II BIEG BEZ SPINY

Organizator:
Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie.
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Malechowo
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
128
Wystartowało:
108
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
108
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BURZYŃSKI Aleksander 9TATA BAŚKISŁUPSKM40-49
2JANISZEWSKI Marek 118DRUTEXBYTÓWM30-39
3MAJKOWICZ Rafał 46KOSZALINM30-39
4RUDNIKOWSKI Maciej 75KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWOM40-49
5RYKIEL Michał 79DĄBROWSKI TEAMBONINM30-39
6CHRUSZCZ Dominik 124SZCZECINM30-39
7ROKOSZ Radosław 128JW1223KOSZALINM30-39
8ZWOLIŃSKI Jan 102TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-59
9CHRUSZCZ Mateusz 125GROWO RUSINOWORUSINOWOM18-29
10PŁAZA Ryszard 66DARŁOWOM40-49
11CZUPA Oskar 126BARCINOM18-29
12KURKUL Janek 107KB BRYZA POSTOMINOPAŁÓWKOM18-29
13PICK Tomek 65SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-49
14WALEŃSKI Michał 115SKIBIENKOM40-49
15MAZUR Emiliusz 49ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-49
16JABŁOŃSKI Tomasz 18KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-49
17JANKOWSKI Grzegorz 19ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-49
18RYBICKI Andrzej 78KB SPOKO SŁAWNOMALECHOWOM30-39
19KRAWCZUK Szymon 39DARŁOWSKIE CHARTYGLEŹNOWOM30-39
20TŁUSTEK Łukasz 112KB BRYZA POSTOMINORUSINOWOM30-39
21KORMAN Kamil 34KOSZALINM18-29
22POWARZYŃSKI Krzysztof 67MALECHOWOM40-49
23SKOWROŃSKI Tomasz 83KOSZALINM30-39
24NIECKARZ Krzysztof 58KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM30-39
25MUCHA Krzysztof 55JW 1223KOSZALINM40-49
26NIECKARZ Monika 57KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-39
27KONKEL Agnieszka 31KOSZALINK30-39
28BIEŃKOWSKI Tomasz 4IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-39
29MORDACZ Mikołaj 53NKS DARŻEWODARŻEWOM18-29
30SOMINKA Andrzej 85SSB(SOBIESAMBIEGAM)DARŁOWOM50-59
31PERLIK Katarzyna 64MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK18-29
32KAMIŃSKI Sławomir 22KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-39
33KWIETNIEWSKI Daniel 108KOSZALINM40-49
34KAMIŃSKI Antoni 23TRZEBIATÓWM60+
35KRUPIŃSKI Krzysztof 40WWW.E-UROLOG.EUKOSZALINM50-59
36ŻURAWIK Piotr 103KĘPICEM40-49
37WIELGAT Łukasz 114KB BRYZA POSTOMINOPIEŃKOWOM30-39
38GAWEŁ Zbigniew 14POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM60+
39WIKTOROWSKI Maciej 98KOSZALINM40-49
40MICERSKI Tomasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
41STRZELECKI Zbigniew 87KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM60+
42MUDŹ Anna 56CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK18-29
43TOMCZAK Dominik 89NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-49
44KRZEWIŃSKA Małgorzata 41TKKF KOSZALINKOSZALINK60+
45WIATRZYK Krzysztof 88KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-49
46PROTASEWICZ Andrzej 68KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-49
47UJWARY Jakub 94NKS DARŻEWODARŻEWOM30-39
48KACZMAREK Marta 20KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-39
49KAMELSKI Piotr 21KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-49
50NOWAK Jacek 61BOLESZEWOM50-59
51RASZPLA Radosław 74KOSZALINM40-49
52GAJEK Artur 13KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM40-49
53KULCZYK Katarzyna 106KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-39
54WIECZOREK Jacek 96SLAWNOSLAWNOM40-49
55PUŚCIAN Krzysztof 72SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIEMANOWOM40-49
56STOPA Marcin 86OSP KARSINOKANINM30-39
57TURCZYN Tomasz 92DZIENNIK SŁAWIEŃSKISŁAWNOM40-49
58KANIOWSKI Jacek 24W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-49
59OLSZAR Grzegorz 62DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM30-39
60GOSTOMCZYK Krzysztof 15KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM40-49
61DRULIK-HOŁUB Marta 11TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-49
62KOZŁOWIECKI Waldemar 37TKKF KOSZALINKOSZALINM60+
63KUSZAK Arkadiusz 120KOSZALINM40-49
64NOWAK Marek 59DARŁOWOM30-39
65ZIELIŃSKI Damian 101DARŁOWOM30-39
66SARAPUK Piotr 81KOSZALINM40-49
67KONKEL Łukasz 32KOSZALINM40-49
68SARAPUK Gabriela 80TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
69ANTOSIK Grzegorz 104KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEM40-49
70TREDER Marian 91TEAM TREDERŁOSINOM50-59
71APANEL Marta 2SULECHOWOK30-39
72ANTOSIK Grażyna 1KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK30-39
73BARSZCZEWSKI Sebastian 3BŁĘKITNY PATROL WWFMIELENKOM40-49
74TOMCZAK Sebastian 127USTKAUSTKAM40-49
75PRYZWAN Karolina 70RUSKOK30-39
76KARNICKI Zygmunt 25TKKF KOSZALINKOSZALINM60+
77GLISZCZYŃSKI Łukasz 123ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM18-29
78BUTOWICZ Adam 121SZCZECINEKM50-59
79RUTKOWSKI Artur 77RUNKINGKOSZALINM18-29
80ŁUBKOWSKA Magdalena 44SŁUPSKK40-49
81PRZYBYŁ Marcin 71NKS DARŻEWODARŻEWOM18-29
82KONKEL Joanna 33MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-59
83ANDRZEJCZAK Sławomir 119USTKAM40-49
84MOTYKOWSKA Ksenia 54KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-39
85ZARZYCKA Izabela 100W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-49
86SAWICKI Piotr 82DARŁOWOM40-49
87TELESIEWICZ Henryk 122KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM60+
88JAWORSKI Robert 105KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM40-49
89DRZEWIECKA Justyna 12DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK30-39
90MARCZAK Małgorzata 48ŻELKOWOK50-59
91WERNER Dominika 95NKS DARŻEWODARŻEWOK18-29
92KAZIMIEROWICZ Radosław 28VTTKOSZALINM30-39
93BUDZYŃSKA Elżbieta 7SŁUPSKK50-59
94SUŁEK Dorota 111KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEK30-39
95KRAWCZUK Aleksandra 38GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOK30-39
96STRUŚ Artur 110KB BRYZA POSTOMINOWRZEŚNICAM50-59
97PROTASEWICZ Renata 69KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-39
98HARASIMOWICZ-POLAKOWSKA Małgorzata 16NIEZRZESZONADARZEWOK40-49
99WACHHOLZ Beata 113KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-49
100KOZŁOWIECKA Małgorzata 36KOSZALINK50-59
101KOMAR Agnieszka 30KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-39
102KURŁOWICZ Krzysztof 116KOSZALINM40-49
103HELLER Zdzisław 17NIEZRZESZONYKOSZALINM60+
104TYRKA Małgorzata 93KĘPICEK30-39
105BARTNIK Marian 117TKKF KOSZALINKOSZALINM60+
106PEŁKA Iwona 63KOSZALINK50-59
107CZECH Roman 10GOCH BYTÓWSŁUPSKM60+
108KARNICKI Artur 26KOSZALINM40-49
Znaleziono 108 wynik(ów)