II BIEG BEZ SPINY

Organizator:
Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie.
Data:
2019-08-31
Miejsce:
Malechowo
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
128
Wystartowało:
108
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
108
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NIECKARZ Monika 57KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-391K 100:46:40.60 4:4012.9
2KONKEL Agnieszka 31KOSZALINK30-392K 200:46:44.85+00:00:044:4012.8
3PERLIK Katarzyna 64MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK18-291K 300:47:12.10+00:00:314:4312.7
4MUDŹ Anna 56CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAK18-292K 400:49:03.45+00:02:224:5412.2
5KRZEWIŃSKA Małgorzata 41TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 500:49:09.80+00:02:294:5412.2
6KACZMAREK Marta 20KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-393K 600:50:14.90+00:03:345:0111.9
7KULCZYK Katarzyna 106KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 700:50:51.55+00:04:105:0511.8
8DRULIK-HOŁUB Marta 11TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-491K 800:53:26.10+00:06:455:2011.2
9SARAPUK Gabriela 80TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 900:55:06.40+00:08:255:3010.9
10APANEL Marta 2SULECHOWOK30-395K 1000:56:15.95+00:09:355:3710.7
11ANTOSIK Grażyna 1KS OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOK30-396K 1100:56:35.90+00:09:555:3910.6
12PRYZWAN Karolina 70RUSKOK30-397K 1200:58:08.60+00:11:285:4810.3
13ŁUBKOWSKA Magdalena 44SŁUPSKK40-493K 1301:01:19.60+00:14:396:079.8
14KONKEL Joanna 33MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK50-591K 1401:01:34.40+00:14:536:099.7
15MOTYKOWSKA Ksenia 54KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-398K 1501:02:37.10+00:15:566:159.6
16ZARZYCKA Izabela 100W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK40-494K 1601:03:00.70+00:16:206:189.5
17DRZEWIECKA Justyna 12DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK30-399K 1701:03:21.85+00:16:416:209.5
18MARCZAK Małgorzata 48ŻELKOWOK50-592K 1801:03:30.15+00:16:496:219.4
19WERNER Dominika 95NKS DARŻEWODARŻEWOK18-293K 1901:03:36.60+00:16:566:219.4
20BUDZYŃSKA Elżbieta 7SŁUPSKK50-593K 2001:04:15.90+00:17:356:259.3
21SUŁEK Dorota 111KB BRYZA POSTOMINOMASŁOWICEK30-3910K 2101:04:57.25+00:18:166:299.2
22KRAWCZUK Aleksandra 38GEPARD GLEŹNOWOGLEŹNOWOK30-3911K 2201:05:24.40+00:18:436:329.2
23PROTASEWICZ Renata 69KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3912K 2301:06:59.90+00:20:196:419
24HARASIMOWICZ-POLAKOWSKA Małgorzata 16NIEZRZESZONADARZEWOK40-495K 2401:09:22.65+00:22:426:568.6
25WACHHOLZ Beata 113KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK40-496K 2501:10:23.55+00:23:427:028.5
26KOZŁOWIECKA Małgorzata 36KOSZALINK50-594K 2601:10:40.45+00:23:597:048.5
27KOMAR Agnieszka 30KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK30-3913K 2701:12:14.05+00:25:337:138.3
28TYRKA Małgorzata 93KĘPICEK30-3914K 2801:14:13.35+00:27:327:258.1
29PEŁKA Iwona 63KOSZALINK50-595K 2901:21:33.90+00:34:538:097.4
Znaleziono 29 wynik(ów)