I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Seria 1

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.8km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.4km0.8km
   
1MARCINIAK Maciej 29TKKF LUKS TECHNIK POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJSeria 100:01:2400:03:00
2SIENIAWSKI Jarosław 43MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINSeria 100:01:2900:03:04
3PICK Tomasz 37DEAF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:3000:03:05
4MICKIEWICZ Adam 32JW3937 MRZEŻYNOMRZEŻYNOSeria 100:01:3200:03:07
5FADDA Bruno-André 7PARISSeria 100:01:3300:03:10
6SZYMCZAK Michał 46SZCZECINSeria 100:01:3300:03:15
7ROMANIUK Wojciech 42ROM-KOL-RUNKOŁOBRZEGSeria 100:01:3900:03:27
8MIŁASZEWSKI Przemek 33TEAM HOLIDAY SPORTKOSZALINSeria 100:01:4000:03:28
9KAMYK Piotr 21MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:4300:03:34
10ZIELIŃSKI Grzegorz 50STARE BIELICESeria 100:01:4300:03:34
11MARZEC Łukasz 30OLE 82KOSZALINSeria 100:01:4800:03:36
12KRUPIŃSKI Krzysztof 24E-UROLOG.EUKOSZALINSeria 100:01:4600:03:37
13FAJER Markus 8RAZ SZCZECINDOBRA SZCZECIŃSKASeria 100:01:4700:03:40
14KAPCZYŃSKI Damian 22BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5000:03:41
15GLISZCZYŃSKI Łukasz 12ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:01:4900:03:41
16GAŁECKI Jacek 9KARLINO BIEGAJKARLINOSeria 100:01:5100:03:47
17LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 26BYLE NIE OSTATNI:)SŁUPSKSeria 100:01:5300:03:48
18CHODOR Izabela 54TKKF KOSZALINGORZEBĄDZSeria 100:01:5300:03:49
19JASIENIECKI Piotr 19SPARKKOSZALINSeria 100:01:5900:03:57
20DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 100:01:5900:03:58
21PACAN Mira 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWSeria 100:02:0900:04:20
22PRZYBOREK Kinga 39KOSZALINSeria 100:02:0900:04:21
23HELLER Zdzisław 15NIEZRZESZONYKOSZALINSeria 100:02:1600:04:44
Znaleziono 23 wynik(ów)