I CHARYTATYWNY BIEG DLA KUBY

Organizator/ Organizer:
SKO I Biegu Charytatywnego dla Kuby
Data/ Date:
2018-05-02
Miejsce/ Place:
Strzelce Dolne
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
109
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1HOŁTYN Patryk 32TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZRADZIEJÓWM-Open1M 100:15:36.2500:15:38.40 3:5415.4
2KOLMAJER Rafał 7#TEAMFARFALLABYDGOSZCZM-Open2M 200:15:43.8000:15:45.80+00:00:073:5515.3
3BARTCZAK Łukasz 62TEAMOCHALDOBRCZM-Open3M 300:15:56.7000:15:58.50+00:00:203:5915
4SZCZEPANIAK Cezary 55BYDGOSZCZM-Open4M 400:16:45.1000:16:47.10+00:01:084:1114.3
5PAWLACZYK Szymon 73TRISPACEBYDGOSZCZM-Open5M 500:17:01.7000:17:04.00+00:01:254:1514.1
6ŚRUBKA Patryk 108M-Open6M 600:17:04.7500:17:07.20+00:01:284:1614
7PAWDZIBÓG Mariusz 106M-Open7M 700:17:08.8000:17:11.40+00:01:334:1714
8ŻEGLICZ Marek 76SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-Open8M 800:18:50.3000:18:53.25+00:03:144:4212.7
9NIEDBALSKI Grzegorz 41RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-Open9M 900:19:22.0500:19:26.50+00:03:484:5012.4
10PALISZEWSKI Paweł 84M-Open10M 1000:19:36.0000:19:46.85+00:04:084:5412.2
11TATULIŃSKA Aleksandra 100TRISPACE OCTOVBIEGABYDGOSZCZK-Open1K 100:19:49.5500:19:51.45+00:04:134:5712.1
12SUCHOMSKA Beata 89K-Open2K 200:20:02.5500:20:06.15+00:04:275:0012
13BICZKOWSKA Magdalena 4RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open3K 300:20:07.5500:20:10.90+00:04:325:0111.9
14BĄK Krzysztof 83M-Open11M 1100:20:14.3500:20:18.65+00:04:405:0311.9
15SIUDA Sebastian 56SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM-Open12M 1200:20:35.8000:20:39.10+00:05:005:0911.7
16ŁOBOCKI Krzysztof 47BYDGOSZCZM-Open13M 1300:20:36.4500:20:42.80+00:05:045:0911.7
17MISUN-NOWAK Katarzyna 98OSÓWIECK-Open4K 400:20:47.5000:20:50.60+00:05:125:1111.5
18BALEWSKA Iwona 74TORUŃK-Open5K 500:21:05.7500:21:08.35+00:05:295:1611.4
19KRAKOWSKI Grzegorz 105M-Open14M 1400:21:25.1500:21:29.60+00:05:515:2111.2
20JASKULSKI Tymoteusz 10BYDGOSZCZM-Open15M 1500:21:38.7000:21:40.70+00:06:025:2411.1
21PADZIKOWSKA Agnieszka 107K-Open6K 600:21:37.6000:21:41.15+00:06:025:2411.1
22GACKOWSKI Michał 68BYDGOSZCZM-Open16M 1600:21:37.4000:21:42.05+00:06:035:2411.1
23KONDEK Jakub 94BYDGOSZCZM-Open17M 1700:21:39.5500:21:45.30+00:06:065:2511.1
24KANIEWSKI Maciej 64RUN FOR FUNBYDGOSZCZM-Open18M 1800:21:37.3000:21:46.95+00:06:085:2411.1
25JANUSZKIEWICZ Kornelia 69WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open7K 700:21:42.3500:21:51.85+00:06:135:2511.1
26RUDOL Magdalena 70PRĄDOCINK-Open8K 800:21:51.0500:21:54.00+00:06:155:2811
27KRUTUL Maciej 75HDR WATAHA BYDGOSZCZMORZEWIECM-Open19M 1900:21:45.5500:21:56.80+00:06:185:2611
28WALENCIAK Jarosław 93M-Open20M 2000:21:51.7000:21:57.70+00:06:195:2711
29KONDEK Igor 95BYDGOSZCZM-Open21M 2100:21:52.8500:21:58.05+00:06:195:2811
30SOSIŃSKA Izabela 25BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-Open9K 900:21:59.5500:22:02.90+00:06:245:2910.9
31CHMIELEWSKI Ireneusz 92M-Open22M 2200:22:04.2000:22:10.20+00:06:315:3110.9
32PRZYBYŁA Agnieszka 102K-Open10K 1000:22:09.3500:22:13.40+00:06:355:3210.8
33ŚLADEWSKI Rafał 51GĄDECZM-Open23M 2300:22:13.3000:22:20.30+00:06:415:3310.8
34KAŁDAN Magdalena 40BYDGOSZCZK-Open11K 1100:22:17.8500:22:23.40+00:06:455:3410.8
35WASILEWSKA Martyna 104BYDGOSZCZK-Open12K 1200:22:21.3500:22:29.85+00:06:515:3510.7
36SIERANT Marian 5ŻÓŁTOKRÓLEWSCYBYDGOSZCZM-Open24M 2400:22:49.1500:22:51.75+00:07:135:4210.5
37GŁYSZ Dawid 651 BLOGBYDGOSZCZM-Open25M 2500:22:52.1000:23:00.35+00:07:215:4310.5
38BRĄGIEL Jakub 29VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM-Open26M 2600:22:57.4000:23:06.60+00:07:285:4410.5
39WIŚNIEWSKI Włodzimierz 52SPCTORUŃM-Open27M 2700:23:13.1000:23:18.50+00:07:405:4810.3
40SKWAREK Bogumiła 34WAŁDOWOK-Open13K 1300:23:35.9000:23:40.35+00:08:015:5410.2
41IWANOWSKI Jakub 85GDAŃSKM-Open28M 2800:24:02.6000:24:07.70+00:08:296:0010
42WŁODARCZYK Olga 37#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK-Open14K 1400:24:02.5500:24:10.05+00:08:316:0010
43GUŹDZIOŁ Jarek 9SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-Open29M 2900:24:14.7500:24:20.10+00:08:416:039.9
44LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 24BYDGOSZCZK-Open15K 1500:24:14.7000:24:20.10+00:08:416:039.9
45OLCZAK Krzysztof 50BYDGOSZCZM-Open30M 3000:24:15.8000:24:22.40+00:08:446:049.9
46KRAKOWSKA Karolina 82K-Open16K 1600:24:33.1500:24:37.05+00:08:586:089.8
47BRĄGIEL Anna 28VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-Open17K 1700:24:27.8500:24:37.70+00:08:596:079.8
48TYKWIŃSKA Agnieszka 13BYDGOSZCZK-Open18K 1800:24:44.6500:24:47.65+00:09:096:119.7
49SCHMIDT Małgorzata 86K-Open19K 1900:25:06.8500:25:16.35+00:09:376:169.6
50OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 71BYDGOSZCZK-Open20K 2000:25:16.3000:25:20.20+00:09:416:199.5
51SARNECKA Małgorzata 21BANDA ŁYSEGOBYDGOSZCZK-Open21K 2100:25:16.7000:25:23.05+00:09:446:199.5
52LEWANDOWSKA Magdalena 22BYDGOSZCZK-Open22K 2200:25:16.8500:25:23.15+00:09:446:199.5
53SZTEJKA Damian 17BENEFITKSOBYDGOSZCZM-Open31M 3100:25:36.8500:25:41.75+00:10:036:249.4
54SZTEJKA Jolanta 15BENEFITKSOBYDGOSZCZK-Open23K 2300:25:36.5500:25:41.80+00:10:036:249.4
55KRAJEWSKA Jagoda 103K-Open24K 2400:25:55.2500:25:58.35+00:10:196:289.3
56SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 77HDR WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open25K 2500:25:48.8000:25:59.65+00:10:216:279.3
57NOWA Adam 87BYDGOSZCZM-Open32M 3200:26:14.5000:26:19.95+00:10:416:339.1
58JASINIECKI Wojciech 23BYDGOSZCZM-Open33M 3300:26:13.6500:26:19.95+00:10:416:339.2
59GORGOL Tomasz 38LP500BYDGOSZCZM-Open34M 3400:26:14.2000:26:20.00+00:10:416:339.1
60KALINOWSKA Patrycja 44SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-Open26K 2600:26:17.5000:26:22.45+00:10:446:349.1
61KWIECIŃSKA Katarzyna 91SOLEC KUJAWSKIK-Open27K 2700:26:24.9000:26:29.80+00:10:516:369.1
62ASTUKIEWICZ Tomasz 66BYDGOSZCZM-Open35M 3500:26:20.8500:26:30.65+00:10:526:359.1
63DURDA Dominika 53SOLEC KUJAWSKIK-Open28K 2800:26:24.9500:26:31.60+00:10:536:369.1
64GROT Monika 1ŁOCHOWOK-Open29K 2900:26:53.4000:27:01.90+00:11:236:438.9
65JAGODZINSKA-OLCZAK Lucyna 49BYDGOSZCZK-Open30K 3000:27:21.4000:27:28.40+00:11:506:508.8
66WÓJCIK Anna 3BYDGOSZCZK-Open31K 3100:27:42.7500:27:50.40+00:12:126:558.7
67RESZELA Marta 67BYDGOSZCZK-Open32K 3200:27:48.0500:27:55.15+00:12:166:578.6
68KRUPA Dorota 88BYDGOSZCZK-Open33K 3300:27:56.6500:28:04.35+00:12:256:598.6
69GACA Anna Maria 60#B3KBYDGOSZCZK-Open34K 3400:28:02.9500:28:11.10+00:12:327:008.6
70CZUCZEJKO Jolanta 18BYDGOSZCZK-Open35K 3500:28:02.9000:28:11.20+00:12:327:008.6
71NUNZEK Agnieszka 11BYDGOSZCZK-Open36K 3600:28:04.0000:28:11.30+00:12:327:018.6
72KANIEWSKA Arleta 90BYDGOSZCZK-Open37K 3700:28:20.8000:28:30.75+00:12:527:058.5
73NOWAK Tomasz 99OSÓWIECM-Open36M 3600:28:35.0500:28:43.00+00:13:047:098.4
74NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 97BORÓWNOK-Open38K 3800:29:05.3000:29:09.90+00:13:317:168.3
75BŁASZKIEWICZ Marzena 42BORÓWNOK-Open39K 3900:29:05.4000:29:10.20+00:13:317:168.2
76PIÓRKOWSKA Aga 14BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open40K 4000:29:10.7000:29:16.50+00:13:387:178.2
77OKRĘGLICKA Barbara 31BYDGOSZCZK-Open41K 4100:29:16.8000:29:20.35+00:13:417:198.2
78GWIZDAŁA Katarzyna 35GRUCZNOK-Open42K 4200:29:16.0500:29:21.70+00:13:437:198.2
79KACZMAREK Agnieszka 43BYDGOSZCZK-Open43K 4300:29:29.3500:29:32.35+00:13:537:228.1
80MISUN Mariola 101ZIELONKAK-Open44K 4400:30:25.3500:30:33.95+00:14:557:367.9
81GULL Magdalena 63BYDGOSZCZK-Open45K 4500:30:32.6500:30:46.60+00:15:087:387.9
82ŚPIEWAK Karina 30BYDGOSZCZK-Open46K 4600:30:33.3500:30:47.30+00:15:087:387.9
83GORGOL Renia 39LP500BYDGOSZCZK-Open47K 4700:31:40.7000:31:48.70+00:16:107:557.6
84ADAMOWICZ Aleksandra 79BYDGOSZCZK-Open48K 4800:33:17.4000:33:30.10+00:17:518:197.2
85KLIMKOWSKI Rafał 110BYDGOSZCZM-Open37M 3700:34:06.2000:34:15.55+00:18:378:317
86KLIMKOWSKA Beata 109BYDGOSZCZK-Open49K 4900:34:07.1000:34:15.85+00:18:378:317
87KRZYWDZIŃSKI Karol 59BYDGOSZCZM-Open38M 3800:35:51.1000:35:56.55+00:20:188:576.7
88KRZYWDZIŃSKA Alicja 58BYDGOSZCZK-Open50K 5000:35:57.9500:36:04.05+00:20:258:596.7
89KRZYWDZIŃSKI Daniel 57BYDGOSZCZM-Open39M 3900:35:58.2000:36:04.55+00:20:268:596.7
90KLIŃSKA Paulina 80K-Open51K 51   
91ZŁOTOWSKI Denis 81M-Open40M 40   
Znaleziono 91 wynik(ów)