I MIKOŁAJKOWY BIEG O PUCHAR REKTORA PWSZ W KOSZALINIE

Organizator/ Organizer:
PWSZ Koszalin
Data/ Date:
2017-12-06
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
89
Wystartowało/ Started:
62
Nie ukończyło/ Not finished:
4
Ukończyło/ Finished:
58
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 1.5km | 3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K13-17 | M13-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M1.5km3kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KĘPKA Adrian 132PWSZ KOSZALINWIEKOWOM18-291M 100:05:3400:11:3100:17:27.90 3:2917.2
2IGNACZAK Piotr 184KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDM18-292M 200:05:5100:12:0400:18:05.20+00:00:373:3716.6
3JURCZYSZYN Rafał 125A&RDĘBNICA KASZUBSKAM30-391M 300:06:0500:12:2100:18:26.45+00:00:583:4116.3
4WICHER Krzysztof 169ADWOKATURAKOSZALINM30-392M 400:06:1500:12:5200:19:27.05+00:01:593:5315.4
5PRZEWŁOCKI Michał 148INTER-METALKOSZALINM30-393M 500:06:2200:13:0300:19:55.10+00:02:273:5915.1
6URBAŃSKI Tomasz 166KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM40-491M 600:06:2600:13:1200:19:59.00+00:02:313:5915
7ZIELIŃSKI Kacper 178KOSZALINM18-293M 700:06:4500:13:2300:19:59.55+00:02:314:0015
8FAMULSKI Cezary 111PWSZ KOSZALIN /JW 1223 KOSZALINROSNOWOM30-394M 800:06:2900:13:1700:20:20.90+00:02:534:0414.7
9FASTYN Bartłomiej 181KOSZALINM18-294M 900:06:2800:13:1800:20:33.65+00:03:054:0614.6
10JAŻWIŃSKI Dawid 124TKKF KOSZALINKOSZALINM13-171M 1000:06:2800:14:0700:20:47.60+00:03:194:0914.4
11ROBAKOWSKI Marek 150ELEKTRONIKKOSZALINM13-172M 1100:07:0100:14:0600:20:50.45+00:03:224:1014.4
12MIKOŁAJCZAK Radosław 141KOSZALINM18-295M 1200:06:4000:14:0500:21:18.55+00:03:504:1514.1
13GRZELĄZKA Sylwester 183KOSZALINM30-395M 1300:06:5600:14:0800:21:27.10+00:03:594:1714
14ZACHOLSKI Wojciech 175PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-296M 1400:06:3500:14:0600:21:41.40+00:04:134:2013.8
15RUDZIŃSKI Radosław 151TYCHOWO TEAMBIAŁOGARDM30-396M 1500:06:5600:14:2000:21:45.45+00:04:174:2113.8
16MAJCHRZAK Kacper 139ELEKTRONIKKOSZALINM13-173M 1600:07:0000:14:1400:21:58.90+00:04:314:2313.6
17WIELECHOWSKI Filip 170PWSZ KOSZALINMALBORKM18-297M 1700:06:5700:14:3500:22:07.70+00:04:394:2513.6
18WRÓBLEWSKI Jacek 174TKKF KOSZALINKOSZALINM13-174M 1800:06:5400:14:5700:22:20.70+00:04:524:2813.4
19ĆWIKOWSKI Tomasz 109PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-298M 1900:06:3500:14:3300:22:21.65+00:04:534:2813.4
20DAWIDOWICZ Radosław 110PWSZŚWIDWINM18-299M 2000:07:3100:15:1000:22:37.20+00:05:094:3113.3
21CHODOROWSKI Tomasz 106PWSZ KOSZALINSŁUPSKM18-2910M 2100:07:3800:15:3600:22:53.20+00:05:254:3413.1
22SZEWCZYK Paweł 162WOJNOWOM13-175M 2200:07:2600:15:2600:23:02.10+00:05:344:3613
23SZEWCZYK Dawid 163OMULNAM13-176M 2300:05:4800:12:1100:23:10.15+00:05:424:3812.9
24URBAŃSKI Paweł 182KU AZS-PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-2911M 2400:07:2900:15:0500:23:11.05+00:05:434:3812.9
25WIOREK Paweł 185SIANÓWM18-2912M 2500:07:1300:15:2800:23:12.35+00:05:444:3812.9
26ŻUKOWSKI Cezary 180MIGAWKOWE.PLKOSZALINM30-397M 2600:07:2300:15:3100:23:29.35+00:06:014:4112.8
27ŚNIADECKI Wojciech 165PWSZ KOSZALIN WFDARŁOWOM18-2913M 2700:06:3700:15:0900:23:29.75+00:06:014:4212.8
28SARNOWSKI Szymon 154ELEKTRONIKKOSZALINM13-177M 2800:07:0400:15:0800:23:49.70+00:06:214:4512.6
29KRASIŃSKI Witold 136JW1223KOSZALINM40-492M 2900:08:0800:16:1700:24:07.75+00:06:394:4912.4
30ZIOBRO Wiktor 186KOSZALINM13-178M 3000:08:0900:16:4800:24:32.70+00:07:044:5412.2
31WIŚNIEWSKI Damian 172KAMNICAM18-2914M 3100:07:5200:16:5600:25:11.80+00:07:435:0211.9
32KAWALEC Maciej 131PWSZ KOSZALINDYGOWOM18-2915M 3200:08:2700:17:1000:25:15.55+00:07:475:0311.9
33HEIB Michał 116ELEKTRONIKKOSZALINM18-2916M 3300:08:2500:16:5100:25:16.65+00:07:485:0311.9
34KOWALCZYK Piotr 134KOSZALINM30-398M 3400:08:1000:16:4200:25:40.35+00:08:125:0811.7
35KARNICKI Zygmunt 129TKKF KOSZALINKOSZALINM60-691M 3500:08:2000:17:0200:25:53.10+00:08:255:1011.6
36BORUCH Mateusz 104ELEKTRONIKKOSZALINM13-179M 3600:08:1300:17:0900:25:56.55+00:08:285:1111.6
37HRYCIÓW Paweł 119JW1223BIAŁOGARDM30-399M 3700:08:3600:17:2700:26:00.00+00:08:325:1211.5
38JUSZCZAK Krzysztof 126KOSZALINM60-692M 3800:08:3800:17:2500:26:20.50+00:08:525:1611.4
39CIEŚLAK Radosław 107KU AZS PWSZ KOSZALINKOSZALINM18-2917M 3900:09:0100:17:5600:26:21.35+00:08:535:1611.4
40JANAS Filip 121KOSZALINM18-2918M 4000:08:5700:18:0600:26:35.70+00:09:075:1911.3
41KURŁOWICZ Krzysztof 187KOSZALINM30-3910M 4100:08:1900:17:4700:27:11.05+00:09:435:2611
42STATKIEWICZ Jakub 159PWSZKOSZALINM18-2919M 4200:07:5400:18:2800:27:40.45+00:10:125:3210.8
43USAREK Karol 167PWSZRYMAŃM18-2920M 4300:09:0700:18:3400:28:40.55+00:11:125:4410.5
44ANTKOWIAK Sebastian 101DB ACTIVEKOSZALINM40-493M 4400:09:1700:19:1200:29:42.70+00:12:145:5610.1
45HELLER Zdzisław 117NIEZRZESZONYKOSZALINM60-693M 4500:09:4500:19:4700:29:44.60+00:12:165:5610.1
46HAJDAMOWICZ Bartek 114PWSZKOSZALINM18-2921M 4600:09:2900:19:2900:30:15.60+00:12:476:039.9
47WALKOWIAK Dariusz 168KROKOWOM40-494M 4700:09:2100:20:1000:31:06.80+00:13:386:139.6
RUDZIŃSKI Jacek 152TYCHOWO TEAMTYCHOWOM40-4900:08:28 DNF DNF DNF--
MODRZEJEWSKI Marcin 142KOŁOBRZEGM18-29 DNF DNF DNF--
HUBKO Kacper 120PWSZKOSZALINM18-29 DNF DNF DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)