Organizator : | Sianowska Fundacja Jesteśmy Razem, Urząd Gminy Sianów, KTKKF |
Data : | 2017-04-01 |
Miejsce : | Kłos k. Sianowa |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 243 |
Wystartowało : | 141 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 141 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 238 | KOSZALIN | M16-29 | 00:00:00 | ||
2 | BARTNIK Marian | 3 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M70+ | 00:00:00 | |
3 | BEDNARZ Paweł | 8 | 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* | KOSZALIN-NACŁAW | M30-39 | 00:00:01 | |
4 | KOZAK Arkadiusz | 100 | TKKF KOSZALIN | BONIN | M40-49 | 00:00:01 | |
5 | ZABORSKI Ryszard | 224 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:01 | |
6 | KASPEROWICZ Zdzisław | 81 | MRS&MR PERFECT KASPEROWICZ | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:02 | |
7 | JANKOWSKI Sławomir | 63 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M16-29 | 00:00:02 | |
8 | ORZECHOWSKI Kamil | 142 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN/RADOM | M16-29 | 00:00:02 | |
9 | MOKSA Dariusz | 130 | SIANÓW | M16-29 | 00:00:02 | ||
10 | KONCEWICZ Robert | 91 | MRS&MR PERFECT KASPEROWICZ | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 00:00:02 | |
11 | RYBACZEK Sebastian | 173 | JW 1223/3DPLOT - FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:02 | |
12 | RUTKOWSKI Artur | 171 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M16-29 | 00:00:02 | |
13 | FAMULSKI Cezary | 35 | JW 1223 KOSZALIN | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:02 | |
14 | RUTKOWSKI Ryszard | 172 | RUTKOWSKI TEAM | SIANÓW | M50-59 | 00:00:02 | |
15 | GARSKI Kryspin | 39 | ŚWIAT PŁYTEK/SEXYRUNNERS | BYTÓW | M40-49 | 00:00:02 | |
16 | WIELGUS Paweł | 211 | MRS&MR PERFECT KASPEROWICZ | OKONEK | M30-39 | 00:00:02 | |
17 | JAROSZ Wiesław | 68 | JW. 1223/BLOG KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | |
18 | GRÓDECKI Krzysztof | 48 | DJ KRIS GRÓDECKI AGENCJA MUZYCZNA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | |
19 | GONTARZ Wojciech | 44 | HONEY STINGER RUNNERS | DARŁOWO | M16-29 | 00:00:03 | |
20 | HUBERT Łukasz | 56 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | ||
21 | JAŹWIŃSKI Dawid | 72 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M16-29 | 00:00:03 | |
22 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 101 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:03 | |
23 | MARKOWSKI Andrzej | 123 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:03 | |
24 | ZWOLIŃSKI Jan | 233 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M40-49 | 00:00:03 | |
25 | GOLECKI Mirosław | 43 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:03 | |
26 | WÓJCIK Damian | 220 | RUNNERSWALDE DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:03 | |
27 | MAZUR Emiliusz | 124 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:03 | |
28 | SZEWCZUK Paweł | 192 | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:03 | ||
29 | ZBOIŃSKI Wojciech | 227 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:03 | ||
30 | KOŚCIELNIAK Robert | 96 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:03 | |
31 | RAJNER Krzysztof | 163 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | ||
32 | KALKOWSKI Paweł | 76 | JW1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | |
33 | GRZELAK Ryszard | 50 | BARTKOWO | M40-49 | 00:00:04 | ||
34 | KRAKOWIAK Sławomir | 102 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:04 | ||
35 | FRONTCZAK Izabela | 37 | TKKF KOSZALIN | SZCZECINEK | K30-39 | 00:00:04 | |
36 | OSENKOWSKI Artur | 144 | JW1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:04 | |
37 | ZDROWIECKI Artur | 228 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:04 | ||
38 | KAMYK Piotr | 78 | MH IT SERWIS KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:04 | |
39 | ROKOSZ Radosław | 236 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:04 | |
40 | CHUDZIK Zbigniew | 25 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:04 | |
41 | PLATH-KOPERSKA Krystyna | 157 | SŁAWNO | K50-59 | 00:00:04 | ||
42 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 47 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:04 | ||
43 | KAMELSKI Piotr | 77 | SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | 00:00:04 | |
44 | CHODOR Martyna | 22 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:04 | |
45 | WIATRZYK Krzysztof | 209 | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:04 | ||
46 | JANKOWSKI Grzegorz | 62 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | 00:00:05 | |
47 | RUSINEK Artur | 170 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:05 | ||
48 | GARSKA Joanna | 38 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K40-49 | 00:00:05 | |
49 | PACAN Bartosz | 147 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M30-39 | 00:00:05 | |
50 | METERA Piotr | 125 | RUNNERSWALDE | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:05 | |
51 | MICHALCZYK Mariusz | 127 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | |
52 | LEWANDOWSKI Adam | 116 | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:05 | ||
53 | WRÓBLEWSKI Jacek | 222 | KOSZALIN | M16-29 | 00:00:05 | ||
54 | CZAPIEWSKA Justyna | 26 | KOSZALIN | K16-29 | 00:00:05 | ||
55 | BATYŃSKA Magdalena | 6 | SIANÓW | K16-29 | 00:00:05 | ||
56 | RYGIELSKI Bartosz | 174 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:05 | ||
57 | WICHER Krzysztof | 235 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:05 | |
58 | SZAŁACHA Norbert | 190 | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:05 | ||
59 | WÓJCIK Daria | 221 | KOSZALIN | K16-29 | 00:00:05 | ||
60 | IWANIEC Dariusz | 58 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:00:06 | |
61 | SZABLA Ewelina | 189 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:06 | ||
62 | MICERSKI Tomasz | 126 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | |
63 | PSTRĄGOWSKA Marlena | 159 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:06 | |
64 | JAROSZ Konrad | 69 | GIMNAZJUM NR 9 KOSZALIN | KOSZALIN | M16-29 | 00:00:06 | |
65 | KUŁAKOWSKI Dawid | 110 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | |
66 | WACHHOLZ Beata | 201 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K40-49 | 00:00:06 | |
67 | PSTRĄGOWSKI Marcin | 160 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | |
68 | KUPREWICZ Grzegorz | 111 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:07 | |
69 | PAWLICKI Krzysztof | 150 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:07 | ||
70 | KULCZYK Katarzyna | 109 | BRYZA POSTOMINO | SŁAWSKO | K30-39 | 00:00:07 | |
71 | JAROSZ Dariusz | 67 | TKKF KOSZALIN | SUCHA KOSZALIŃSKA | M40-49 | 00:00:07 | |
72 | KONKEL Joanna | 92 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | K50-59 | 00:00:07 | |
73 | CHODOR Izabela | 23 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDŹ | K30-39 | 00:00:07 | |
74 | HAŁAJKO Magdalena | 51 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:07 | ||
75 | WOJANOWSKI Zbigniew | 217 | BIEGAM BO LUBIĘ | GRUDZIĄDZ | M60-69 | 00:00:07 | |
76 | BRONK Sławomir | 16 | BYTÓW | M16-29 | 00:00:07 | ||
77 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 14 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:08 | ||
78 | OSOBNIAK Ryszard | 145 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:08 | |
79 | KOWALCZYK Mariusz | 99 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:08 | ||
80 | SOBALA Anna | 181 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:08 | ||
81 | KOZŁOWIECKA Małgorzata | 234 | KOSZALIN | K60+ | 00:00:08 | ||
82 | KARNICKI Zygmunt | 80 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:08 | |
83 | ORZECHOWSKI Karol | 143 | SIANÓW | M16-29 | 00:00:08 | ||
84 | JANUSZEWSKI Jacek | 64 | 17WOG KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:09 | |
85 | HELLER Zdzisław | 53 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:09 | |
86 | WAWRZYN Grzegorz | 205 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | ||
87 | ROGOŻA Ireneusz | 168 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | ||
88 | KILAR Tomasz | 89 | HILL KILLER | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | |
89 | CHOŁUJ Jarek | 24 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | ||
90 | SZULC Ola | 237 | SIANÓW | K16-29 | 00:00:09 | ||
91 | TWORSKA Magdalena | 106 | SIANÓW | K16-29 | 00:00:09 | ||
92 | OLIŃSKI Arek | 140 | WIDZEW ŁÓDŹ | SIANÓW | M30-39 | 00:00:10 | |
93 | LUBICZ Anna | 117 | CROSSFIT KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:10 | |
94 | NOREK Tomek | 138 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:10 | ||
95 | GRZYBOWSKI Piotr | 66 | TKKF KOSZALIN | SZCZEGLINO | M40-49 | 00:00:10 | |
96 | SUCHECKA Katarzyna | 188 | CROSSFIT KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:10 | |
97 | URBAŃSKI Adrian | 241 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:10 | ||
98 | PIETRZYK Paulina | 156 | SIANÓW | K16-29 | 00:00:10 | ||
99 | JAWORSKA Karolina | 71 | WRZĄCA | K30-39 | 00:00:10 | ||
100 | BONISŁAWSKA Małgorzata | 13 | ZUZA&ZOSIA TEAM | SŁAWNO | K30-39 | 00:00:10 | |
101 | PEŁKA Iwona | 152 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:11 | ||
102 | WILKOWSKI Krzysztof | 215 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:11 | ||
103 | JAROSIEWICZ Tomasz | 65 | GRACIE BARRA POZNAŃ | POZNAŃ | M30-39 | 00:00:11 | |
104 | HOŁUBASZ Paweł | 54 | LĘBORK | M30-39 | 00:00:11 | ||
105 | PEŁKA Janusz | 153 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:11 | |
106 | KOWALCZUK Natalia | 97 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:12 | |
107 | WOJCIECHOWSKA Małgorzata | 218 | KRETOMINO | K40-49 | 00:00:12 | ||
108 | SOLAK Halina | 183 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K60+ | 00:00:12 | |
109 | KIERKOSZ Marek | 243 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:12 | ||
110 | WĄTRUCKA Krystyna | 207 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | KOSZALIN | K60+ | 00:00:12 | |
111 | MIKLASIŃSKA Monika | 128 | SŁAWNO | SŁAWNO | K30-39 | 00:00:12 | |
112 | GARDZIEJEWSZKI Tomasz | 242 | OSIEKI | M30-39 | 00:00:12 | ||
113 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 84 | VTT KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:12 | |
114 | GAWIECKA Mariola | 40 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:12 | |
115 | GOLEC Ania | 42 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:13 | ||
116 | STEC Edyta | 186 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:13 | |
117 | CZERSKI Piotr | 28 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:13 | ||
118 | MOŻEJKO Anna | 131 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:13 | |
119 | VON BARDELEBEN Agnieszka | 200 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:13 | |
120 | ŁUBNIEWSKA Natalia | 119 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:14 | |
121 | BŁOŃSKA Agnieszka | 12 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:14 | |
122 | JUSZCZYK Agnieszka | 74 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:14 | ||
123 | ORLOWSKI Maciej | 141 | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:14 | ||
124 | WALO Zbigniew | 203 | X | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:14 | |
125 | KOROL Elżbieta | 95 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:14 | |
126 | HAUSMAN Andrzej | 52 | KSR ROWERIA | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:14 | |
127 | OLCZAK Krzysztof | 139 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:15 | ||
128 | LASOTA Rafał | 115 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:15 | ||
129 | ADAMCZAK Maciej | 1 | KOSZALIN | M16-29 | 00:00:15 | ||
130 | MISZCZYK Jan | 129 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M16-29 | 00:00:15 | |
131 | RADOMSKA Iwona | 162 | KOSZALIN | K16-29 | 00:00:15 | ||
132 | NARCZYK Eliza | 135 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:17 | ||
133 | ZUKAL Piotr | 239 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:18 | ||
134 | ZIĘBA Paweł | 240 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:18 | |
135 | SETNIK Piotr | 178 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M16-29 | 00:00:19 | |
136 | SKOWYRSKI Janusz | 179 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:00:19 | |
137 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 105 | E-UROLOG | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:19 | |
138 | SETNIK Monika | 177 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:00:20 | |
139 | JUSZCZAK Krzysztof | 73 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:21 | ||
140 | MRUGALSKI Stanisław | 132 | MIASTKO | M50-59 | 00:00:22 | ||
141 | KUŹMA Jarosław | 114 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:24 |
Znaleziono 141 wynik(ów)