II ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ ЧЕМПИОНАТА ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ - 10 KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
37
Wystartowało/ Started:
32
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
32
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OLUWAGBEMI Melvin 19PARIS / FRANCEPARISM18-291M 100:16:3200:33:2000:49:5901:06:38.12 6:399
2РОВДО Алексей 10КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-591M 200:16:3200:33:2100:50:0801:07:19.70+00:00:416:448.9
3МИНИАХМЕТОВ Виктор 26ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10 Г.ГРОДНО'ГРОДНОM18-292M 300:16:4100:33:2800:50:3801:08:50.62+00:02:126:538.7
4КУЦ Михаил 30ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-171M 400:16:4700:34:4000:52:3601:10:31.69+00:03:537:038.5
5СКОРБ Николай 14HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-293M 500:17:2400:35:2600:53:3601:11:22.47+00:04:447:088.4
6СТЕПУРА Илья 13HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-294M 600:17:2500:35:0000:53:3801:12:08.99+00:05:307:128.3
7РУТКЕВИЧ Дмитрий 22ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-295M 700:18:1400:36:2400:55:2701:12:53.69+00:06:157:178.2
8СКОРБ Леонид 18HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-391M 800:16:5000:34:3800:53:4101:12:58.59+00:06:207:178.2
9PUKHTIY Evgenia 9SCANDIVITAЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ40-491K 100:18:3000:36:5500:55:3501:14:46.78+00:08:087:288
10KUZICH Ihar 20NORDIC BRESTBRESTM40-491M 900:18:0800:36:3700:55:3701:14:51.59+00:08:137:298
11БУЗУН Татьяна 15HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ40-492K 200:18:3500:37:1100:56:2401:15:46.79+00:09:087:347.9
12ЛИТВИНСКАЯ Людмила 4ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ40-493K 300:18:4600:38:0000:57:4001:17:31.59+00:10:537:457.7
13ХАРИТОНЮК Михаил 12HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-592M 1000:19:2800:38:4800:58:1201:17:49.70+00:11:117:477.7
14ВОЛОХ Алексей 31ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-172M 1100:17:2200:36:4500:57:1501:18:44.30+00:12:067:527.6
15ЯНКОВСКИЙ Владимир 23ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-492M 1200:19:2500:39:0200:59:0001:19:13.35+00:12:357:557.6
16ЛЕНКОВЕЦ Светлана 32ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10 Г.ГРОДНО'ГРОДНОЖ40-494K 400:19:3400:39:2500:59:3301:19:48.12+00:13:107:587.5
17ЕВТУХ Вероника 28ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-171K 500:19:3000:39:3701:00:0101:20:25.96+00:13:478:027.5
18КАШКЕВИЧ Екатерина 16HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-391K 600:19:4300:39:4501:00:2401:21:19.67+00:14:418:087.4
19PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 5SZCZODRKOWICEЖ40-495K 700:19:4300:40:0901:00:5901:21:33.99+00:14:558:097.4
20ВАЛЮШКО Дмитрий 36ГРОДНОM40-493M 1300:20:0500:40:4201:01:1901:21:46.68+00:15:088:107.3
21ТУРОВЕЦ Ольга 34КРОКIМИНСКЖ30-392K 800:20:2100:40:3401:01:2901:22:27.74+00:15:498:147.3
22ЕРЕМЕЕВА Ольга 11KPOKIМИНСКЖ50-591K 900:20:2400:40:5801:01:5401:23:14.94+00:16:368:197.2
23СКОРБ Ирина 17HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-393K 1000:20:2000:41:0201:02:0101:23:40.90+00:17:028:227.2
24АСКАРОВ Вадим 8ГРОДНОM30-392M 1400:20:1800:41:1301:02:3301:24:27.20+00:17:498:267.1
25ОБИДИЕНТОВ Сергей 7ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-691M 1500:21:1100:41:5301:03:1501:24:53.06+00:18:148:297.1
26ЖУКОВСКАЯ Агнесса 29ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-172K 1100:20:2300:41:1701:03:2601:25:00.02+00:18:218:307.1
27САПЕШКО Елена 25ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-592K 1200:20:2500:40:5901:02:2101:25:01.35+00:18:238:307.1
28ЧУМАК Татьяна 35ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ18-291K 1300:20:3800:42:0401:03:5001:25:46.87+00:19:088:347
29КУРЛОВИЧ Юлия 24ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ18-292K 1400:20:4200:42:2101:04:2401:26:24.17+00:19:468:386.9
30НАУМОВА Людмила 21ПОЙДЕМ ХОДИТЬСАНКТ-ПЕТЕРБУРГЖ60-691K 1500:21:3100:43:1101:05:0701:26:47.40+00:20:098:406.9
31MARCZYK Jerzy Paweł 1FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-692M 1600:21:4900:44:2701:07:3801:31:28.22+00:24:509:086.6
32КОПАТЬ Анастасия 120ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-173K 1600:22:1600:46:0401:10:3101:36:30.20+00:29:529:396.2
Znaleziono 32 wynik(ów)