I ETAP PUCHARU BIAŁORUSI NORDIC WALKING - 5 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-02-16
Miejsce:
Grodno
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
197
Wystartowało:
160
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
154
Na trasie:
6

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ЯКИМОВИЧ Роман 376СОКОЛГРОДНОM18-291M 100:16:4000:33:36.60 6:438.9
2ЕРЕМЕЙЧИК Сергей 250ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-292M 200:16:5600:33:54.62+00:00:186:478.8
3БИРИЛО Андрей 219СОКОЛГРОДНОM18-293M 300:16:5800:34:08.19+00:00:316:498.8
4HAŁAS Marcin 202POLSKA TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 400:16:5000:34:13.58+00:00:366:508.8
5ВОЛОХ Алексей 229ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Jun.1M 500:17:1600:34:32.52+00:00:556:548.7
6ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб 237ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Jun.2M 600:17:1700:34:32.65+00:00:566:548.7
7СТЕПУРА Илья 340HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-294M 700:17:2600:35:05.66+00:01:297:018.6
8КАРАВАЕВ Владислав 226ГРОДНОM-Jun.3M 800:17:2300:35:06.06+00:01:297:018.5
9ШАЛЬПУК Владислав 387СОКОЛГРОДНОM18-295M 900:16:5900:35:10.41+00:01:337:028.5
10МИНИАХМЕТОВ Рамил 299ГУО 'ГИМНАЗИЯ'№10ГРОДНОM50-541M 1000:17:3000:35:39.95+00:02:037:088.4
11WOLNIEWICZ Katarzyna 210POLSKA TEAMRUDA ŚLĄSKAK45-491K 100:17:4800:36:02.88+00:02:267:128.3
12ГУТНИК Алеся 399СОКОЛГРОДНОK30-391K 200:18:0000:36:08.32+00:02:317:138.3
13ВОЛЧОК Роман 231СОКОЛГРОДНОM45-491M 1100:17:4700:36:15.25+00:02:387:158.3
14СКОРОХОД Александр 335ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-441M 1200:17:4800:36:15.31+00:02:387:158.3
15KUZICH Ihar 203БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-442M 1300:17:4900:36:15.76+00:02:397:158.3
16ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталья 228СОКОЛГРОДНОK45-492K 300:17:5900:36:16.46+00:02:397:158.3
17КУЛЕШ Павел 273HORDIC-STARTПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-392M 1400:18:3800:36:26.77+00:02:507:178.2
18МАЛЯВКО Вячеслав 293ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-393M 1500:18:4100:36:31.04+00:02:547:188.2
19СИЛИВОНЧИК Александр 329HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Jun.4M 1600:18:2400:36:35.97+00:02:597:198.2
20ЛАМАН Дмитрий 277ОАО 'БЕЛЛАКТ'ВОЛКОВЫСКM30-394M 1700:18:5800:36:39.22+00:03:027:198.2
21ЛЕБЕДЕВА Ирина 281СОКОЛГРОДНОK40-441K 400:18:1300:37:01.07+00:03:247:248.1
22ОЛЕШКЕВИЧ Сергей 304КОРНАДЬM55-591M 1800:18:2400:37:01.35+00:03:247:248.1
23ЯКИМОВИЧ Нататия 375СОКОЛГРОДНОK18-291K 500:18:1100:37:11.44+00:03:347:268.1
24ПЕШКО Александр 311БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM-Niepełnosprawni1M 1900:18:2100:37:26.81+00:03:507:298
25ВОЛЧОК Тимур 232СОКОЛГРОДНОM-Jun.5M 2000:18:5900:37:44.91+00:04:087:337.9
26ХАРКО Кирилл 353ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM45-492M 2100:18:4200:38:10.24+00:04:337:387.9
27ПИУТА Вероника 312СОКОЛГРОДНОK30-392K 600:18:5400:38:18.79+00:04:427:397.8
28АБРАМЧИК Александра 211БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTK-Jun.1K 700:19:2600:38:19.75+00:04:437:397.8
29ЛИТВИНСКАЯ Людмила 382ЗВЕЗДАГРОДНОK40-442K 800:18:5100:38:24.94+00:04:487:417.8
30ЛЕНКОВЕЦ Светлана 292ГУО 'ГИМНАЗИЯ'№10ГРОДНОK45-493K 900:19:2100:38:45.99+00:05:097:457.7
31ШАБАНОВИЧ Александр 363НОВОГРУДОКM55-592M 2200:18:5900:38:56.22+00:05:197:477.7
32КРАСИЕНКО Анастасия 270БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.2K 1000:19:2900:39:03.33+00:05:267:487.7
33КОШЕЛЬ София 268БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.3K 1100:19:2300:39:08.62+00:05:327:497.7
34КИРКИЦКИЙ Михаил 262ГУО 'ГИМНАЗИЯ'№10ГРОДНОM-Jun.6M 2300:19:4400:39:13.58+00:05:367:507.6
35ШЛЮХТИЦ Ярослав 370HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Dzieci1M 2400:19:1600:39:13.92+00:05:377:507.6
36ЖАЛКОВСКАЯ Юлия 251СПК ДЕНЬЩИКОВАГРОДНОK30-393K 1200:19:1800:39:15.43+00:05:387:517.6
37СИРОЧ Татьяна 400СОКОЛГРОДНОK18-292K 1300:19:1300:39:16.44+00:05:397:517.6
38ЗАКРЕВСКИЙ Игорь 253КРОКIМОЛОДЕЧНОM65-691M 2500:19:2100:39:19.04+00:05:427:517.6
39МОИСЕЕВА Вероника 378МИНСКK30-394K 1400:19:5500:39:26.86+00:05:507:537.6
40ЧУПРЕТА Юрий 362СОКОЛГРОДНОM45-493M 2600:19:1500:39:26.99+00:05:507:537.6
41КЛЮЧЕНКО Инга 265ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK45-494K 1500:19:2600:39:28.37+00:05:517:537.6
42ИВАН Лебецкий 256СПК 'СВИСЛОЧЬ'ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM18-296M 2700:19:5600:39:30.23+00:05:537:547.6
43ЛЕБЕДЕВИЧ Андрей 282GRODNOM50-542M 2800:20:0900:39:35.43+00:05:587:557.6
44СЕРГЕЙ Коледа 327СПК 'СВИСЛОЧЬ'ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM-Jun.7M 2900:20:0700:39:39.99+00:06:037:567.6
45МЕТЬКО Сергей 298TIENSГРОДНОM40-443M 3000:20:3400:39:49.89+00:06:137:577.5
46ЕВТУХ Анатолий 249ОАО ГРОДНО АЗОТГРОДНОM55-593M 3100:19:5600:40:00.49+00:06:238:007.5
47НЕДОЛИВКО Виктор 313ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM30-395M 3200:20:3700:40:03.89+00:06:278:007.5
48СТЕПУРА Николай 341HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM55-594M 3300:19:3300:40:09.18+00:06:328:027.5
49ЛАЗАКОВИЧ Александр 276СОКОЛГРОДНОM-Dzieci2M 3400:19:1700:40:15.30+00:06:388:037.5
50ОБИДИЕНТОВ Сергей 301ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM65-692M 3500:20:0300:40:23.63+00:06:478:047.4
51РЯБЦЕВ Владимир 393ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM65-693M 3600:20:1500:40:28.04+00:06:518:057.4
52КАЗАНЦЕВ Владимир 257ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM65-694M 3700:20:0600:40:33.37+00:06:568:067.4
53ГЕЦОЛД Максим 238TIENSГРОДНОM30-396M 3800:20:2300:40:37.08+00:07:008:077.4
54БЕРИЛО Анна 385СОКОЛГРОДНОK18-293K 1600:19:5400:40:47.56+00:07:108:097.4
55ШУМСКАЯ София 371БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.4K 1700:20:1000:40:50.27+00:07:138:107.3
56БОРОВЦОВ Алексей 222HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-297M 3900:20:2000:41:07.15+00:07:308:137.3
57ЧЕРНЯВСКАЯ Наталья 361СОКОЛГРОДНОK45-495K 1800:20:3600:41:10.47+00:07:338:147.3
58ЗАРУБА Серафима 254БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.5K 1900:20:3300:41:11.35+00:07:348:147.3
59ЗВЕРОВИЧ Елена 255ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK55-591K 2000:20:1300:41:13.31+00:07:368:147.3
60ПЕТОРА Владислав 310ГРОДНОM65-695M 4000:20:5600:41:14.41+00:07:378:157.3
61КЛЮЧЕНКО Архип 264ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Dzieci3M 4100:20:0100:41:21.22+00:07:448:167.3
62КОСТЮШКО Анастасия 267HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK18-294K 2100:20:5300:41:29.07+00:07:528:177.2
63ЛАПЦЕВИЧ Наталья 279ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK30-395K 2200:20:1400:41:39.07+00:08:028:197.2
64ВАЛЮШКО Виктор 227СПК ДЕНЬЩИКОВАGRODNOM40-444M 4200:20:3500:41:40.52+00:08:038:207.2
65ОРЛОВСКИЙ Сергей 305ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM-Niepełnosprawni2M 4300:21:1400:41:45.35+00:08:088:217.2
66СОРОКА Сергей 338ОАО 'БЕЛЛАКТ'ВОЛКОВЫСКM30-397M 4400:20:5200:41:45.97+00:08:098:217.2
67OVCHARIENKO Gennadii 207ЗВЕЗДАMARINA GORKAM70+1M 4500:20:5500:41:50.27+00:08:138:227.2
68ПРАНЕВИЧ Виктор 315TIENSГРОДНОM30-398M 4600:21:0700:41:55.25+00:08:188:237.2
69САЗОН Наталья 322СОКОЛГРОДНОK30-396K 2300:20:4600:41:57.59+00:08:208:237.2
70СИРОЧ Елена 204СОКОЛГРОДНОK50-541K 2400:20:3600:41:59.12+00:08:228:237.1
71ХОМИЧУК Александра 358БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK18-295K 2500:20:5200:41:59.27+00:08:228:237.1
72АРЕН Сергей 216ГРОДНОM60-641M 4700:20:4400:41:59.57+00:08:228:237.1
73ЦАНОВСКАЯ Светлана 359ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK45-496K 2600:20:4100:42:00.34+00:08:238:247.1
74SIABA Aliaksandr 209КРОКIМИНСКM30-399M 4800:21:1000:42:08.75+00:08:328:257.1
75ПЕРЕЛАЙКО Максим 309HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Dzieci4M 4900:20:1600:42:08.82+00:08:328:257.1
76ГИНЦЕВИЧ Лилия 239СОКОЛГРОДНОK60-641K 2700:20:5400:42:09.22+00:08:328:257.1
77ЛАЗАКОВИЧ Нина 275СОКОЛГРОДНОK40-443K 2800:20:3700:42:09.57+00:08:328:257.1
78КАРПАЧ Юрий 259СОКОЛГРОДНОM30-3910M 5000:21:1000:42:27.93+00:08:518:297.1
79ГАВРУС Вацлав 234СОКОЛГРОДНОM65-696M 5100:21:2700:42:40.85+00:09:048:327
80ЛАНИН Олег 278ГРОДНОM45-494M 5200:21:1600:42:43.37+00:09:068:327
81БОБРИК Алексей 220HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-3911M 5300:21:2300:42:44.13+00:09:078:327
82АНТОНОВ Сергей 215ОАО 'БЕЛЛАКТ'ВОЛКОВЫСКM40-445M 5400:21:3300:42:47.56+00:09:108:337
83ОСТРОВСКАЯ Света 306ГИМНАЗИЯ№10ГРОДНОK-Jun.6K 2900:21:2500:42:57.29+00:09:208:357
84БОДАК Николай 379SITY MINSKM-Dzieci5M 5500:20:2300:43:01.22+00:09:248:367
85СЕНКЕВИЧ Доминик 326HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Dzieci6M 5600:20:4400:43:02.90+00:09:268:367
86МАКАРЕВИЧ Александра 291БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.7K 3000:21:0800:43:02.95+00:09:268:367
87ГАЛУЗА Николай 235ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИM65-697M 5700:20:5900:43:06.58+00:09:298:377
88ТКАЧУК Валерий 343СПК ДЕНЬЩИКОВАGRODNOM50-543M 5800:21:1900:43:08.33+00:09:318:377
89БУЗУН Игнатий 225HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Dzieci7M 5900:21:1200:43:08.94+00:09:328:377
90БОТИС Лариса 223TIENSГРОДНОK45-497K 3100:21:2700:43:09.89+00:09:338:386.9
91АКИМОВА Елена 212TIENSГРОДНОK45-498K 3200:21:3200:43:10.12+00:09:338:386.9
92ГОРОВОЙ Андрей 240ОАО'СКИДЕЛЬСКИЙ САХКОМБИНАТ'СКИДЕЛЬM30-3912M 6000:21:1100:43:16.87+00:09:408:396.9
93МАРКЕВИЧ Галина 294HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK50-542K 3300:21:3200:43:20.60+00:09:448:406.9
94САВОНЯКА Эдвард 321СОКОЛГРОДНОM65-698M 6100:21:3000:43:21.92+00:09:458:406.9
95МЕКЕКО Нина 296СПК ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫK55-592K 3400:21:2800:43:27.98+00:09:518:416.9
96МАРКУЛИС Татьяна 295HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK30-397K 3500:21:3700:43:32.03+00:09:558:426.9
97МЕЛЬНИК Валентина 388СОКОЛГРОДНОK50-543K 3600:22:0000:43:49.16+00:10:128:456.8
98ЛЫДМАР Вадим 380СПК СВИСЛОЧЬСВИСЛОЧЬM-Jun.8M 6200:21:4600:44:26.95+00:10:508:536.7
99ЕВГЕНИЙ Ивановский 247СПК 'СВИСЛОЧЬ'ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬM-Jun.9M 6300:21:3700:44:27.36+00:10:508:536.7
100ГВОЗДОВСКАЯ Людмила 236СОКОЛГРОДНОK40-444K 3700:22:0400:44:30.74+00:10:548:546.7
101ШЕСТАК Татьяна 366СОКОЛГРОДНОK40-445K 3800:22:2100:44:51.47+00:11:148:586.7
102УРБАНОВИЧ Анна 347СОКОЛГРОДНОK70+1K 3900:22:4000:44:56.47+00:11:198:596.7
103ЖАННА Васильева 252СПК 'СВИСЛОЧЬ'ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK30-398K 4000:22:2000:44:59.50+00:11:228:596.7
104КОНДРАТЬЕВА Милена 266СШ №11ГРОДНОK-Dzieci1K 4100:22:1800:45:37.63+00:12:019:076.6
105УРБАНОВИЧ Мария 346СОКОЛГРОДНОK65-691K 4200:22:3300:45:41.42+00:12:049:086.6
106ГАБЕЦ Татьяна 233ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK50-544K 4300:22:3800:45:43.97+00:12:079:086.6
107СИРОЧ Артем 332СОКОЛГРОДНОM-Dzieci8M 6400:20:4600:45:46.80+00:12:109:096.6
108ШЕСТАК Ульяна 365СОКОЛГРОДНОK-Dzieci2K 4400:22:3100:46:27.84+00:12:519:176.5
109СОЛОВИЧ Янина 389СОКОЛГРОДНОK65-692K 4500:22:3100:46:28.81+00:12:529:176.5
110ХОДАЧЁК Альфия 357МАРЬИНА ГОРКАK50-545K 4600:23:1700:46:57.38+00:13:209:236.4
111КОВАЛЕНКО Данута 392TIENSГРОДНОK50-546K 4700:23:2000:47:09.48+00:13:329:266.4
112ЕВДОКИМЕНКО Валентина 248СОКОЛГРОДНОK45-499K 4800:23:5600:47:26.27+00:13:499:296.3
113КОТОВА Светлана 386СОКОЛГРОДНОK45-4910K 4900:23:3200:47:27.12+00:13:509:296.3
114ЛОСИК Данута 288СОКОЛГРОДНОK45-4911K 5000:23:5500:47:28.04+00:13:519:296.3
115ДАНИЛОВИЧ Александр 244ГРО БСВВАСКИДЕЛЬM60-642M 6500:23:4200:47:29.13+00:13:529:296.3
116РОМАНОВА Евгения 319КРОКIМИНСКK30-399K 5100:23:4600:47:33.04+00:13:569:306.3
117ГРИБОВИЧ Ольга 241ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-593K 5200:23:5300:47:35.38+00:13:589:316.3
118КАРПАЛО Татьяна 391АГР. СВИСЛОЧЬK18-296K 5300:23:1600:47:41.78+00:14:059:326.3
119ЛЮДМИЛА Чеботаревич 289СПК 'СВИСЛОЧЬ'ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK18-297K 5400:23:1500:47:42.94+00:14:069:326.3
120АЛЕКСАНДРА Халько 213СПК 'СВИСЛОЧЬ'ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬK18-298K 5500:23:1400:47:43.70+00:14:079:326.3
121СКИБА Денис 333СОКОЛГРОДНОM40-446M 6600:23:3100:47:45.29+00:14:089:336.3
122ЛАПЦЕВИЧ Максим 280ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM-Dzieci9M 6700:21:1900:48:11.26+00:14:349:386.2
123СМУРАГА Константина 336HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНK60-642K 5600:23:5800:48:32.22+00:14:559:426.2
124РАДЫГИНА Ирина 318БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK40-446K 5700:24:0400:48:40.32+00:15:039:446.2
125ЛЕВЧЕНКО Елена 284СОКОЛГРОДНОK30-3910K 5800:23:4600:48:50.45+00:15:139:466.1
126РАДЫГИН Аким 317БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM-Dzieci10M 6800:23:1800:48:50.65+00:15:149:466.1
127ЯГЛОВСКАЯ Ирина 374TIENSГРОДНОK55-594K 5900:24:1800:49:00.60+00:15:249:486.1
128АННА Чумак 214ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK45-4912K 6000:24:3600:49:18.63+00:15:429:516.1
129КАРПЕЙ Анатолий 261СОКОЛГРОДНОM50-544M 6900:26:4000:49:26.81+00:15:509:536.1
130ХАКАЛО Анатолий 352СОКОЛГРОДНОM70+2M 7000:24:4600:49:33.09+00:15:569:546.1
131ЛЕБЕДЕВИЧ Мария 283СОКОЛГРОДНОK50-547K 6100:24:4400:49:47.90+00:16:119:576
132ЗАПАСНИК Галина 286ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK45-4913K 6200:25:3000:49:51.00+00:16:149:586
133CHRAPEK Urszula 201POLSKA TEAMRUDZICAK30-3911K 6300:24:4700:50:19.52+00:16:4210:036
134ВОЛЧКЕВИЧ Вероника 230СОКОЛГРОДНОK70+2K 6400:25:2200:50:26.52+00:16:4910:055.9
135БОГДЕВИЧ Мария 221СОКОЛГРОДНОK60-643K 6500:24:5800:50:41.48+00:17:0410:085.9
136ЛОКИТЬ Казимир 287СОКОЛГРОДНОM70+3M 7100:25:3600:51:16.41+00:17:3910:155.8
137ЯНУЛЕВИЧ Ирина 377СОКОЛГРОДНОK50-548K 6600:25:1600:51:36.97+00:18:0010:195.8
138ФИЛИПОВИЧ Елена 350СОКОЛГРОДНОK40-447K 6700:25:3900:51:37.49+00:18:0010:195.8
139ЮРАЛЕВИЧ Алина 372СОКОЛГРОДНОK65-693K 6800:25:2800:52:10.51+00:18:3310:265.7
140НОВИЦКИЙ Александр 300СОКОЛГРОДНОM30-3913M 7200:24:1600:52:39.98+00:19:0310:325.7
141ГРИГОРЕНКО Милена 383СОКОЛГРОДНОK-Dzieci3K 6900:23:2900:53:25.34+00:19:4810:415.6
142БОЙКО Анастасия 397TIENSK18-299K 7000:26:2300:55:03.79+00:21:2711:005.4
143ОБУХОВИЧ Тереса 302СОКОЛГРОДНОK65-694K 7100:27:3600:55:05.85+00:21:2911:015.4
144СЫРЕЛЬ Елена 342ТИЕНСГРОДНОK70+3K 7200:26:4500:55:35.88+00:21:5911:075.4
145УСИК Тамара 390ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-595K 7300:27:4600:55:41.00+00:22:0411:085.4
146ПАХОМЕНКО Екатерина 308СОКОЛГРОДНОK50-549K 7400:28:0200:56:01.36+00:22:2411:125.4
147ДЯГИЛЕВА Мария 246БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.8K 7500:29:1200:57:16.26+00:23:3911:275.2
148ДЛЮБАРСКАЯ Людмила 245БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТK-Jun.9K 7600:29:1200:57:16.90+00:23:4011:275.2
149КАРПЕЙ Наталья 10СОКОЛГРОДНОK40-448K 7700:31:3100:58:17.83+00:24:4111:395.1
150ХАРКО Павел 354ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Dzieci11M 7300:19:1800:59:06.89+00:25:3011:495.1
151ФЕДОСЕВИЧ Стефан 349СОКОЛГРОДНОM70+4M 7400:29:4001:01:34.59+00:27:5712:194.9
152СКИБА Эльвира 334СОКОЛГРОДНОK60-644K 7800:30:2601:02:08.14+00:28:3112:254.8
153КАЗИМИРОВИЧ Ванда 258СОКОЛГРОДНОK65-695K 7900:33:2701:11:22.74+00:37:4614:164.2
154КУЗНЕЦОВА Елена 271СОКОЛГРОДНОK70+4K 8000:33:2501:11:24.85+00:37:4814:174.2
155ГРИГОРЕНКО Ирина 242СОКОЛГРОДНОK30-3912K 8100:25:34+00:08:5410:135.9
156ХМЕЛЕВСКАЯ Елезавета 355СОКОЛГРОДНОK18-2910K 8200:27:48+00:11:0811:075.4
157ХМЕЛЕВСКИЙ Евгений 356СОКОЛГРОДНОM18-298M 7500:29:10+00:12:3011:405.1
158ЛЮТИКОВА Ольга 290ЗАДОРСТАРЫЕ ДОРОГИK55-596K 8300:33:36+00:16:5613:264.5
159ЛОГВИН Сергей 394TIENSМИНСКM50-545M 76   
160ГАЙСА Андрей 395TIENSМИНСКM30-3914M 77   
Znaleziono 160 wynik(ów)