I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 2,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 2.8km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8km
        
1WITKOWSKI Mateusz 55JW1223KOSZALINSeria 200:01:2000:02:3800:03:5600:05:1500:06:3300:07:5200:09:11
PELO Artur 567 BOWSŁUPSKSeria 200:01:19 DNF00:02:38 DNF00:03:56 DNF00:05:15 DNF00:06:34 DNF00:07:54 DNF00:09:15 DNF
CZERNIEWSKI Marcin 57LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKSeria 200:01:23 DNF00:02:45 DNF00:04:06 DNF00:05:27 DNF00:06:48 DNF00:08:10 DNF00:09:30 DNF
4ORZECHOWSKI Kamil 35TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:2400:02:4500:04:0700:05:2900:06:5200:08:1500:09:39
5GAWRON Piotr 10ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNSeria 200:01:2400:02:4600:04:0700:05:2900:06:5300:08:1600:09:40
6ZABORSKI Ryszard 49TKKF KOSZALIN / ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINSeria 200:01:2400:02:5200:04:2000:05:4700:07:1400:08:4100:10:09
7STEBELSKI Jasiek 45KOSZALINSeria 200:01:2700:02:5800:04:2700:05:5700:07:2600:08:5500:10:24
8GÓRA Sylwester 14#ZABIEGANINOCĄOKONEKSeria 200:01:3400:03:0600:04:3900:06:1500:07:4800:09:2200:10:55
9CZAPLIŃSKI Jacek 5TAGER KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:2900:03:0200:04:3700:06:1300:07:4700:09:2200:10:57
10ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWOSeria 200:01:3400:03:1000:04:4600:06:2200:07:5800:09:3300:11:08
11MICKIEWICZ Adam 32JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOSeria 100:01:3200:03:0700:04:4200:06:1800:07:5700:09:3600:11:17
12PICK Tomasz 37DEAF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:3000:03:0500:04:4100:06:1800:07:5600:09:3600:11:17
13SIENIAWSKI Jarosław 43MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINSeria 100:01:2900:03:0400:04:4000:06:1800:07:5700:09:3700:11:18
14KOŚCIELNIAK Robert 58TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3500:03:1300:04:5000:06:2500:08:0400:09:4000:11:18
15MURAWSKA Wioletta 34SZCZECINSeria 200:01:3400:03:1100:04:4700:06:2300:08:0100:09:3900:11:19
16KNAP Czarek 23HOŻA TEAMSZCZECINSeria 200:01:3400:03:1100:04:5000:06:2800:08:0500:09:4500:11:26
17MAZUR Emiliusz 31DARŁOWOSeria 200:01:3400:03:1200:04:4800:06:2600:08:0500:09:4500:11:26
18HUBERT Łukasz 16KOSZALINSeria 200:01:3500:03:1400:04:5100:06:2800:08:0700:09:4700:11:27
19LASEK Bartosz 27RAZ SZCZECINSZCZECINSeria 200:01:3400:03:1100:04:4800:06:2600:08:0700:09:5100:11:36
20FADDA Bruno-André 7PARISSeria 100:01:3300:03:1000:04:4800:06:2900:08:1300:09:5600:11:39
21BARANOWSKI Piotr 1KOSZALINSeria 200:01:3900:03:2000:05:0200:06:4400:08:2500:10:0600:11:49
22MARCINIAK Maciej 29TKKF LUKS TECHNIK POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJSeria 100:01:2400:03:0000:04:4200:06:2800:08:1500:10:0300:11:51
23SZYMCZAK Michał 46SZCZECINSeria 100:01:3300:03:1500:04:5700:06:4000:08:2500:10:0800:11:52
24GĄSIOR Krystian 11ROZBIEGANY SUSZSUSZSeria 200:01:3700:03:2000:05:0200:06:4300:08:2500:10:0900:11:55
25JAMNIAK Bartosz 17TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3800:03:2000:05:0200:06:4400:08:2600:10:1000:11:57
26JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKASeria 200:01:4200:03:2800:05:1300:06:5900:08:4600:10:3300:12:17
27KUŁAKOWSKI Dawid 25TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:4200:03:2800:05:1400:06:5900:08:4600:10:3300:12:18
28KAJKOWSKI Rafał 20CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINSeria 200:01:3800:03:2300:05:1000:06:5500:08:4300:10:3100:12:21
29ROMANIUK Wojciech 42ROM-KOL-RUNKOŁOBRZEGSeria 100:01:3900:03:2700:05:1600:07:0300:08:5100:10:4100:12:31
30MIŁASZEWSKI Przemek 33TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINSeria 100:01:4000:03:2800:05:1500:07:0300:08:5200:10:4100:12:32
31MARZEC Łukasz 30OLE 82KOSZALINSeria 100:01:4800:03:3600:05:2600:07:1400:09:0400:10:5300:12:45
32KRUPIŃSKI Krzysztof 24E-UROLOG.EUKOSZALINSeria 100:01:4600:03:3700:05:2800:07:1600:09:0600:10:5500:12:46
33GLISZCZYŃSKI Łukasz 12ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:01:4900:03:4100:05:2900:07:1500:09:0500:10:5600:12:50
ŻMIJOWSKI Piotr 52KOSZALINSeria 200:01:43 DNF00:03:35 DNF00:05:29 DNF00:07:21 DNF00:09:14 DNF00:11:09 DNF00:13:03 DNF
35KAMYK Piotr 21MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:4300:03:3400:05:2700:07:1900:09:1100:11:0800:13:05
36ZIELIŃSKI Grzegorz 50STARE BIELICESeria 100:01:4300:03:3400:05:2500:07:1600:09:1300:11:1100:13:08
37FAJER Markus 8RAZ SZCZECINDOBRA SZCZECIŃSKASeria 100:01:4700:03:4000:05:3200:07:2800:09:2200:11:1700:13:13
38GAŁECKI Jacek 9KARLINO BIEGAJKARLINOSeria 100:01:5100:03:4700:05:3900:07:3200:09:2700:11:2200:13:15
39KAPCZYŃSKI Damian 22BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5000:03:4100:05:3400:07:2900:09:2500:11:2300:13:26
40CHODOR Izabela 54TKKF KOSZALINGORZEBĄDZSeria 100:01:5300:03:4900:05:4700:07:4800:09:5200:11:5100:13:50
41DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:5900:03:5800:05:5500:07:5300:09:5200:11:5300:13:52
42JASIENIECKI Piotr 19SPARKKOSZALINSeria 100:01:5900:03:5700:05:5400:07:5200:09:5200:11:5200:13:55
43LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 26BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5300:03:4800:05:4600:07:4700:09:5000:11:5200:14:01
44PACAN Mira 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:02:0900:04:2000:06:2400:08:3100:10:3700:12:4500:14:53
45PRZYBOREK Kinga 39KOSZALINSeria 100:02:0900:04:2100:06:2800:08:3900:10:5500:13:1300:15:33
46HELLER Zdzisław 15NIEZRZESZONYKOSZALINSeria 100:02:1600:04:4400:07:1700:09:5200:12:2700:14:5200:17:20
Znaleziono 46 wynik(ów)