I MIKOŁAJKOWY BIEG O PUCHAR REKTORA PWSZ W KOSZALINIE

Organizator/ Organizer:
PWSZ Koszalin
Data/ Date:
2017-12-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
89
Wystartowało/ Started:
62
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 3,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 3km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K13-17 | M13-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category1.5km3km
   
1KĘPKA Adrian 132PWSZ KOSZALINWIEKOWOM18-2900:05:3400:11:31
2IGNACZAK Piotr 184KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM18-2900:05:5100:12:04
3SZEWCZYK Dawid 163OMULNAM13-1700:05:4800:12:11
4JURCZYSZYN Rafał 125A&RDĘBNICA KASZUBSKAM30-3900:06:0500:12:21
5WICHER Krzysztof 169ADWOKATURAKOSZALINM30-3900:06:1500:12:52
6PRZEWŁOCKI Michał 148INTER-METALKOSZALINM30-3900:06:2200:13:03
7URBAŃSKI Tomasz 166KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM40-4900:06:2600:13:12
8FAMULSKI Cezary 111PWSZ KOSZALIN /JW 1223 KOSZALINROSNOWOM30-3900:06:2900:13:17
9FASTYN Bartłomiej 181KOSZALINM18-2900:06:2800:13:18
10ZIELIŃSKI Kacper 178KOSZALINM18-2900:06:4500:13:23
11KONKEL Agnieszka 133KOSZALINK30-3900:06:3500:13:44
12MIKOŁAJCZAK Radosław 141KOSZALINM18-2900:06:4000:14:05
13ZACHOLSKI Wojciech 175PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-2900:06:3500:14:06
14ROBAKOWSKI Marek 150ELEKTRONIKKOSZALINM13-1700:07:0100:14:06
15JAŻWIŃSKI Dawid 124TKKF KOSZALINKOSZALINM13-1700:06:2800:14:07
16GRZELĄZKA Sylwester 183KOSZALINM30-3900:06:5600:14:08
17MAJCHRZAK Kacper 139ELEKTRONIKKOSZALINM13-1700:07:0000:14:14
18RUDZIŃSKI Radosław 151TYCHOWO TEAMBIAŁOGARDM30-3900:06:5600:14:20
19ĆWIKOWSKI Tomasz 109PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-2900:06:3500:14:33
20WIELECHOWSKI Filip 170PWSZ KOSZALINMALBORKM18-2900:06:5700:14:35
21WRÓBLEWSKI Jacek 174TKKF KOSZALINKOSZALINM13-1700:06:5400:14:57
22URBAŃSKI Paweł 182KU AZS-PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-2900:07:2900:15:05
23SARNOWSKI Szymon 154ELEKTRONIKKOSZALINM13-1700:07:0400:15:08
24ŚNIADECKI Wojciech 165PWSZ KOSZALIN WFDARŁOWOM18-2900:06:3700:15:09
25DAWIDOWICZ Radosław 110PWSZŚWIDWINM18-2900:07:3100:15:10
26SHTEFAN Yuliia 155PWSZ KOSZALINKOSZALINK30-3900:07:3200:15:11
27SZEWCZYK Paweł 162WOJNOWOM13-1700:07:2600:15:26
28WIOREK Paweł 185SIANÓWM18-2900:07:1300:15:28
29ŻUKOWSKI Cezary 180MIGAWKOWE.PLKOSZALINM30-3900:07:2300:15:31
30CHODOROWSKI Tomasz 106PWSZ KOSZALINSŁUPSKM18-2900:07:3800:15:36
31KRASIŃSKI Witold 136JW1223KOSZALINM40-4900:08:0800:16:17
32KWIATKOWSKA Dominika 138WĘGORZEWOK18-2900:08:0400:16:26
33KOWALCZYK Piotr 134KOSZALINM30-3900:08:1000:16:42
34ZIOBRO Wiktor 186KOSZALINM13-1700:08:0900:16:48
35HEIB Michał 116ELEKTRONIKKOSZALINM18-2900:08:2500:16:51
36WIŚNIEWSKI Damian 172KAMNICAM18-2900:07:5200:16:56
37KARNICKI Zygmunt 129TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:08:2000:17:02
38BORUCH Mateusz 104ELEKTRONIKKOSZALINM13-1700:08:1300:17:09
39KAWALEC Maciej 131PWSZ KOSZALINDYGOWOM18-2900:08:2700:17:10
40ZIOMEK Maja 179DECATHLON KOSZALINKOSZALINK18-2900:08:3600:17:20
41SZNYTER Sabina 164DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK18-2900:08:3500:17:21
42JUSZCZAK Krzysztof 126KOSZALINM60-6900:08:3800:17:25
43HRYCIÓW Paweł 119JW1223BIAŁOGARDM30-3900:08:3600:17:27
44KURŁOWICZ Krzysztof 187KOSZALINM30-3900:08:1900:17:47
45CIEŚLAK Radosław 107KU AZS PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-2900:09:0100:17:56
46JASIŃSKA Natalia 123KOSZALINK13-1700:08:3900:18:06
47JANAS Filip 121KOSZALINM18-2900:08:5700:18:06
48HAŁADEJ Kinga 115KOSZALINK18-2900:09:0100:18:08
49ROBAKOWSKA Żaneta 149GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK30-3900:08:4200:18:11
50SZEWCZYK Paulina 161WOJNOWOK18-2900:08:5300:18:20
51STATKIEWICZ Jakub 159PWSZKOSZALINM18-2900:07:5400:18:28
52USAREK Karol 167PWSZRYMAŃM18-2900:09:0700:18:34
53ANTKOWIAK Sebastian 101DB ACTIVEKOSZALINM40-4900:09:1700:19:12
54HAJDAMOWICZ Bartek 114PWSZKOSZALINM18-2900:09:2900:19:29
55MARCZAK Małgorzata 140AMATORŻELKOWOK50+00:09:2100:19:30
56HELLER Zdzisław 117NIEZRZESZONYKOSZALINM60-6900:09:4500:19:47
57WALKOWIAK Dariusz 168KROKOWOM40-4900:09:2100:20:10
58STASZYŃSKA Marianna 158BTC,,ORZEŁ'BIAŁOGARDBIAŁOGARDK50+00:10:3600:21:37
MODRZEJEWSKI Marcin 142KOŁOBRZEGM18-29 DNF DNF
HUBKO Kacper 120PWSZKOSZALINM18-29 DNF DNF
HRYB Oliwia 118CHARZYNOK18-29 DNF DNF
RUDZIŃSKI Jacek 152TYCHOWO TEAMTYCHOWOM40-4900:08:28 DNF DNF
Znaleziono 62 wynik(ów)