Organizator : | Urząd Gminy Malechowo; Wójt Gminy Malechowo;OSP Malechowo;SP w Malechowie. |
Data : | 2019-08-31 |
Miejsce : | Malechowo |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 128 |
Wystartowało : | 108 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 108 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BURZYŃSKI Aleksander | 9 | TATA BAŚKI | SŁUPSK | M40-49 | |
2 | JANISZEWSKI Marek | 118 | DRUTEX | BYTÓW | M30-39 | |
3 | MAJKOWICZ Rafał | 46 | KOSZALIN | M30-39 | ||
4 | RUDNIKOWSKI Maciej | 75 | KLUB BIEGACZA DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-49 | |
5 | RYKIEL Michał | 79 | DĄBROWSKI TEAM | BONIN | M30-39 | |
6 | CHRUSZCZ Dominik | 124 | SZCZECIN | M30-39 | ||
7 | ROKOSZ Radosław | 128 | JW1223 | KOSZALIN | M30-39 | |
8 | ZWOLIŃSKI Jan | 102 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | |
9 | CHRUSZCZ Mateusz | 125 | GROWO RUSINOWO | RUSINOWO | M18-29 | |
10 | PŁAZA Ryszard | 66 | DARŁOWO | M40-49 | ||
11 | CZUPA Oskar | 126 | BARCINO | M18-29 | ||
12 | KURKUL Janek | 107 | KB BRYZA POSTOMINO | PAŁÓWKO | M18-29 | |
13 | PICK Tomek | 65 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M40-49 | |
14 | WALEŃSKI Michał | 115 | SKIBIENKO | M40-49 | ||
15 | MAZUR Emiliusz | 49 | ŻYJ Z ENERGIĄ | DARŁOWO | M40-49 | |
16 | JABŁOŃSKI Tomasz | 18 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
17 | JANKOWSKI Grzegorz | 19 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | |
18 | RYBICKI Andrzej | 78 | KB SPOKO SŁAWNO | MALECHOWO | M30-39 | |
19 | KRAWCZUK Szymon | 39 | DARŁOWSKIE CHARTY | GLEŹNOWO | M30-39 | |
20 | TŁUSTEK Łukasz | 112 | KB BRYZA POSTOMINO | RUSINOWO | M30-39 | |
21 | KORMAN Kamil | 34 | KOSZALIN | M18-29 | ||
22 | POWARZYŃSKI Krzysztof | 67 | MALECHOWO | M40-49 | ||
23 | SKOWROŃSKI Tomasz | 83 | KOSZALIN | M30-39 | ||
24 | NIECKARZ Krzysztof | 58 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M30-39 | |
25 | MUCHA Krzysztof | 55 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | |
26 | BIEŃKOWSKI Tomasz | 4 | IQ CONSULTING | NIEKŁONICE | M30-39 | |
27 | MORDACZ Mikołaj | 53 | NKS DARŻEWO | DARŻEWO | M18-29 | |
28 | SOMINKA Andrzej | 85 | SSB(SOBIESAMBIEGAM) | DARŁOWO | M50-59 | |
29 | KAMIŃSKI Sławomir | 22 | KMP ŚWINOUJŚCIE | TRZEBIATÓW | M30-39 | |
30 | KWIETNIEWSKI Daniel | 108 | KOSZALIN | M40-49 | ||
31 | KAMIŃSKI Antoni | 23 | TRZEBIATÓW | M60+ | ||
32 | KRUPIŃSKI Krzysztof | 40 | WWW.E-UROLOG.EU | KOSZALIN | M50-59 | |
33 | ŻURAWIK Piotr | 103 | KĘPICE | M40-49 | ||
34 | WIELGAT Łukasz | 114 | KB BRYZA POSTOMINO | PIEŃKOWO | M30-39 | |
35 | GAWEŁ Zbigniew | 14 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | M60+ | |
36 | WIKTOROWSKI Maciej | 98 | KOSZALIN | M40-49 | ||
37 | MICERSKI Tomasz | 50 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | |
38 | STRZELECKI Zbigniew | 87 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60+ | |
39 | TOMCZAK Dominik | 89 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
40 | WIATRZYK Krzysztof | 88 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | |
41 | PROTASEWICZ Andrzej | 68 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
42 | UJWARY Jakub | 94 | NKS DARŻEWO | DARŻEWO | M30-39 | |
43 | KAMELSKI Piotr | 21 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
44 | NOWAK Jacek | 61 | BOLESZEWO | M50-59 | ||
45 | RASZPLA Radosław | 74 | KOSZALIN | M40-49 | ||
46 | GAJEK Artur | 13 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M40-49 | |
47 | WIECZOREK Jacek | 96 | SLAWNO | SLAWNO | M40-49 | |
48 | PUŚCIAN Krzysztof | 72 | SZKOŁA PODSTAWOWA W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | |
49 | STOPA Marcin | 86 | OSP KARSINO | KANIN | M30-39 | |
50 | TURCZYN Tomasz | 92 | DZIENNIK SŁAWIEŃSKI | SŁAWNO | M40-49 | |
51 | KANIOWSKI Jacek | 24 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M40-49 | |
52 | OLSZAR Grzegorz | 62 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M30-39 | |
53 | GOSTOMCZYK Krzysztof | 15 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
54 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 37 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60+ | |
55 | KUSZAK Arkadiusz | 120 | KOSZALIN | M40-49 | ||
56 | NOWAK Marek | 59 | DARŁOWO | M30-39 | ||
57 | ZIELIŃSKI Damian | 101 | DARŁOWO | M30-39 | ||
58 | SARAPUK Piotr | 81 | KOSZALIN | M40-49 | ||
59 | KONKEL Łukasz | 32 | KOSZALIN | M40-49 | ||
60 | ANTOSIK Grzegorz | 104 | KB BRYZA POSTOMINO | MASŁOWICE | M40-49 | |
61 | TREDER Marian | 91 | TEAM TREDER | ŁOSINO | M50-59 | |
62 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 3 | BŁĘKITNY PATROL WWF | MIELENKO | M40-49 | |
63 | TOMCZAK Sebastian | 127 | USTKA | USTKA | M40-49 | |
64 | KARNICKI Zygmunt | 25 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60+ | |
65 | GLISZCZYŃSKI Łukasz | 123 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M18-29 | |
66 | BUTOWICZ Adam | 121 | SZCZECINEK | M50-59 | ||
67 | RUTKOWSKI Artur | 77 | RUNKING | KOSZALIN | M18-29 | |
68 | PRZYBYŁ Marcin | 71 | NKS DARŻEWO | DARŻEWO | M18-29 | |
69 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 119 | USTKA | M40-49 | ||
70 | SAWICKI Piotr | 82 | DARŁOWO | M40-49 | ||
71 | TELESIEWICZ Henryk | 122 | KB SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | M60+ | |
72 | JAWORSKI Robert | 105 | KB BRYZA POSTOMINO | POSTOMINO | M40-49 | |
73 | KAZIMIEROWICZ Radosław | 28 | VTT | KOSZALIN | M30-39 | |
74 | STRUŚ Artur | 110 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50-59 | |
75 | KURŁOWICZ Krzysztof | 116 | KOSZALIN | M40-49 | ||
76 | HELLER Zdzisław | 17 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60+ | |
77 | BARTNIK Marian | 117 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60+ | |
78 | CZECH Roman | 10 | GOCH BYTÓW | SŁUPSK | M60+ | |
79 | KARNICKI Artur | 26 | KOSZALIN | M40-49 |
Znaleziono 79 wynik(ów)