I BIEG WOLNOŚCI, BIEG CHARYTATYWNY DLA OLIWKI - 5.3 KM

Organizator:
Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu, Ośrodek Kultury Jastrowie, Rozbiegane Jastrowie, Zabiegani Nocą, Kijowe Siostry, Herkules, Freedom
Data:
2019-08-11
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
5.3 km
Zgłoszonych:
283
Wystartowało:
268
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
268
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Drużynowa

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORYCHOWSKI Mariusz 341#ZabieganiNocą 1KOBYLNICADrużynowa1M 100:16:34.60 3:0719.2
2KUŚMIDER Andrzej 266RundorfinaCZAPLINEKDrużynowa2M 200:16:49.95+00:00:153:1018.9
3SZOPIŃSKI Dariusz 270Urząd Gminy Przechlewo/TRIpaka PrzechlewoPRZECHLEWODrużynowa3M 300:18:02.30+00:01:273:2417.6
4GUZOWSKI Dariusz 335TALEX BORZYTUCHOMCETYŃDrużynowa4M 400:18:41.95+00:02:073:3117
5KRYZEL Tomasz 57MY TEŻCZŁUCHÓWDrużynowa5M 500:19:06.05+00:02:313:3616.6
6GEHRKE Robert 177CHODZIEŻDrużynowa6M 600:19:11.80+00:02:373:3716.6
7GUZOWSKI Denis 35CSMW SZCZECINUSTKADrużynowa7M 700:19:31.35+00:02:563:4016.3
8CENTKA Jakub 173ZŁOTY TEAMŚWIĘTADrużynowa8M 800:19:55.75+00:03:213:4516
9CYRUK Łukasz 223MKS Polonia JastrowieJASTROWIEDrużynowa9M 900:20:08.35+00:03:333:4715.8
10KASIELSKI Rafał 74TERMINARORun 1WAŁCZDrużynowa10M 1000:20:11.60+00:03:373:4815.8
11TRĘBSKI Krzysztof 93#ZabieganiNocą 1OKONEKDrużynowa11M 1100:20:20.60+00:03:463:5015.6
12PICK Tomasz 161SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINDrużynowa12M 1200:20:25.90+00:03:513:5115.6
13ZIELIŃSKI Emil 276TERMINARORun 1KŁĘBOWIECDrużynowa13M 1300:20:32.55+00:03:573:5215.5
14CUBER Wojciech 48MY TEŻZŁOTÓWDrużynowa14M 1400:20:44.60+00:04:103:5415.3
15ŚWITAL Leszek 131Lodołamacze MargoninMARGONINDrużynowa15M 1500:20:59.10+00:04:243:5715.2
16CIASTOŃ Tomasz 324Orskov Foods TeamCZAPLINEKDrużynowa16M 1600:21:03.00+00:04:283:5815.1
17HEYSER Tomasz 204ZŁOTÓWDrużynowa17M 1700:21:22.10+00:04:474:0114.9
18LECKI Mateusz 138Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKDrużynowa18M 1800:21:23.10+00:04:484:0214.9
19PIETRZAK Michał 159OKONEKDrużynowa19M 1900:21:30.15+00:04:554:0314.8
20WAŚNIEWSKI Dariusz 275TEAM KoczałaKOCZAŁADrużynowa20M 2000:21:33.55+00:04:584:0314.8
21MATUSZEWSKI Karol 342WILKI KOSZALINKOSZALINDrużynowa21M 2100:21:39.40+00:05:044:0514.7
22GAJC Artur 252ZACHARZYNDrużynowa22M 2200:21:42.25+00:05:074:0514.7
23WACHOWIAK Radosław 167GOŁAŃCZDrużynowa23M 2300:21:57.05+00:05:224:0814.5
24JANKOWSKI Konrad 226MKS Polonia JastrowieJASTROWIEDrużynowa24M 2400:21:59.70+00:05:254:0814.5
25KOŁODZIEJAK Adam 273MKS Polonia JastrowieJASTROWIEDrużynowa25M 2500:22:09.80+00:05:354:1014.4
26KUBIAK Daniel 88Precon PolskaJASTROWIEDrużynowa26M 2600:22:09.90+00:05:354:1014.4
27BIELAS Kamil 349ZŁOTÓWDrużynowa27M 2700:22:35.60+00:06:014:1514.1
28PIOTR Wujtiuk 336SZCZECINEKDrużynowa28M 2800:22:50.85+00:06:164:1813.9
29ŁAWNICZAK Justyna 7#ZabieganiNocą 1ZAKRZEWODrużynowa29K 100:22:52.65+00:06:184:1813.9
30KUKLINSKI Maciej 9MetrożercyMIROSZEWODrużynowa30M 2900:22:53.00+00:06:184:1913.9
31MINCEWICZ Piotr 279TERMINATORunWAŁCZDrużynowa31M 3000:22:57.05+00:06:224:1913.9
32RUŻANOWSKA-ROSIŃSKA Adriana 160WAŁCZDrużynowa32K 200:23:01.45+00:06:264:2013.8
33STRZĘPKA Aleksandra 143UKS Delfinek ChodzieżCHODZIEŻDrużynowa33K 300:23:16.85+00:06:424:2313.7
34TOWSTOKORY Marek 19ZŁOTY TEAMPIŁADrużynowa34M 3100:23:17.40+00:06:424:2313.7
35RUŻYŁO Szymon 166Moto CzłuchówCZŁUCHÓWDrużynowa35M 3200:23:20.85+00:06:464:2413.6
36GROSICKI Marcin 274MKS Polonia JastrowieJASTROWIEDrużynowa36M 3300:23:20.85+00:06:464:2413.6
37STĘPIEŃ Marcin 59ZŁOTÓWDrużynowa37M 3400:23:22.25+00:06:474:2413.6
38JABŁOŃSKI Andrzej 125Biegam bo lubięCZARNEDrużynowa38M 3500:23:24.85+00:06:504:2413.6
39MASTYŁA Radosław 150Husaria Race Team 1SZCZECINEKDrużynowa39M 3600:23:33.50+00:06:584:2613.5
40KORNIEWICZ Katarzyna 346LOKATOR PIŁAPIŁADrużynowa40K 400:23:40.20+00:07:054:2713.4
41ROMAŃCZYK Piotr 325PCH_RUNCHODZIEŻDrużynowa41M 3700:23:45.60+00:07:114:2813.4
42WYRWA Przemysław 151TERMINATORunCZŁOPADrużynowa42M 3800:23:47.35+00:07:124:2913.4
43PIKULIK Jarosław 261LZS Jedność ŁobżenicaTRZEBOŃDrużynowa43M 3900:23:47.80+00:07:134:2913.4
44GÓRA Agnieszka 34#ZabieganiNocą 1OKONEKDrużynowa44K 500:23:59.45+00:07:244:3113.3
45WITKOWSKI Krzysztof 200PCH_RUNCHODZIEŻDrużynowa45M 4000:24:02.40+00:07:274:3213.2
46THOMAS Daniel 139Precon PolskaJASTROWIEDrużynowa46M 4100:24:05.35+00:07:304:3213.2
47PROKOPOWICZ Marcin 2063:33 TEAMJASTROWIEDrużynowa47M 4200:24:05.80+00:07:314:3213.2
48ODWROT Hubert 2073:33 TEAMTRZCIANKADrużynowa48M 4300:24:05.95+00:07:314:3213.2
49JURKIEWICZ Paweł 225PRZYBKOWODrużynowa49M 4400:24:06.20+00:07:314:3213.2
50RADTKE Robert 205NOWINYDrużynowa50M 4500:24:07.95+00:07:334:3313.2
51OCHNIO Ryszard 126JASTROWIEDrużynowa51M 4600:24:13.05+00:07:384:3413.1
52BIELECKI Andrzej 2103:33 TEAMTRZCIANKADrużynowa52M 4700:24:13.65+00:07:394:3413.1
53GEMZA Marcin 329ZŁOTÓWDrużynowa53M 4800:24:17.05+00:07:424:3413.1
54KACZOR Agnieszka 144MY TEŻDEBRZNODrużynowa54K 600:24:19.15+00:07:444:3513.1
55MSZANOWSKI Jędrzej 2193:33 TEAMSKRZYNKIDrużynowa55M 4900:24:30.70+00:07:564:3713
56IDZIAK Paweł 155Husaria Race Team 1SZCZECINEKDrużynowa56M 5000:24:32.95+00:07:584:3713
57KOWALIK Piotr 339SZCZECINEKDrużynowa57M 5100:24:34.25+00:07:594:3812.9
58KLUPŚ Mariusz 30Rozbieranie JastrowieJASTROWIEDrużynowa58M 5200:24:35.95+00:08:014:3812.9
59GAWORECKI Sławomir 104Husaria Race Team 2JELENINODrużynowa59M 5300:24:38.00+00:08:034:3812.9
60ZBIERALSKI Dawid 149ZŁOTÓWDrużynowa60M 5400:24:40.15+00:08:054:3912.9
61BARTEL Mateusz 323#ZabieganiNocąZŁOTÓWDrużynowa61M 5500:24:43.60+00:08:094:3912.9
62ŁAWNICZAK Łukasz 54#ZabieganiNocąZAKRZEWODrużynowa62M 5600:24:44.85+00:08:104:4012.9
63PAWŁOWSKI Michał 80Precon PolskaJASTROWIEDrużynowa63M 5700:24:44.95+00:08:104:4012.9
64PAJĄK Tomasz 318ZŁOTÓWDrużynowa64M 5800:25:09.40+00:08:344:4412.6
65WYSOCKA Natalia 108TERMINARORun 1STRĄCZNODrużynowa65K 700:25:17.20+00:08:424:4612.6
66ROMECZ-KAZIK Gabriela 24ZŁOTY TEAMZŁOTÓWDrużynowa66K 800:25:24.80+00:08:504:4712.5
67ROMAŃCZYK Sylwia 326PCH_RUNCHODZIEŻDrużynowa67K 900:25:29.80+00:08:554:4812.5
68WAWRZYNIAK Anna 2293:33 TEAMSTĘSZEWDrużynowa68K 1000:25:33.90+00:08:594:4912.4
69ZAKIELARZ Piotr 33PRECON POLSKAJASTROWIEDrużynowa69M 5900:25:34.35+00:08:594:4912.4
70SKUZA Piotr 185WAŁCZDrużynowa70M 6000:25:45.45+00:09:104:5112.3
71TROJANOWSKI Grzegorz 313Fit24BLĘKWITDrużynowa71M 6100:25:54.20+00:09:194:5312.3
72TRAWA Aleksandra 193ZŁOTY TEAMZŁOTÓWDrużynowa72K 1100:25:56.45+00:09:214:5312.3
73NOWAK Ania 127CHODZIEŻDrużynowa73K 1200:25:59.95+00:09:254:5412.2
74ZIÓŁKOWSKI Wojciech 66OKONEKDrużynowa74M 6200:26:00.85+00:09:264:5412.2
75SZCZUKOCKI Marcin 338TERMINARORunJASTROWIEDrużynowa75M 6300:26:00.90+00:09:264:5412.2
76DĄBROWSKI Dariusz 246PIŁADrużynowa76M 6400:26:07.80+00:09:334:5512.2
77WAWRZYNIAK Przemysław 2223:33 TEAMSTĘSZEWDrużynowa77M 6500:26:08.15+00:09:334:5512.2
78MASZCZAK Paweł 214ZŁOCIENIECDrużynowa78M 6600:26:13.05+00:09:384:5612.1
79MIKIETYŃSKI Michał 20#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa79M 6700:26:17.25+00:09:424:5712.1
80MORENKO Romuald 154POMIERZYNDrużynowa80M 6800:26:28.30+00:09:534:5912
81ZAKIELARZ Jan 21Precon Polska JastrowieJASROWIEDrużynowa81M 6900:26:35.30+00:10:005:0012
82ZAKIELARZ Anna 62TERMINARORun 1SYPNIEWODrużynowa82K 1300:26:35.45+00:10:005:0012
83RUTKOWSKA Anna 164MY TEŻWAŁCZDrużynowa83K 1400:26:35.50+00:10:005:0012
84JASIEK Paweł 58#ZabieganiNocąZAKRZEWODrużynowa84M 7000:26:36.95+00:10:025:0112
85WIELGUS Paweł 61#ZabieganiNocaOKONEKDrużynowa85M 7100:26:37.10+00:10:025:0111.9
86TWARDOWSKI Jacek 36WAŁCZDrużynowa86M 7200:26:41.15+00:10:065:0211.9
87JAROSZEWICZ Andrzej 65WAŁCZDrużynowa87M 7300:26:43.55+00:10:085:0211.9
88GIEDRYS Wojtek 2153:33 TEAMTRZCIANKADrużynowa88M 7400:26:45.75+00:10:115:0211.9
89KOŁOTUSZA Andrzej 288ZasapaniTRZCIANKADrużynowa89M 7500:26:49.35+00:10:145:0311.9
90NITA Wiesław 15Village punk runPIECEWODrużynowa90M 7600:26:56.45+00:10:215:0411.8
91KOTLIŃSKI Oskar 315Stowarzyszenie Uśmiech DzieckaJASTROWIEDrużynowa91M 7700:26:57.40+00:10:225:0511.8
92SKOCZYLAS Bożena 333OKONEKDrużynowa92K 1500:26:58.55+00:10:235:0511.8
93KAPECKA Małgorzata 189CrossFit Wataha WałczWAŁCZDrużynowa93K 1600:27:07.00+00:10:325:0611.7
94MARECKI Marcin 2093:33 TEAMPOZNAŃDrużynowa94M 7800:27:10.45+00:10:355:0711.7
95ŁOCHOWICZ Bartosz 238ZŁOTÓWDrużynowa95M 7900:27:18.75+00:10:445:0911.6
96BIELEŃ Agnieszka 237MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃDrużynowa96K 1700:27:24.75+00:10:505:1011.6
97JARCZYŃSKI Roman 236ZŁOTÓWDrużynowa97M 8000:27:29.05+00:10:545:1111.6
98DOLAT Justyna 147Husaria Race Team 1TUROWODrużynowa98K 1800:27:30.35+00:10:555:1111.6
99KOWALIK Mirosław 283PARSĘCKODrużynowa99M 8100:27:34.05+00:10:595:1211.5
100SŁOMKA Maciej 92ŚWIERCZYNADrużynowa100M 8200:27:36.50+00:11:015:1211.5
101LIBERACKA Anna 319Lubawa kocha biegaćLUBAWADrużynowa101K 1900:27:41.40+00:11:065:1311.5
102BRONOWICKI Karol 114GÓRZNADrużynowa102M 8300:27:48.85+00:11:145:1411.4
103SZWEDA Tomasz 38Stowarzyszenie ludzi w bieguZŁOTÓWDrużynowa103M 8400:27:49.35+00:11:145:1411.4
104BOROŃ Damian 63TERMINATORunWAŁCZDrużynowa104M 8500:27:56.40+00:11:215:1611.4
105KASZUBA Marta 294OSP ŁugiSTARA WIŚNIEWKADrużynowa105K 2000:28:01.15+00:11:265:1711.4
106HOŁOWACZ Kamil 146Husaria Race Team 2SZCZECINEKDrużynowa106M 8600:28:01.70+00:11:275:1711.4
107SKOCZYLAS Henryk 334BIEGAM BO LUBIĘOKONEKDrużynowa107M 8700:28:06.40+00:11:315:1811.3
108WACHOWIAK Martyna 168GOŁAŃCZDrużynowa108K 2100:28:09.40+00:11:345:1811.3
109RUTKOWSKI Lucjan 306Arcan TeamTRZCIANKADrużynowa109M 8800:28:16.85+00:11:425:2011.3
110BARTON Krystyna 251Tripaka PrzechlewoPRZECHLEWODrużynowa110K 2200:28:19.75+00:11:455:2011.2
111KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 124CzarneCZARNEDrużynowa111K 2300:28:19.75+00:11:455:2011.2
112PLUTA Tomasz 181WAŁCZDrużynowa112M 8900:28:20.85+00:11:465:2011.2
113PLECETY Andrzej 136PRECON POLSKAWAŁCZDrużynowa113M 9000:28:21.65+00:11:475:2011.2
114METKOWSKA Beata 103Husaria Race Team 2SZCZECINEKDrużynowa114K 2400:28:22.10+00:11:475:2111.2
115LEONIAK Łucja 348Husaria Race Team 1SZCZECINEKDrużynowa115K 2500:28:22.75+00:11:485:2111.2
116BODZIONY Amelia 179JASTROWIEDrużynowa116K 2600:28:23.10+00:11:485:2111.2
117ROLA Weronika 201Klub Biegowy TSK Orzeł OsiekOSIEK NAD NOTECIĄDrużynowa117K 2700:28:23.75+00:11:495:2111.2
118RAUTSZKO Renata 123Husaria Race Team 2SZCZECINEKDrużynowa118K 2800:28:30.75+00:11:565:2211.2
119TROJAK Jakub 345WILKI KOSZALINKOSZALINDrużynowa119M 9100:28:31.90+00:11:575:2211.2
120KLUPŚ Janusz 3ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEDrużynowa120M 9200:28:33.55+00:11:585:2311.1
121KLUPŚ Monika 12ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEDrużynowa121K 2900:28:33.80+00:11:595:2311.1
122JAKÓBIAK Kacper 22ZŁOTÓWDrużynowa122M 9300:28:33.85+00:11:595:2311.1
123STRZELECKA Małgorzata 268Sailing Team Ferajna1PIŁADrużynowa123K 3000:28:34.70+00:12:005:2311.1
124MOSKALEWICZ Jakub 137PRECON POLSKAWAŁCZDrużynowa124M 9400:28:36.60+00:12:025:2311.1
125MAGDA Weronika 314SAMBORSKODrużynowa125K 3100:28:36.90+00:12:025:2311.1
126TOMASZ Longin 97ZŁOTÓWDrużynowa126M 9500:28:43.20+00:12:085:2511.1
127NOWAK Bartłomiej 44Sailing Team Ferajna1PIŁADrużynowa127M 9600:28:53.95+00:12:195:2611
128KRAUSE Grzegorz 157JASTROWIEDrużynowa128M 9700:28:54.60+00:12:205:2711
129CHWARŚCIANEK Agata 327KUJANDrużynowa129K 3200:28:55.65+00:12:215:2711
130STRZELECKI Sebastian 'kaszana' 269Sailing Team Ferajna1PIŁADrużynowa130M 9800:28:59.10+00:12:245:2811
131RUMIŃSKA Ewelina 230Sailing Team Ferajna1PIŁADrużynowa131K 3300:29:01.50+00:12:265:2811
132PLECETY Katarzyna 135PRECON POLSKAWAŁCZDrużynowa132K 3400:29:09.15+00:12:345:3010.9
133ZBIELSKA Agnieszka 17PIŁADrużynowa133K 3500:29:12.90+00:12:385:3010.9
134JURKIEWICZ Karolina 233PRZYBKOWODrużynowa134K 3600:29:16.90+00:12:425:3110.9
135ZAWAŁ Łukasz 278TERMINATORunPIŁADrużynowa135M 9900:29:18.00+00:12:435:3110.9
136SZKODA Mariusz 2083:33 TEAMTRZCIANKADrużynowa136M 10000:29:22.10+00:12:475:3210.8
137KOZŁOWSKI Piotr 42Husaria Race TeamJASTROWIEDrużynowa137M 10100:29:26.85+00:12:525:3310.8
138PYREK Iwona 89WAŁCZDrużynowa138K 3700:29:27.25+00:12:525:3310.8
139SCHMIDT-BŁĄD Dominik 290STARA WIŚNIEWKADrużynowa139M 10200:29:27.45+00:12:525:3310.8
140DUCHNOWSKA Kamila 98Husaria Race TeamSZCZECINEKDrużynowa140K 3800:29:34.35+00:12:595:3410.8
141WARZEWSKI Grzegorz 195PODRÓŻNADrużynowa141M 10300:29:42.95+00:13:085:3610.7
142KOSTECKI Paweł 194Wałeckie BuldożeryWAŁCZDrużynowa142M 10400:29:53.90+00:13:195:3810.6
143MAŃKOWSKA Janina 119-JASTROWIEDrużynowa143K 3900:30:00.45+00:13:255:3910.6
144BARTOSIAK Tomasz 178WAŁCZDrużynowa144M 10500:30:08.15+00:13:335:4110.6
145MAZUR Gabrysia 235Rozbiegane JastrowieJADTROWIEDrużynowa145K 4000:30:15.95+00:13:415:4210.5
146WENCKA Paweł 292JASTROWIEDrużynowa146M 10600:30:16.50+00:13:415:4210.5
147REKOWSKI Robert 28JASTROWIEDrużynowa147M 10700:30:23.65+00:13:495:4310.5
148WIELGUS Jacek 344ZŁOTÓWDrużynowa148M 10800:30:36.25+00:14:015:4610.4
149KOWALSKA Anna 53Kobiety w bieguPIŁADrużynowa149K 4100:30:38.90+00:14:045:4610.4
150BLOK Joanna 255JASTROWIEDrużynowa150K 4200:30:40.10+00:14:055:4710.4
151MALINOWSKA Natalia 111ZŁOTÓWDrużynowa151K 4300:30:40.90+00:14:065:4710.4
152KOZIELSKA Paulina 172TERMINATORunWAŁCZDrużynowa152K 4400:30:43.60+00:14:095:4710.4
153STOCKA Agnieszka 169Team TERMINATORunWAŁCZDrużynowa153K 4500:30:44.10+00:14:095:4710.3
154SZLENDAK Ewa 23ZAKRZEWODrużynowa154K 4600:30:46.65+00:14:125:4810.3
155KLUPS Marta 242Gwda PiłaJASTROWIEDrużynowa155K 4700:30:48.45+00:14:135:4810.3
156KUŻAJ Sławomir 95PIŁĄDrużynowa156M 10900:30:52.45+00:14:175:4910.3
157HOŁOWIECKI Marek 347POZNAŃDrużynowa157M 11000:30:55.15+00:14:205:5010.3
158MAZUR Jakub 248Rozbiegane JastrowieJASTROWIEDrużynowa158M 11100:30:55.75+00:14:215:5010.3
159BARKOWSKI Waldemar 18PIŁADrużynowa159M 11200:31:20.00+00:14:455:5410.1
160SZCZECH Paulina 14UJŚCIEDrużynowa160K 4800:31:20.15+00:14:455:5410.1
161DZIEDZINA Mateusz 304Fitclub24JASTROWIEDrużynowa161M 11300:31:21.10+00:14:465:5410.1
162TROJANOWSKA Lucyna 311Fit24BLĘKWITDrużynowa162K 4900:31:21.15+00:14:465:5410.1
163NITA Katarzyna 16Village punk runPIECEWODrużynowa163K 5000:31:45.70+00:15:115:5910
164PACZYNSKA-DITSCHKE Anna 2173:33 TEAMFLADUNGENDrużynowa164K 5100:31:47.60+00:15:135:5910
165PROKOPOWICZ Izabela 2183:33 TEAMJASTROWIEDrużynowa165K 5200:31:47.80+00:15:135:5910
166SKRZYPA Dariusz 26Precon Polska JastrowieWAŁCZDrużynowa166M 11400:31:53.65+00:15:196:0010
167JANICKI Dominik 27ŚWIERCZYNADrużynowa167M 11500:31:53.80+00:15:196:0010
168JAKUBIAK Erwin 29BIAŁADrużynowa168M 11600:31:54.05+00:15:196:0110
169TABAKA Zbigniew 1711948WAŁCZDrużynowa169M 11700:31:55.30+00:15:206:0110
170KLUPŚ Agata 244RozbieganeJastrowieJASTROWIEDrużynowa170K 5300:32:00.75+00:15:266:029.9
171JAROSZEWICZ Joanna 64WAŁCZDrużynowa171K 5400:32:01.75+00:15:276:029.9
172FRANKOWSKI Tomasz 102JASTROWIEDrużynowa172M 11800:32:28.20+00:15:536:079.8
173NOWAK-GEMZA Monika 328ZŁOTÓWDrużynowa173K 5500:32:39.90+00:16:056:099.7
174BRZEZIŃSKA Basia 330ZŁOTÓWDrużynowa174K 5600:32:39.95+00:16:056:099.7
175SZERSZEŃ Anna 90Husaria Race TeamSZCZECINEKDrużynowa175K 5700:32:41.95+00:16:076:109.7
176SZERSZEŃ Rafał 91Rugby Klub SzczecinekSZCZECINEKDrużynowa176M 11900:32:42.65+00:16:086:109.7
177BUGAJ Marta 85Husaria Race TeamSZCZECINEKDrużynowa177K 5800:32:50.20+00:16:156:119.7
178KAROLCZAK Robert 199#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa178M 12000:32:58.70+00:16:246:139.6
179KAROLCZAK Katarzyna 37#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa179K 5900:32:58.70+00:16:246:139.6
180CZAPIEWSKA Anna 216Moto CzłuchówCZŁUCHÓWDrużynowa180K 6000:33:00.95+00:16:266:139.6
181SZERSZEŃ Łukasz 105Husaria Race TeamSZCZECINEKDrużynowa181M 12100:33:01.50+00:16:266:139.6
182MICHALSKA Magdalena 117SZCZECINEKDrużynowa182K 6100:33:01.70+00:16:276:139.6
183GÓRA Wiktoria 158#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa183K 6200:33:13.60+00:16:396:169.6
184DZIUBA Filip 174#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa184M 12200:33:13.95+00:16:396:169.6
185BIAŁKOWSKI Jacek 187PIŁADrużynowa185M 12300:33:14.95+00:16:406:169.6
186CHILIŃSKI Tomasz 303PIŁADrużynowa186M 12400:33:16.35+00:16:416:169.6
187WOJTCZAK Ewelina 250ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEDrużynowa187K 6300:33:20.75+00:16:466:179.5
188WOJTCZAK Marek 249JASTROWIEJASTROWIEDrużynowa188M 12500:33:20.90+00:16:466:179.5
189HILLER Jerzy 340LUBLINDrużynowa189M 12600:33:42.60+00:17:086:219.4
190TOMKOWIAK Sławomir 2133:33 TEAMPOZNAŃDrużynowa190M 12700:33:43.55+00:17:086:219.4
191KOZIK Alina 134PIŁADrużynowa191K 6400:33:48.15+00:17:136:229.4
192CIELAS Katarzyna 112JASTROWIEDrużynowa192K 6500:33:48.85+00:17:146:229.4
193RZEPECKI Patryk 41GORZÓW WLKPDrużynowa193M 12800:33:49.30+00:17:146:229.4
194KOMORSKA Sylwia 49JASTROWIEDrużynowa194K 6600:33:50.25+00:17:156:239.4
195JARECKA Aleksandra 152JASTROWIEDrużynowa195K 6700:34:05.90+00:17:316:259.3
196ODWROT-LEGAWIEC Barbara 2563:33 TEAMSZAMOTUŁYDrużynowa196K 6800:34:15.95+00:17:416:279.3
197NOWOSŁAWSKI Daniel 46WAŁCZDrużynowa197M 12900:34:34.95+00:18:006:319.2
198WAWRZONOWSKA Katarzyna 45WAŁCZDrużynowa198K 6900:34:35.05+00:18:006:319.2
199RĄPAŁA Dorota 148JASTROWIEDrużynowa199K 7000:34:53.50+00:18:186:349.1
200MARECKA Agata 2583:33 TEAMPOZNAŃDrużynowa200K 7100:34:59.10+00:18:246:369.1
201MSZANOWSKA Marta 2203:33 TEAMSKRZYNKIDrużynowa201K 7200:35:06.15+00:18:316:379.1
202SOLIBIEDA Anna 2593:33 TEAMPOZNAŃDrużynowa202K 7300:35:06.30+00:18:316:379.1
203MICKIEWICZ Kinga 271#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa203K 7400:35:08.15+00:18:336:379.1
204MASTYŁA Suzana 86Husaria Race TeamSZCZECINEKDrużynowa204K 7500:35:13.05+00:18:386:389
205VON MALLEK- KURZYDŁOWSKA Ida 82Husaria Race TeamSZCZECINEKDrużynowa205K 7600:35:25.30+00:18:506:409
206PATRIAK Jan 320LEGIONOWODrużynowa206M 13000:35:30.05+00:18:556:419
207KASZUBA Artur 281OSP ŁugiŁUGIDrużynowa207M 13100:35:30.80+00:18:566:419
208KRAWCZYK Daria 162Sama jaWAŁCZDrużynowa208K 7700:35:41.10+00:19:066:438.9
209SAWCZUK-KRUK Ilona 8JASTROWIEDrużynowa209K 7800:35:49.75+00:19:156:458.9
210KRUK Wiktoria 260JASTROWIEDrużynowa210K 7900:35:49.90+00:19:156:458.9
211TOMKOWIAK Aleksandra 2123:33 TEAMPOZNAŃDrużynowa211K 8000:36:07.80+00:19:336:488.8
212SZOT Joanna 100RADAWNICADrużynowa212K 8100:36:23.70+00:19:496:518.7
213DEJA Magdalena 83ŚWIĘTADrużynowa213K 8200:36:23.75+00:19:496:518.7
214KLOCEK Agnieszka 68ŚWIĘTADrużynowa214K 8300:36:23.95+00:19:496:518.7
215TRĘBSKA Julianna 331#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa215K 8400:36:24.20+00:19:496:528.7
216PRZEDNÓWEK Mariola 133Czarne BiegaCZARNEDrużynowa216K 8500:36:26.95+00:19:526:528.7
217TRĘBSKA Marta 94#ZabieganiNocąOKONEKDrużynowa217K 8600:36:27.40+00:19:526:528.7
218MACIEJCZAK Karolina 121PIŁADrużynowa218K 8700:36:31.95+00:19:576:538.7
219MATYSEK Ireneusz 186KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZ DRUGIDrużynowa219M 13200:36:44.65+00:20:106:558.7
220JANECZEK Julia 120TRZCIANKADrużynowa220K 8800:36:44.85+00:20:106:558.7
221POGRZEBSKI Hubert 69Team TERMINATORunWAŁCZDrużynowa221M 13300:36:44.90+00:20:106:558.7
222SCHWERKOLT Karolina 87TRZCIANKADrużynowa222K 8900:36:45.60+00:20:116:568.7
223ZAKIELARZ Sylwia 284JASTROWIEDrużynowa223K 9000:36:58.50+00:20:236:588.6
224GALIŃSKA Marta 291ZŁOTÓWDrużynowa224K 9100:37:05.40+00:20:306:598.6
225PEZAŁA Bartłomiej 267ZŁOTÓWDrużynowa225M 13400:37:06.55+00:20:317:008.6
226ZAKIELARZ Adriana 40JASTROWIEDrużynowa226K 9200:37:12.35+00:20:377:018.5
227SZEWS Piotr 70SAILING TEAM FERAJNA 2PIŁADrużynowa227M 13500:37:16.10+00:20:417:018.5
228SZEWS Anna 71SAILING TEAM FERAJNA 2PIŁADrużynowa228K 9300:37:16.30+00:20:417:018.5
229GĘSICKA Anna 188JEZIORKIDrużynowa229K 9400:37:25.75+00:20:517:038.5
230ZAKIELARZ Maria 75Precon Polska JastrowieJASTROWIEDrużynowa230K 9500:37:32.65+00:20:587:048.5
231SZYMANIAK Angelika 300Decathlon PiłaPIŁADrużynowa231K 9600:37:33.55+00:20:587:058.5
232LEGAWIEC Paweł 2573:33 TEAMSZAMOTUŁYDrużynowa232M 13600:38:31.95+00:21:577:168.3
233KĘSIK Dariusz 190Moto CzłuchówCZŁUCHÓWDrużynowa233M 13700:38:40.75+00:22:067:178.2
234DZIAMECKA Aleksandra 296Osp ŁugiŁUGIDrużynowa234K 9700:38:42.45+00:22:077:188.2
235KASZUBA Agnieszka 280OSP ŁugiŁUGIDrużynowa235K 9800:38:43.90+00:22:097:188.2
236DROBKIEWICZ Ewa 293STARA WIŚNIEWKADrużynowa236K 9900:38:46.10+00:22:117:188.2
237ORMINSKA Karolina 202STARA WIŚNIEWKADrużynowa237K 10000:38:47.55+00:22:127:198.2
238KRAUSE Magdalena 332JASTROWIEDrużynowa238K 10100:39:01.35+00:22:267:218.2
239FORTUNA Aneta 337JASTROWIEDrużynowa239K 10200:39:01.70+00:22:277:218.2
240RZEPECKA Zofia 1GORZÓW WLKPDrużynowa240K 10300:39:49.70+00:23:157:308
241KUŚMIEREK Wiktoria 198SYPNIEWODrużynowa241K 10400:40:40.10+00:24:057:407.8
242GARBOWSKA Anna 109TUCZNODrużynowa242K 10500:40:46.50+00:24:117:417.8
243POTURALSKA Katarzyna 4SMMBBRZEŹNICADrużynowa243K 10600:41:12.25+00:24:377:467.7
244PEZAŁA Aleksandra 262ZŁOTÓWDrużynowa244K 10700:41:24.75+00:24:507:487.7
245HOFFMAN Bartłomiej 232JASTROWIEDrużynowa245M 13800:41:24.85+00:24:507:487.7
246PACHOLSKA Maya 79PseudobiegaczkiZŁOTÓWDrużynowa246K 10800:41:29.65+00:24:557:497.7
247CERANOWSKA Aga 77PseudobiegaczkiZŁOTÓWDrużynowa247K 10900:41:30.50+00:24:557:497.7
248TROJANOWSKA Patrycja 312Fit24BLĘKWITDrużynowa248K 11000:41:35.95+00:25:017:507.6
249ZIÓŁKOWSKA Marlena 289OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKADrużynowa249K 11100:41:37.25+00:25:027:517.6
250PEZAŁA Michał 263ZŁOTÓWDrużynowa250M 13900:42:12.75+00:25:387:577.5
251MATUSZAK Martyna 240ZŁOTÓWDrużynowa251K 11200:42:12.85+00:25:387:577.5
252ZGODA Tomek 2113:33 TEAMWARSZAWADrużynowa252M 14000:43:04.95+00:26:308:077.4
253ZGODA Aleksandra 2473:33 TEAMWARSZAWADrużynowa253K 11300:43:05.90+00:26:318:077.4
254GRABOWSKA Monika 350JASTROWIEDrużynowa254K 11400:43:26.05+00:26:518:117.3
255SAMBOR Kamil 317FITCLUB24ZŁOTÓWDrużynowa255M 14100:45:31.35+00:28:568:357
256SAMBOR Monika 316FITCLUB24 ZłotówZŁOTÓWDrużynowa256K 11500:45:47.50+00:29:128:386.9
257ADAMSKA Magdalena 110JASTROWIEDrużynowa257K 11600:45:54.25+00:29:198:396.9
258OSIPOWICZ Anna 96JASTROWIEDrużynowa258K 11700:45:54.50+00:29:198:396.9
259GRONOWSKA Sylwia 31JASTROWIEDrużynowa259K 11800:45:55.15+00:29:208:396.9
260GRONOWSKA Żaklina 32JASTROWIEDrużynowa260K 11900:45:57.70+00:29:238:406.9
261FECEK Kazimierz 343WAŁCZDrużynowa261M 14200:47:44.55+00:31:099:006.7
262WIŚNIK Maja 295JASTROWIEDrużynowa262K 12000:53:41.65+00:37:0710:075.9
263JAŚNIEWICZ Martyna 298JASTROWIEDrużynowa263K 12100:53:41.90+00:37:0710:075.9
264WIECZOREK Krzesimir 176Samotne WilkiJASTROWIEDrużynowa264M 14300:57:02.05+00:40:2710:455.6
265WIŚNIK Asia 56Rozbiegane JastrowieJASTROWIEDrużynowa265K 12200:58:55.80+00:42:2111:065.4
266MAZUR Anna 234Rozbiegane JastrowieJASTROWIEDrużynowa266K 12300:58:56.10+00:42:2111:075.4
267KUBIAK Piotr 60Precon PolskaJAHSTROWIEDrużynowa267M 14400:58:57.50+00:42:2211:075.4
268WIŚNIK Marcin 5Rozbiegane JastrowieJASTROWIEDrużynowa268M 14500:58:59.40+00:42:2411:075.4
Znaleziono 268 wynik(ów)