Organizator : | IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL |
Data : | 2020-11-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 111 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 52 |
Wystartowało : | 48 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 48 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Najlepsza drużyna | Najliczniejszy chorągiew | K-OPEN | M-OPEN | Znawca dziejów pradawnych | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Dni rywaliazacji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniżej dystansu minimalnego: 111,0 km | |||||||
Niesklasyfikowani | |||||||
DNC | CZEPIEL Adrian | 8 | PRZEWORSK | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
2 | DELMANOWICZ Michał | 9 | OLEŚNICA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
3 | CHĘĆ Joanna | 10 | MILANÓWEK | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
4 | LIPIEC Ula | 11 | ŻYRARDÓW | Mastersi K | 11 | ||
5 | GROBELNY Marcin | 18 | KRWIODAWCY W MUNDURACH | ROGÓŻ K. LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO | Seniorzy Starsi M | 11 | |
6 | BAZYLEWICZ Wojciech | 12 | RH+ | WROCŁAW | Seniorzy Młodsi M | 11 | |
7 | BĘDZIECHOWSKA Marta | 13 | WĄBRZEŹNO | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
8 | MARKIEWICZ Ania | 14 | WROCŁAW | Mastersi K | 11 | ||
9 | BEGER Andrzej | 16 | CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOSNIKÓW ROWERU "CYKLISTA" | CHOJNICE | Weterani Starsi M | 11 | |
10 | KLUKACZ Tomasz | 17 | SIEDLCE | Mastersi M | 11 | ||
11 | KOSIEDOWSKI Maciek | 42 | CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA" | CHOJNICE | Seniorzy Starsi M | 11 | |
12 | WALCZAK Włodzimierz | 19 | LKK LESZNO | LESZNO | Weterani Starsi M | 11 | |
13 | DYLONG Bartłomiej | 20 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | Mastersi M | 11 | ||
14 | ŁYSIK Barbara | 21 | TARNOWSKIE GÓRY | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
15 | JĘDRZEJEWSKA-WIERGILES Monika | 22 | BRWINÓW | Mastersi K | 11 | ||
DNC | DEAKI Oktawiusz | 43 | GDAŃSK | Mastersi M | 11 | ||
17 | PIECZĄTKA Jacek | 44 | KRAKÓW | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
18 | ADAMCZYK Natalia | 23 | RUDA ŚLĄSKA | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
19 | KOZŁOWSKA Rita | 24 | WARSZAWA | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
20 | KACZMAREK Michał | 25 | MDK BOGUCICE ZAWODZIE | BĘDZIN | Seniorzy Starsi M | 11 | |
21 | ŁAMPIKA Andrzej | 26 | NIGHT RUNNERS | SMOLEC | Weterani Starsi M | 11 | |
DNC | DROŻDŻEWSKI Janusz | 27 | 87-800 WŁOCŁAWEK, UL. STARODĘBSKA 19/2 | Weterani Młodsi M | 11 | ||
23 | HERC Sławomir | 28 | ROZTOCZE CYCLING TEAM | TOMASZÓW LUBELSKI | Weterani Młodsi M | 11 | |
24 | WIĄCEK Ryszard | 29 | BRZEG DOLNY | Weterani Starsi M | 11 | ||
25 | PETKA Łukasz | 45 | RZESZÓW | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
26 | GRONOWSKI Mateusz | 30 | PUDLISZKI | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
27 | WALISZEWSKI Michał | 31 | PTO BIKE TEAM | ŁYSOMICE | Mastersi M | 11 | |
28 | BARANOWSKI Waldemar | 32 | KRYNICZNO | Weterani Starsi M | 11 | ||
29 | GONTARZ Katarzyna | 33 | ŚWINOUJŚCIE | Seniorzy Młodsi K | 11 | ||
30 | STRZEŻYSZ Marek | 47 | PODBIEL 51; 05-430 CELESTYNÓW | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
DNC | CHLEBOWSKI Krzysztof | 34 | SWARZĘDZ | Seniorzy Młodsi M | 11 | ||
32 | SIMINSKA Monika | 48 | SŁOŃSKO | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
33 | POTERALSKA Justyna | 50 | OPOLE | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
34 | LIPOWIEC DĄBROWSKA Renata | 49 | LESZNO | Mastersi K | 11 | ||
35 | PIÓRKOWSKI Łukasz | 36 | ELBLĄG | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
36 | MURAWSKI Przemysław | 37 | WARSZAWA | Weterani Młodsi M | 11 | ||
37 | STANICKI Szymon | 39 | DUCZKI | Juniorzy M | 11 | ||
38 | DEAKI Oktawiusz | 51 | GDAŃSK | Mastersi M | 11 | ||
39 | ADAMSKI Michał | 38 | STARGARD | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
40 | CHAŁUBIŃSKI Wojciech | 41 | SZCZECIN | Mastersi M | 11 | ||
DNC | NAUKA Sebastian | 40 | ŚCINAWA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
42 | WIŚNIEWSKI Roman | 1 | BENEQ TEAM | SREBRNA | Weterani Starsi M | 11 | |
43 | SZTELIGA Alicja | 2 | KRAKÓW | Weterani Młodsi K | 11 | ||
44 | TOKARSKI Władysław | 3 | BIAŁYSTOK | Weterani Młodsi M | 11 | ||
45 | NOGA Natalia | 4 | WROCŁAW | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
46 | STRZEŻYSZ Anna | 5 | SIEDLCE | Seniorzy Starsi K | 11 | ||
47 | KULA Ireneusz | 6 | DĄBROWA GÓRNICZA | Seniorzy Starsi M | 11 | ||
48 | LEMPKOWSKI Bogumił | 7 | SIEDLCE | Mastersi M | 11 |
Znaleziono 48 wynik(ów)