II ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ ЧЕМПИОНАТА ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ - 10 KM

Organizator:
BFNW
Data:
2018-07-28
Miejsce:
Гродно
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
37
Wystartowało:
32
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
32
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 2,5 km

Pełne wyniki dla 2.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria2.5km
  
1РОВДО Алексей 10КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-5900:16:32
2OLUWAGBEMI Melvin 19PARIS / FRANCEPARISM18-2900:16:32
3МИНИАХМЕТОВ Виктор 26ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10 Г.ГРОДНО'ГРОДНОM18-2900:16:41
4КУЦ Михаил 30ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:47
5СКОРБ Леонид 18HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-3900:16:50
6ВОЛОХ Алексей 31ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:17:22
7СКОРБ Николай 14HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-2900:17:24
8СТЕПУРА Илья 13HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-2900:17:25
9KUZICH Ihar 20NORDIC BRESTBRESTM40-4900:18:08
10РУТКЕВИЧ Дмитрий 22ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-2900:18:14
11PUKHTIY Evgenia 9SCANDIVITAЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ40-4900:18:30
12БУЗУН Татьяна 15HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ40-4900:18:35
13ЛИТВИНСКАЯ Людмила 4ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ40-4900:18:46
14ЯНКОВСКИЙ Владимир 23ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-4900:19:25
15ХАРИТОНЮК Михаил 12HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-5900:19:28
16ЕВТУХ Вероника 28ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:19:30
17ЛЕНКОВЕЦ Светлана 32ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10 Г.ГРОДНО'ГРОДНОЖ40-4900:19:34
18КАШКЕВИЧ Екатерина 16HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:43
19PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 5SZCZODRKOWICEЖ40-4900:19:43
20ВАЛЮШКО Дмитрий 36ГРОДНОM40-4900:20:05
21АСКАРОВ Вадим 8ГРОДНОM30-3900:20:18
22СКОРБ Ирина 17HORDIC START ПРОГРЕСС -ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:20:20
23ТУРОВЕЦ Ольга 34КРОКIМИНСКЖ30-3900:20:21
24ЖУКОВСКАЯ Агнесса 29ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:20:23
25ЕРЕМЕЕВА Ольга 11KPOKIМИНСКЖ50-5900:20:24
26САПЕШКО Елена 25ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-5900:20:25
27ЧУМАК Татьяна 35ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ18-2900:20:38
28КУРЛОВИЧ Юлия 24ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ18-2900:20:42
29ОБИДИЕНТОВ Сергей 7ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:21:11
30НАУМОВА Людмила 21ПОЙДЕМ ХОДИТЬСАНКТ-ПЕТЕРБУРГЖ60-6900:21:31
31MARCZYK Jerzy Paweł 1FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-6900:21:49
32КОПАТЬ Анастасия 120ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:22:16
Znaleziono 32 wynik(ów)