I BIEG RYBAKA - 5.3 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina; Gmina Czaplinek
Data/ Date:
2018-09-29
Miejsce/ Place:
Czaplinek
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
125
Wystartowało/ Started:
110
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
110
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.8km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.8kmCzas
netto
5.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAROCKI Bartosz 23SZCZECINM-OPEN1M 100:09:5500:19:15.82 3:3716.5
2GĄSIOREK Mariusz 19NOVARTIS POLSKADOLASZEWOM-OPEN2M 200:10:2700:19:45.36+00:00:293:4316.1
3MARET Robert 49LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM-OPEN3M 300:10:4700:20:18.88+00:01:033:5015.7
4KACZMAREK Maciej 111BROS TEAMSZCZECINM-OPEN4M 400:10:3100:20:40.35+00:01:243:5415.4
5PAWŁOWICZ Roland 60HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN5M 500:10:4200:20:53.42+00:01:373:5615.2
6ROMANOWICZ Piotr 72RUNGRYF GRYFICERESKOM-OPEN6M 600:11:1700:21:26.74+00:02:104:0214.8
7BIAŁCZYK Mariusz 6LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM-OPEN7M 700:11:2500:21:42.90+00:02:274:0514.6
8ZIELIŃSKA Anna 108TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-OPEN1K 100:11:2200:21:45.08+00:02:294:0614.6
9KACZOR Agnieszka 27DEBRZNOK-OPEN2K 200:11:0300:21:48.18+00:02:324:0614.6
10SZŁAPAK Krzysztof 86ZDRUN EXTREMEDRAWSKO POM.M-OPEN8M 800:11:2700:21:50.90+00:02:354:0714.6
11KUBIŚ Paweł 39SZCZECINEKM-OPEN9M 900:11:3300:22:00.24+00:02:444:0914.4
12SULIK Krzysztof 247MIROSŁAWIECM-OPEN10M 1000:11:2300:22:09.30+00:02:534:1014.4
13SKONIECZNY Michał 80PRO BODY FITNESS & STOWARZYSZENIE AKTYWNEGO WAŁU POMORSKIEGOCZAPLINEKM-OPEN11M 1100:11:3100:22:56.38+00:03:404:1913.9
14KOZIARZ Mirosław 332 BRYGADA ZMECHANIZOWANACZAPLINEKM-OPEN12M 1200:12:1500:23:21.54+00:04:054:2413.6
15PIETRZAK Michał 62OKONEKM-OPEN13M 1300:12:0600:23:22.44+00:04:064:2413.6
16WIŚNIEWSKA Magdalena 103DRAWSKO POMORSKIEK-OPEN3K 300:12:1900:23:53.01+00:04:374:3013.3
17ŚWIERCZ Dariusz 91WAŁCZM-OPEN14M 1400:12:3700:24:33.78+00:05:174:3713
18PASTUSZEK Rafał 57PASTUSZEKTEAMPIŁAM-OPEN15M 1500:12:3600:24:38.47+00:05:224:3812.9
19RAK Anna 228BARWICEK-OPEN4K 400:12:5100:24:45.80+00:05:294:4012.8
20KUZIO Justyna 43CZAPLINEKK-OPEN5K 500:13:0100:24:48.39+00:05:324:4012.8
21NOSAL Mariusz 54SZCZECINEKM-OPEN16M 1600:12:3600:25:00.90+00:05:454:4312.7
22SZŁAPAK Beata 87ZDRUN EXTREMEDRAWSKO POM.K-OPEN6K 600:13:0200:25:14.88+00:05:594:4512.6
23DMOCHOWSKI Radosław 119ZŁOCIENIECM-OPEN17M 1700:13:1100:25:15.56+00:05:594:4612.6
24SKIBICKA Marta 79CZAPLINEKK-OPEN7K 700:13:0500:25:17.21+00:06:014:4612.6
25SEPIOTEK Kamil 76CZAPLINEKM-OPEN18M 1800:13:4100:25:22.47+00:06:064:4712.5
26JAROSZEWICZ Andrzej 25JARACZEWOM-OPEN19M 1900:12:4100:25:27.55+00:06:114:4812.5
27DZIURDZ Joanna 17DRAWSKO POMK-OPEN8K 800:13:3800:25:52.28+00:06:364:5212.3
28GĘBALA Paweł 120WAŁCZM-OPEN20M 2000:13:5500:25:58.42+00:06:424:5312.2
29SKUZA Piotr 81WAŁCZM-OPEN21M 2100:13:3400:26:02.70+00:06:464:5412.2
30PODSTAWSKI Jakub 65CZAPLINEKM-OPEN22M 2200:14:0600:26:21.94+00:07:064:5812.1
31RYCERSKI Rafał 73CZAPLINEKM-OPEN23M 2300:13:4700:26:28.16+00:07:124:5912
32PIĘTOSA Daniel 641974CZAPLINEKM-OPEN24M 2400:13:5300:26:37.69+00:07:215:0111.9
33KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 41CZARNEK-OPEN9K 900:14:0500:26:51.53+00:07:355:0311.8
34BANY Mirela 4DRAWSKO POMORSKIEK-OPEN10K 1000:13:4000:26:58.76+00:07:425:0511.8
35BOŃKOWSKI Jakub 10KALISZ POMORSKIM-OPEN25M 2500:14:0700:27:06.30+00:07:505:0611.7
36ROKITA Emilia 70CZARNEK-OPEN11K 1100:14:0500:27:10.52+00:07:545:0711.7
37ROMAN KOPERSKA Agnieszka 71WAŁCZK-OPEN12K 1200:14:2200:27:14.69+00:07:585:0811.7
38WAŚNIEWSKI Arek 97RUNDORFINABARWICEM-OPEN26M 2600:14:1200:27:27.40+00:08:115:1011.6
39BOŃKOWSKI Cezar 9RUNDORFINACZAPLINEKM-OPEN27M 2700:14:4100:27:47.61+00:08:315:1411.4
40SUCHOŃSKI Tomasz 83OSIEK DRAWSKIM-OPEN28M 2800:14:3400:27:50.70+00:08:345:1511.4
41RYNKIEWICZ Aleksandra 75TEAM BIEGOWY WALDEKSZCZECINEKK-OPEN13K 1300:14:3500:28:13.70+00:08:575:1911.3
42LUTYŃSKA Ewa 46CZAPLINEKK-OPEN14K 1400:14:3200:28:20.09+00:09:045:2011.2
43JUSZCZAK Karolina 26RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN15K 1500:14:5100:28:26.53+00:09:105:2211.2
44ŻBIKOWSKI Paweł 109CZAPLINEKM-OPEN29M 2900:14:5000:28:30.05+00:09:145:2211.2
45GZUBICKI Piotr 21CZAPLINEKM-OPEN30M 3000:15:1900:28:34.11+00:09:185:2311.1
46BARTOSIAK Tomasz 5RUNNERS OF WAŁCZWAŁCZM-OPEN31M 3100:15:0400:28:44.11+00:09:285:2511.1
47OGONOWSKI Jacek 77OGON'S TEAMWAŁCZM-OPEN32M 3200:14:4700:28:45.69+00:09:295:2511.1
48WISNIEWSKA Marta 102WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN16K 1600:14:5400:28:52.24+00:09:365:2611
49CHODAK Monika 12STARGARDK-OPEN17K 1700:15:0700:29:14.06+00:09:585:3010.9
50DRZAZGA Zbigniew 15SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN33M 3300:14:3600:29:19.57+00:10:035:3110.8
51BANACH Andrzej 3RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM-OPEN34M 3400:15:2700:29:19.69+00:10:035:3210.8
52KUCHTA Emilia 40RUNGRYF GRYFICEGRYFICEK-OPEN18K 1800:15:2700:29:20.39+00:10:045:3210.8
53DZIEWIETKOWSKI Tomek 16RUNDORFINACZAPLINEKM-OPEN35M 3500:14:5200:29:23.56+00:10:075:3210.8
54RYNKIEWICZ Piotr 74TEAM BIEGOWY WALDEKSZCZECINEKM-OPEN36M 3600:15:1800:29:33.17+00:10:175:3410.8
55BOŁDYSZ Iwona 8ŚWIERCZYNAK-OPEN19K 1900:14:5700:29:38.53+00:10:225:3510.7
56MARET Wacław 50LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAM-OPEN37M 3700:15:3100:29:41.55+00:10:255:3610.7
57BURBULIS Agnieszka 11LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAK-OPEN20K 2000:15:3200:29:42.16+00:10:265:3610.7
58GABRYŚ Ewelina 113CZAPLINEKK-OPEN21K 2100:15:2100:29:50.12+00:10:345:3710.7
59JAROSZEWICZ Joanna 24JARACZEWOK-OPEN22K 2200:15:2200:29:54.98+00:10:395:3810.6
60WOJTECZKO Magdalena 105CZAPLINEKK-OPEN23K 2300:15:2500:29:58.11+00:10:425:3910.6
61WILK Klaudia 100RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN24K 2400:15:3100:30:34.06+00:11:185:4610.4
62FIRLEJ Agnieszka 18STOWARZYSZENIE SPORTOWE GRUPA BIEGOWA RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN25K 2500:15:5400:30:39.70+00:11:235:4710.4
63SYDOR Kasia 84RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN26K 2600:15:5400:30:54.29+00:11:385:4910.3
64KOZLOWSKA Karolina 35ZABIEGANI NOCAOKONEKK-OPEN27K 2700:16:3800:30:57.52+00:11:415:5010.3
65NOSAL Anna 53SZCZECINEKK-OPEN28K 2800:16:0800:31:02.43+00:11:465:5110.2
66PAWLIK Wojciech 59SZCZECINEKM-OPEN38M 3800:16:2400:31:08.09+00:11:525:5210.2
67DMOCHOWSKA Monika 14ZŁOCIENIECK-OPEN29K 2900:16:2000:31:10.61+00:11:545:5310.2
68WILK Adam 101TORUŃM-OPEN39M 3900:15:5900:31:12.62+00:11:565:5310.2
69KOCIELSKA Agata 30BORNE BIEGABORNE SULINOWOK-OPEN30K 3000:16:0000:31:12.91+00:11:575:5310.2
70CZERNIA Sylwia 117KATOWICEK-OPEN31K 3100:16:2200:31:19.38+00:12:035:5410.1
71GRACZYKOWSKA Kamila 118CZAPLINEKK-OPEN32K 3200:16:2200:31:23.70+00:12:075:5510.1
72SZMID Katarzyna 88ZŁOCIENIECK-OPEN33K 3300:16:2000:31:29.45+00:12:135:5610.1
73WOŹNIAK Iwona 106RUNGRYF GRYFICERESKOK-OPEN34K 3400:15:5600:31:29.95+00:12:145:5610.1
74KOZŁOWSKA Paulina 36ZA-BIEGANE BABECZKI NOWOGARDNOWOGARDK-OPEN35K 3500:16:3100:31:31.76+00:12:155:5610.1
75ŻUBRECKA Sylwia 110WAŁECKIE BULDOŻERYWAŁCZK-OPEN36K 3600:16:3100:31:53.73+00:12:376:0110
76GRUBIZNA Marta 20RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN37K 3700:16:2900:31:53.87+00:12:386:0110
77JANAS-HANZEL Milena 22WAŁECKIE BULDOŻERYWAŁCZK-OPEN38K 3800:16:3100:31:53.88+00:12:386:0110
78WICHER Alicja 98WAŁECKIE BULDOŻERYWAŁCZK-OPEN39K 3900:16:3100:31:54.32+00:12:386:0110
79DĄBROWSKA Katarzyna 13RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN40K 4000:16:2900:32:06.79+00:12:506:039.9
80MOWCZAN Regina 52WAŁCZK-OPEN41K 4100:16:5200:32:10.17+00:12:546:049.9
81BIERNAT Tomek 7CZAPLINEKM-OPEN40M 4000:16:2000:32:11.73+00:12:556:049.9
82APANEL Iwona 2WIERZCHOWOK-OPEN42K 4200:16:2700:32:14.22+00:12:586:059.9
83SZCZECHOWSKI Adrian 85STOWARZYSZENIE AKTYWNEGO WAŁU POMORSKIEGO & PROBODYFITNESSZDBICEM-OPEN41M 4100:16:0000:32:20.09+00:13:046:069.8
84OGONOWSKA Anna 51OGONS TEAMWAŁCZK-OPEN43K 4300:17:2800:32:23.53+00:13:076:069.8
85SIKORA Monika 78ZŁOCIENIECK-OPEN44K 4400:16:5200:32:24.99+00:13:096:069.8
86KOŚMIDER Adam 116BURMISTRZCZAPLINEKM-OPEN42M 4200:15:5200:32:37.44+00:13:216:099.7
87JURCZYSZYN Zyta 184CZAPLINEK BIEGACZAPLINEKK-OPEN45K 4500:16:3300:32:56.31+00:13:406:139.7
88OGONOWSKI Marek 55OGON'S TEAMWAŁCZM-OPEN43M 4300:17:1400:33:02.31+00:13:466:139.6
89ZADROŻNA Magdalena 107WAŁCZK-OPEN46K 4600:17:1100:33:05.47+00:13:496:149.6
90RUCKA Ewelina 115KWW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄCZAPLINEKK-OPEN47K 4700:17:1800:33:08.76+00:13:526:159.6
91NOWICKI Maciej 114KWW MACIEJ NOWICKI CZAPLINEK Z PRZYSZŁOŚCIĄCZAPLINEKM-OPEN44M 4400:17:1000:33:08.76+00:13:526:159.6
92OGONOWSKA Renata 123OGON'S TEAMWAŁCZK-OPEN48K 4800:17:2900:33:16.44+00:14:006:169.6
93TOKARZ Emilia 94ZŁOCIENIECK-OPEN49K 4900:16:5400:33:37.57+00:14:216:209.5
94SUCHOŃSKA Joanna 82OSIEK DRAWSKIK-OPEN50K 5000:17:3900:33:41.16+00:14:256:219.4
95GRABKA Zuzanna 122WAŁCZK-OPEN51K 5100:17:3700:33:45.07+00:14:296:229.4
96KOZIARZ Joanna 34CZAPLINEKK-OPEN52K 5200:17:4500:33:48.93+00:14:336:229.4
97PAWŁOWICZ Ewelina 61STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDK-OPEN53K 5300:17:1200:33:54.80+00:14:386:239.4
98PASZKIEWICZ Aleksandra 58RUNDORFUNACZAPLINEKK-OPEN54K 5400:17:4200:34:31.82+00:15:166:309.2
99TRĘBSKA Marta 95#ZABIEGANINOCĄOKONEKK-OPEN55K 5500:17:5800:34:48.35+00:15:326:339.1
100WODZYŃSKA Katarzyna 104ZABIEGANI NOCĄ OKONEKOKONEKK-OPEN56K 5600:17:5800:34:48.39+00:15:326:339.1
101RACHUTA Marcin 67CZAPLINEKM-OPEN45M 4500:17:4600:34:49.01+00:15:336:349.1
102PIĘTKA Agnieszka 63SZYDŁOWOK-OPEN57K 5700:16:5100:34:52.97+00:15:376:349.1
103ŚWITAJ Katarzyna 93BRAVELESS_RUNSZCZECINEKK-OPEN58K 5800:18:1000:36:02.52+00:16:466:488.8
104PAJĄK Patrycja 56ZŁOCIENIECK-OPEN59K 5900:19:5400:37:41.87+00:18:267:068.4
105ŚWIERCZ Beata 92WAŁCZK-OPEN60K 6000:20:0300:39:16.23+00:20:007:248.1
106WILCZYŃSKA Agata 99WAŁCZK-OPEN61K 6100:20:0400:39:16.41+00:20:007:248.1
107DZIUBCZYŃSKA Ewa 121WAŁCZK-OPEN62K 6200:20:0400:39:16.77+00:20:007:248.1
108UDYCZ Katarzyna 96ZŁOCIENIECK-OPEN63K 6300:21:1700:40:55.78+00:21:397:437.8
109SZUĆKO Ilona 89SZCZECINK-OPEN64K 6400:21:3900:42:23.78+00:23:078:007.5
110KRUKOWSKA Anna 38DRZONOWODRZONOWOK-OPEN65K 6500:23:5900:46:54.76+00:27:388:506.8
Znaleziono 110 wynik(ów)