I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 4,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 4.8km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8km3.2km3.6km4km4.4km4.8km
             
1WITKOWSKI Mateusz 55JW1223KOSZALINSeria 200:01:2000:02:3800:03:5600:05:1500:06:3300:07:5200:09:1100:10:3000:11:4900:13:0700:14:2600:15:45
CZERNIEWSKI Marcin 57LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKSeria 200:01:23 DNF00:02:45 DNF00:04:06 DNF00:05:27 DNF00:06:48 DNF00:08:10 DNF00:09:30 DNF00:10:51 DNF00:12:12 DNF00:13:35 DNF00:14:57 DNF00:16:21 DNF
3ORZECHOWSKI Kamil 35TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:2400:02:4500:04:0700:05:2900:06:5200:08:1500:09:3900:11:0300:12:2800:13:5100:15:1600:16:41
4GAWRON Piotr 10ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNSeria 200:01:2400:02:4600:04:0700:05:2900:06:5300:08:1600:09:4000:11:0400:12:2800:13:5400:15:1900:16:46
5ZABORSKI Ryszard 49TKKF KOSZALIN / ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINSeria 200:01:2400:02:5200:04:2000:05:4700:07:1400:08:4100:10:0900:11:3900:13:0800:14:3800:16:0900:17:40
6STEBELSKI Jasiek 45KOSZALINSeria 200:01:2700:02:5800:04:2700:05:5700:07:2600:08:5500:10:2400:11:5600:13:2900:15:0500:16:3900:18:12
7GÓRA Sylwester 14#ZABIEGANINOCĄOKONEKSeria 200:01:3400:03:0600:04:3900:06:1500:07:4800:09:2200:10:5500:12:2800:14:0200:15:3500:17:0900:18:45
8CZAPLIŃSKI Jacek 5TAGER KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:2900:03:0200:04:3700:06:1300:07:4700:09:2200:10:5700:12:3300:14:0800:15:4300:17:1900:18:56
9ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWOSeria 200:01:3400:03:1000:04:4600:06:2200:07:5800:09:3300:11:0800:12:4400:14:1900:15:5200:17:2700:19:03
10KOŚCIELNIAK Robert 58TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3500:03:1300:04:5000:06:2500:08:0400:09:4000:11:1800:12:5500:14:3300:16:1200:17:5200:19:32
11KNAP Czarek 23HOŻA TEAMSZCZECINSeria 200:01:3400:03:1100:04:5000:06:2800:08:0500:09:4500:11:2600:13:0500:14:4400:16:2200:18:0200:19:40
12MURAWSKA Wioletta 34SZCZECINSeria 200:01:3400:03:1100:04:4700:06:2300:08:0100:09:3900:11:1900:13:0000:14:4200:16:2300:18:0400:19:49
13PICK Tomasz 37DEAF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:3000:03:0500:04:4100:06:1800:07:5600:09:3600:11:1700:12:5800:14:3900:16:2100:18:0600:19:50
14MICKIEWICZ Adam 32JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOSeria 100:01:3200:03:0700:04:4200:06:1800:07:5700:09:3600:11:1700:12:5900:14:4000:16:2200:18:0600:19:51
15SIENIAWSKI Jarosław 43MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINSeria 100:01:2900:03:0400:04:4000:06:1800:07:5700:09:3700:11:1800:13:0100:14:4300:16:2600:18:1100:19:55
16HUBERT Łukasz 16KOSZALINSeria 200:01:3500:03:1400:04:5100:06:2800:08:0700:09:4700:11:2700:13:1000:14:5200:16:3500:18:1800:19:59
17MAZUR Emiliusz 31DARŁOWOSeria 200:01:3400:03:1200:04:4800:06:2600:08:0500:09:4500:11:2600:13:0800:14:5100:16:3300:18:1700:20:02
18BARANOWSKI Piotr 1KOSZALINSeria 200:01:3900:03:2000:05:0200:06:4400:08:2500:10:0600:11:4900:13:3200:15:1400:16:5700:18:4000:20:23
19SZYMCZAK Michał 46SZCZECINSeria 100:01:3300:03:1500:04:5700:06:4000:08:2500:10:0800:11:5200:13:3600:15:1900:17:0200:18:4700:20:32
20FADDA Bruno-André 7PARISSeria 100:01:3300:03:1000:04:4800:06:2900:08:1300:09:5600:11:3900:13:2500:15:1200:16:5900:18:4500:20:33
21LASEK Bartosz 27RAZ SZCZECINSZCZECINSeria 200:01:3400:03:1100:04:4800:06:2600:08:0700:09:5100:11:3600:13:2200:15:1000:16:5800:18:4700:20:35
22GĄSIOR Krystian 11ROZBIEGANY SUSZSUSZSeria 200:01:3700:03:2000:05:0200:06:4300:08:2500:10:0900:11:5500:13:4100:15:2700:17:1400:19:0300:20:51
23JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKASeria 200:01:4200:03:2800:05:1300:06:5900:08:4600:10:3300:12:1700:14:0100:15:4500:17:2900:19:1300:20:58
24MARCINIAK Maciej 29TKKF LUKS TECHNIK POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJSeria 100:01:2400:03:0000:04:4200:06:2800:08:1500:10:0300:11:5100:13:4000:15:2900:17:2000:19:1200:21:03
25KUŁAKOWSKI Dawid 25TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:4200:03:2800:05:1400:06:5900:08:4600:10:3300:12:1800:14:0400:15:4900:17:3600:19:2600:21:18
26JAMNIAK Bartosz 17TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3800:03:2000:05:0200:06:4400:08:2600:10:1000:11:5700:13:4600:15:3400:17:3200:19:2400:21:18
27ROMANIUK Wojciech 42ROM-KOL-RUNKOŁOBRZEGSeria 100:01:3900:03:2700:05:1600:07:0300:08:5100:10:4100:12:3100:14:1900:16:0800:17:5900:19:4900:21:37
28KAJKOWSKI Rafał 20CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3800:03:2300:05:1000:06:5500:08:4300:10:3100:12:2100:14:1100:16:0100:17:5200:19:4500:21:39
29MIŁASZEWSKI Przemek 33TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINSeria 100:01:4000:03:2800:05:1500:07:0300:08:5200:10:4100:12:3200:14:2000:16:1100:18:0600:19:5900:21:51
30KRUPIŃSKI Krzysztof 24E-UROLOG.EUKOSZALINSeria 100:01:4600:03:3700:05:2800:07:1600:09:0600:10:5500:12:4600:14:3700:16:2900:18:2200:20:1500:22:10
31MARZEC Łukasz 30OLE 82KOSZALINSeria 100:01:4800:03:3600:05:2600:07:1400:09:0400:10:5300:12:4500:14:3600:16:3200:18:2400:20:1700:22:10
32GLISZCZYŃSKI Łukasz 12ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:01:4900:03:4100:05:2900:07:1500:09:0500:10:5600:12:5000:14:4300:16:4200:18:4200:20:3900:22:37
ŻMIJOWSKI Piotr 52KOSZALINSeria 200:01:43 DNF00:03:35 DNF00:05:29 DNF00:07:21 DNF00:09:14 DNF00:11:09 DNF00:13:03 DNF00:14:58 DNF00:16:53 DNF00:18:48 DNF00:20:45 DNF00:22:42 DNF
34GAŁECKI Jacek 9KARLINO BIEGAJKARLINOSeria 100:01:5100:03:4700:05:3900:07:3200:09:2700:11:2200:13:1500:15:0800:17:0000:18:5700:20:5700:22:56
35KAMYK Piotr 21MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:4300:03:3400:05:2700:07:1900:09:1100:11:0800:13:0500:15:0200:17:0100:18:5800:20:5800:23:01
36FAJER Markus 8RAZ SZCZECINDOBRA SZCZECIŃSKASeria 100:01:4700:03:4000:05:3200:07:2800:09:2200:11:1700:13:1300:15:1200:17:0900:19:0900:21:0600:23:05
37ZIELIŃSKI Grzegorz 50STARE BIELICESeria 100:01:4300:03:3400:05:2500:07:1600:09:1300:11:1100:13:0800:15:0700:17:0400:19:1200:21:1100:23:08
38CHODOR Izabela 54TKKF KOSZALINGORZEBĄDZSeria 100:01:5300:03:4900:05:4700:07:4800:09:5200:11:5100:13:5000:15:4800:17:4900:19:4900:21:4900:23:49
39DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:5900:03:5800:05:5500:07:5300:09:5200:11:5300:13:5200:15:5100:17:5000:19:5200:21:5400:24:05
40KAPCZYŃSKI Damian 22BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5000:03:4100:05:3400:07:2900:09:2500:11:2300:13:2600:15:2900:17:3700:19:4700:21:5400:24:05
41JASIENIECKI Piotr 19SPARKKOSZALINSeria 100:01:5900:03:5700:05:5400:07:5200:09:5200:11:5200:13:5500:15:5700:18:0000:20:0400:22:0900:24:11
42LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 26BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5300:03:4800:05:4600:07:4700:09:5000:11:5200:14:0100:16:1500:18:2900:20:4200:22:5100:25:03
43PACAN Mira 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:02:0900:04:2000:06:2400:08:3100:10:3700:12:4500:14:5300:17:0400:19:1500:21:2300:23:3100:25:45
44PRZYBOREK Kinga 39KOSZALINSeria 100:02:0900:04:2100:06:2800:08:3900:10:5500:13:1300:15:3300:18:0700:20:3700:23:0900:25:5500:28:49
45HELLER Zdzisław 15NIEZRZESZONYKOSZALINSeria 100:02:1600:04:4400:07:1700:09:5200:12:2700:14:5200:17:2000:19:5100:22:2100:24:5300:27:2500:29:50
PELO Artur 567 BOWSŁUPSKSeria 200:01:19 DNF00:02:38 DNF00:03:56 DNF00:05:15 DNF00:06:34 DNF00:07:54 DNF00:09:15 DNF00:10:39 DNF00:12:02 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 46 wynik(ów)