Organizator : | Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki |
Data : | 2019-02-16 |
Miejsce : | Grodno |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 51 |
Wystartowało : | 44 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 43 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km | Start_All 7.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HAŁAS Marcin | 103 | POLSKA TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:56 | 00:34:03 | 00:51:32 | |||
2 | KUZICH Ihar | 106 | Брестский областной лицей | БРЕСТ | M40-49 | 00:10:17 | 00:30:28 | 00:33:28 | |||
3 | OLUWAGBEMI Melvin | 109 | Брестский Областной Лицей | PARIS | M18-29 | 00:16:33 | 00:33:02 | 00:49:19 | |||
4 | РОВДО Алексей | 131 | Крокi | МОЛОДЕЧНО | M50-59 | 00:16:34 | 00:33:04 | 00:49:33 | |||
5 | KRYSHTAL Aliaksandr | 105 | Кроки | МИНСК | M30-39 | 00:17:34 | 00:35:32 | 00:54:30 | |||
6 | ГАНЕВИЧ Анатолий | 117 | ГРОДНО | M40-49 | 00:20:12 | 00:41:57 | 01:04:22 | ||||
7 | ХАРИТОНЮК Михаил | 143 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M50-59 | 00:17:45 | 00:35:51 | 00:53:55 | |||
8 | ЧУПРЕТА Юрий | 147 | Сокол | ГРОДНО | M40-49 | 00:18:34 | 00:37:35 | 00:56:55 | |||
9 | КАЗАНЦЕВ Владимир | 122 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | M60-69 | 00:19:09 | 00:38:50 | 00:58:34 | |||
10 | ОБИДИЕНТОВ Сергей | 128 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | M60-69 | 00:19:50 | 00:39:44 | 00:59:48 | |||
11 | СКОРБ Николай | 136 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | M18-29 | 00:17:37 | 00:35:32 | 00:53:56 | |||
12 | СКОРБ Леонид | 137 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-39 | 00:17:28 | 00:35:31 | 00:53:55 | |||
13 | ЦЯК Александр | 142 | Сокол | ГРОДНО | M30-39 | 00:17:19 | 00:34:46 | 00:52:35 | |||
14 | ЧЕРНЕЦКИЙ Павел | 146 | Сокол | ГРОДНО | M40-49 | 00:19:47 | 00:39:37 | 00:59:37 | |||
15 | ЯНКОВСКИЙ Владимир | 150 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M40-49 | 00:19:05 | 00:37:51 | 00:56:33 | |||
16 | IVANOV Alexey | 104 | ЛУГА | M30-39 | 00:18:57 | 00:37:21 | 00:56:24 | ||||
17 | ДОЛЬНИКОВ Игорь | 119 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M30-39 | 00:19:11 | 00:38:16 | 00:57:34 | |||
18 | MARCZYK Jerzy Paweł | 108 | Face Nordic Walking Team | WARSZAWA | M60-69 | 00:21:39 | 00:43:51 | 01:06:18 | |||
19 | SHEPOWALENKO Juri | 111 | KROKI | MINSK | M70+ | 00:21:00 | 00:43:13 | 01:05:55 | |||
20 | ВАЛЮШКО Дмитрий | 116 | СПК Деньщикова | GRODNO | M40-49 | 00:19:39 | 00:39:38 | 00:59:17 | |||
21 | САЛЬНИКОВ Вячеслав | 132 | Кроки | МИНСК | M70+ | 00:20:35 | 00:41:00 | 01:01:55 | |||
22 | ЯНКОВСКИЙ Александр | 151 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | M30-39 | 00:19:00 | 00:37:19 | 00:54:56 | |||
23 | ПОЛУЙЧИК Сергей | 129 | молочный мир | ГРОДНО | M50-59 | 00:19:07 | 00:39:28 | 01:00:15 | |||
24 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 110 | POLSKA TEAM | SZCZODRKOWICE | K40-49 | 00:18:14 | 00:37:17 | 00:56:21 | |||
25 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 112 | POLSKA TEAM | RUDA ŚLĄSKA | K40-49 | 00:18:03 | 00:36:17 | 00:54:40 | |||
26 | ЛИТВИНСКАЯ Людмила | 125 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | K40-49 | 00:18:11 | 00:36:43 | 00:55:51 | |||
27 | АГРАФЕНИНА Юлия | 113 | Российская Федерация Северной Ходьбы | МОСКВА | K30-39 | 00:19:26 | 00:39:22 | 00:59:38 | |||
28 | БЛИЗНЕЦ Клавдия | 114 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | K60-69 | 00:24:43 | 00:50:10 | 01:15:25 | |||
29 | БУЗУН Татьяна | 115 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ | K40-49 | 00:18:36 | 00:37:22 | 00:56:36 | |||
30 | ГУТНИК Алеся | 118 | Сокол | ГРОДНО | K30-39 | 00:18:12 | 00:36:44 | 00:55:17 | |||
31 | ЛАПЦЕВИЧ Наталья | 124 | Звезда | МАРЬИНА ГОРКА | K30-39 | 00:18:56 | 00:38:37 | 00:58:38 | |||
32 | СКОРБ Ирина | 138 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K30-39 | 00:19:25 | 00:39:56 | 01:00:20 | |||
33 | CHRAPEK Urszula | 102 | POLSKA TEAM | RUDZICA | K30-39 | 00:23:44 | 00:47:53 | 01:11:52 | |||
34 | ЕРЕМЕЕВА Ольга | 120 | KPOKI | МИНСК | K50-59 | 00:20:55 | 00:41:53 | 01:03:02 | |||
35 | СИРОЧ Алена | 134 | Сокол | ГРОДНО | K50-59 | 00:18:52 | 00:38:23 | 00:58:21 | |||
36 | СИРОЧ Татьяна | 135 | Сокол | ГРОДНО | K18-29 | 00:18:45 | 00:37:45 | 00:56:58 | |||
37 | ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина | 121 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | K18-29 | 00:20:49 | 00:41:48 | 01:04:08 | |||
38 | НАУМЕНКО Татьяна | 127 | СПК Деньщикова | ЛУЦКОВЛЯНЫ | K30-39 | 00:19:59 | 00:40:15 | 01:00:17 | |||
39 | САПЕШКО Елена | 133 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | K50-59 | 00:20:55 | 00:41:53 | 01:03:01 | |||
40 | ХАРКО Анна | 144 | Локомотив | БАРАНОВИЧИ | K40-49 | 00:23:56 | 00:48:07 | 01:12:09 | |||
41 | ЧЕРЕПКО Анна | 145 | СПК Деньщикова | ЛУЦКОВЛЯНЫ | K30-39 | 00:20:00 | 00:40:12 | 01:00:19 | |||
42 | ТОКАРЕВА Ирина | 141 | Крокi | МИНСК | K40-49 | 00:19:21 | 00:38:31 | 00:57:55 | |||
43 | ТАРАС Алена | 140 | Hordic-start Прогресс-Вертелишки | АГА.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K18-29 | 00:22:37 | 00:45:53 | 01:09:47 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
ПЕТОРА Владислав | 101 | ГРОДНО | M60-69 | 00:23:12 DNF | 00:36:39 DNF | 01:11:23 DNF |
Znaleziono 44 wynik(ów)