I PERUN TRAIL WZGÓRZAMI TAJEMNIC 13KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Perun Park sp z o.o.
Data/ Date:
2018-07-21
Miejsce/ Place:
Stolec
Dystans/ Distance:
13 km
Zgłoszonych/ Registered:
62
Wystartowało/ Started:
58
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
57
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Kamil 62TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:50:29.14 5:0211.9
2RYCAK Bartosz 60KOTARSKI TEAMPOLICEM-181M 200:52:56.74+00:02:275:1711.3
3KISZ Przemysław 27KB PIONIERSZCZECINM-401M 300:53:40.10+00:03:105:2211.2
4BORG Norbert 4HQ MNC NESZCZECINM-302M 400:57:28.99+00:06:595:4410.4
5BAJUK Marcin 2SZCZECINM-303M 500:57:55.19+00:07:265:4710.4
6GARBICZ Paweł 59KOTARSKI TEAMPOLICEM-182M 600:58:54.39+00:08:255:5310.2
7WASILEWSKI Andrzej 53SZCZECINM-402M 700:59:30.39+00:09:015:5710.1
8KWIT Jan 31SŁONECZNESZCZECINM-501M 800:59:30.40+00:09:015:5710.1
9KOZANECKA Iwona 28SZCZECINK-501K 101:04:25.95+00:13:566:269.3
10CHEŁMINIAK Sławomir 10CZARNA ŁĄKAM-304M 901:07:32.71+00:17:036:458.9
11ANDRZEJEWSKI Darek 1MIERZYNM-403M 1001:07:45.74+00:17:166:468.9
12STANKIEWICZ Lucyna 49GRYFICEK-301K 201:07:53.50+00:17:246:478.8
13WIŚNIEWSKI Czesław 55MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM-60+1M 1101:08:23.30+00:17:546:508.8
14WÓJCIK Katarzyna 57FIZJOBIEGACZE SZCZECINDOBRAK-302K 301:08:34.28+00:18:056:518.8
15ROGALA Adrian 44BIEGAM BO BIEGAMNOWOGARDM-404M 1201:09:31.28+00:19:026:578.6
16DEJNAK Mariola 14GRYFICEK-502K 401:10:41.31+00:20:127:048.5
17GRYGIELEWICZ Leszek 17BEZRZECZEM-502M 1301:12:03.18+00:21:347:128.3
18BŁACHNIO Krzysztof 3RAZ SZCZECINSZCZECINM-503M 1401:12:12.34+00:21:437:138.3
19MUCHA Michał 36SZCZECINM-305M 1501:12:21.60+00:21:527:148.3
20JAKUBOWSKI Jan 19GRUPA SZCZECIN-BUKOWOSZCZECINM-60+2M 1601:12:36.83+00:22:077:158.3
21ZARZYCKI Piotr 61SZCZECINM-504M 1701:12:43.60+00:22:147:168.2
22BUJNOWSKA Anita 7POLICEK-181K 501:12:58.68+00:22:297:178.2
23HARNER Jacek 18PANDA I BANDAPOLICEM-306M 1801:15:47.07+00:25:177:347.9
24CHYTRA Daniel 12PERUN TEAMSTOLECM-183M 1901:16:21.58+00:25:527:387.9
25KOZANECKI Patryk 29SZCZECINM-307M 2001:16:54.54+00:26:257:417.8
26BUDNA Anna 6SZCZECINK-303K 601:17:13.76+00:26:447:437.8
27BORG Franziska 5HQ MNC NESZCZECONK-304K 701:17:42.59+00:27:137:467.7
28SĘK Marcin 46SZCZECINM-308M 2101:18:37.56+00:28:087:517.6
29NOWAK Jacek 39KICINM-309M 2201:19:48.38+00:29:197:587.5
30NOWAK Barbara 38KICINK-182K 801:19:48.77+00:29:197:587.5
31LEBIEDZIEWSKA Natalia 32KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-305K 901:20:28.80+00:29:598:027.5
32SITEK Alfred 47SKB DZIKSZCZECINM-3010M 2301:20:38.13+00:30:088:037.4
33SZUMILAS Paweł 52OSOM! RUNNERSSZCZECINM-405M 2401:20:44.17+00:30:158:047.4
34WIĄCEK Anna 54KOBIECE BIEGANIEKURÓWK-401K 1001:20:52.48+00:30:238:057.4
35ROGALA Magda 45WKURW_TEAMNOWOGARDK-306K 1101:20:59.49+00:30:308:057.4
36NOWICKI Sebastian 40SZCZECINM-3011M 2501:21:51.29+00:31:228:117.3
37SOWA Krzysztof 48ZWIEDZANIE PRZEZ BIEGANIESZCZECINM-3012M 2601:26:22.98+00:35:538:386.9
38SZALEWICZ Małgorzata 51SZYBCIEJ NIE MOGĘSZCZECINK-503K 1201:26:51.28+00:36:228:416.9
39MYSZOR Ewa 37WIEDEŃK-402K 1301:27:02.53+00:36:338:426.9
40MALINOWSKI Tomasz 34OVRE ARDALM-3013M 2701:27:03.09+00:36:338:426.9
41WOSZCZYK Renata 56WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-403K 1401:28:31.95+00:38:028:516.8
42JÓŹWICKA Aneta 21WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-404K 1501:28:32.37+00:38:038:516.8
43CHUDYNKA Paulina 11KOBIECE BIEGANIESZCZECINK-307K 1601:32:01.67+00:41:329:126.5
44KACZYŃSKI Artur 23PILCHOWOM-406M 2801:32:09.67+00:41:409:126.5
45CAŁKA Barbara 8KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-405K 1701:35:09.12+00:44:399:306.3
46KAMIŃSKA Iwona 24STAXSZCZECINK-308K 1801:35:10.07+00:44:409:316.3
47KAMIŃSKA Dagmara 25STAXSZCZECINK-309K 1901:35:10.44+00:44:419:316.3
48LEWANDOWSKA Izabela 33SZCZECINK-406K 2001:35:21.99+00:44:529:326.3
49STERNA Ewelina 50RAZ SZCZECINSZCZECINK-407K 2101:40:15.30+00:49:4610:016
50KACZMAREK Arleta 22KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-3010K 2201:40:19.48+00:49:5010:016
51CYBULSKA Anna 13PANDA I BANDAPOLICEK-183K 2301:40:32.46+00:50:0310:036
52PERROT Magdalena 41SZCZECINK-3011K 2401:47:43.07+00:57:1310:465.6
53MICHALAK Jacek 35SZCZECINM-505M 2901:50:46.44+01:00:1711:045.4
54KUBAT Daniel 30BARLINEKBARLINEKM-407M 3001:54:17.30+01:03:4811:255.2
55DURKOWSKI Dawid 16TATO BIEGASZCZECINM-3014M 3101:54:24.82+01:03:5511:265.2
56PIECZEK Aleksandra 42WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-3012K 2502:00:33.07+01:10:0312:035
57PUPEK Małgorzata 43ŁĘGIK-3013K 2602:06:26.56+01:15:5712:384.7
58CEL Edyta 9LADY BIRDOSTOJAK-408K 27   
Znaleziono 58 wynik(ów)