Organizator : | Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-07-06 |
Miejsce : | Polanica Zdrój |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 95 |
Wystartowało : | 93 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 89 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BORYCHOWSKI Mariusz | 163 | TUPOT USTKA | KOBYLNICA | M-Open | 00:08:16 | |
2 | SMUŻNY Łukasz | 50 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M-Open | 00:09:18 | |
3 | KRAMARZ Edmund | 31 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | M-Open | 00:09:19 | |
4 | TRACZYŃSKI Daniel | 56 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M-Open | 00:09:45 | |
5 | ZIĘTERSKI Robert | 62 | EBIEGI.PL | POLANICA-ZDRÓJ | M-Open | 00:10:01 | |
6 | KOGUS Grzegorz | 28 | RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK | KOZIELNO | M-Open | 00:10:06 | |
7 | ŚWIESIULSKI Mateusz | 179 | ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA | BYSTRZYCA KŁODZKA | M-Open | 00:10:14 | |
8 | KRYSTKOWIAK Szymon | 166 | EBIEGI.PL | ZGORZELEC | M-Open | 00:10:16 | |
9 | MACHOŃSKI Tymon | 168 | UKS LOSOWO | POZNAŃ | M-Open | 00:10:31 | |
10 | BIELAS Marcin | 6 | WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM | ŚWIDNICA | M-Open | 00:10:33 | |
11 | PAŁYS Marcin | 45 | UKS LUDWIKOWICE | NOWA RUDA | M-Open | 00:10:45 | |
12 | ŁAWNINIAWSKI Dawid | 191 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | M-Open | 00:10:46 | |
13 | KONIECZYŃSKI Artur | 173 | KŁODZKO | M-Open | 00:10:48 | ||
14 | BIERNACKI Paweł | 7 | ŻELAZNO | M-Open | 00:10:53 | ||
15 | JANUSZ Damian | 96 | SZCZYTNA BIEGA | SZCZYTNA | M-Open | 00:11:02 | |
16 | KONIECZYŃSKI Mariusz | 175 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | M-Open | 00:11:03 | |
17 | MNITOWSKI Maciej | 40 | GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE | STRZEGOM | M-Open | 00:11:57 | |
18 | BIELAS Bartosz | 5 | WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM | ŚWIDNICA | M-Open | 00:12:09 | |
19 | PIESZCZOCH Szymon | 46 | PIESZCZOCHY I SPÓŁKA | KATOWICE | M-Open | 00:12:11 | |
20 | KARATKÓW Ewa | 174 | RADKÓW | K-Open | 00:12:19 | ||
21 | NIEDOWÓZ Artur | 170 | RADKÓW | M-Open | 00:12:40 | ||
22 | PIERZCHAŁA Monika | 190 | SZCZYTNA | K-Open | 00:12:44 | ||
23 | JUREK Szymon | 161 | POLANICA-ZDRÓJ | M-Open | 00:12:56 | ||
24 | MACHOŃSKI Bartosz | 169 | HITCENA.PL | POZNAŃ | M-Open | 00:13:04 | |
25 | BIELECKI Grzegorz | 177 | LEGNICA | M-Open | 00:13:04 | ||
26 | PROCZEK Mariusz | 183 | RUN FOR WATERMARK | MILANÓWEK | M-Open | 00:13:12 | |
27 | ŚLIWKA Olga | 53 | OŁAWA | K-Open | 00:13:16 | ||
28 | BEREŚNIEWICZ Michał | 3 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M-Open | 00:13:51 | |
29 | STANISŁAWSKA Ewa | 51 | KŁODZKO | K-Open | 00:13:52 | ||
30 | ZIELIŃSKI Szczepan | 61 | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Open | 00:13:56 | |
31 | STONKEL Mieczysław | 158 | GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC | BOGUSZÓW GORCE | M-Open | 00:13:58 | |
32 | NASTAWSKA Bogumiła | 42 | PONIATÓW BIEGA ! | WAŁBRZYCH | K-Open | 00:14:00 | |
33 | FIGURA Zbigniew | 15 | TIGERS PRUDNIK / RUNNERS TEAM | NYSA | M-Open | 00:14:01 | |
34 | MUSIAŁ Ewa | 41 | EBIEGI.PL | KŁODZKO | K-Open | 00:14:02 | |
35 | LEŚNIAK Katarzyna | 36 | RUNNERS TEAM NYSA/TIGERS PRUDNIK | NYSA | K-Open | 00:14:05 | |
36 | TSENZERIA Oleksii | 57 | WROCŁAW | M-Open | 00:14:10 | ||
37 | KULAK Ryszard | 167 | MIĘDZYGÓRZE | M-Open | 00:14:20 | ||
38 | PIERZCHAŁA Grzegorz | 176 | SZCZYTNA | M-Open | 00:14:22 | ||
39 | BRODA Marcin | 172 | SIERPNICA | M-Open | 00:14:23 | ||
40 | KARBOWSKI Mateusz | 101 | WOLIBÓRZ | M-Open | 00:14:30 | ||
41 | KUSTRA Klaudia | 33 | NYSA | K-Open | 00:14:33 | ||
42 | TEKIELI Ewelina | 55 | PIESZCZOCHY & SPÓŁKA | STRONIE ŚLĄSKIE | K-Open | 00:14:34 | |
43 | MANDZIEJ Grzegorz | 37 | STRZELIN | M-Open | 00:14:35 | ||
44 | KORCZYŃSKA Alicja | 107 | BIEGOWA POGORZAŁA | POGORZAŁA | K-Open | 00:14:40 | |
45 | PROCZEK Marta | 182 | MILANÓWEK | K-Open | 00:14:41 | ||
46 | GRYGOROWICZ Marek | 21 | NYSA | M-Open | 00:14:48 | ||
47 | JURASZ Aleksandra | 25 | SOSNOWA | K-Open | 00:14:53 | ||
48 | JĘDRZEJEWSKI Grzegorz | 24 | WAŁBRZYCH | M-Open | 00:14:56 | ||
49 | KWIATKOWSKI Dominik | 35 | POLANICA ZDRÓJ | M-Open | 00:14:59 | ||
50 | SMOLAK Patrycja | 49 | STARA ŁOMNICA | K-Open | 00:15:01 | ||
51 | GRYGOROWICZ Katarzyna | 20 | NYSA | K-Open | 00:15:10 | ||
52 | CHILARSKA Elżbieta | 9 | KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA | KUDOWA-ZDRÓJ | K-Open | 00:15:12 | |
53 | DUDZIAK Tadeusz | 11 | BRANICE | M-Open | 00:15:14 | ||
54 | PODHORODECKI Tomasz | 47 | PRZEBIEGLI MIŁKOWICE | MIŁKOWICE | M-Open | 00:15:16 | |
55 | GRZYB Łukasz | 22 | MALCZYCE | M-Open | 00:15:16 | ||
56 | BULAWKIN Joanna | 8 | SRUDIO FITNESS WORKOUT | RATNO GÓRNE | K-Open | 00:15:25 | |
57 | KORSUN Liudmila | 30 | WROCŁAW | K-Open | 00:15:27 | ||
58 | CHORZĘPA Wioleta | 10 | AKTYWNA NOWA RUDA | PRZYGÓRZE | K-Open | 00:15:30 | |
59 | BAHRANOWSKA Bogumiła | 1 | KŁODZKO | K-Open | 00:15:31 | ||
60 | DZIERŻAK Edyta | 14 | TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | K-Open | 00:15:32 | |
61 | TEKIELI Aleksandra | 54 | PIESZCZOCHY & SPÓŁKA | BYSTRZYCA KŁODZKA | K-Open | 00:15:46 | |
62 | DZIERZAK Krzysztof | 13 | TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA | NYSA | M-Open | 00:15:49 | |
63 | BIELAS Agnieszka | 4 | ŚWIDNICA | K-Open | 00:15:59 | ||
64 | DYJA Magdalena | 12 | POLANICA ZDRÓJ | K-Open | 00:16:02 | ||
65 | RĘBIAŁKOWSKI Jakub | 48 | POLANICA ZDRÓJ | M-Open | 00:16:13 | ||
66 | KUSTRA Karol | 34 | NYSA | M-Open | 00:16:18 | ||
67 | JASIŃSKI Paweł | 195 | POLANICA-ZDRÓJ | M-Open | 00:16:21 | ||
68 | FRANKOWSKA Adrianna | 16 | LEWIN KŁODZKI | K-Open | 00:16:22 | ||
69 | DAROSZEWSKA Krystyna | 156 | WROCŁAW | K-Open | 00:16:27 | ||
70 | GRUDYSZ Marta | 19 | POLANICA ZDRÓJ | K-Open | 00:16:31 | ||
71 | JURCZYK Izabela | 26 | WROCŁAW | K-Open | 00:16:35 | ||
72 | SZUKIEWICZ Bożena | 52 | WROCŁAW | K-Open | 00:16:39 | ||
73 | JANOWSKA Emilia | 194 | POLANICA-ZDRÓJ | K-Open | 00:16:51 | ||
74 | WINIARZ Mariusz | 59 | POLANICA-ZDRÓJ | M-Open | 00:17:08 | ||
75 | HOFMAŃSKA Ewa | 23 | GŁOGÓW | K-Open | 00:17:20 | ||
76 | STACHÓW Agata | 186 | KUDOWA-ZDRÓJ | K-Open | 00:17:25 | ||
77 | WOROCH Jolanta | 159 | DOPIEWO | K-Open | 00:17:35 | ||
78 | NIEDZIÓŁKA Monika | 43 | PREDATORS WAŁBRZYCH | GRZMIĄCA | K-Open | 00:17:37 | |
79 | WIERZBICKA Marta | 58 | KRZESZÓW | K-Open | 00:17:49 | ||
80 | MIKOŁAJCZYK Arkadiusz | 39 | PREDATORS WAŁBRZYCH | WAŁBRZYCH | M-Open | 00:18:00 | |
81 | MANDZIEJ Barbara | 38 | STRZELIN | K-Open | 00:18:06 | ||
82 | GÓŹDŹ Małgorzata | 18 | PASZKÓW | K-Open | 00:18:25 | ||
83 | KRZOS Agnieszka | 32 | BYSTRZYCA KŁODZKA | K-Open | 00:18:26 | ||
84 | GÓŹDŹ Artur | 17 | PASZKÓW | M-Open | 00:18:32 | ||
85 | KORGUL Edyta | 29 | SKB GRANIT | STRZELIN | K-Open | 00:19:12 | |
86 | ZELEK Emil | 181 | WATAHA | BARDO | M-Open | 00:19:13 | |
87 | STACHÓW Dariusz | 187 | KUDOWA-ZDRÓJ | M-Open | 00:19:18 | ||
87 | BEDNARCZYK Agnieszka | 2 | KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA | KUDOWA ZDRÓJ | K-Open | 00:19:19 | |
89 | TARŁOWSKA Agata | 171 | ŚWIDNICA | 00:19:51 | |||
90 | WÓJCIK Barbara | 60 | ŚIRODA ŚLASKA | K-Open | 00:24:16 | ||
91 | ZYGMUNT Sylwana | 151 | RCKiK WROCŁAW | WROCŁAW | K-Open | 00:24:30 | |
92 | DURDA Józefa | 152 | PROSZKÓW | K-Open | 00:25:17 | ||
93 | PNIEWSKA Grażyna | 150 | RCKiK WROCŁAW | WROCŁAW | K-Open | 00:25:29 |
Znaleziono 93 wynik(ów)