Organizator : | Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki |
Data : | 2019-02-16 |
Miejsce : | Grodno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 197 |
Wystartowało : | 160 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 154 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ЯКИМОВИЧ Роман | 376 | СОКОЛ | ГРОДНО | M18-29 | 00:16:40 | |||
2 | HAŁAS Marcin | 202 | POLSKA TEAM | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | 00:16:50 | |||
3 | ЕРЕМЕЙЧИК Сергей | 250 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M18-29 | 00:16:56 | |||
4 | БИРИЛО Андрей | 219 | СОКОЛ | ГРОДНО | M18-29 | 00:16:58 | |||
5 | ШАЛЬПУК Владислав | 387 | СОКОЛ | ГРОДНО | M18-29 | 00:16:59 | |||
6 | ВОЛОХ Алексей | 229 | ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕ | ГРОДНО | M-Jun. | 00:17:16 | |||
7 | ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб | 237 | ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕ | ГРОДНО | M-Jun. | 00:17:17 | |||
8 | КАРАВАЕВ Владислав | 226 | ГРОДНО | M-Jun. | 00:17:23 | ||||
9 | СТЕПУРА Илья | 340 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M18-29 | 00:17:26 | |||
10 | МИНИАХМЕТОВ Рамил | 299 | ГУО 'ГИМНАЗИЯ'№10 | ГРОДНО | M50-54 | 00:17:30 | |||
11 | ВОЛЧОК Роман | 231 | СОКОЛ | ГРОДНО | M45-49 | 00:17:47 | |||
12 | СКОРОХОД Александр | 335 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M40-44 | 00:17:48 | |||
13 | WOLNIEWICZ Katarzyna | 210 | POLSKA TEAM | RUDA ŚLĄSKA | K45-49 | 00:17:48 | |||
14 | KUZICH Ihar | 203 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | M40-44 | 00:17:49 | |||
15 | ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталья | 228 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | 00:17:59 | |||
16 | ГУТНИК Алеся | 399 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | 00:18:00 | |||
17 | ЯКИМОВИЧ Нататия | 375 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | 00:18:11 | |||
18 | ЛЕБЕДЕВА Ирина | 281 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | 00:18:13 | |||
19 | ПЕШКО Александр | 311 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | M-Niepełnosprawni | 00:18:21 | |||
20 | СИЛИВОНЧИК Александр | 329 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M-Jun. | 00:18:24 | |||
21 | ОЛЕШКЕВИЧ Сергей | 304 | КОРНАДЬ | M55-59 | 00:18:24 | ||||
22 | КУЛЕШ Павел | 273 | HORDIC-STARTПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-39 | 00:18:38 | |||
23 | МАЛЯВКО Вячеслав | 293 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M30-39 | 00:18:41 | |||
24 | ХАРКО Кирилл | 353 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M45-49 | 00:18:42 | |||
25 | ЛИТВИНСКАЯ Людмила | 382 | ЗВЕЗДА | ГРОДНО | K40-44 | 00:18:51 | |||
26 | ПИУТА Вероника | 312 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | 00:18:54 | |||
27 | ЛАМАН Дмитрий | 277 | ОАО 'БЕЛЛАКТ' | ВОЛКОВЫСК | M30-39 | 00:18:58 | |||
28 | ВОЛЧОК Тимур | 232 | СОКОЛ | ГРОДНО | M-Jun. | 00:18:59 | |||
29 | ШАБАНОВИЧ Александр | 363 | НОВОГРУДОК | M55-59 | 00:18:59 | ||||
30 | СИРОЧ Татьяна | 400 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | 00:19:13 | |||
31 | ЧУПРЕТА Юрий | 362 | СОКОЛ | ГРОДНО | M45-49 | 00:19:15 | |||
32 | ШЛЮХТИЦ Ярослав | 370 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M-Dzieci | 00:19:16 | |||
33 | ЛАЗАКОВИЧ Александр | 276 | СОКОЛ | ГРОДНО | M-Dzieci | 00:19:17 | |||
34 | ХАРКО Павел | 354 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M-Dzieci | 00:19:18 | |||
35 | ЖАЛКОВСКАЯ Юлия | 251 | СПК ДЕНЬЩИКОВА | ГРОДНО | K30-39 | 00:19:18 | |||
36 | ЛЕНКОВЕЦ Светлана | 292 | ГУО 'ГИМНАЗИЯ'№10 | ГРОДНО | K45-49 | 00:19:21 | |||
37 | ЗАКРЕВСКИЙ Игорь | 253 | КРОКI | МОЛОДЕЧНО | M65-69 | 00:19:21 | |||
38 | КОШЕЛЬ София | 268 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:19:23 | |||
39 | АБРАМЧИК Александра | 211 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | BREST | K-Jun. | 00:19:26 | |||
40 | КЛЮЧЕНКО Инга | 265 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K45-49 | 00:19:26 | |||
41 | КРАСИЕНКО Анастасия | 270 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:19:29 | |||
42 | СТЕПУРА Николай | 341 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M55-59 | 00:19:33 | |||
43 | КИРКИЦКИЙ Михаил | 262 | ГУО 'ГИМНАЗИЯ'№10 | ГРОДНО | M-Jun. | 00:19:44 | |||
44 | БЕРИЛО Анна | 385 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | 00:19:54 | |||
45 | МОИСЕЕВА Вероника | 378 | МИНСК | K30-39 | 00:19:55 | ||||
46 | ИВАН Лебецкий | 256 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬ | M18-29 | 00:19:56 | |||
47 | ЕВТУХ Анатолий | 249 | ОАО ГРОДНО АЗОТ | ГРОДНО | M55-59 | 00:19:56 | |||
48 | КЛЮЧЕНКО Архип | 264 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | M-Dzieci | 00:20:01 | |||
49 | ОБИДИЕНТОВ Сергей | 301 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M65-69 | 00:20:03 | |||
50 | КАЗАНЦЕВ Владимир | 257 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M65-69 | 00:20:06 | |||
51 | СЕРГЕЙ Коледа | 327 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬ | M-Jun. | 00:20:07 | |||
52 | ЛЕБЕДЕВИЧ Андрей | 282 | GRODNO | M50-54 | 00:20:09 | ||||
53 | ШУМСКАЯ София | 371 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:20:10 | |||
54 | ЗВЕРОВИЧ Елена | 255 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K55-59 | 00:20:13 | |||
55 | ЛАПЦЕВИЧ Наталья | 279 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | K30-39 | 00:20:14 | |||
56 | РЯБЦЕВ Владимир | 393 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M65-69 | 00:20:15 | |||
57 | ПЕРЕЛАЙКО Максим | 309 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M-Dzieci | 00:20:16 | |||
58 | БОРОВЦОВ Алексей | 222 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M18-29 | 00:20:20 | |||
59 | БОДАК Николай | 379 | SITY MINSK | M-Dzieci | 00:20:23 | ||||
60 | ГЕЦОЛД Максим | 238 | TIENS | ГРОДНО | M30-39 | 00:20:23 | |||
61 | ЗАРУБА Серафима | 254 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:20:33 | |||
62 | МЕТЬКО Сергей | 298 | TIENS | ГРОДНО | M40-44 | 00:20:34 | |||
63 | ВАЛЮШКО Виктор | 227 | СПК ДЕНЬЩИКОВА | GRODNO | M40-44 | 00:20:35 | |||
64 | СИРОЧ Елена | 204 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | 00:20:36 | |||
65 | ЧЕРНЯВСКАЯ Наталья | 361 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | 00:20:36 | |||
66 | НЕДОЛИВКО Виктор | 313 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M30-39 | 00:20:37 | |||
67 | ЛАЗАКОВИЧ Нина | 275 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | 00:20:37 | |||
68 | ЦАНОВСКАЯ Светлана | 359 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K45-49 | 00:20:41 | |||
69 | СЕНКЕВИЧ Доминик | 326 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M-Dzieci | 00:20:44 | |||
70 | АРЕН Сергей | 216 | ГРОДНО | M60-64 | 00:20:44 | ||||
71 | СИРОЧ Артем | 332 | СОКОЛ | ГРОДНО | M-Dzieci | 00:20:46 | |||
72 | САЗОН Наталья | 322 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | 00:20:46 | |||
73 | ХОМИЧУК Александра | 358 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K18-29 | 00:20:52 | |||
74 | СОРОКА Сергей | 338 | ОАО 'БЕЛЛАКТ' | ВОЛКОВЫСК | M30-39 | 00:20:52 | |||
75 | КОСТЮШКО Анастасия | 267 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K18-29 | 00:20:53 | |||
76 | ГИНЦЕВИЧ Лилия | 239 | СОКОЛ | ГРОДНО | K60-64 | 00:20:54 | |||
77 | OVCHARIENKO Gennadii | 207 | ЗВЕЗДА | MARINA GORKA | M70+ | 00:20:55 | |||
78 | ПЕТОРА Владислав | 310 | ГРОДНО | M65-69 | 00:20:56 | ||||
79 | ГАЛУЗА Николай | 235 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M65-69 | 00:20:59 | |||
80 | ПРАНЕВИЧ Виктор | 315 | TIENS | ГРОДНО | M30-39 | 00:21:07 | |||
81 | МАКАРЕВИЧ Александра | 291 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:21:08 | |||
82 | КАРПАЧ Юрий | 259 | СОКОЛ | ГРОДНО | M30-39 | 00:21:10 | |||
83 | SIABA Aliaksandr | 209 | КРОКI | МИНСК | M30-39 | 00:21:10 | |||
84 | ГОРОВОЙ Андрей | 240 | ОАО'СКИДЕЛЬСКИЙ САХКОМБИНАТ' | СКИДЕЛЬ | M30-39 | 00:21:11 | |||
85 | БУЗУН Игнатий | 225 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M-Dzieci | 00:21:12 | |||
86 | ОРЛОВСКИЙ Сергей | 305 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | M-Niepełnosprawni | 00:21:14 | |||
87 | ЛАНИН Олег | 278 | ГРОДНО | M45-49 | 00:21:16 | ||||
88 | ЛАПЦЕВИЧ Максим | 280 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | M-Dzieci | 00:21:19 | |||
89 | ТКАЧУК Валерий | 343 | СПК ДЕНЬЩИКОВА | GRODNO | M50-54 | 00:21:19 | |||
90 | БОБРИК Алексей | 220 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | M30-39 | 00:21:23 | |||
91 | ОСТРОВСКАЯ Света | 306 | ГИМНАЗИЯ№10 | ГРОДНО | K-Jun. | 00:21:25 | |||
92 | БОТИС Лариса | 223 | TIENS | ГРОДНО | K45-49 | 00:21:27 | |||
93 | ГАВРУС Вацлав | 234 | СОКОЛ | ГРОДНО | M65-69 | 00:21:27 | |||
94 | МЕКЕКО Нина | 296 | СПК ДЕНЬЩИКОВА | ЛУЦКОВЛЯНЫ | K55-59 | 00:21:28 | |||
95 | САВОНЯКА Эдвард | 321 | СОКОЛ | ГРОДНО | M65-69 | 00:21:30 | |||
96 | АКИМОВА Елена | 212 | TIENS | ГРОДНО | K45-49 | 00:21:32 | |||
97 | МАРКЕВИЧ Галина | 294 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K50-54 | 00:21:32 | |||
98 | АНТОНОВ Сергей | 215 | ОАО 'БЕЛЛАКТ' | ВОЛКОВЫСК | M40-44 | 00:21:33 | |||
99 | ЕВГЕНИЙ Ивановский | 247 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬ | M-Jun. | 00:21:37 | |||
100 | МАРКУЛИС Татьяна | 295 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K30-39 | 00:21:37 | |||
101 | ЛЫДМАР Вадим | 380 | СПК СВИСЛОЧЬ | СВИСЛОЧЬ | M-Jun. | 00:21:46 | |||
102 | МЕЛЬНИК Валентина | 388 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | 00:22:00 | |||
103 | ГВОЗДОВСКАЯ Людмила | 236 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | 00:22:04 | |||
104 | КОНДРАТЬЕВА Милена | 266 | СШ №11 | ГРОДНО | K-Dzieci | 00:22:18 | |||
105 | ЖАННА Васильева | 252 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬ | K30-39 | 00:22:20 | |||
106 | ШЕСТАК Татьяна | 366 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | 00:22:21 | |||
107 | ШЕСТАК Ульяна | 365 | СОКОЛ | ГРОДНО | K-Dzieci | 00:22:31 | |||
108 | СОЛОВИЧ Янина | 389 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | 00:22:31 | |||
109 | УРБАНОВИЧ Мария | 346 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | 00:22:33 | |||
110 | ГАБЕЦ Татьяна | 233 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K50-54 | 00:22:38 | |||
111 | УРБАНОВИЧ Анна | 347 | СОКОЛ | ГРОДНО | K70+ | 00:22:40 | |||
112 | АЛЕКСАНДРА Халько | 213 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬ | K18-29 | 00:23:14 | |||
113 | ЛЮДМИЛА Чеботаревич | 289 | СПК 'СВИСЛОЧЬ' | ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН, АГ.СВИСЛОЧЬ | K18-29 | 00:23:15 | |||
114 | КАРПАЛО Татьяна | 391 | АГР. СВИСЛОЧЬ | K18-29 | 00:23:16 | ||||
115 | ХОДАЧЁК Альфия | 357 | МАРЬИНА ГОРКА | K50-54 | 00:23:17 | ||||
116 | РАДЫГИН Аким | 317 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | M-Dzieci | 00:23:18 | |||
117 | КОВАЛЕНКО Данута | 392 | TIENS | ГРОДНО | K50-54 | 00:23:20 | |||
118 | ГРИГОРЕНКО Милена | 383 | СОКОЛ | ГРОДНО | K-Dzieci | 00:23:29 | |||
119 | СКИБА Денис | 333 | СОКОЛ | ГРОДНО | M40-44 | 00:23:31 | |||
120 | КОТОВА Светлана | 386 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | 00:23:32 | |||
121 | ДАНИЛОВИЧ Александр | 244 | ГРО БСВВА | СКИДЕЛЬ | M60-64 | 00:23:42 | |||
122 | ЛЕВЧЕНКО Елена | 284 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | 00:23:46 | |||
123 | РОМАНОВА Евгения | 319 | КРОКI | МИНСК | K30-39 | 00:23:46 | |||
124 | ГРИБОВИЧ Ольга | 241 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | 00:23:53 | |||
125 | ЛОСИК Данута | 288 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | 00:23:55 | |||
126 | ЕВДОКИМЕНКО Валентина | 248 | СОКОЛ | ГРОДНО | K45-49 | 00:23:56 | |||
127 | СМУРАГА Константина | 336 | HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ | АГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОН | K60-64 | 00:23:58 | |||
128 | РАДЫГИНА Ирина | 318 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K40-44 | 00:24:04 | |||
129 | НОВИЦКИЙ Александр | 300 | СОКОЛ | ГРОДНО | M30-39 | 00:24:16 | |||
130 | ЯГЛОВСКАЯ Ирина | 374 | TIENS | ГРОДНО | K55-59 | 00:24:18 | |||
131 | АННА Чумак | 214 | ЗВЕЗДА | МАРЬИНА ГОРКА | K45-49 | 00:24:36 | |||
132 | ЛЕБЕДЕВИЧ Мария | 283 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | 00:24:44 | |||
133 | ХАКАЛО Анатолий | 352 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | 00:24:46 | |||
134 | CHRAPEK Urszula | 201 | POLSKA TEAM | RUDZICA | K30-39 | 00:24:47 | |||
135 | БОГДЕВИЧ Мария | 221 | СОКОЛ | ГРОДНО | K60-64 | 00:24:58 | |||
136 | ЯНУЛЕВИЧ Ирина | 377 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | 00:25:16 | |||
137 | ВОЛЧКЕВИЧ Вероника | 230 | СОКОЛ | ГРОДНО | K70+ | 00:25:22 | |||
138 | ЮРАЛЕВИЧ Алина | 372 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | 00:25:28 | |||
139 | ЗАПАСНИК Галина | 286 | ЛОКОМОТИВ | БАРАНОВИЧИ | K45-49 | 00:25:30 | |||
140 | ГРИГОРЕНКО Ирина | 242 | СОКОЛ | ГРОДНО | K30-39 | 00:25:34 | |||
141 | ЛОКИТЬ Казимир | 287 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | 00:25:36 | |||
142 | ФИЛИПОВИЧ Елена | 350 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | 00:25:39 | |||
143 | БОЙКО Анастасия | 397 | TIENS | K18-29 | 00:26:23 | ||||
144 | КАРПЕЙ Анатолий | 261 | СОКОЛ | ГРОДНО | M50-54 | 00:26:40 | |||
145 | СЫРЕЛЬ Елена | 342 | ТИЕНС | ГРОДНО | K70+ | 00:26:45 | |||
146 | ОБУХОВИЧ Тереса | 302 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | 00:27:36 | |||
147 | УСИК Тамара | 390 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | 00:27:46 | |||
148 | ХМЕЛЕВСКАЯ Елезавета | 355 | СОКОЛ | ГРОДНО | K18-29 | 00:27:48 | |||
149 | ПАХОМЕНКО Екатерина | 308 | СОКОЛ | ГРОДНО | K50-54 | 00:28:02 | |||
150 | ХМЕЛЕВСКИЙ Евгений | 356 | СОКОЛ | ГРОДНО | M18-29 | 00:29:10 | |||
151 | ДЛЮБАРСКАЯ Людмила | 245 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:29:12 | |||
152 | ДЯГИЛЕВА Мария | 246 | БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙ | БРЕСТ | K-Jun. | 00:29:12 | |||
153 | ФЕДОСЕВИЧ Стефан | 349 | СОКОЛ | ГРОДНО | M70+ | 00:29:40 | |||
154 | СКИБА Эльвира | 334 | СОКОЛ | ГРОДНО | K60-64 | 00:30:26 | |||
155 | КАРПЕЙ Наталья | 10 | СОКОЛ | ГРОДНО | K40-44 | 00:31:31 | |||
156 | КУЗНЕЦОВА Елена | 271 | СОКОЛ | ГРОДНО | K70+ | 00:33:25 | |||
157 | КАЗИМИРОВИЧ Ванда | 258 | СОКОЛ | ГРОДНО | K65-69 | 00:33:27 | |||
158 | ЛЮТИКОВА Ольга | 290 | ЗАДОР | СТАРЫЕ ДОРОГИ | K55-59 | 00:33:36 | |||
159 | ЛОГВИН Сергей | 394 | TIENS | МИНСК | M50-54 | ||||
160 | ГАЙСА Андрей | 395 | TIENS | МИНСК | M30-39 |
Znaleziono 160 wynik(ów)