I CHARYTATYWNY BIEG DLA KUBY

Organizator/ Organizer:
SKO I Biegu Charytatywnego dla Kuby
Data/ Date:
2018-05-02
Miejsce/ Place:
Strzelce Dolne
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
109
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: K-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1TATULIŃSKA Aleksandra 100TRISPACE OCTOVBIEGABYDGOSZCZK-Open1K 100:19:49.5500:19:51.45 4:5712.1
2SUCHOMSKA Beata 89K-Open2K 200:20:02.5500:20:06.15+00:00:145:0012
3BICZKOWSKA Magdalena 4RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open3K 300:20:07.5500:20:10.90+00:00:195:0111.9
4MISUN-NOWAK Katarzyna 98OSÓWIECK-Open4K 400:20:47.5000:20:50.60+00:00:595:1111.5
5BALEWSKA Iwona 74TORUŃK-Open5K 500:21:05.7500:21:08.35+00:01:165:1611.4
6PADZIKOWSKA Agnieszka 107K-Open6K 600:21:37.6000:21:41.15+00:01:495:2411.1
7JANUSZKIEWICZ Kornelia 69WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open7K 700:21:42.3500:21:51.85+00:02:005:2511.1
8RUDOL Magdalena 70PRĄDOCINK-Open8K 800:21:51.0500:21:54.00+00:02:025:2811
9SOSIŃSKA Izabela 25BRAKDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-Open9K 900:21:59.5500:22:02.90+00:02:115:2910.9
10PRZYBYŁA Agnieszka 102K-Open10K 1000:22:09.3500:22:13.40+00:02:215:3210.8
11KAŁDAN Magdalena 40BYDGOSZCZK-Open11K 1100:22:17.8500:22:23.40+00:02:315:3410.8
12WASILEWSKA Martyna 104BYDGOSZCZK-Open12K 1200:22:21.3500:22:29.85+00:02:385:3510.7
13SKWAREK Bogumiła 34WAŁDOWOK-Open13K 1300:23:35.9000:23:40.35+00:03:485:5410.2
14WŁODARCZYK Olga 37#TEAMFARFALLARUSZKOWICEK-Open14K 1400:24:02.5500:24:10.05+00:04:186:0010
15LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia 24BYDGOSZCZK-Open15K 1500:24:14.7000:24:20.10+00:04:286:039.9
16KRAKOWSKA Karolina 82K-Open16K 1600:24:33.1500:24:37.05+00:04:456:089.8
17BRĄGIEL Anna 28VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-Open17K 1700:24:27.8500:24:37.70+00:04:466:079.8
18TYKWIŃSKA Agnieszka 13BYDGOSZCZK-Open18K 1800:24:44.6500:24:47.65+00:04:566:119.7
19SCHMIDT Małgorzata 86K-Open19K 1900:25:06.8500:25:16.35+00:05:246:169.6
20OLSZEWSKA-PAWLACZYK Dorota 71BYDGOSZCZK-Open20K 2000:25:16.3000:25:20.20+00:05:286:199.5
21SARNECKA Małgorzata 21BANDA ŁYSEGOBYDGOSZCZK-Open21K 2100:25:16.7000:25:23.05+00:05:316:199.5
22LEWANDOWSKA Magdalena 22BYDGOSZCZK-Open22K 2200:25:16.8500:25:23.15+00:05:316:199.5
23SZTEJKA Jolanta 15BENEFITKSOBYDGOSZCZK-Open23K 2300:25:36.5500:25:41.80+00:05:506:249.4
24KRAJEWSKA Jagoda 103K-Open24K 2400:25:55.2500:25:58.35+00:06:066:289.3
25SZCZEPAŃSKA-DOLNA Edyta 77HDR WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open25K 2500:25:48.8000:25:59.65+00:06:086:279.3
26KALINOWSKA Patrycja 44SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK-Open26K 2600:26:17.5000:26:22.45+00:06:316:349.1
27KWIECIŃSKA Katarzyna 91SOLEC KUJAWSKIK-Open27K 2700:26:24.9000:26:29.80+00:06:386:369.1
28DURDA Dominika 53SOLEC KUJAWSKIK-Open28K 2800:26:24.9500:26:31.60+00:06:406:369.1
29GROT Monika 1ŁOCHOWOK-Open29K 2900:26:53.4000:27:01.90+00:07:106:438.9
30JAGODZINSKA-OLCZAK Lucyna 49BYDGOSZCZK-Open30K 3000:27:21.4000:27:28.40+00:07:366:508.8
31WÓJCIK Anna 3BYDGOSZCZK-Open31K 3100:27:42.7500:27:50.40+00:07:586:558.7
32RESZELA Marta 67BYDGOSZCZK-Open32K 3200:27:48.0500:27:55.15+00:08:036:578.6
33KRUPA Dorota 88BYDGOSZCZK-Open33K 3300:27:56.6500:28:04.35+00:08:126:598.6
34GACA Anna Maria 60#B3KBYDGOSZCZK-Open34K 3400:28:02.9500:28:11.10+00:08:197:008.6
35CZUCZEJKO Jolanta 18BYDGOSZCZK-Open35K 3500:28:02.9000:28:11.20+00:08:197:008.6
36NUNZEK Agnieszka 11BYDGOSZCZK-Open36K 3600:28:04.0000:28:11.30+00:08:197:018.6
37KANIEWSKA Arleta 90BYDGOSZCZK-Open37K 3700:28:20.8000:28:30.75+00:08:397:058.5
38NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 97BORÓWNOK-Open38K 3800:29:05.3000:29:09.90+00:09:187:168.3
39BŁASZKIEWICZ Marzena 42BORÓWNOK-Open39K 3900:29:05.4000:29:10.20+00:09:187:168.2
40PIÓRKOWSKA Aga 14BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-Open40K 4000:29:10.7000:29:16.50+00:09:257:178.2
41OKRĘGLICKA Barbara 31BYDGOSZCZK-Open41K 4100:29:16.8000:29:20.35+00:09:287:198.2
42GWIZDAŁA Katarzyna 35GRUCZNOK-Open42K 4200:29:16.0500:29:21.70+00:09:307:198.2
43KACZMAREK Agnieszka 43BYDGOSZCZK-Open43K 4300:29:29.3500:29:32.35+00:09:407:228.1
44MISUN Mariola 101ZIELONKAK-Open44K 4400:30:25.3500:30:33.95+00:10:427:367.9
45GULL Magdalena 63BYDGOSZCZK-Open45K 4500:30:32.6500:30:46.60+00:10:557:387.9
46ŚPIEWAK Karina 30BYDGOSZCZK-Open46K 4600:30:33.3500:30:47.30+00:10:557:387.9
47GORGOL Renia 39LP500BYDGOSZCZK-Open47K 4700:31:40.7000:31:48.70+00:11:577:557.6
48ADAMOWICZ Aleksandra 79BYDGOSZCZK-Open48K 4800:33:17.4000:33:30.10+00:13:388:197.2
49KLIMKOWSKA Beata 109BYDGOSZCZK-Open49K 4900:34:07.1000:34:15.85+00:14:248:317
50KRZYWDZIŃSKA Alicja 58BYDGOSZCZK-Open50K 5000:35:57.9500:36:04.05+00:16:128:596.7
51KLIŃSKA Paulina 80K-Open51K 51   
Znaleziono 51 wynik(ów)