I BIESZCZADZKI BIEG PO ZDROWIE 2017 - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Solinie
Data/ Date:
2017-06-04
Miejsce/ Place:
Polańczyk
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
65
Wystartowało/ Started:
60
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
60
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-16-30 | M-16-30 | K-31-45 | M-31-45 | K-46-60 | M-46-60 | K-61+ | M-61+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start time5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 11MKS HALICZ USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEPOLSKAM-16-30100:00:0100:35:33.5000:35:35.30 3:3316.9
2WASYLÓW Jacek 48ANTEK TEAM LIPOWICA PRZEMYŚLPRZEMYŚLPOLSKAM-31-45100:00:0500:40:12.1500:40:17.25+00:04:384:0114.9
3DOMIN Łukasz 57AKTYWNY DYNÓWDYNÓWPOLSKAM-16-30200:00:0100:40:40.3500:40:42.25+00:05:074:0414.7
4SZEWCZYK Marek 31KUPISKI NOWEPOLSKAM-46-60100:00:0300:40:54.5000:40:57.50+00:05:204:0514.7
5GOSZTYŁA Patryk 14BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZA SOKÓŁDOMARADZPOLSKAM-16-30300:00:0100:41:44.9000:41:46.70+00:06:114:1014.4
6BUŁDAK Krzysztof 9SANOKPOLSKAM-31-45200:00:0200:42:15.0500:42:17.35+00:06:414:1314.2
7JASTRZĄB Piotr 19DEKAN LESKOLESKOPOLSKAM-46-60200:00:0200:42:25.0000:42:27.20+00:06:514:1414.1
8BRENDZOWSKI Adam 8SOLINA TEAMSOLINAPOLSKAM-31-45300:00:0100:43:15.0000:43:16.65+00:07:414:1913.9
9SIEPIETOWSKI Piotr 42ART PROFI WARSZAWAWARSZAWAPOLSKAM-46-60300:00:0300:43:26.5000:43:29.95+00:07:524:2013.8
10PEMPUS Bernard 36UKS TEMPO 5PRZEMYŚLPOLSKAM-16-30400:00:0200:45:06.5500:45:09.10+00:09:334:3013.3
11WOJCIAK Wojtek 53PIZZA TEAMOLSZANICAPOLSKAM-31-45400:00:0200:46:41.0000:46:43.85+00:11:074:4012.9
12HRYSZKO Robert 17POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKPOLSKAM-46-60400:00:0400:47:07.6500:47:12.30+00:11:344:4212.7
13MARKUSZKA Sławek 64RÓWNEPOLSKAM-31-45500:00:0700:47:18.9500:47:26.35+00:11:454:4312.7
14LEŚNIAK-POPIEL Marta 28POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKPOLSKAK-31-45100:00:0500:47:30.2000:47:35.25+00:11:564:4512.6
15HADUCH Jerzy 15SANOK I OKOLICEPISAROWCEPOLSKAM-46-60500:00:0200:47:40.3500:47:42.60+00:12:064:4612.6
16PASIERBEK Marek 34RUN ENERGY CLUBNIEBIESZCZANYPOLSKAM-31-45600:00:0400:47:47.2500:47:51.90+00:12:134:4612.6
17GAWORECKI Tomasz 12RUN ENERGY CLUBSANOKPOLSKAM-31-45700:00:0500:47:47.7500:47:53.00+00:12:144:4612.6
18GŁUSZKO Przemek 13BRAKBEREZKAPOLSKAM-31-45800:00:0200:47:52.5000:47:54.75+00:12:184:4712.5
19KACZMAR Ireneusz 63SZAFA BIEGACZAPRZEMYŚLPOLSKAM-31-45900:00:0200:48:06.8000:48:09.45+00:12:334:4812.5
20BŁYSKAL Krzysztof 6MKS HALICZUSTRZYKI DOLNEPOLSKAM-31-451000:00:0300:48:24.6500:48:27.80+00:12:504:5012.4
21CHAMIELEC Bogusław 60A EMERYT BIEGALUBINPOLSKAM-46-60600:00:0300:48:54.6500:48:57.75+00:13:204:5312.3
22STANIEK Anna 55PIERDZĄCE ZAJĄCELISZNAPOLSKAK-31-45200:00:0600:49:11.4000:49:17.75+00:13:374:5512.2
23FURS Teodor 54PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAPOLSKAM-31-451100:00:0600:49:29.0500:49:35.10+00:13:554:5612.1
24AMROŻKIEWICZ Patrycja 3AMROŻKIEWICZ TEAMNOWE BRUSNOPOLSKAK-16-30100:00:0300:49:40.4000:49:43.65+00:14:064:5812.1
25SIEDLECKI Piotr 41OBARZYMPOLSKAM-31-451200:00:0400:49:52.2500:49:56.50+00:14:184:5912
26OLEKSYK Grzegorz 32MKS HALICZ KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEPOLSKAM-46-60700:00:0300:50:06.3500:50:09.80+00:14:325:0012
27NIŚCIUR Paweł 30BIŁGORAJPOLSKAM-31-451300:00:0600:51:03.9000:51:10.45+00:15:305:0611.7
28ZIĘBA Ewa 51ZIĘBA TEAM / UR WWFBRATKOWICEPOLSKAK-16-30200:00:0300:51:04.2000:51:07.85+00:15:305:0611.7
29RYŁKO Jacek 40SOLINA TEAMSOLINAPOLSKAM-31-451400:00:0600:51:36.1500:51:42.85+00:16:025:0911.6
30ROŚCIŃSKI Franciszek 38SPARTAN ZAHUTYŃSANOK (ZAHUTYŃ)POLSKAM-46-60800:00:0300:51:44.8000:51:48.15+00:16:115:1011.6
31PATEREK Waldemar 35PRZEMYŚLPOLSKAM-31-451500:00:0300:51:48.1500:51:51.90+00:16:145:1011.6
32KLAMUT Ryszard 23JABŁONICA POLSKAPOLSKAM-61+100:00:0200:51:55.8000:51:58.50+00:16:225:1111.6
33SUZUTKO Ewelina 56AKTYWNY DYNÓWBACHÓRZPOLSKAK-16-30300:00:0300:52:27.5000:52:30.65+00:16:535:1411.4
34KARDASZ Marek 20SOLINA TEAMPOLAŃCZYKPOLSKAM-31-451600:00:0600:52:30.5000:52:36.55+00:16:565:1511.4
35?????? Paweł 59ROPCZYCEPOLSKAM-OPEN100:00:0400:52:31.2500:52:35.30+00:16:575:1511.4
36AMROŻKIEWICZ-GROMEK Judyta 2AMROŻKIEWICZ TEAMSANOKPOLSKAK-16-30400:00:0500:52:54.9000:53:00.50+00:17:215:1711.3
37SKOBODA Elżbieta 58BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKINGUSTRZYKI DOLNEPOLSKAK-31-45300:00:0500:53:55.2500:54:01.15+00:18:225:2311.1
38STEFAŃSKA Maria 43PRZEMYŚLPOLSKAK-31-45400:00:0500:54:00.1000:54:05.75+00:18:265:2411.1
39STEFAŃSKI Ireneusz 44PRZEMYŚLPOLSKAM-31-451700:00:0400:54:27.6000:54:32.35+00:18:545:2611
40BASARAB Grzegorz 5PRZEMYŚLPOLSKAM-31-451800:00:0300:55:58.9000:56:02.40+00:20:255:3510.7
41PANEK Katarzyna 33SOLINA TEAMBUKOWIECPOLSKAK-16-30500:00:0600:57:08.8500:57:15.55+00:21:355:4210.5
42JABŁCZYK-PEMPUS Dorota 18PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLPOLSKAK-46-60100:00:0400:58:12.9000:58:17.55+00:22:395:4910.3
43DABROWSKA Agnieszka 10SANOKPOLSKAK-31-45500:00:0400:58:18.9000:58:23.00+00:22:455:4910.3
44ZAJĄC Grzegorz 49POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKPOLSKAM-31-451900:00:0500:58:36.8000:58:41.95+00:23:025:5110.2
45KOZIOŁ Wiesław 25DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMKROSNOPOLSKAM-61+200:00:0300:59:07.4500:59:10.45+00:23:335:5410.1
46RYŁKO Mariola 39SOLINA TEAMSOLINAPOLSKAK-31-45600:00:0600:59:19.6000:59:26.15+00:23:465:5610.1
47BOCUL Małgorzata 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLPOLSKAK-46-60200:00:0500:59:53.1500:59:58.75+00:24:195:5910
48WAŁACHOWSKA Urszula 47NOWOSIÓŁKIPOLSKAK-16-30600:00:0501:01:11.2001:01:16.65+00:25:376:079.8
49SZTABA Marek 46AKTYWNY DYNÓWDYDNIAPOLSKAM-31-452000:00:0701:01:19.8501:01:27.70+00:25:466:089.8
50KRÓL Grażyna 27PRZEMYŚLPOLSKAK-31-45700:00:0301:01:38.6501:01:42.45+00:26:056:099.7
51PECKA Krzysztof 65SOLINA TEAMBYCZKÓWPOLSKAM-31-452100:00:0601:01:54.6501:02:01.45+00:26:216:119.7
52KARDASZ Dominik 22SOLINA TEAMPOLAŃCZYKPOLSKAM-16-30500:00:0501:03:50.2501:03:56.00+00:28:176:239.4
53KORZENIOWSKA Małgorzata 24PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLPOLSKAK-46-60300:00:0601:04:46.4001:04:52.40+00:29:126:289.3
54CHODROWSKI Wojciech 52KOLBUSZOWAPOLSKAM-31-452200:00:0801:06:00.9501:06:09.80+00:30:276:369.1
55KRASOWSKA Matylda 26SOLINAPOLSKAK-16-30700:00:0701:06:39.5001:06:46.50+00:31:056:399
56HARTMAN Jadwiga 16CISNAPOLSKAK-16-30800:00:0601:08:00.9501:08:07.45+00:32:276:488.8
57HAWRYŁO Ewa 61SANOKPOLSKAK-31-45800:00:0401:13:25.4001:13:30.15+00:37:527:208.2
58ANTONIEWICZ Robert 4SOLINA TEAMSOLINAPOLSKAM-46-60900:00:0701:13:51.4501:13:59.05+00:38:187:238.1
59ADAMCZYK Artur 1SOLINA TEAMSOLINAPOLSKAM-46-601000:00:0601:13:52.4501:13:58.95+00:38:187:238.1
60BOJCZYK Władysław 62BRZESZCZEPOLSKAM-61+300:00:0701:21:23.2001:21:30.70+00:45:498:087.4
Znaleziono 60 wynik(ów)