I KRWIOBIEG BYDGOSZCZ - 5KM

Wydarzenie:
Organizator:
Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
292
Wystartowało:
244
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
244
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PRUSIK Łukasz 230TORUŃOpen M1M 100:00:0100:19:39.9500:19:41.00 3:5615,3
2ŁAZARSKI Marian 30DZIAŁOWOOpen M2M 200:00:0100:20:13.2000:20:14.65+00:00:334:0214,8
3KABACIŃSKI Marcin 164BYDGOSZCZOpen M3M 300:00:0100:20:33.0000:20:34.15+00:00:534:0614,6
4JEŻEWSKI Łukasz 114KOBYŁYOpen M4M 400:00:0200:20:47.6500:20:49.80+00:01:084:0914,4
5STOSIK Krzysztof 247WUDZYNOpen M5M 500:00:2500:21:11.7500:21:36.80+00:01:554:1414,2
6MACIŃSKI Waldemar 163BYDGOSZCZOpen M6M 600:00:0100:22:05.1500:22:06.95+00:02:254:2513,6
7RÓŻOWICZ Aleksandra 242BYDGOSZCZOpen K1K 100:00:0400:22:28.1500:22:32.15+00:02:514:2913,4
8BARANOWSKI Tomasz 248INOWROCŁAWOpen M7M 700:00:0100:22:30.9500:22:32.30+00:02:514:3013,3
9KITA Natalia 158TORUŃOpen K2K 200:00:0100:22:43.5000:22:45.15+00:03:044:3213,2
10JANISZEWSKI Radosław 286BYDGOSZCZZOpen M8M 800:00:0200:22:47.1500:22:49.85+00:03:084:3313,2
11LEWICKI Maciej 226BYDGOSZCZOpen M9M 900:00:0400:22:53.1500:22:57.55+00:03:164:3413,1
12WAŻYŃSKI Łukasz 105BYDGOSZCZOpen M10M 1000:00:0200:23:24.0000:23:26.90+00:03:454:4012,8
13ŻEGLICZ Marek 155BIAŁE BŁOTAOpen M11M 1100:00:1000:23:19.8000:23:29.90+00:03:484:3912,9
14KRETOWICZ Piotr 17BYDGOSZCZOpen M12M 1200:00:1500:23:14.6500:23:30.25+00:03:494:3912,9
15NOWOTNIK Mariusz 264BYDGOSZCZOpen M13M 1300:00:0400:23:32.5000:23:36.90+00:03:554:4212,7
16WITKOWSKI Błażej 20BYDGOSZCZOpen M14M 1400:00:2200:23:17.6000:23:40.35+00:03:594:3912,9
17GRZYWIŃSKI Łukasz 33BYDGOSZCZOpen M15M 1500:00:0300:23:37.7000:23:41.25+00:04:004:4312,7
18KRYSZTOFIAK Michał 106BYDGOSZCZOpen M16M 1600:00:0600:23:35.2000:23:41.55+00:04:004:4312,7
19KŁYZA Aleksander 62KORONOWOOpen M17M 1700:00:1100:23:37.7500:23:48.90+00:04:074:4312,7
20CICHOŃSKA-BAZAK Marzena 179BYDGOSZCZOpen K3K 300:00:0300:23:55.5500:23:59.05+00:04:184:4712,5
21STEFAŃSKI Marcin 96BYDGOSZCZOpen M18M 1800:00:1100:23:48.3500:23:59.60+00:04:184:4512,6
22WOJTECKI Łukasz 143SOLEC KUJAWSKIOpen M19M 1900:00:0900:23:55.5000:24:05.00+00:04:244:4712,5
23JEŻEWSKA Edyta 115STOLNOOpen K4K 400:00:0200:24:08.6000:24:11.25+00:04:304:4912,4
24KRAJNIK Wojciech 154GRUDZIĄDZOpen M20M 2000:00:1100:24:09.6000:24:21.35+00:04:404:5012,4
25MAZAN Arkadiusz 188KALISZOpen M21M 2100:00:0500:24:26.6500:24:32.35+00:04:514:5312,3
26MACIEJCZAK Marcin 156BYDGOSZCZOpen M22M 2200:00:1900:24:17.5000:24:36.90+00:04:554:5112,4
27WIŚNIEWSKI Leszek 161BYDGOSZCZOpen M23M 2300:00:1300:24:51.0000:25:04.05+00:05:234:5812,1
28MANIKOWSKI Dominik 8485-167 BYDGOSZCZOpen M24M 2400:00:0500:25:01.4000:25:06.55+00:05:255:0012,0
29UMIŃSKI Robert 140BYDGOSZCZOpen M25M 2500:00:1300:25:00.0000:25:13.00+00:05:325:0012,0
30MAKUSZEWSKI Mateusz 280BYDGOSZCZOpen M26M 2600:00:0700:25:10.4500:25:17.45+00:05:365:0211,9
31CHMIELARZ Justyna 22KRUSZWICAOpen K5K 500:00:0300:25:22.4000:25:25.40+00:05:445:0411,8
32WALEWSKI Andrzej 165INOWROCŁAWOpen M27M 2700:00:0300:25:22.6500:25:26.00+00:05:455:0411,8
33PUCHACZ Marcin 269BYDGOSZCZOpen M28M 2800:00:0700:25:23.5500:25:31.35+00:05:505:0411,8
34GLINKOWSKI Dariusz 51BYDGOSZCZOpen M29M 2900:00:0400:25:29.1500:25:34.00+00:05:535:0611,8
35LUBERDA Łukasz 240BYDGOSZCZOpen M30M 3000:00:1000:25:27.0000:25:37.05+00:05:565:0511,8
36KAMIŃSKA Magdalena 189LISEWOOpen K6K 600:00:0300:25:33.8500:25:37.55+00:05:565:0611,7
37GREINERT Michał 126INOWROCŁAWOpen M31M 3100:00:0200:25:37.7500:25:39.80+00:05:585:0711,7
38DURA Julia 50BYDGOSZCZOpen K7K 700:00:1300:25:42.6500:25:55.70+00:06:145:0811,7
39ŚWIATOWY Ryszard 277BYDGOSZCZOpen M32M 3200:00:0900:25:49.2000:25:58.50+00:06:175:0911,6
40DANIELEK Piotr 41BYDGOSZCZOpen M33M 3300:00:0400:26:05.4000:26:09.50+00:06:285:1311,5
41TURKOWSKA Iwona 204WĄGROWIECOpen K8K 800:00:0200:26:07.9000:26:10.15+00:06:295:1311,5
42DOBIECKI Szczepan 19BYDGOSZCZOpen M34M 3400:00:0500:26:07.0000:26:12.95+00:06:315:1311,5
43BAGNIEWSKA Małgorzata 181TRYSZCZYNOpen K9K 900:00:0500:26:08.6000:26:14.30+00:06:335:1311,5
44MICHALAK Mariusz 236BYDGOSZCZOpen M35M 3500:00:0600:26:08.2000:26:15.05+00:06:345:1311,5
45JASTRZĘBSKI Krzysztof 149TORUŃOpen M36M 3600:00:1700:26:00.1000:26:17.55+00:06:365:1211,5
46NURKIEWICZ Jarosław 190BYDGOSZCZOpen M37M 3700:00:0300:26:15.7000:26:18.90+00:06:375:1511,4
47STĘPIEŃ Michał 211BYDGOSZCZOpen M38M 3800:00:2000:26:06.2000:26:26.55+00:06:455:1311,5
48JAGIEŁO Radek 78INOWROCŁAWOpen M39M 3900:00:2200:26:11.1500:26:33.40+00:06:525:1411,5
49RZEPECKA Katarzyna 60BYDGOSZCZOpen K10K 1000:00:2300:26:12.8500:26:36.05+00:06:555:1411,4
50BURNICKI Mariusz 53BYDGOSZCZOpen M40M 4000:00:1900:26:26.9000:26:46.00+00:07:055:1711,3
51LEWANDOWSKA Anna 205BYDGOSZCZOpen K11K 1100:00:1600:26:31.5000:26:48.25+00:07:075:1811,3
52DAMBECKI Piotr 59BYDGOSZCZOpen M41M 4100:00:2100:26:31.6000:26:53.15+00:07:125:1811,3
53TADRZAK Michał 55BYDGOSZCZOpen M42M 4200:00:0700:26:47.3000:26:54.85+00:07:135:2111,2
54BOROWSKI Rafał 123WĄBRZEŹNOOpen M43M 4300:00:1300:26:45.3000:26:58.30+00:07:175:2111,2
55MACIEJEWSKI Mateusz 77PAPOWO TORUŃSKIEOpen M44M 4400:00:2600:26:40.9500:27:07.25+00:07:265:2011,2
56JURCZYK Ewa 89GRUDZIĄDZOpen K12K 1200:00:1000:26:57.1500:27:07.35+00:07:265:2311,1
57MAKSAJDOWSKA Beata 393GRUDZIĄDZOpen K13K 1300:00:1000:26:57.2000:27:07.40+00:07:265:2311,1
58SADZIKOWSKI Tomasz 257LISEWOOpen M45M 4500:00:0300:27:06.5000:27:09.55+00:07:285:2511,1
59WASTOWSKI Dawid 281BYDGOSZCZOpen M46M 4600:00:1300:26:57.2500:27:10.85+00:07:295:2311,1
60BOROWICZ Małgorzata 237BYDGOSZCZOpen K14K 1400:00:0900:27:01.0500:27:11.00+00:07:305:2411,1
61WIOSNA Tomasz 191BYDGOSZCZOpen M47M 4700:00:1700:26:54.2500:27:11.80+00:07:305:2211,2
62LAKS Krzysztof 192BYDGOSZCZOpen M48M 4800:00:1700:26:56.9000:27:14.60+00:07:335:2311,1
63KICK Klaudia 85CHEŁMŻAOpen K15K 1500:00:0300:27:11.6500:27:15.15+00:07:345:2611,0
64BERNACKI Andrzej 36KOTOMIERZOpen M49M 4900:00:0400:27:18.6500:27:23.45+00:07:425:2711,0
65SIMINSKA Monika 79INOWROCŁAWOpen K16K 1600:00:1100:27:18.3500:27:29.80+00:07:485:2711,0
66OWCZARZ Marek 227BYDGOSZCZOpen M50M 5000:00:0000:27:30.1500:27:30.15+00:07:495:3010,9
67NADRAJKOWSKA Joanna 225INOWROCŁAWOpen K17K 1700:00:0500:27:26.5500:27:31.65+00:07:505:2910,9
68GRUDZKA Agata 48BYDGOSZCZOpen K18K 1800:00:1300:27:18.3500:27:32.25+00:07:515:2711,0
69TURKOWSKI Stanisław 206WĄGROWIECOpen M51M 5100:00:0200:27:33.3500:27:35.80+00:07:545:3010,9
70KUŻAJ Sławomir 254PIŁAOpen M52M 5200:00:0300:27:33.6500:27:36.85+00:07:555:3010,9
71BRZEZIŃSKI Karol 210WĄBRZEŹNOOpen M53M 5300:00:1900:27:20.4000:27:39.95+00:07:585:2811,0
72MAREK Lucjan 40BARCINOpen M54M 5400:00:0400:27:44.9500:27:49.20+00:08:085:3310,8
73ZGÓRSKI Maciej 148BYDGOSZCZOpen M55M 5500:00:0900:27:41.7500:27:51.55+00:08:105:3210,8
74KUBSKI Jarosław 119INOWROCŁAWOpen M56M 5600:00:0200:27:55.0500:27:57.30+00:08:165:3510,7
75MIKLASZEWSKA Karolina 268BOŻENKOWOOpen K19K 1900:00:2400:27:36.5000:28:01.45+00:08:205:3110,9
76GOTOWICZ Mariusz 134BYDGOSZCZOpen M57M 5700:00:1000:27:53.3000:28:04.15+00:08:235:3410,8
77STERING Kamila 152BYDGOSZCZOpen K20K 2000:00:1200:27:57.2000:28:09.25+00:08:285:3510,7
78GAIDA Milena 14SZCZEPANOWOOpen K21K 2100:00:0700:28:07.7000:28:15.35+00:08:345:3710,7
79SKWAREK Bogumiła 282WAŁDOWOOpen K22K 2200:00:0800:28:13.0000:28:21.45+00:08:405:3810,6
80JURCZYK Piotr 90GRUDZIĄDZOpen M58M 5800:00:0900:28:14.5000:28:24.00+00:08:435:3910,6
81BLASZKIEWICZ Julia 87GRUDZIĄDZOpen K23K 2300:00:0900:28:17.3500:28:26.65+00:08:455:3910,6
82WALCZAK Anna 43GRUDZIĄDZOpen K24K 2400:00:0900:28:17.8000:28:27.10+00:08:465:3910,6
83KOSTECKI Dawid 66BYDGOSZCZOpen M59M 5900:00:0300:28:27.9000:28:31.70+00:08:505:4110,5
84ZIELIŃSKA Agnieszka 214BYDGOSZCZOpen K25K 2500:00:2000:28:18.9500:28:39.70+00:08:585:3910,6
85JURCZYK Piotr 311GRUDZIĄDZOpen M60M 6000:00:1100:28:30.3000:28:41.65+00:09:005:4210,5
86BRZEZIŃSKA Ania 213WĄBRZEŹNOOpen K26K 2600:00:1900:28:22.9500:28:42.05+00:09:015:4010,6
87GROCHALA Michał 223BYDGOSZCZOpen M61M 6100:00:1400:28:27.9500:28:42.85+00:09:015:4110,5
88DAHMS Łukasz 31BYDGOSZCZOpen M62M 6200:00:2500:28:17.6500:28:43.60+00:09:025:3910,6
89RAMBOWICZ Andrzej 21BYDGOSZCZOpen M63M 6300:00:1100:28:32.7500:28:44.10+00:09:035:4210,5
90OPALA Marcin 194BYDGOSZCZOpen M64M 6400:00:1800:28:28.9500:28:47.45+00:09:065:4110,5
91KAJTEK Patryk 141OSIELSKOOpen M65M 6500:00:2100:28:27.7500:28:49.40+00:09:085:4110,5
92SUCHARSKA Magdalena 169ŁOCHOWOOpen K27K 2700:00:0900:28:40.0000:28:49.90+00:09:085:4410,5
92MAKUSZEWSKI Łukasz 250NAKŁO NAD NOTECIĄOpen M66M 6600:00:0600:28:43.3500:28:49.90+00:09:085:4410,4
94SZTOLIN Jacek 222BYDGOSZCZOpen M67M 6700:00:2200:28:30.9000:28:52.95+00:09:115:4210,5
95BARTNIK Andrzej 261INOWROCŁAWOpen M68M 6800:00:0300:28:54.8000:28:58.15+00:09:175:4710,4
96ALEKSANDER Alicja 162BYDGOSZCZOpen K28K 2800:00:1700:28:43.7000:29:00.95+00:09:195:4410,4
97SOŚNICKI Bartosz 172GRÓDEKOpen M69M 6900:00:1800:28:42.5500:29:01.20+00:09:205:4410,4
98OJRZANOWSKI Waldemar 159BYDGOSZCZOpen M70M 7000:00:0700:28:53.4500:29:01.40+00:09:205:4610,4
99NOWIŃSKI Jarosław 233BYDGOSZCZOpen M71M 7100:00:0500:28:56.2000:29:01.70+00:09:205:4710,4
100OJRZANOWSKA Maria 160BYDGOSZCZOpen K29K 2900:00:0800:28:53.6500:29:01.85+00:09:205:4610,4
101POBOŻAN Agnieszka 142INOWROCŁAWOpen K30K 3000:00:0200:29:04.5500:29:06.60+00:09:255:4810,3
102GACKA Joanna 125INOWROCŁAWOpen K31K 3100:00:0200:29:10.4500:29:13.10+00:09:325:5010,3
103CHMIELEWSKI Ireneusz 99TORUŃOpen M72M 7200:00:0900:29:07.8500:29:17.00+00:09:365:4910,3
104ANDRUSZKIEWICZ Stanisław 88BYDGOSZCZOpen M73M 7300:00:0300:29:16.5000:29:19.55+00:09:385:5110,3
105KLEIN Kamil 120STAROGARD GDAŃSKIOpen M74M 7400:00:0200:29:18.7000:29:20.75+00:09:395:5110,2
106GORNOWICZ Daniela 121STAROGARD GDAŃSKIOpen K32K 3200:00:0200:29:19.3000:29:21.40+00:09:405:5110,2
107BYSTRZYŃSKI Jan 61BYDGOSZCZOpen M75M 7500:00:1600:29:06.2500:29:22.60+00:09:415:4910,3
108MORACZEWSKA Angelika 186KRÓLIKOWOOpen K33K 3300:00:0100:29:22.2000:29:23.85+00:09:425:5210,2
109BISKUP Katarzyna 187SZUBINOpen K34K 3400:00:0100:29:22.4000:29:23.95+00:09:425:5210,2
110WAJDA Bartosz 21786-221 PAPOWO BISKUPIEOpen M76M 7600:00:0100:29:23.8000:29:25.05+00:09:445:5210,2
111CELANOWICZ Lidia 228INOWROCŁAWOpen K35K 3500:00:0500:29:30.0000:29:35.15+00:09:545:5410,2
112MAKOWSKI Tomasz 110BYDGOSZCZOpen M77M 7700:00:0500:29:34.1500:29:39.25+00:09:585:5410,1
113KRUSZYŃSKA Magdalena 26787-100 TORUŃOpen K36K 3600:00:0500:29:37.4000:29:42.90+00:10:015:5510,1
114JAKUBOWSKA Anna 97GRUDZIĄDZOpen K37K 3700:00:0900:29:35.1000:29:44.60+00:10:035:5510,1
115WOLNY Tomasz 238BYDGOSZCZOpen M78M 7800:00:0600:29:40.9500:29:47.65+00:10:065:5610,1
116PIONTEK Elżbieta 122BYDGOSZCZOpen K38K 3800:00:0600:29:42.5500:29:48.70+00:10:075:5610,1
117MICHNIEWICZ Małgorzata 103BYDGOSZCZOpen K39K 3900:00:0900:29:41.8000:29:51.00+00:10:105:5610,1
118POLAWSKI Marcin 252SZUBINOpen M79M 7900:00:1500:29:37.8500:29:53.05+00:10:125:5510,1
119STANISZEWSKA Aleksandra 73BYDGOSZCZOpen K40K 4000:00:0200:29:53.3000:29:55.70+00:10:145:5810,0
120TRZASKA Józef 80GRUDZIĄDZOpen M80M 8000:00:0600:29:50.2500:29:56.95+00:10:155:5810,1
121CZAPLICKI Bartłomiej 23BYDGOSZCZOpen M81M 8100:00:2000:29:37.2500:29:57.85+00:10:165:5510,1
122PODSIEDLIK Zuzanna 270ŻOŁĘDOWOOpen K41K 4100:00:1800:29:48.4500:30:06.75+00:10:255:5710,1
123BARCIKOWSKA Weronika 109KORONOWOOpen K42K 4200:00:0900:29:58.7000:30:07.85+00:10:265:5910,0
124ZIELIŃSKI Krzysztof 86INOWROCŁAWOpen M82M 8200:00:0800:30:01.2500:30:10.10+00:10:296:0010,0
125ROGUSZCZAK Maciej 245BIAŁE BŁOTAOpen M83M 8300:00:1100:29:59.8000:30:11.25+00:10:306:0010,0
126ŁUKASZEWSKA Grażyna 195BYDGOSZCZOpen K43K 4300:00:0300:30:11.1000:30:14.65+00:10:336:029,9
127WONS Monika 289BYDGOSZCZOpen K44K 4400:00:0400:30:10.6500:30:15.20+00:10:346:029,9
128MRELA Adrian 244NAKŁOOpen M84M 8400:00:0400:30:13.2500:30:17.95+00:10:366:029,9
129RZĄDKOWSKI Marcin 167BYDGOSZCZOpen M85M 8500:00:2400:29:59.5000:30:23.80+00:10:425:5910,0
130GRUSZKA Marek 82MAKSYMILIANOWOOpen M86M 8600:00:0600:30:24.1500:30:30.15+00:10:496:049,9
131GŁĄB Sławomir 249BYDGOSZCZOpen M87M 8700:00:0700:30:25.0500:30:32.20+00:10:516:059,9
132KOWALCZYK Magdalena 224SZUBINOpen K45K 4500:00:1400:30:18.2500:30:32.95+00:10:516:039,9
133RYDELSKA Kinga 56BYDGOSZCZOpen K46K 4600:00:0700:30:34.5500:30:42.15+00:11:016:079,8
134WIŚNIEWSKA Izabela 208BYDGOSZCZOpen K47K 4700:00:1900:30:24.8500:30:44.60+00:11:036:059,9
135ZAJĄC Michał 255OSIELSKOOpen M88M 8800:00:2000:30:25.4500:30:46.05+00:11:056:059,9
136LEWANDOWSKI Daniel 215BYDGOSZCZOpen M89M 8900:00:1900:30:30.0000:30:49.45+00:11:086:069,8
137MURAWKA Łukasz 177KUSOWOOpen M90M 9000:00:2500:30:25.8500:30:50.95+00:11:096:059,9
138ZAWADZKI Jacek 76BYDGOSZCZOpen M91M 9100:00:1900:30:34.1500:30:54.00+00:11:136:079,8
139WÓJCIK Monika 243BYDGOSZCZOpen K48K 4800:00:0800:30:49.1500:30:57.35+00:11:166:099,7
140BIEDROŃ Aleksandra 72BIAŁE BŁOTAOpen K49K 4900:00:1400:30:43.9500:30:58.60+00:11:176:089,8
141OSTROWSKA Justyna 13GULCZEWOOpen K50K 5000:00:1500:30:51.6500:31:06.90+00:11:256:109,7
142KUTRA Pawel 262BYDGOSZCZOpen M92M 9200:00:2600:30:43.6000:31:09.60+00:11:286:089,8
143KOTLĘGA Agata 283PRUSZCZOpen K51K 5100:00:0800:31:01.5500:31:10.05+00:11:296:129,7
144ŚWIETLIK Tomasz 271BYDGOSZCZOpen M93M 9300:00:0600:31:05.2500:31:11.60+00:11:306:139,7
145WOJANOWSKA Maryla 67GRUDZIĄDZOpen K52K 5200:00:0700:31:07.3000:31:14.55+00:11:336:139,6
146WOJANOWSKI Zbigniew 68GRUDZIĄDZOpen M94M 9400:00:0700:31:07.4500:31:14.60+00:11:336:139,6
147GOLIK Krzysztof 49BYDGOSZCZOpen M95M 9500:00:0000:31:17.6000:31:17.60+00:11:366:159,6
148BITNER Jan 235BYDGOSZCZOpen M96M 9600:00:2000:31:00.4000:31:21.10+00:11:406:129,7
149GROBELNY Michał 178BYDGOSZCZOpen M97M 9700:00:1000:31:11.8000:31:22.40+00:11:416:149,6
150SPLITT Anna 83MROCZAOpen K53K 5300:00:2400:30:59.7500:31:24.10+00:11:436:129,7
151FALKOWSKI Mariusz 170WĄBRZEŹNOOpen M98M 9800:00:1200:31:14.2000:31:26.85+00:11:456:149,6
152KONARSKI Szymon 285POZNAŃOpen M99M 9900:00:1300:31:14.6500:31:28.55+00:11:476:159,6
153KOCINIEWSKA Zuzanna 180BYDGOSZCZOpen K54K 5400:00:1000:31:19.9500:31:30.45+00:11:496:169,6
154KURAŚ Marcin 246BYDGOSZCZOpen M100M 10000:00:1200:31:20.3500:31:32.40+00:11:516:169,6
155DUBIELEWSKA Anna 4KARCZEMKAOpen K55K 5500:00:1200:31:26.7000:31:39.15+00:11:586:179,5
156DĘBCZYŃSKA Agnieszka 111BYDGOSZCZOpen K56K 5600:00:0500:31:36.2000:31:41.25+00:12:006:199,5
157NIEDBALSKI Krzysztof 183BYDGOSZCZOpen M101M 10100:00:1600:31:28.0000:31:44.10+00:12:036:179,5
158KĘDZIORSKA Agata 184WĄBRZEŹNOOpen K57K 5700:00:1600:31:28.0500:31:44.40+00:12:036:179,5
159ZIELIŃSKA Justyna 135SOLEC KUJAWSKIOpen K58K 5800:00:1400:31:47.3000:32:01.55+00:12:206:219,4
160GRUŻEWSKA Justyna 196BYDGOSZCZOpen K59K 5900:00:1500:31:46.3500:32:02.30+00:12:216:219,4
161TUCZKOWSKA Joanna 272BYDGOSZCZOpen K60K 6000:00:1700:31:48.0500:32:05.80+00:12:246:219,4
162SKOWRON Monika 274BYDGOSZCZOpen K61K 6100:00:1800:31:48.0000:32:06.20+00:12:256:219,4
163CISZEWSKA Emilia 91BYDGOSZCZOpen K62K 6200:00:2300:31:43.3000:32:06.45+00:12:256:209,5
164ŁAKOMSKA - OPALA Iwona 193BYDGOSZCZOpen K63K 6300:00:1900:31:47.5000:32:06.75+00:12:256:219,4
165ROŻYŃSKA Monika 212BYDGOSZCZOpen K64K 6400:00:1700:31:49.2500:32:06.80+00:12:256:219,4
166MIŁOSZ Mariusz 9BYDGOSZCZOpen M102M 10200:00:1600:31:57.6500:32:14.10+00:12:336:239,4
167ŻURAWSKI Michał 185BYDGOSZCZOpen M103M 10300:00:2500:31:56.2000:32:22.10+00:12:416:239,4
168WAWRZYNIAK Sandra 151BYDGOSZCZOpen K65K 6500:00:1200:32:19.3500:32:31.70+00:12:506:279,3
169KASZUBOWSKI Daniel 144BYDGOSZCZOpen M104M 10400:00:1800:32:12.9500:32:31.80+00:12:506:269,3
170CIEŚLAK Agnieszka 168DOBRCZOpen K66K 6600:00:2600:32:05.7500:32:32.20+00:12:516:259,3
171HINZ Barbara 124WĄBRZEŹNOOpen K67K 6700:00:0400:32:31.2500:32:35.35+00:12:546:309,2
172SOBIECHOWSKI Tomasz 279GRUDZIĄDZOpen M105M 10500:00:1000:32:25.8500:32:36.40+00:12:556:299,2
173BILSKA Katarzyna 5486-302 GRUDZIĄDZOpen K68K 6800:00:1100:32:25.6500:32:37.30+00:12:566:299,2
174PIETRZAK Justyna 57GRUDZIĄDZOpen K69K 6900:00:1200:32:25.5500:32:37.80+00:12:566:299,3
175TOMASZEWSKI Dominik 29PIŁAOpen M106M 10600:00:0400:32:34.6000:32:38.60+00:12:576:309,2
176KILIŃSKA Magdalena 256ŻOŁĘDOWOOpen K70K 7000:00:1800:32:32.7000:32:51.20+00:13:106:309,2
177JASIK Jarosław 199SICIENKOOpen M107M 10700:00:2300:32:29.9500:32:53.50+00:13:126:309,2
178MACIEJCZAK Karolina 253PIŁAOpen K71K 7100:00:1200:32:41.9500:32:54.60+00:13:136:329,2
179WRUK Justyna 202GRÓDEKOpen K72K 7200:00:1700:32:38.0000:32:55.95+00:13:146:319,2
180MALEC Justyna 234BYDGOSZCZOpen K73K 7300:00:0800:32:49.7000:32:58.45+00:13:176:349,1
181PRENTKI Adam 1BYDGOSZCZOpen M108M 10800:00:2200:32:39.6000:33:02.25+00:13:216:329,2
182WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 28BYDGOSZCZOpen K74K 7400:00:2000:32:43.5500:33:03.90+00:13:226:329,2
183SZOŁDRA Marta 92BYDGOSZCZOpen K75K 7500:00:2300:32:41.8500:33:05.25+00:13:246:329,2
184BURNICKA Ewa 231BYDGOSZCZOpen K76K 7600:00:2100:32:51.4000:33:12.65+00:13:316:349,1
185KWASIGROCH Aleksandra 287NAKŁO NAD NOTECIĄOpen K77K 7700:00:1000:33:05.3500:33:16.15+00:13:356:379,1
186MAJORKOWSKA Anna 46BYDGOSZCZOpen K78K 7800:00:0500:33:13.4000:33:18.70+00:13:376:389,0
187CYBUL Anna 138BYDGOSZCZOpen K79K 7900:00:0700:33:24.2000:33:31.80+00:13:506:409,0
188WALCZAK Jacek 44GRUDZIĄDZOpen M109M 10900:00:1300:33:19.9500:33:33.25+00:13:526:409,0
189PIETRUSZEWSKI Bogdan` 45GRUDZIĄDZOpen M110M 11000:00:0800:33:24.6000:33:33.30+00:13:526:419,0
190MELLEM Anna 27BYDGOSZCZOpen K80K 8000:00:1500:33:28.6500:33:44.60+00:14:036:419,0
191ŻOŁNIERKIEWICZ Agata 171BYDGOSZCZOpen K81K 8100:00:2300:33:23.0000:33:46.45+00:14:056:409,0
192JAKUBOWSKI Mateusz 101BYDGOSZCZOpen M111M 11100:00:1500:33:42.4000:33:57.40+00:14:166:448,9
193SŁOWIK Przemysław 69MAKSYMILIANOWOOpen M112M 11200:00:1600:33:44.5000:34:00.55+00:14:196:448,9
194WIŚNIEWSKA Ewa 107MROCZAOpen K82K 8200:00:0900:34:01.8500:34:11.15+00:14:306:488,8
195KUCHARSKI Adam 108BUDZYŃOpen M113M 11300:00:1000:34:01.0000:34:11.35+00:14:306:488,8
196KOSZOWSKA Ania 259BYDGOSZCZOpen K83K 8300:00:1800:34:05.2500:34:23.55+00:14:426:498,8
197DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 58BYDGOSZCZOpen K84K 8400:00:2100:34:04.4500:34:25.70+00:14:446:488,8
198JAKUBOWSKI Jan 100BYDGOSZCZOpen M114M 11400:00:1400:34:16.5000:34:30.60+00:14:496:518,8
199KUFEL Maria 130BYDGOSZCZOpen K85K 8500:00:1100:34:23.1500:34:35.00+00:14:546:528,7
200STAWICKI Bartosz 284SWARZĘDZOpen M115M 11500:00:1300:34:47.7000:35:01.60+00:15:206:578,6
201SZYMAŃSKA Mirela 207BYDGOSZCZOpen K86K 8600:00:1000:34:57.7000:35:08.30+00:15:276:598,6
202WALEWICZ Piotr 209BYDGOSZCZOpen M116M 11600:00:1000:34:57.9000:35:08.60+00:15:276:598,6
203ASTUKIEWICZ Tomasz 133BYDGOSZCZOpen M117M 11700:00:1400:35:06.7500:35:21.65+00:15:407:018,5
204ASTUKIEWICZ Agnieszka 132BYDGOSZCZOpen K87K 8700:00:1400:35:07.0500:35:21.75+00:15:407:018,5
205BEKER-ZABROCKA Aleksandra 37ZŁOTÓWOpen K88K 8800:00:2400:35:02.2500:35:26.40+00:15:457:008,6
206MORDAKA Maciej 118BYDGOSZCZOpen M118M 11800:00:1400:35:12.5000:35:27.05+00:15:467:028,5
207BON Oliwier 266BYDGOSZCZOpen M119M 11900:00:1700:35:25.2000:35:43.15+00:16:027:058,5
208SZCZEPANEK-KOZINSKA Justyna 260BYDGOSZCZOpen K89K 8900:00:1800:35:30.3500:35:49.25+00:16:087:068,4
209FRONTCZAK Arkadiusz 26BYDGOSZCZOpen M120M 12000:00:1500:35:39.9000:35:55.20+00:16:147:088,4
210TOMCZAK Kinga 229BYDGOSZCZOpen K90K 9000:00:1100:35:44.9000:35:56.65+00:16:157:098,4
211PIECHOWIAK Oliwia 273SZUBINOpen K91K 9100:00:0400:35:56.0500:36:00.45+00:16:197:118,3
212ZACHARA Aneta 75BYDGOSZCZOpen K92K 9200:00:0900:35:54.6000:36:03.60+00:16:227:108,4
213KUZIAK Ola 131NIEMCZOpen K93K 9300:00:2700:35:56.7000:36:23.80+00:16:427:118,3
214RASSALSKA-KAUSA Jola 278BYDGOSZCZOpen K94K 9400:00:1900:36:05.7000:36:25.60+00:16:447:138,3
215ZIELIŃSKI Waldemar 5BYDGOSZCZOpen M121M 12100:00:2000:36:05.7000:36:25.70+00:16:447:138,3
216ROGALSKA Marta 39INOWROCŁAWOpen K95K 9500:00:0400:36:27.4500:36:31.45+00:16:507:178,2
217WYSOCKA Paulina 146BYDGOSZCZOpen K96K 9600:00:2000:36:41.5000:37:01.70+00:17:207:208,2
218ZACHARA Piotr 74BYDGOSZCZOpen M122M 12200:00:0800:37:09.2000:37:18.10+00:17:377:268,1
219SZTOLIN Sylwia 221BYDGOSZCZOpen K97K 9700:00:2200:37:06.8000:37:29.70+00:17:487:258,1
220MUZOLF Natalia 16BYDGOSZCZOpen K98K 9800:00:1500:37:24.0000:37:39.60+00:17:587:288,0
221SIECZKOŚ Agnieszka 275PAKOŚĆOpen K99K 9900:00:1700:37:23.0500:37:40.10+00:17:597:288,0
222GORZYCKI Dariusz 12BYDGOSZCZOpen M123M 12300:00:1700:37:24.8000:37:42.15+00:18:017:298,0
223JELIŃSKA Natalia 276ZŁOTNIKI KUJAWSKIEOpen K100K 10000:00:1600:37:26.6000:37:43.25+00:18:027:298,0
224WIECZOREK Justyna 173INOWROCŁAWOpen K101K 10100:00:2300:39:17.8500:39:41.55+00:20:007:517,6
225JUSZCZAK Małgorzata 153INOWROCŁAWOpen K102K 10200:00:2300:39:18.0500:39:41.75+00:20:007:517,6
226REDLAK Tomasz 174WITKOWOOpen M124M 12400:00:2400:39:17.2500:39:41.85+00:20:007:517,6
226GRABIŃSKI Henryk 117INOWROCŁAWOpen M124M 12400:00:2400:39:16.9000:39:41.85+00:20:007:517,6
228ROSZAK Tomasz 157PŁAWINEKOpen M126M 12600:00:2500:39:16.7500:39:41.95+00:20:007:517,6
229WOŹNIAK Monika 150BYDGOSZCZOpen K103K 10300:00:1300:40:21.5500:40:34.95+00:20:538:047,4
230ZIELIŃSKA Małgorzata 2BYDGOSZCZOpen K104K 10400:00:2200:40:31.0500:40:53.40+00:21:128:067,4
231GÓRNY Łukasz 9411Open M127M 12700:00:1300:40:41.0000:40:54.65+00:21:138:087,4
232JAGIELNICKA Magdalena 241BYDGOSZCZOpen K105K 10500:00:1600:40:50.5500:41:07.10+00:21:268:107,3
233SULKOWSKA Jadwiga 197BYDGOSZCZOpen K106K 10600:00:2200:40:44.8500:41:07.15+00:21:268:097,4
234SŁOWIK Sylwia 70MAKSYMILIANOWOOpen K107K 10700:00:1500:41:09.0000:41:24.55+00:21:438:137,3
235TROJAŃCZYK Krzysztof 116BYDGOSZCZOpen M128M 12800:00:2200:42:23.0500:42:45.60+00:23:048:287,1
236MŁYNAREK Aneta 112WYSTĘPOpen K108K 10800:00:2100:42:28.0500:42:49.65+00:23:088:297,1
237MŁYNAREK Piotr 113WYSTĘPOpen M129M 12900:00:2100:42:28.4000:42:50.25+00:23:098:297,1
238BAJOREK Angelika 200ŁABISZYNOpen K109K 10900:00:1300:42:51.6000:43:04.70+00:23:238:347,0
239BAJOREK Kacper 251WIELKI SOSNOWIECOpen M130M 13000:00:0000:43:05.1500:43:05.15+00:23:248:377,0
240CABAŃSKI Jacek 175INOWROCŁAWOpen M131M 13100:00:0800:43:20.2000:43:28.65+00:23:478:406,9
241PAŁECKI Adam 258INOWROCŁAWOpen M132M 13200:00:0700:43:21.3000:43:28.85+00:23:478:406,9
242KOPAŃSKA Agnieszka 176INOWROCŁAWOpen K110K 11000:00:0800:43:21.0000:43:29.15+00:23:488:406,9
243KICIŃSKA Joanna 166STRZELCE GÓRNEOpen K111K 11100:00:0600:43:44.1000:43:50.55+00:24:098:446,9
244SAPA Dariusz 38BYDGOSZCZOpen M133M 13300:00:0600:43:45.1500:43:51.40+00:24:108:456,9
Znaleziono 244 wynik(ów)