I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,4 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.4km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.4km
  
PELO Artur 567 BOWSŁUPSKSeria 200:01:19 DNF
2WITKOWSKI Mateusz 55JW1223KOSZALINSeria 200:01:20
CZERNIEWSKI Marcin 57LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKSeria 200:01:23 DNF
4MARCINIAK Maciej 29TKKF LUKS TECHNIK POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJSeria 100:01:24
5ORZECHOWSKI Kamil 35TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:24
6GAWRON Piotr 10ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNSeria 200:01:24
7ZABORSKI Ryszard 49TKKF KOSZALIN / ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINSeria 200:01:24
8STEBELSKI Jasiek 45KOSZALINSeria 200:01:27
9SIENIAWSKI Jarosław 43MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINSeria 100:01:29
10CZAPLIŃSKI Jacek 5TAGER KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:29
11PICK Tomasz 37DEAF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:30
12MICKIEWICZ Adam 32JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOSeria 100:01:32
13SZYMCZAK Michał 46SZCZECINSeria 100:01:33
14FADDA Bruno-André 7PARISSeria 100:01:33
15GÓRA Sylwester 14#ZABIEGANINOCĄOKONEKSeria 200:01:34
16ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWOSeria 200:01:34
17MURAWSKA Wioletta 34SZCZECINSeria 200:01:34
18KNAP Czarek 23HOŻA TEAMSZCZECINSeria 200:01:34
19MAZUR Emiliusz 31DARŁOWOSeria 200:01:34
20LASEK Bartosz 27RAZ SZCZECINSZCZECINSeria 200:01:34
21KOŚCIELNIAK Robert 58TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:35
22HUBERT Łukasz 16KOSZALINSeria 200:01:35
23GĄSIOR Krystian 11ROZBIEGANY SUSZSUSZSeria 200:01:37
24JAMNIAK Bartosz 17TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:38
25KAJKOWSKI Rafał 20CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:38
26ROMANIUK Wojciech 42ROM-KOL-RUNKOŁOBRZEGSeria 100:01:39
27BARANOWSKI Piotr 1KOSZALINSeria 200:01:39
28MIŁASZEWSKI Przemek 33TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINSeria 100:01:40
29JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKASeria 200:01:42
30KUŁAKOWSKI Dawid 25TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:42
31KAMYK Piotr 21MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:43
32ZIELIŃSKI Grzegorz 50STARE BIELICESeria 100:01:43
ŻMIJOWSKI Piotr 52KOSZALINSeria 200:01:43 DNF
34KRUPIŃSKI Krzysztof 24E-UROLOG.EUKOSZALINSeria 100:01:46
35FAJER Markus 8RAZ SZCZECINDOBRA SZCZECIŃSKASeria 100:01:47
36MARZEC Łukasz 30OLE 82KOSZALINSeria 100:01:48
37GLISZCZYŃSKI Łukasz 12ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:01:49
38KAPCZYŃSKI Damian 22BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:50
39GAŁECKI Jacek 9KARLINO BIEGAJKARLINOSeria 100:01:51
40CHODOR Izabela 54TKKF KOSZALINGORZEBĄDZSeria 100:01:53
41LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 26BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:53
42DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:59
43JASIENIECKI Piotr 19SPARKKOSZALINSeria 100:01:59
44PACAN Mira 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:02:09
45PRZYBOREK Kinga 39KOSZALINSeria 100:02:09
46HELLER Zdzisław 15NIEZRZESZONYKOSZALINSeria 100:02:16
Znaleziono 46 wynik(ów)