II BIEG BEZ SPINY

Organizator:
Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie.
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Malechowo
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
128
Wystartowało:
108
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
108
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BURZYŃSKI Aleksander 9TATA BAŚKISŁUPSKM40-491M 100:37:38.35 3:4515.9
2JANISZEWSKI Marek 118DRUTEXBYTÓWM30-391M 200:38:28.10+00:00:493:5015.6
3MAJKOWICZ Rafał 46KOSZALINM30-392M 300:38:39.45+00:01:013:5115.5
4RUDNIKOWSKI Maciej 75KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-492M 400:39:00.85+00:01:223:5415.4
5RYKIEL Michał 79DĄBROWSKI TEAMBONINM30-393M 500:40:06.40+00:02:284:0015
6CHRUSZCZ Dominik 124SZCZECINM30-394M 600:40:49.20+00:03:104:0414.7
7ROKOSZ Radosław 128JW1223KOSZALINM30-395M 700:41:29.30+00:03:504:0814.5
8ZWOLIŃSKI Jan 102TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 800:41:38.00+00:03:594:0914.4
9CHRUSZCZ Mateusz 125GROWO RUSINOWORUSINOWOM18-291M 900:42:04.40+00:04:264:1214.3
10PŁAZA Ryszard 66DARŁOWOM40-493M 1000:42:36.95+00:04:584:1514.1
11CZUPA Oskar 126BARCINOM18-292M 1100:42:41.80+00:05:034:1614.1
12KURKUL Janek 107KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM18-293M 1200:42:43.60+00:05:054:1614
13PICK Tomek 65SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-494M 1300:42:46.80+00:05:084:1614
14WALEŃSKI Michał 115SKIBIENKOM40-495M 1400:42:57.75+00:05:194:1714
15MAZUR Emiliusz 49ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-496M 1500:43:25.05+00:05:464:2013.8
16JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-497M 1600:43:33.00+00:05:544:2113.8
17JANKOWSKI Grzegorz 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-498M 1700:43:47.05+00:06:084:2213.7
18RYBICKI Andrzej 78KB SPOKO SŁAWNOMALECHOWOM30-396M 1800:43:50.90+00:06:124:2313.7
19KRAWCZUK Szymon 39DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWOM30-397M 1900:44:58.40+00:07:204:2913.3
20TŁUSTEK Łukasz 112KB BRYZA POSTOMINORUSINOWOM30-398M 2000:45:18.10+00:07:394:3113.2
21KORMAN Kamil 34KOSZALINM18-294M 2100:45:37.25+00:07:584:3313.2
22POWARZYŃSKI Krzysztof 67MALECHOWOM40-499M 2200:45:41.70+00:08:034:3413.1
23SKOWROŃSKI Tomasz 83KOSZALINM30-399M 2300:46:01.25+00:08:224:3613
24NIECKARZ Krzysztof 58KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM30-3910M 2400:46:02.85+00:08:244:3613
25MUCHA Krzysztof 55JW 1223KOSZALINM40-4910M 2500:46:20.50+00:08:424:3812.9
26NIECKARZ Monika 57KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-391K 100:46:40.60+00:09:024:4012.9
27KONKEL Agnieszka 31KOSZALINK30-392K 200:46:44.85+00:09:064:4012.8
28BIEŃKOWSKI Tomasz 4IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-3911M 2600:46:47.00+00:09:084:4012.8
29MORDACZ Mikołaj 53NKS DARŻEWODARŻEWOM18-295M 2700:46:54.90+00:09:164:4112.8
30SOMINKA Andrzej 85SSB(SOBIESAMBIEGAM)DARŁOWOM50-592M 2800:47:08.10+00:09:294:4212.7
31PERLIK Katarzyna 64MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK18-291K 300:47:12.10+00:09:334:4312.7
32KAMIŃSKI Sławomir 22KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3912M 2900:47:26.20+00:09:474:4412.6
33KWIETNIEWSKI Daniel 108KOSZALINM40-4911M 3000:47:46.05+00:10:074:4612.6
34KAMIŃSKI Antoni 23TRZEBIATÓWM60+1M 3100:47:47.50+00:10:094:4612.6
35KRUPIŃSKI Krzysztof 40WWW.E-UROLOG.EUKOSZALINM50-593M 3200:47:50.65+00:10:124:4712.5
36ŻURAWIK Piotr 103KĘPICEM40-4912M 3300:48:00.25+00:10:214:4812.5
37WIELGAT Łukasz 114KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM30-3913M 3400:48:08.05+00:10:294:4812.5
38GAWEŁ Zbigniew 14POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60+2M 3500:48:17.85+00:10:394:4912.4
39WIKTOROWSKI Maciej 98KOSZALINM40-4913M 3600:48:25.25+00:10:464:5012.4
40STRUŚ Artur 110KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM50-594M 3700:48:38.00+00:10:594:5112.3
41MICERSKI Tomasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4914M 3800:48:43.45+00:11:054:5212.3
42STRZELECKI Zbigniew 87KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60+3M 3900:48:56.95+00:11:184:5312.3
43MUDŹ Anna 56CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK18-292K 400:49:03.45+00:11:254:5412.2
44TOMCZAK Dominik 89NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4915M 4000:49:03.60+00:11:254:5412.2
45KRZEWIŃSKA Małgorzata 41TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 500:49:09.80+00:11:314:5412.2
46WIATRZYK Krzysztof 88KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4916M 4100:49:25.70+00:11:474:5612.1
47PROTASEWICZ Andrzej 68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4917M 4200:49:35.90+00:11:574:5712.1
48UJWARY Jakub 94NKS DARŻEWODARŻEWOM30-3914M 4300:49:46.75+00:12:084:5812.1
49KACZMAREK Marta 20KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-393K 600:50:14.90+00:12:365:0111.9
50KAMELSKI Piotr 21KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4918M 4400:50:15.40+00:12:375:0111.9
51NOWAK Jacek 61BOLESZEWOM50-595M 4500:50:30.75+00:12:525:0311.9
52RASZPLA Radosław 74KOSZALINM40-4919M 4600:50:45.50+00:13:075:0411.8
53GAJEK Artur 13KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-4920M 4700:50:48.90+00:13:105:0411.8
54KULCZYK Katarzyna 106KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 700:50:51.55+00:13:135:0511.8
55WIECZOREK Jacek 96SLAWNOSLAWNOM40-4921M 4800:51:10.70+00:13:325:0711.7
56PUŚCIAN Krzysztof 72SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-4922M 4900:51:12.30+00:13:335:0711.7
57STOPA Marcin 86OSP KARSINOKANINM30-3915M 5000:52:12.70+00:14:345:1311.5
58TURCZYN Tomasz 92DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM40-4923M 5100:52:25.15+00:14:465:1411.4
59KANIOWSKI Jacek 24W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4924M 5200:52:36.70+00:14:585:1511.4
60OLSZAR Grzegorz 62DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM30-3916M 5300:52:44.50+00:15:065:1611.4
61GOSTOMCZYK Krzysztof 15KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-4925M 5400:52:46.05+00:15:075:1611.4
62DRULIK-HOŁUB Marta 11TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-491K 800:53:26.10+00:15:475:2011.2
63KOZŁOWIECKI Waldemar 37TKKF KOSZALINKOSZALINM60+4M 5500:53:26.15+00:15:475:2011.2
64KUSZAK Arkadiusz 120KOSZALINM40-4926M 5600:53:47.85+00:16:095:2211.2
65NOWAK Marek 59DARŁOWOM30-3917M 5700:54:03.95+00:16:255:2411.1
66ZIELIŃSKI Damian 101DARŁOWOM30-3918M 5800:54:14.75+00:16:365:2511.1
67SARAPUK Piotr 81KOSZALINM40-4927M 5900:54:23.00+00:16:445:2611
68KONKEL Łukasz 32KOSZALINM40-4928M 6000:55:00.00+00:17:215:3010.9
69SARAPUK Gabriela 80TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 900:55:06.40+00:17:285:3010.9
70ANTOSIK Grzegorz 104KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM40-4929M 6100:55:06.55+00:17:285:3010.9
71TREDER Marian 91TEAM TREDERŁOSINOM50-596M 6200:55:46.30+00:18:075:3410.8
72APANEL Marta 2SULECHOWOK30-395K 1000:56:15.95+00:18:375:3710.7
73ANTOSIK Grażyna 1KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK30-396K 1100:56:35.90+00:18:575:3910.6
74BARSZCZEWSKI Sebastian 3BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-4930M 6300:57:27.65+00:19:495:4410.4
75TOMCZAK Sebastian 127USTKAUSTKAM40-4931M 6400:57:49.90+00:20:115:4610.4
76PRYZWAN Karolina 70RUSKOK30-397K 1200:58:08.60+00:20:305:4810.3
77KARNICKI Zygmunt 25TKKF KOSZALINKOSZALINM60+5M 6500:58:51.95+00:21:135:5310.2
78GLISZCZYŃSKI Łukasz 123ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM18-296M 6600:58:58.25+00:21:195:5310.2
79BUTOWICZ Adam 121SZCZECINEKM50-597M 6700:59:10.55+00:21:325:5510.1
80RUTKOWSKI Artur 77RUNKINGKOSZALINM18-297M 6800:59:33.30+00:21:545:5710.1
81ŁUBKOWSKA Magdalena 44SŁUPSKK40-493K 1301:01:19.60+00:23:416:079.8
82PRZYBYŁ Marcin 71NKS DARŻEWODARŻEWOM18-298M 6901:01:27.35+00:23:496:089.8
83KONKEL Joanna 33MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-591K 1401:01:34.40+00:23:566:099.7
84ANDRZEJCZAK Sławomir 119USTKAM40-4932M 7001:01:35.55+00:23:576:099.7
85MOTYKOWSKA Ksenia 54KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-398K 1501:02:37.10+00:24:586:159.6
86ZARZYCKA Izabela 100W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-494K 1601:03:00.70+00:25:226:189.5
87SAWICKI Piotr 82DARŁOWOM40-4933M 7101:03:01.25+00:25:226:189.5
88TELESIEWICZ Henryk 122KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM60+6M 7201:03:11.25+00:25:326:199.5
89JAWORSKI Robert 105KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM40-4934M 7301:03:14.00+00:25:356:199.5
90DRZEWIECKA Justyna 12DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK30-399K 1701:03:21.85+00:25:436:209.5
91MARCZAK Małgorzata 48ŻELKOWOK50-592K 1801:03:30.15+00:25:516:219.4
92WERNER Dominika 95NKS DARŻEWODARŻEWOK18-293K 1901:03:36.60+00:25:586:219.4
93KAZIMIEROWICZ Radosław 28VTTKOSZALINM30-3919M 7401:04:06.90+00:26:286:249.4
94BUDZYŃSKA Elżbieta 7SŁUPSKK50-593K 2001:04:15.90+00:26:376:259.3
95SUŁEK Dorota 111KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEK30-3910K 2101:04:57.25+00:27:186:299.2
96KRAWCZUK Aleksandra 38GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOK30-3911K 2201:05:24.40+00:27:466:329.2
97PROTASEWICZ Renata 69KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3912K 2301:06:59.90+00:29:216:419
98HARASIMOWICZ-POLAKOWSKA Małgorzata 16NIEZRZESZONADARZEWOK40-495K 2401:09:22.65+00:31:446:568.6
99WACHHOLZ Beata 113KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-496K 2501:10:23.55+00:32:457:028.5
100KOZŁOWIECKA Małgorzata 36KOSZALINK50-594K 2601:10:40.45+00:33:027:048.5
101KOMAR Agnieszka 30KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3913K 2701:12:14.05+00:34:357:138.3
102KURŁOWICZ Krzysztof 116KOSZALINM40-4935M 7501:12:16.00+00:34:377:138.3
103HELLER Zdzisław 17NIEZRZESZONYKOSZALINM60+7M 7601:13:44.90+00:36:067:228.1
104TYRKA Małgorzata 93KĘPICEK30-3914K 2801:14:13.35+00:36:357:258.1
105PEŁKA Iwona 63KOSZALINK50-595K 2901:21:33.90+00:43:558:097.4
106CZECH Roman 10GOCH BYTÓWSŁUPSKM60+8M 7701:22:00.75+00:44:228:127.3
107KARNICKI Artur 26KOSZALINM40-4936M 7801:23:25.45+00:45:478:207.2
108BARTNIK Marian 117TKKF KOSZALINKOSZALINM60+9M 7901:33:38.00+00:55:599:216.4
Znaleziono 108 wynik(ów)