I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.8km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.4km0.8km
   
1WITKOWSKI Mateusz 55JW1223KOSZALINSeria 200:01:2000:02:38
PELO Artur 567 BOWSŁUPSKSeria 200:01:19 DNF00:02:38 DNF
3ORZECHOWSKI Kamil 35TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:2400:02:45
CZERNIEWSKI Marcin 57LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKSeria 200:01:23 DNF00:02:45 DNF
5GAWRON Piotr 10ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNSeria 200:01:2400:02:46
6ZABORSKI Ryszard 49TKKF KOSZALIN / ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINSeria 200:01:2400:02:52
7STEBELSKI Jasiek 45KOSZALINSeria 200:01:2700:02:58
8MARCINIAK Maciej 29TKKF LUKS TECHNIK POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJSeria 100:01:2400:03:00
9CZAPLIŃSKI Jacek 5TAGER KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:2900:03:02
10SIENIAWSKI Jarosław 43MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINSeria 100:01:2900:03:04
11PICK Tomasz 37DEAF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:3000:03:05
12GÓRA Sylwester 14#ZABIEGANINOCĄOKONEKSeria 200:01:3400:03:06
13MICKIEWICZ Adam 32JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOSeria 100:01:3200:03:07
14FADDA Bruno-André 7PARISSeria 100:01:3300:03:10
15ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWOSeria 200:01:3400:03:10
16MURAWSKA Wioletta 34SZCZECINSeria 200:01:3400:03:11
17KNAP Czarek 23HOŻA TEAMSZCZECINSeria 200:01:3400:03:11
18LASEK Bartosz 27RAZ SZCZECINSZCZECINSeria 200:01:3400:03:11
19MAZUR Emiliusz 31DARŁOWOSeria 200:01:3400:03:12
20KOŚCIELNIAK Robert 58TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3500:03:13
21HUBERT Łukasz 16KOSZALINSeria 200:01:3500:03:14
22SZYMCZAK Michał 46SZCZECINSeria 100:01:3300:03:15
23BARANOWSKI Piotr 1KOSZALINSeria 200:01:3900:03:20
24GĄSIOR Krystian 11ROZBIEGANY SUSZSUSZSeria 200:01:3700:03:20
25JAMNIAK Bartosz 17TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3800:03:20
26KAJKOWSKI Rafał 20CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3800:03:23
27ROMANIUK Wojciech 42ROM-KOL-RUNKOŁOBRZEGSeria 100:01:3900:03:27
28MIŁASZEWSKI Przemek 33TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINSeria 100:01:4000:03:28
29JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKASeria 200:01:4200:03:28
30KUŁAKOWSKI Dawid 25TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:4200:03:28
31KAMYK Piotr 21MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:4300:03:34
32ZIELIŃSKI Grzegorz 50STARE BIELICESeria 100:01:4300:03:34
ŻMIJOWSKI Piotr 52KOSZALINSeria 200:01:43 DNF00:03:35 DNF
34MARZEC Łukasz 30OLE 82KOSZALINSeria 100:01:4800:03:36
35KRUPIŃSKI Krzysztof 24E-UROLOG.EUKOSZALINSeria 100:01:4600:03:37
36FAJER Markus 8RAZ SZCZECINDOBRA SZCZECIŃSKASeria 100:01:4700:03:40
37KAPCZYŃSKI Damian 22BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5000:03:41
38GLISZCZYŃSKI Łukasz 12ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:01:4900:03:41
39GAŁECKI Jacek 9KARLINO BIEGAJKARLINOSeria 100:01:5100:03:47
40LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 26BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5300:03:48
41CHODOR Izabela 54TKKF KOSZALINGORZEBĄDZSeria 100:01:5300:03:49
42JASIENIECKI Piotr 19SPARKKOSZALINSeria 100:01:5900:03:57
43DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:5900:03:58
44PACAN Mira 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:02:0900:04:20
45PRZYBOREK Kinga 39KOSZALINSeria 100:02:0900:04:21
46HELLER Zdzisław 15NIEZRZESZONYKOSZALINSeria 100:02:1600:04:44
Znaleziono 46 wynik(ów)