I OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 10 000 M

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
58
Wystartowało/ Started:
46
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
43
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Seria 2

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.4km | 0.8km | 1.2km | 1.6km | 2km | 2.4km | 2.8km | 3.2km | 3.6km | 4km | 4.4km | 4.8km | 5.2km | 5.6km | 6km | 6.4km | 6.8km | 7.2km | 7.6km | 8km | 8.4km | 8.8km | 9.2km | 9.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | Seria 1 | Seria 2

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.4km0.8km1.2km1.6km2km2.4km2.8km3.2km3.6km4km4.4km4.8km5.2km5.6km6km6.4km6.8km7.2km7.6km8km8.4km8.8km9.2km9.6kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                             
1WITKOWSKI Mateusz 55JW1223KOSZALINSeria 21M 100:01:2000:02:3800:03:5600:05:1500:06:3300:07:5200:09:1100:10:3000:11:4900:13:0700:14:2600:15:4500:17:0400:18:2400:19:4400:21:0400:22:2400:23:4400:25:0400:26:2400:27:4600:29:0800:30:2900:31:5000:33:03.37 3:1818.2
2GAWRON Piotr 10ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNSeria 22M 200:01:2400:02:4600:04:0700:05:2900:06:5300:08:1600:09:4000:11:0400:12:2800:13:5400:15:1900:16:4600:18:1300:19:3900:21:0600:22:3300:24:0100:25:2900:26:5700:28:2400:29:5300:31:2200:32:5200:34:1300:35:40.56+00:02:373:3416.8
3ORZECHOWSKI Kamil 35TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 23M 300:01:2400:02:4500:04:0700:05:2900:06:5200:08:1500:09:3900:11:0300:12:2800:13:5100:15:1600:16:4100:18:0700:19:3500:21:0500:22:4100:24:2100:25:5400:27:2600:29:0000:30:3200:32:0800:33:4200:35:1500:36:46.88+00:03:433:4016.3
4ZABORSKI Ryszard 49TKKF KOSZALIN / ORKIESTRA WOJSKOWAKOSZALINSeria 24M 400:01:2400:02:5200:04:2000:05:4700:07:1400:08:4100:10:0900:11:3900:13:0800:14:3800:16:0900:17:4000:19:1100:20:4200:22:1300:23:4300:25:1400:26:4600:28:1800:29:5000:31:2400:32:5300:34:2400:35:5700:37:31.53+00:04:283:4516
5STEBELSKI Jasiek 45KOSZALINSeria 25M 500:01:2700:02:5800:04:2700:05:5700:07:2600:08:5500:10:2400:11:5600:13:2900:15:0500:16:3900:18:1200:19:4700:21:2400:22:5800:24:3400:26:0900:27:4700:29:2300:31:0100:32:3800:34:1700:35:5300:37:1800:38:50.10+00:05:463:5315.5
6GÓRA Sylwester 14#ZABIEGANINOCĄOKONEKSeria 26M 600:01:3400:03:0600:04:3900:06:1500:07:4800:09:2200:10:5500:12:2800:14:0200:15:3500:17:0900:18:4500:20:2100:21:5700:23:3200:25:0800:26:4400:28:2100:29:5700:31:3300:33:0800:34:4400:36:1900:37:5300:39:22.97+00:06:193:5615.2
7CZAPLIŃSKI Jacek 5TAGER KOSZALINKOSZALINSeria 27M 700:01:2900:03:0200:04:3700:06:1300:07:4700:09:2200:10:5700:12:3300:14:0800:15:4300:17:1900:18:5600:20:3300:22:1300:23:5200:25:2900:27:0700:28:4500:30:2400:32:0500:33:4400:35:2100:36:5600:38:3000:40:04.49+00:07:014:0015
8ZWOLIŃSKI Jan 51TKKF KOSZALINWIERCISZEWOSeria 28M 800:01:3400:03:1000:04:4600:06:2200:07:5800:09:3300:11:0800:12:4400:14:1900:15:5200:17:2700:19:0300:20:3900:22:1500:23:5100:25:2700:27:0500:28:4400:30:2300:32:0300:33:4300:35:2300:37:0300:38:4100:40:08.28+00:07:044:0014.9
9KOŚCIELNIAK Robert 58TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 29M 900:01:3500:03:1300:04:5000:06:2500:08:0400:09:4000:11:1800:12:5500:14:3300:16:1200:17:5200:19:3200:21:1200:22:5400:24:3700:26:1700:28:0000:29:4400:31:2700:33:1200:34:5300:36:3600:38:2000:40:0000:41:24.00+00:08:204:0814.5
10KNAP Czarek 23HOŻA TEAMSZCZECINSeria 210M 1000:01:3400:03:1100:04:5000:06:2800:08:0500:09:4500:11:2600:13:0500:14:4400:16:2200:18:0200:19:4000:21:1900:23:0000:24:4000:26:1900:27:5900:29:4000:31:2100:33:0100:34:4300:36:2400:38:0700:39:5300:41:27.06+00:08:234:0814.5
11HUBERT Łukasz 16KOSZALINSeria 211M 1100:01:3500:03:1400:04:5100:06:2800:08:0700:09:4700:11:2700:13:1000:14:5200:16:3500:18:1800:19:5900:21:3800:23:1900:25:0100:26:4600:28:2800:30:0700:31:5000:33:3100:35:1000:36:4900:38:2600:40:0500:41:35.32+00:08:314:0914.4
12MURAWSKA Wioletta 34SZCZECINSeria 212K 100:01:3400:03:1100:04:4700:06:2300:08:0100:09:3900:11:1900:13:0000:14:4200:16:2300:18:0400:19:4900:21:3100:23:1300:24:5800:26:4400:28:3000:30:1400:32:0000:33:4400:35:2700:37:1100:38:5400:40:3800:42:19.01+00:09:154:1314.2
13MAZUR Emiliusz 31DARŁOWOSeria 213M 1400:01:3400:03:1200:04:4800:06:2600:08:0500:09:4500:11:2600:13:0800:14:5100:16:3300:18:1700:20:0200:21:4600:23:3100:25:1500:26:5800:28:4100:30:2500:32:1000:33:5400:35:3900:37:2500:39:1000:40:5400:42:31.33+00:09:274:1514.1
14BARANOWSKI Piotr 1KOSZALINSeria 214M 1600:01:3900:03:2000:05:0200:06:4400:08:2500:10:0600:11:4900:13:3200:15:1400:16:5700:18:4000:20:2300:22:0500:23:4700:25:3000:27:1200:28:5500:30:3900:32:2200:34:0600:35:4900:37:3200:39:1600:40:5900:42:36.48+00:09:334:1514.1
15JAROSZ Dariusz 18TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKASeria 215M 1800:01:4200:03:2800:05:1300:06:5900:08:4600:10:3300:12:1700:14:0100:15:4500:17:2900:19:1300:20:5800:22:4100:24:2500:26:1000:27:5500:29:4000:31:2700:33:1400:35:0000:36:4500:38:3200:40:1500:41:5800:43:36.26+00:10:324:2113.8
16LASEK Bartosz 27RAZ SZCZECINSZCZECINSeria 216M 2000:01:3400:03:1100:04:4800:06:2600:08:0700:09:5100:11:3600:13:2200:15:1000:16:5800:18:4700:20:3500:22:2400:24:1300:26:0300:27:5300:29:4300:31:3500:33:2700:35:1800:37:1100:39:0300:40:5600:42:4600:44:22.92+00:11:194:2613.5
17GĄSIOR Krystian 11ROZBIEGANY SUSZSUSZSeria 217M 2100:01:3700:03:2000:05:0200:06:4300:08:2500:10:0900:11:5500:13:4100:15:2700:17:1400:19:0300:20:5100:22:3800:24:2900:26:2100:28:0900:29:5800:31:4700:33:3600:35:2800:37:1700:39:0800:40:5700:42:4600:44:28.92+00:11:254:2613.5
18KUŁAKOWSKI Dawid 25TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 218M 2300:01:4200:03:2800:05:1400:06:5900:08:4600:10:3300:12:1800:14:0400:15:4900:17:3600:19:2600:21:1800:23:1000:25:0200:26:5300:28:4700:30:3800:32:2800:34:2000:36:1800:38:0900:40:0200:41:5100:43:4600:45:27.21+00:12:234:3213.2
19JAMNIAK Bartosz 17TKKF KOSZALINKOSZALINSeria 219M 2400:01:3800:03:2000:05:0200:06:4400:08:2600:10:1000:11:5700:13:4600:15:3400:17:3200:19:2400:21:1800:23:0700:25:0100:26:5300:28:5300:30:4500:32:3700:34:3700:36:3100:38:2700:40:2600:42:1900:44:1300:45:53.83+00:12:504:3513.1
20KAJKOWSKI Rafał 20CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINSeria 220M 2900:01:3800:03:2300:05:1000:06:5500:08:4300:10:3100:12:2100:14:1100:16:0100:17:5200:19:4500:21:3900:23:3400:25:3000:27:2600:29:2300:31:2200:33:2100:35:2100:37:2200:39:2300:41:2500:43:2700:45:2800:47:21.83+00:14:184:4412.7
CZERNIEWSKI Marcin 57LKS FENIX SŁUPSKSŁUPSKSeria 200:01:23 DNF00:02:45 DNF00:04:06 DNF00:05:27 DNF00:06:48 DNF00:08:10 DNF00:09:30 DNF00:10:51 DNF00:12:12 DNF00:13:35 DNF00:14:57 DNF00:16:21 DNF00:17:45 DNF00:19:09 DNF00:20:35 DNF00:22:00 DNF00:23:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻMIJOWSKI Piotr 52KOSZALINSeria 200:01:43 DNF00:03:35 DNF00:05:29 DNF00:07:21 DNF00:09:14 DNF00:11:09 DNF00:13:03 DNF00:14:58 DNF00:16:53 DNF00:18:48 DNF00:20:45 DNF00:22:42 DNF00:24:38 DNF00:26:36 DNF00:28:35 DNF00:30:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PELO Artur 567 BOWSŁUPSKSeria 200:01:19 DNF00:02:38 DNF00:03:56 DNF00:05:15 DNF00:06:34 DNF00:07:54 DNF00:09:15 DNF00:10:39 DNF00:12:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)