II ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ ЧЕМПИОНАТА ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ - 5 KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-07-28
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
143
Wystartowało/ Started:
122
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
121
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OLUWAGBEMI Melvin 101PARIS / FRANCEPARISM18-291M 100:16:1800:32:58.40 6:359.1
2ЕРЕМЕЙЧИК Сергей 107ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-292M 200:17:1700:34:33.43+00:01:356:548.7
3МАЛЯВКО Вячеслав 112ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-391M 300:17:5400:35:42.02+00:02:437:088.4
4КУЛЕШ Павел 99HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-392M 400:18:1400:35:52.43+00:02:547:108.4
5МИНИАХМЕТОВ Рамил 61ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-541M 500:17:5700:36:15.41+00:03:177:158.3
6ЯНКОВСКИЙ Александр 113ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-393M 600:18:2300:36:19.66+00:03:217:168.3
7ОЛЕШКЕВИЧ Сергей 168КОРНАДЬM55-591M 700:17:5300:36:29.11+00:03:307:178.2
8СКОРОХОД Александр 109ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-441M 800:18:0000:36:49.84+00:03:517:228.1
9МОРОЗОВА Наталья 115ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОЖ50-541K 100:18:3300:37:15.56+00:04:177:278.1
10KUZICH Ihar 103NORDIC BRESTBRESTM40-442M 900:18:0200:37:37.75+00:04:397:318
11МАНЧИК Андрей 191СШ №38ГРОДНОM30-394M 1000:18:3600:38:01.19+00:05:027:367.9
12ПЕШКО Адександр 190ГРОДНОM-Инвалиды1M 1100:18:4400:38:09.95+00:05:117:387.9
13ЛЕБЕДЕВА Ирина 171CОКОЛЛИДАЖ40-441K 200:18:5600:38:16.14+00:05:177:397.8
14БЕКИШ Сергей 180СШ №19ГРОДНОM40-443M 1200:19:0600:38:31.43+00:05:337:427.8
15БОРОВЦОВ Алексей 97HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-293M 1300:19:0600:38:33.28+00:05:347:427.8
16ЛИТВИНСКАЯ Людмила 59ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ40-442K 300:18:5500:38:45.45+00:05:477:457.7
17ЕВТУХ Анатолий 132ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-542M 1400:19:1700:39:00.53+00:06:027:487.7
18ШИМКОВИЧ Юлия 56ГРОДНОЖ18-291K 400:19:2600:39:28.21+00:06:297:537.6
19ПУПКО Виталий 186ГРОДНОM-Юниоры1M 1500:19:3300:39:32.44+00:06:347:547.6
20БАБЕНКО Светлана 110ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-443K 500:19:5600:39:36.12+00:06:377:557.6
21ХАРИТОНЮК Анастасия 84HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Дети1K 600:19:2600:39:36.65+00:06:387:557.6
22ШИМКОВИЧ Екатерина 57ГРОДНОЖ18-292K 700:19:4700:39:43.08+00:06:447:567.6
23БОБРИК Алексей 90HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-395M 1600:19:4500:39:44.92+00:06:467:577.5
24КЛЮЧЕНКО Инга 105ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-444K 800:19:2900:39:50.18+00:06:517:587.5
25СТЕПУРА Николай 85HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-543M 1700:19:2400:39:50.74+00:06:527:587.5
26ДЕНИСЕВИЧ Мария 58СЛОНИМЖ18-293K 900:19:5000:39:54.91+00:06:567:597.5
27ГАВРИЛЬЧИК Андрей 134СШ №22ГРОДНОM40-444M 1800:19:4100:39:59.64+00:07:017:597.5
28ГАНЕВИЧ Анатолий 75ГРОДНОM40-445M 1900:19:3100:40:04.78+00:07:068:017.5
29ЖИНЕЛЬ Жанна 87HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-491K 1000:19:5100:40:14.37+00:07:158:037.5
30ТХОРЕВА Татьяна 189ГРОДНОЖ30-391K 1100:19:4700:40:18.04+00:07:198:037.4
31PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 62PRUSZYŃSKI SPORT TEAMSZCZODRKOWICEЖ40-445K 1200:19:4800:40:19.13+00:07:208:037.4
32ЛЕБЕДЕВА Вероника 172CОКОЛЛИДАЖ18-294K 1300:20:1200:40:24.65+00:07:268:057.4
33РОВДО Мария 156КРОКIМОЛОДЕЧНОЖ-Юниоры1K 1400:19:5900:40:28.64+00:07:308:057.4
34ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина 106ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ18-295K 1500:19:5100:40:31.66+00:07:338:067.4
35ЕВТУХ Вероника 198ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕУЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Юниоры2K 1600:19:5000:40:42.64+00:07:448:087.4
36МАРКЕВИЧ Галина 86HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ50-542K 1700:20:0700:40:53.51+00:07:558:107.3
37ЗАЙЦЕВ Игорь 145СВИТАНОКГ ЖЛОБИНM55-592M 2000:20:0700:40:57.10+00:07:588:117.3
38ШЛЮХТИЦ Ярослав 96HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети1M 2100:19:3500:41:00.47+00:08:028:127.3
39ЯСКЕВИЧ Виктория 126ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕУЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети2K 1800:19:4000:41:01.02+00:08:028:127.3
40СЕНКЕЛЬ Константин 174СШ №35ГРОДНОM30-396M 2200:21:0200:41:04.18+00:08:058:127.3
41ЗВЕРОВИЧ Елена 114ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ55-591K 1900:20:2700:41:11.56+00:08:138:147.3
42ХОТЯНОВИЧ Инна 73ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ40-446K 2000:20:2200:41:18.24+00:08:198:157.3
43МИНИАХМЕТОВ Игорь 27ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕУЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры2M 2300:20:5600:41:23.55+00:08:258:167.2
44МАНЧИК Анастасия 193СШ №38ГРОДНОЖ-Юниоры3K 2100:21:3700:41:27.57+00:08:298:177.2
45АРЕН Сергей 69СКИДЕЛЬM60-641M 2400:20:2400:41:27.59+00:08:298:177.2
46ПАНКРАТОВА Настя 52МИНСКЖ30-392K 2200:20:2400:41:39.19+00:08:408:207.2
47НОВИК Ангелина 178СШ №19ГРОДНОЖ-Юниоры4K 2300:21:4400:41:50.39+00:08:518:227.2
48ПАНКРАТОВА Оксана 53МИНСКЖ30-393K 2400:20:3200:41:59.60+00:09:018:237.1
49САКУТА Александр 92HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети2M 2500:19:5900:42:10.50+00:09:128:267.1
50ОБИДИЕНТОВ Сергей 72ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM65-691M 2600:21:0900:42:11.00+00:09:128:267.1
51ЛАНИН Олег 60ГРОДНОM45-491M 2700:21:1000:42:18.06+00:09:198:277.1
52ЗАКЕРВАШЕВИЧ Елена 170ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ60-641K 2500:21:0300:42:24.69+00:09:268:287.1
53ОХОТНИК Светлана 160СПК ИМ. ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫЖ50-543K 2600:21:3400:42:31.23+00:09:328:307.1
54СЕНКЕЛЬ Дмитрий 176СШ №35ГРОДНОM-Дети3M 2800:20:5700:42:41.78+00:09:438:327
55ТРУХАНОВИЧ Екатерина 138СШ №22ГРОДНОЖ-Дети3K 2700:20:5300:42:59.67+00:10:018:367
56МЕРКУШЕВА Ольга 102ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ55-592K 2800:21:1900:43:03.06+00:10:048:367
57ЖУКОВСКАЯ Агнесса 119ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Юниоры5K 2900:21:4600:43:23.24+00:10:248:406.9
58МЕКЕКО Нина 159СПК ИМ. ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫЖ55-593K 3000:21:5100:43:27.92+00:10:298:416.9
59ЛЕМБОВИЧ Людмила 122ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ50-544K 3100:21:4900:43:29.01+00:10:308:416.9
60ПЕТОРА Владислав 196СШ №13ГРОДНОM60-642M 2900:22:4600:43:41.38+00:10:428:446.9
61ЯНЧИЛИК Ирина 195БАНК РАЗВИТИЯГРОДНОЖ40-447K 3200:21:5900:43:51.27+00:10:528:466.8
62ЦАНОВСКАЯ Светлана 108ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ45-492K 3300:21:5400:43:57.42+00:10:598:476.8
63ПУПКО Артур 187ГРОДНОM-Дети4M 3000:21:1800:44:03.06+00:11:048:486.8
64ЗАВАДСКАЯ Галина 64ИВЬЕВСКИЙ ФСКИВЬЕЖ60-642K 3400:22:0300:44:07.57+00:11:098:496.8
65ГАНИСЕВСКАЯ Анна 151СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ55-594K 3500:22:0700:44:11.06+00:11:128:506.8
66ДОЛЬНИКОВ Игорь 111ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-397M 3100:21:4700:44:17.37+00:11:188:516.8
67ХАРИТОНЮК Людмила 83HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-493K 3600:21:5100:44:23.37+00:11:248:526.8
68ПЕРЕЛАЙКО Елизавета 166HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИВЕРТЕЛИШКИЖ-Юниоры6K 3700:22:2700:44:26.49+00:11:288:536.8
69ЯНЧИЛИК Алиция 185ГРОДНОЖ-Юниоры7K 3800:23:1000:44:26.54+00:11:288:536.7
70МИХОЛАП Людмила 167ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ55-595K 3900:22:1300:44:28.99+00:11:308:536.7
71БАРАНОВСКИЙ Владимир 147СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОM70+1M 3200:22:4000:44:37.91+00:11:398:556.7
72ЛОКИТЬ Евдокия 77СОКОЛГРОДНОЖ-Дети4K 4000:22:0900:44:44.13+00:11:458:566.7
73КЛЮЧЕНКО Архип 188ГРОДНОM-Дети5M 3300:21:5900:44:49.52+00:11:518:576.7
74СПАЧИНСКАЯ Анна 141NORDIC BRESTБРЕСТЖ30-394K 4100:22:0900:44:52.07+00:11:538:586.7
75ТАРАС Мария 98HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Дети5K 4200:21:4700:45:01.72+00:12:039:006.7
76ХАНЕВИЧ Александра 148СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-691K 4300:22:2200:45:07.89+00:12:099:016.6
77NATORSKA Beata 104KRAKÓWЖ45-494K 4400:22:2400:45:12.94+00:12:149:026.6
78КИТЕЛЬ Светлана 139ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОЖ60-643K 4500:22:4300:45:16.04+00:12:179:036.6
79МАНЧИК Дарья 192СШ №38ГРОДНОЖ30-395K 4600:22:5500:45:18.18+00:12:199:036.6
80ДАНИЛОВИЧ Александр 68СКИДЕЛЬM60-643M 3400:22:2000:45:30.80+00:12:329:066.6
81БУЗУН Игнат 94HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети6M 3500:22:0900:46:18.46+00:13:209:156.5
82ЛОКИТЬ Казимир 76СОКОЛГРОДНОM70+2M 3600:22:4100:46:19.71+00:13:219:166.5
83РАПЕЙКО Елена 93HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-495K 4700:23:4100:46:28.73+00:13:309:176.5
84РАДЧЕНКО Алексей 100ГРОДНОM40-446M 3700:22:2900:46:29.47+00:13:319:186.5
85СЕНКЕЛЬ Екатерина 175СШ №35ГРОДНОЖ-Юниоры8K 4800:23:1200:46:37.83+00:13:399:196.4
86ДУБЕЙКО Ольга 123ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ18-296K 4900:23:1200:47:16.60+00:14:189:276.3
87АННА Чумак 78ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ45-496K 5000:23:3500:47:16.94+00:14:189:276.3
88ЖВАЛЕВСКАЯ Вера 177СШ №19ГРОДНОЖ18-297K 5100:23:2300:47:17.77+00:14:199:276.3
89СПАЧИНСКИЙ Владимир 140NORDIC BRESTБРЕСТM30-398M 3800:23:0100:47:34.85+00:14:369:306.3
90ОЛЕШКЕВИЧ Алина 169КОРНАДЬЖ55-596K 5200:23:5400:48:16.31+00:15:179:396.2
91ГАВРИЛЬЧИК Елизавета 136СШ №22ГРОДНОЖ18-298K 5300:23:5200:48:20.55+00:15:229:406.2
92СЕНКЕЛЬ Люцина 173СШ №35ГРОДНОЖ40-448K 5400:24:0100:48:36.83+00:15:389:436.2
93СПАЧИНСКАЯ Илария 142NORDIC BRESTБРЕСТЖ-Дети6K 5500:23:4300:48:44.31+00:15:459:446.2
94ЯСКЕВИЧ Марк 127ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕУЧИЛИЩЕГРОДНОM-Дети7M 3900:22:4500:48:50.99+00:15:529:466.1
95ЯКИМЦОВА Наталья 157ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ60-644K 5600:23:4200:48:55.05+00:15:569:476.1
96МАНЧИК Степан 194СШ №38ГРОДНОM-Дети8M 4000:24:2600:49:02.12+00:16:039:486.1
97МАНУЛИК Леокадия 66ИВЬЕЖ60-645K 5700:25:0100:50:04.71+00:17:0610:016
98ЗАВАДСКАЯ Валентина 63ИВЬЕЖ60-646K 5800:25:0000:50:05.40+00:17:0710:016
99ГАВРИЛЬЧИК Софья 137СШ №22ГРОДНОЖ-Дети7K 5900:25:4500:50:10.57+00:17:1210:026
100ПОПКО Ядвига 161СПК ИМ. ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫЖ55-597K 6000:25:1700:50:36.45+00:17:3810:075.9
101СПАЧИНСКАЯ Нина 143NORDIC BRESTБРЕСТЖ-Дети8K 6100:24:1500:50:36.72+00:17:3810:075.9
102БИЧ Регина 125ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ65-692K 6200:25:1500:50:42.64+00:17:4410:085.9
103ЗДАНОВИЧ Вацлав 149СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОM65-692M 4100:24:4200:50:43.85+00:17:4510:085.9
104МАТУСЕВИЧ Мария 118МОЛОДЕЧНОМОЛОДЕЧНОЖ-Дети9K 6300:26:3300:50:44.28+00:17:4510:085.9
105КРИВОПУСТ Ядвига 128ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОЖ65-693K 6400:25:1300:50:52.36+00:17:5310:105.9
106ЧЕКАН Марина 152СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-694K 6500:25:2000:51:05.87+00:18:0710:135.9
107МАТУСЕВИЧ Юрий 116МОЛОДЕЧНОМОЛОДЕЧНОM55-593M 4200:25:2100:51:09.67+00:18:1110:145.9
108ВИШНЕВСКАЯ Ольга 154СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ55-598K 6600:25:3100:51:12.68+00:18:1410:145.9
109АСОСКОВА Мария 65ИВЬЕЖ60-647K 6700:25:4500:52:24.32+00:19:2510:285.7
110СУСЛОВА Регина 153СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-695K 6800:26:5900:52:32.74+00:19:3410:305.7
111ОБИДИЕНТОВА Валерия 82ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ-Дети10K 6900:26:0100:52:59.51+00:20:0110:365.7
112ГАВРИЛЬЧИК Юлия 135СШ №22ГРОДНОЖ40-449K 7000:26:2800:54:06.06+00:21:0710:495.5
113МАТУСЕВИЧ Жанна 117МОЛОДЕЧНОМОЛОДЕЧНОЖ45-497K 7100:26:3700:54:48.43+00:21:5010:575.5
114ПАВЛЮКЕВИЧ Елена 88HORDIC START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ70+1K 7200:27:1400:56:09.89+00:23:1111:145.3
115КОТОВА Надежда 164СПК ИМ. ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫЖ55-599K 7300:28:5100:56:34.84+00:23:3611:195.3
116КИРИЧЕК Юлия 162СПК ИМ. ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫЖ45-498K 7400:28:4600:58:29.72+00:25:3111:415.1
117ДЕМБИЦКАЯ Галина 150СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-696K 7500:29:2800:59:30.09+00:26:3111:545
118ЛЯНГО Генефа 67ИВЬЕЖ70+2K 7600:29:1501:00:07.11+00:27:0812:015
119КОВАЛЕЦ Валентина 163СПК ИМ. ДЕНЬЩИКОВАЛУЦКОВЛЯНЫЖ50-545K 7700:29:2601:00:23.11+00:27:2412:045
DQМИНИАХМЕТОВ Виктор 121ГУО 'ГИМНАЗИЯ №10 Г.ГРОДНО'ГРОДНОM18-2900:17:27 DQ00:34:42.03 DQ--
DQЯНЧИЛИК Артем 197СШ №13ГРОДНОM-Дети00:21:17 DQ00:44:02.12 DQ--
ДРАГУН Дима 146МОЛОДЕЧНОM-Дети00:29:31 DNF DNF--
Znaleziono 122 wynik(ów)