATAHA WAŁCZ | WAŁCZ | M40-49 | 14 | M 40 | 00:13:03 | 00:24:46 | 00:38:02 | 00:49:25.64 | +00:10:34 (21.4%) | 4:39 | 12.9 (78.7%) | |
15 | TOWSTOKORY Marek | 258 | ZŁOTOW | ZŁOTÓW | M40-49 | 15 | M 41 | 00:12:55 | 00:24:39 | 00:37:43 | 00:49:44.53 | +00:10:53 (21.9%) | 4:41 | 12.8 (78.0%) | |
16 | KACZOR Sławomir | 185 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 16 | M 48 | 00:13:03 | 00:25:10 | 00:38:53 | 00:50:58.61 | +00:12:07 (23.8%) | 4:48 | 12.5 (76.2%) | ||
17 | PASOŃ Krzysztof | 223 | CZAPLINEK | M40-49 | 17 | M 61 | 00:13:42 | 00:26:13 | 00:40:37 | 00:53:47.15 | +00:14:56 (27.8%) | 5:04 | 11.8 (72.0%) | ||
18 | KOŁATKA Mariusz | 193 | BORNE SULINOWO | M40-49 | 18 | M 62 | 00:13:19 | 00:26:19 | 00:41:04 | 00:53:57.52 | +00:15:06 (28.0%) | 5:05 | 11.8 (72.0%) | ||
19 | SŁOMKA Maciej | 240 | PAN | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 19 | M 63 | 00:13:07 | 00:25:29 | 00:40:24 | 00:54:00.22 | +00:15:09 (28.1%) | 5:05 | 11.8 (72.0%) | |
20 | HAŁKA Arkadiusz | 179 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | M40-49 | 20 | M 64 | 00:14:06 | 00:27:06 | 00:41:48 | 00:54:45.02 | +00:15:53 (29.0%) | 5:09 | 11.6 (70.7%) | |
21 | LOREK Marek | 206 | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 21 | M 70 | 00:13:53 | 00:27:28 | 00:43:29 | 00:57:50.78 | +00:18:59 (32.8%) | 5:27 | 11 (67.1%) | ||
22 | KOŁAKOWSKI Dariusz | 192 | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40-49 | 22 | M 73 | 00:15:35 | 00:29:28 | 00:45:13 | 00:58:55.16 | +00:20:04 (34.1%) | 5:33 | 10.8 (65.9%) | |
23 | KĘPKA Mirosław | 190 | K.B.SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M40-49 | 23 | M 74 | 00:15:35 | 00:29:27 | 00:45:13 | 00:58:55.35 | +00:20:04 (34.1%) | 5:33 | 10.8 (65.9%) | |
24 | PAWŁOWICZ Dariusz | 225 | HUSARIA RACE TEAM | SZCZECINEK | M40-49 | 24 | M 80 | 00:16:35 | 00:32:11 | 00:49:45 | 01:04:54.89 | +00:26:03 (40.1%) | 6:07 | 9.8 (59.8%) | |
25 | SKRZYPIEC Paweł | 239 | DRAWSKO POMORSKIE | M40-49 | 25 | M 81 | 00:15:20 | 00:30:22 | 00:48:54 | 01:05:26.98 | +00:26:35 (40.6%) | 6:10 | 9.7 (59.1%) | ||
26 | RONIN-WALKNOWSKI Przemysław | 231 | SZCZECIN | M40-49 | 26 | M 83 | 00:15:16 | 00:31:43 | 00:50:26 | 01:06:43.76 | +00:27:52 (41.8%) | 6:17 | 9.5 (57.9%) |
Znaleziono 26 wynik(ów)