I ETAP PUCHARU BIAŁORUSI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-02-16
Miejsce:
Grodno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
51
Wystartowało:
44
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
43
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1OLUWAGBEMI Melvin 109БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙPARISM18-291M 100:16:3300:33:0200:49:1901:05:43.60 6:349.1
2РОВДО Алексей 131КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-591M 200:16:3400:33:0400:49:3301:05:45.35+00:00:016:349.1
3HAŁAS Marcin 103POLSKA TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 300:16:5600:34:0300:51:3201:09:19.03+00:03:356:558.7
4KUZICH Ihar 106БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-491M 400:10:1700:30:2800:33:2801:10:19.00+00:04:357:018.5
5ЦЯК Александр 142СОКОЛГРОДНОM30-392M 500:17:1900:34:4600:52:3501:11:23.39+00:05:397:088.4
6СКОРБ Леонид 137HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-393M 600:17:2800:35:3100:53:5501:11:44.91+00:06:017:108.4
7ЯНКОВСКИЙ Александр 151ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-394M 700:19:0000:37:1900:54:5601:11:51.93+00:06:087:118.3
8ХАРИТОНЮК Михаил 143HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-592M 800:17:4500:35:5100:53:5501:11:53.01+00:06:097:118.3
9СКОРБ Николай 136HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-292M 900:17:3700:35:3200:53:5601:11:57.47+00:06:137:118.3
10WOLNIEWICZ Katarzyna 112POLSKA TEAMRUDA ŚLĄSKAK40-491K 100:18:0300:36:1700:54:4001:13:06.81+00:07:237:188.2
11ГУТНИК Алеся 118СОКОЛГРОДНОK30-391K 200:18:1200:36:4400:55:1701:13:53.13+00:08:097:238.1
12KRYSHTAL Aliaksandr 105КРОКИМИНСКM30-395M 1000:17:3400:35:3200:54:3001:14:45.17+00:09:017:288
13IVANOV Alexey 104ЛУГАM30-396M 1100:18:5700:37:2100:56:2401:14:52.17+00:09:087:298
14ЛИТВИНСКАЯ Людмила 125ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK40-492K 300:18:1100:36:4300:55:5101:14:54.84+00:09:117:298
15PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 110POLSKA TEAMSZCZODRKOWICEK40-493K 400:18:1400:37:1700:56:2101:15:32.66+00:09:497:337.9
16ЯНКОВСКИЙ Владимир 150ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-492M 1200:19:0500:37:5100:56:3301:15:47.06+00:10:037:347.9
17СИРОЧ Татьяна 135СОКОЛГРОДНОK18-291K 500:18:4500:37:4500:56:5801:16:00.22+00:10:167:367.9
18БУЗУН Татьяна 115HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK40-494K 600:18:3600:37:2200:56:3601:16:15.10+00:10:317:377.9
19ЧУПРЕТА Юрий 147СОКОЛГРОДНОM40-493M 1300:18:3400:37:3500:56:5501:16:28.20+00:10:447:387.8
20ДОЛЬНИКОВ Игорь 119ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-397M 1400:19:1100:38:1600:57:3401:16:35.29+00:10:517:397.8
21КАЗАНЦЕВ Владимир 122ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-691M 1500:19:0900:38:5000:58:3401:17:48.02+00:12:047:467.7
22ТОКАРЕВА Ирина 141КРОКIМИНСКK40-495K 700:19:2100:38:3100:57:5501:17:52.70+00:12:097:477.7
23ЛАПЦЕВИЧ Наталья 124ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK30-392K 800:18:5600:38:3700:58:3801:18:50.83+00:13:077:537.6
24СИРОЧ Алена 134СОКОЛГРОДНОK50-591K 900:18:5200:38:2300:58:2101:18:54.73+00:13:117:537.6
25ВАЛЮШКО Дмитрий 116СПК ДЕНЬЩИКОВАGRODNOM40-494M 1600:19:3900:39:3800:59:1701:18:59.98+00:13:167:547.6
26АГРАФЕНИНА Юлия 113РОССИЙСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ СЕВЕРНОЙ ХОДЬБЫМОСКВАK30-393K 1000:19:2600:39:2200:59:3801:19:52.00+00:14:087:597.5
27НАУМЕНКО Татьяна 127СПК ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫK30-394K 1100:19:5900:40:1501:00:1701:20:00.37+00:14:168:007.5
28ЧЕРНЕЦКИЙ Павел 146СОКОЛГРОДНОM40-495M 1700:19:4700:39:3700:59:3701:20:15.50+00:14:318:017.5
29ЧЕРЕПКО Анна 145СПК ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫK30-395K 1200:20:0000:40:1201:00:1901:20:26.09+00:14:428:027.5
30ОБИДИЕНТОВ Сергей 128ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-692M 1800:19:5000:39:4400:59:4801:20:36.56+00:14:528:037.4
31СКОРБ Ирина 138HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK30-396K 1300:19:2500:39:5601:00:2001:21:27.81+00:15:448:087.4
32ПОЛУЙЧИК Сергей 129МОЛОЧНЫЙ МИРГРОДНОM50-593M 1900:19:0700:39:2801:00:1501:21:32.68+00:15:498:097.4
33САЛЬНИКОВ Вячеслав 132КРОКИМИНСКM70+1M 2000:20:3500:41:0001:01:5501:23:10.08+00:17:268:197.2
34САПЕШКО Елена 133ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK50-592K 1400:20:5500:41:5301:03:0101:24:16.54+00:18:328:257.1
35ЕРЕМЕЕВА Ольга 120KPOKIМИНСКK50-593K 1500:20:5500:41:5301:03:0201:24:17.16+00:18:338:257.1
36ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина 121ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK18-292K 1600:20:4900:41:4801:04:0801:26:52.86+00:21:098:416.9
37ГАНЕВИЧ Анатолий 117ГРОДНОM40-496M 2100:20:1200:41:5701:04:2201:27:17.47+00:21:338:436.9
38SHEPOWALENKO Juri 111KROKIMINSKM70+2M 2200:21:0000:43:1301:05:5501:28:51.54+00:23:078:536.8
39MARCZYK Jerzy Paweł 108FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-693M 2300:21:3900:43:5101:06:1801:29:06.99+00:23:238:546.7
40ТАРАС Алена 140HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГА.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK18-293K 1700:22:3700:45:5301:09:4701:34:25.10+00:28:419:266.4
41CHRAPEK Urszula 102POLSKA TEAMRUDZICAK30-397K 1800:23:4400:47:5301:11:5201:36:06.41+00:30:229:366.2
42ХАРКО Анна 144ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK40-496K 1900:23:5600:48:0701:12:0901:36:19.34+00:30:359:376.2
43БЛИЗНЕЦ Клавдия 114ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-691K 2000:24:4300:50:1001:15:2501:40:14.26+00:34:3010:016
ПЕТОРА Владислав 101ГРОДНОM60-6900:23:12 DNF00:36:39 DNF01:11:23 DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)