Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-11-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 11 km |
Zgłoszonych : | 133 |
Wystartowało : | 112 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 112 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepsza drużyna | Najliczniejszy chorągiew | K-OPEN | M-OPEN | Znawca historii | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KULCZYCKI Jan | 4 | GDAŃSK | Weterani Starsi M | 11 | ||
2 | NAGÓRSKI Ryszard | 5 | CIECHOCINEK | Weterani Starsi M | 11 | ||
3 | KUZMIN Dmytro | 6 | ZĄBKI | Mastersi M | 11 | ||
4 | OSMAŃSKA Elżbieta | 17 | BRANIEWO | Weterani Młodsi K | 11 | ||
5 | ROŻKOWSKI Roman | 18 | DENDRORUNNERS | ŚREM | Weterani Starsi M | 11 | |
6 | MATUS Dawid | 7 | GRUDZIĄDZ | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
7 | SZYGENDA Waldemar | 8 | KONIN | Weterani Młodsi M | 11 | ||
8 | CHOLEWA Jerzy | 9 | POZNAŃ | Weterani Młodsi M | 11 | ||
9 | ŁYSKAWIŃSKI Bartosz | 12 | RAKONIEWICE | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
10 | BORDZIO Wojciech | 13 | SUWAŁKI | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
11 | DZIEDZIC Józef | 14 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weterani Młodsi M | 11 | |
12 | JAŚKIEWICZ Michał | 87 | MIŃSK MAZOWIECKI | Mastersi M | 11 | ||
13 | GÓRSKA Katarzyna | 20 | GDAŃSK | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
14 | RZEPECKI Sławomir | 21 | MAKÓW MAZOWIECKI | Mastersi M | 11 | ||
15 | BOGUSZ Damian | 91 | ZABRZE | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
16 | MAKAREWICZ Katarzyna | 90 | SOKÓŁKA | Mastersi K | 11 | ||
17 | POŚPIECH Michał | 92 | ZDUNTRIATHLONTEAM/KTS SUPERMARATON KALISZ/AKADEMIA KALISKA | WOLICA | Mastersi M | 11 | |
18 | GAŁEK Grzegorz | 23 | SZCZECIN | Mastersi M | 11 | ||
19 | ŁĄCZKOWSKI Dawid | 93 | ZAWIERCIE | Mastersi M | 11 | ||
20 | STEFANÓW Mirosław | 24 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Mastersi M | 11 | ||
21 | FOKT Marta | 94 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
22 | MURAWSKI Przemysław | 95 | WARSZAWA | Weterani Młodsi M | 11 | ||
23 | RATAJCZAK Krzysztof Tomasz | 96 | 10 BKPANC | CHEŁMŻA | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
24 | KATTENBACH Marek | 97 | KĘPNO | Weterani Młodsi M | 11 | ||
25 | KOWALCZUK Dariusz | 128 | TEAM ALIPLAST | LUBLIN | Seniorzy Starsi M | 11 | |
26 | LATAŁA Robert | 98 | WARSZAWA | Mastersi M | 11 | ||
27 | BIELECKI Paweł | 37 | WŁODAWA | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
28 | KACZOROWSKI Grzegorz | 28 | GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
29 | WĘSIERSKI Maciej | 38 | MARYNARKA WOJENNA | GDYNIA | Seniorzy Starsi M | 11 | |
30 | NIEWIADOMSKI Mateusz | 35 | MIŃSK MAZOWIECKI | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
31 | KRZYKOWSKI Piotr | 29 | REDA | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
32 | PRUDACZUK Adrian | 39 | WŁODAWA | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
33 | DEMCZUK Lilianna | 36 | ŁĘCZNA BIEGA | ŁĘCZNA | Mastersi K | 11 | |
34 | MRÓZ Bartosz | 32 | WRACAM Z URLOPU | PRZEŹMIEROWO | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
35 | TUZINEK Paweł | 99 | ZABIEGANY SKARYSZEW | SKARYSZEW | Mastersi M | 11 | |
Poniżej dystansu minimalnego: 11,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | PAWLICKI Piotr | 100 | WOŁOMIN | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
37 | PORADA Michał | 27 | POZNAŃ | Mastersi M | 11 | ||
38 | JAKUBOWSKI Andrzej | 41 | LEGION | ŻAGAŃ | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
39 | MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana | 42 | LEGNICA | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
40 | GÓRNA Iwona | 43 | BYDGOSZCZ | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
41 | KUŁACZKOWSKI Konrad | 105 | STALOWA WOLA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
42 | KOZŁOWSKI Jakub | 46 | CZĘSTOCHOWA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
43 | WOLNY Dawid | 47 | GOSTYŃ GÓRNA 24/8 | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
44 | WOROBIEC Weronika | 106 | CZARNÓW | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
45 | MEUS-SZLĘK Dagmara | 50 | MDK BOGUCICE-ZAWODZIE | BĘDZIN | Seniorzy Starsi K | 11 | |
46 | LESNER Adrian | 51 | B3 | ŁÓDŹ | Seniorzy Starsi M | 11 | |
DNC | WOLLNY Kamil | 52 | EKO-OKNA RUNNERS | KORNICE | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
48 | STEMPSKI Maciej | 53 | SUWAŁKI | Mastersi M | 11 | ||
49 | STRZELCZYK Grzegorz | 127 | BBL LEGNICA | LEGNICA | Weterani Młodsi M | 11 | |
50 | CISZEWSKA Danuta | 54 | GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ 13PP W PUŁTUSKU | PUŁTUSK | Seniorzy Starsi K | 11 | |
51 | SIEPRAWSKI Ryszard | 55 | BIEGAM BO LUBIĘ | LEGNICA | Mastersi M | 11 | |
52 | CHOLEWIŃSKI Marcin | 107 | KB MANIAC POZNAŃ | WŁOSZANOWO | Seniorzy Starsi M | 11 | |
53 | BĄBELEK Mariusz | 56 | 151BLP | MIĘDZYRZECZ | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
54 | MATYSIAK Filip | 67 | WARSZAWA | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
55 | TULEJA Bianka | 63 | SAYONARA | ŚWIĘTOCHLOWICE | Seniorzy Starsi K | 11 | |
56 | MĄCZYŃSKA Dominika | 57 | SOSNOWIEC | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
57 | KUKIEŁKA Jarosław | 58 | EPTM | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Seniorzy Starsi M | 11 | |
58 | KRAJEWSKI Mariusz | 64 | OLSZTYN | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
DNC | MĄCZYŃSKI Adrian | 59 | SOSNOWIEC | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
60 | WÓJCIK Irek | 60 | 151BLP | ZIELONA GÓRA | Mastersi M | 11 | |
61 | JABŁONKA Bartosz | 65 | ŁÓDŹ | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
62 | TULEJA Adam | 61 | SAYONARA | CHORZOW | Weterani Młodsi M | 11 | |
DNC | DZIEDZIC Janusz | 62 | BEZ | WARSZAWA | Mastersi M | 11 | |
64 | PACEK Mirosław | 101 | SEROCK | Weterani Młodsi M | 11 | ||
65 | ZIELIŃSKA Hanna | 69 | KALISKA | Mastersi K | 11 | ||
66 | STATEK Gabriela | 102 | SIETESZ | Juniorzy K | 11 | ||
67 | SKOWRON Tomasz | 103 | ŚWIDNICA | Weterani Młodsi M | 11 | ||
68 | KAPUSCINSKA Maja | 108 | OPOLE | Weterani Młodsi K | 11 | ||
69 | SKOTNICKI Jacek | 71 | LEGION HDK | NYSA | Seniorzy Starsi M | 11 | |
70 | DZIEPAK Piotr | 73 | 1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIE | WOLA MROKOWSKA | Mastersi M | 11 | |
71 | ZIENIEWICZ Marek | 115 | BORNE SULINOWO | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
72 | CZELIŃSKI Leszek | 117 | KORONOWO | Weterani Młodsi M | 11 | ||
73 | BANAŚ Michał | 116 | KĄTY WROCŁAWSKIE | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
74 | MOSIEWICZ Jacek | 114 | TATO BIEGA | KĄTY WROCŁAWSKIE | Mastersi M | 11 | |
DNC | JENIEC Krystian | 104 | FIGHTSPORTS | ZAWIERZBIE | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
76 | STOLORZ Arkadiusz | 109 | IMIELIN | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
77 | PRZYBYLSKA Aleksandra | 33 | ELITE TEAM | GDYNIA | Weterani Młodsi K | 11 | |
78 | NICPOŃ Agnieszka | 31 | NIE DOTYCZY | WROCŁAW | Mastersi K | 11 | |
79 | DOLECKI Andrzej | 30 | MARYNARKA WOJENNA | REDA | Weterani Starsi M | 11 | |
80 | MITROSZ Andrzej | 25 | BRAT ALBERT TEAM | WROCŁAW | Weterani Starsi M | 11 | |
81 | JODŁOWSKI Mateusz | 118 | STALOWA WOLA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
82 | DĘBIŃSKA Adela | 120 | LEGION HDK | SZCZECINEK | Seniorzy Starsi K | 11 | |
83 | HOLLA Łukasz | 111 | PODWILK | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
84 | MARONDEL Katarzyna | 125 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | Seniorzy Starsi K | 11 | |
85 | BORKOWSKI Leszek | 112 | NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD | GRABIANÓW | Weterani Młodsi M | 11 | |
86 | SZANDAŁA Grzegorz | 110 | KOMARNO | Mastersi M | 11 | ||
87 | STEFAŃSKI Marcin | 74 | SZUBIN | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
88 | SITKIEWICZ Anna Maria | 121 | NADARZYN | Mastersi K | 11 | ||
89 | RATAJCZAK Konrad | 122 | TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,) | RUMIA | Mastersi M | 11 | |
90 | ANTCZAK Dorota | 75 | TUSZYN | Mastersi K | 11 | ||
91 | BARTOS Zbigniew | 76 | PŁOCK | Weterani Młodsi M | 11 | ||
92 | PINDRAL Paweł | 126 | TARNOWSKIE GÓRY | Mastersi M | 11 | ||
93 | CISZEK Robert | 77 | RCI WROCŁAW | JELCZ-LASKOWICE | Weterani Młodsi M | 11 | |
94 | KARPAŁA Hanna | 78 | SKAWINA | Weterani Młodsi K | 11 | ||
95 | KARPAŁA Wiktor | 79 | SKAWINA | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
96 | ZIELIŃSKI Piotr | 80 | LUBAWA BIEGA | POZNAŃ | Seniorzy Starsi M | 11 | |
97 | MUSIAŁ Adam | 133 | TRĄBKI WIELKIE | Mastersi M | 11 | ||
98 | GAŁKOWSKI Marcin | 129 | TCZEW | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
99 | DOBROWOLSKI Piotr | 130 | OLSZEWNICA STARA | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
DNC | CHUDZIK Paweł | 131 | WARSZAWA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
101 | JABŁOŃSKI Andrzej | 132 | JULIANÓW | Juniorzy M | 11 | ||
DNC | MIKOŁAJCZYK Justyna | 85 | PIŁA | Mastersi K | 11 | ||
DNC | ARCZEWSKA Natalia | 81 | WOLNY STRZELEC | ŁOSICE | Seniorzy Starsi K | 11 | |
104 | PLACHA Jan | 86 | IM-POSSIBLE TEAM | IZABELIN | Mastersi M | 11 | |
105 | BAŃKOWSKI Marek | 83 | KĄTY WROCŁAWSKIE | Mastersi M | 11 | ||
106 | PAWLICKI Łukasz | 84 | WOŁOMIN | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
107 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 1 | BIEGIGORSKIE.PL | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 11 | |
108 | OBOLEWICZ Karol | 2 | WARSZAWA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
109 | PRZYBYLAK Wanda | 15 | ROZBIEGANY PIASTÓW | PIASTÓW | Weterani Starsi K | 11 | |
110 | NASKRĘT Mariusz | 16 | RACOT | Mastersi M | 11 | ||
111 | RZOSIŃSKI Paweł | 26 | KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCE | BARTOSZYCE | Seniorzy Starsi M | 11 | |
112 | HOŁDYŃSKI Mirosław | 34 | WKB "META" LUBLINIEC | KĄTY WROCŁAWSKIE | Weterani Młodsi M | 11 |
Znaleziono 112 wynik(ów)